20 квітня 05:00
Час відправлення
21 квітня 02:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
21 квітня 2019р.
640 UAH
700 UAH
Залишити відгук

Пригоди в "Олександрії" та Пирогові +"Мануфактура"

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 670 км.

Друзі, на нас знову чекає захоплива одноденна мандрівка. Завітаємо до романтичної "Олександрії" - найбільшого та найстарішого дендропарку в Україні. Нас здивує різноманіття унікальних рослин, вразить ландшафтний дизайн і ставки каскадами. Також відвідаємо головну етнографічну скарбницю країни - музей народної архітектури та побуту під відкритим небом і невеличке містечко "Мануфактура" - перший торговий комплекс у форматі аутлет. Поїхали з нами!)))

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
Відповідальна:
Аліна Малишева
(093)943-31-05
(098)847-42-15
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Біла Церква

Пирогів

Мануфактура

Київ

Про подорож

Дендропарк "Олександрія"

  Парк було закладено у 80-х роках 18 століття графом Ксаверієм Браницьким і названо на честь його дружини - Олександри. Нині він офіційно вважається найбільшим (площа близько 406 га) та найстарішим дендропарком України.

Рекорди дендропарку «Олександрія»:

 • найбільший дендропарк України – площа 405,6 га;
 • найстаріший дендропарк України – заснований у 1788 році;
 • має найбільшу серед парків і садів України колекцію рослин – понад 2500 видів, сортів та форм;
 • діброва парку є найбільшою старовіковою (середній вік дубів 200 років, максимальний – понад 400 років) і чистою заплавною дібровою України (можливо навіть Європи) – площа 48 га;
 • Велика галявина (композиційне ядро парку) є рекордсменом за кількістю рослин, що зростають на обмеженій площі – 170 видів на 10 га.
 • на території парку зростають найстаріші в Україні тюльпанове дерево та сосна Веймутова.

  Мандруючи парком, звертаєш увагу на ставки, що надають йому особливої краси та неповторності. Вони розташовані каскадами у трьох великих балках, які зливаються з долиною Росі. Гладь водної поверхні з лебедями та дикими качками, неймовірний затишок узбережних балкових ландшафтів, дзюрчання струмків та гуркіт водоспадів створюють незабутнє враження. Можна дуже довго розповідати про різноманіття архітектурних пам'яток та скульптур "Олександрії", про неповторність та красу її ландшафтів, але все ж краще один раз побачити... "Олександрія" -  як хороший фільм, що торкається ноток душі не спецефектами, а грою акторів та режисерською постановкою. У цьому ми переконаємося на власному досвіді. Вхідні квитки: дорослі 70 грн., студентські - 40 грн. та дитячі - 35 грн. за наявності посвідчення.

Музей народної архітектури та побуту в Пирогові

  Ми побуваємо у найбільшому скансені та головній етнографічній скарбниці України! Тут, на 150 га, розкинувся Музей народної архітектури та побуту - архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічні райони України.

  Музей в Пирогові починається... з млинів. Вітряки та храми формують образ сільського життя, створюють відчуття справжнього занурення в колорит українського села. Тут можна відчути «душу» нашого народу. Хати, найстаріша з яких належить до 1580-х років (!), наповнені зразками предметів побуту, одягом, іконами... І все це - на тлі «парку ремесел», де сучасні умільці за старими традиціями відроджують традиційні народні промисли, вкладаючи в ці історичні декорації живий дух працьовитого і веселого українського народу. У музеї представлені головні етнографічні зони України (їх шість): Полісся, Наддніпрянщина, Слобожанщина, Карпати, Поділля і Таврія. Це величезна жива казка, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, язичницькі кам'яні ідоли і чорні від часу православні церкви. Чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва.

  Тут можна протягом одного дня побувати на Полтавщині і Наддніпрянщині, у Карпатах і на Поліссі, торкнутися руками, у буквальному розумінні слова, і серцем до того сакрального простору, який творився упродовж віків поколіннями предків, який творить і живить душу людини. Експозиція музею починається на пагорбі, з двох вітряків, що ніби вартові, охороняють це осереддя духовного простору українського етносу. Звідси відкривається чудовий краєвид на долину, у якій затишно розташувалася перша експозиція – традиційне село Середньої Наддніпрянщини.

  Музей засновано 1969 року, а в 1976 році він відкрив браму для відвідувачів. У багатьох країнах є подібні музеї, що показують туристам традиційний побут та етнічні особливості житла, але київський музей під відкритим небом – унікальний, в першу чергу тому, що всі садиби, представлені в експозиції – важко назвати їх експонатами! – це не реконструкції, а справжні артефакти, хати звезені сюди з різних куточків України, щоб представити все багатство та розмаїття традиційної української архітектури. На кожній хаті є табличка з поясненням, з якого саме села вона привезена, а всередині відтворені інтер’єри, що відображають побут українців ХІХ - початку ХХ століття.

  Під час екскурсії ми познайомимось з побутом українців ХІХ століття, з сакральними пам'ятниками України. На території розміщено близько 300 унікальних пам’яток народної архітектури, датованих XVI − XX століттями. Вхідні квитки: дорослі - 50 грн., пенсійні, студентські та учнівські - 30 грн. (обов'язково мати посвідчення), дитячі 7-10 р. - 15 грн., діти до 7 р. - вхід вільний.

Аутлет містечко "Мануфактура"

  Містечко «Мануфактура» - перший в Україні торговий комплекс у форматі «аутлет», архітектурно виконаний у стилістиці північно-європейських старовинних міст. На території представлені колекції одягу та аксесуарів світових брендів з постійними знижками від 30 до 70%.

  Це місце справді вражає своєю красою, можна довго гуляти, милуючись казковими будиночками. Вздовж широких алей розміщені різноманітні скульптури, водойми, містки та багато іншого. Поруч є великий супермаркет.

  Аутлет «Мануфактура» - це не тільки можливість не тільки вдалого шопінгу, але й прекрасне місце для комфортного дозвілля з сім'єю і друзями.

Отже, вперед за пригодами!)))

Відповідальний організатор: Малишева Аліна (093)943-31-05 та (098)847-42-15, Отс Дмитро (097)749-60-84 та (063)954-03-48

Організаційний збір


Учасники Клубу 640 UAH
Новачки 700 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 07 квітня 00:00 Орг. збір зріс на 40 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки, мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі, а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 20 квітня :
05:00 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, старт о 05:00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 13:00 Орієнтовне прибуття у дендропарк "Олександрія". Екскурсія та вільний час. Візьміть з собою бутерброди, влаштуємо пікнік =)
13:00 - 14:30 До 13:00 збір біля автобуса. Переїзд у с.Пирогів.
14:30 - 18:00 Початок екскурсії у музеї народної архітектури та побуту о 14:30. Вільний час. До 18:00 збір біля автобуса. Переїзд.
18:45 - 20:30 Аутлет містечко «Мануфактура».
20:30 До 20:30 збір біля автобуса, відправка додому.
Неділя 21 квітня :
02:00 Прогнозоване повернення додому до 02:00 ночі. Все буде залежати від нашої організованості та стану доріг. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • MERCEDES Vario#
6 вільних місць із 31

13119753131
141210864230
15
16192123252729
17182022242628
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейУляна Ковтун
Пригоди в "Олександрії" та Пирогові +"Мануфактура" (20 квітня 2019р.)
сидіння в автобусі були не надто зручні, деякі не опускалися :( водієві дякуємо за його мужність на наших дорогах

організатор Аліна Малишева сонечко приємна, ввічлива, з радістю поїхала б з нею ще, і не раз :)
екскурсоводи були цікаві, і в Олександрії, і в Пирогові, дуже круто розповідали, дізналась багато цікавого!

подорож загалом дуже сподобалась, було цікаво, багато вражень, чудова компанія! дякую!!)


Відповідь: Уляна, дякую за такі приємні слова) Рада, що вам сподобалось! До зустрічі в нових подорожах:)

Ольга Стоцька
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Дякую Дімі та Аліні за незабутню подорож.Парк Олександрія дуже гарний,неповторну красу добавили осінні барви.Екскурсовод Олена цікаво розказувала,хотілось її слухати.Сподобалось дуже Пирогово,а Мануфактура,то взагалі щось на грані фантастиці,навіть не очікувала у нас таке побачити,можна подумати,що знаходишся десь за кордоном.Загалом все на відмінно,водій молодець,довіз швидко і безпечно.Цю подорож рекомендую усім.Вкотре переконалась,що ви найкращі.


Відповідь: Ольга, дякуємо за такі приємні слова і за компанію) До зустрічі в нових подорожах!)

Ирина Бигун
Пригоди в "Олександрії" та Пирогові +"Мануфактура" (20 квітня 2019р.)
Доброго дня! Все було чудово!!!!
Водій Юліан молодець, особливо коли їхали на Умань.
Аліночка чудово дівчина, відкрита, весела,гарна УМНІЧКА!!!
Компанія була чудова правда ми цього не оцінила бо дитина хтіла розважатись, бігати де хоче і робити що хоче, тому ми ходили окремо, але все побачили і отримали задоволення.
Всі раджу Бідняжок ми вже не першій раз з ними подорожуємо і завжди задоволенні.
Ви найкращі!!!


Відповідь: Ирина, дякую, дуже приємно! Рада, що ви гарно провели час. До зустрічі в нових подорожах:)

Іра Марковська
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Дякую)
Автобус досить зручний.
Дуже і дуже красива природа.
В Пирогово була вперше, і поїду ще. Дуже цікаво, і дуже велика територія, тому навіть невстигли все обійти.
Дякую за подорож)


Відповідь: Іра, ми раді, що у вас залишились гарні враження) Дякуємо за відгук, до нових зустрічей!)

Тетяна Бродовська
Пригоди в "Олександрії" та Пирогово + містечко "Мануфактура" (21 жовтня 2018р.)
Лишились приємні емоції ... Хочу відмітити,що різноманітність скомбінованих місць в одну подорож робить її тільки цікавіше. Дякую Дімі і Аліні за організацію,а водію за професіоналізм на наших українських дорогах.


Відповідь: Тетяна, дякуємо за гарний відгук) До нових зустрічей!

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.