13 квітня 04:00
Час відправлення
13 квітня 19:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
13 квітня 2019р.
440 UAH
480 UAH
Залишити відгук

Галицьке Поділля

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 650 км.

Весна – ідеальний час для мандрівок! Тож ми вирушаємо в пізнавальну та захоплюючу подорож по Галицькому Поділлю, а саме на Тернопільщину! На нас чекають, середньовічні містечка та мальовничі селища багаті на визначні місця та цікаві історії! Крім того ми побачимо австрійський віадук, палаци та стародавні замки, помилуємось мальовничою архітектурою, послухаємо захоплюючі легенди та історії!

Супроводжуюча:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький(окружна)

Сидорів

Чортків

Теребовля

Микулинці

Тернопіль

Хмельницький

Вінниця

Про подорож

Замок-корабель у Сидорові

У селі Сидоров на одному з пагорбів, біля річки Збруч знаходиться  Сидорівський замок, який був зведений в сімнадцятому столітті. Наказ про побудову палацу віддав шляхтич М. Калиновський.

 

Згідно задумки власника замок мав слугувати резиденцією. Площа маєтку була великою і досягала 178 метрів. Уздовж високих стін знаходилися оборонні вежі. До наших днів збереглося лише три. За своїм виглядом замок нагадує корабель, що пливе серед мальовничої зеленої місцевості. Після нападу турків будівля була серйозно пошкоджена, але реставрована.

 

З роками замок позбувся оборонної функції. Він був спустошений і покинутий. Південно-східна частина маєтку зруйнована повністю. Трохи краще збереглася північна частина замку. З її боку видніється двох’ярусна дозорна башта. У напівзруйнованому стані збереглася бастея і в’їзна арка.

 

Середньовічний Чортків

Цей райцентр на Тернопільщині вже назвою сповіщає про свою магію. Невеличке місто Чортків, розташоване на річці Серет, відоме вже кілька століть і зазнало за свою історію бато пригод та змін влади. Сьогодні – це зручне містечко, із легким, але відверто відчутним європейським шармом, який не змогли вбити навіть десятиліття радянської окупації.

 

Вузенькі вулички, бруківка, старі квартали, старовинний замок, унікальна дерев’яна ратуша, величезна синагога, дерев’яні церкви та величний Домініканський костел Матері Божої, святого Розарія і святого Станіслава – гуляти із фотоаппаратом по Чорткову суцільне задоволення.

 

Час у Чорткові переносить тебе в інший вимір реальності, бо півень на ратуші ніби втік із казки. Ратуші тут є дві: усередині старої будівлі, що з флюгером-когутом, нині розмістився ринок, нова – приміщення міської ради. Можна дивитися на стрілки годинників і думати про час. Або про що хочеш, адже час тут спливає повільно, на відміну від великих міст.

   

Розмірене життя тут згущується навколо костелу, серця цього міста. Уперше він був зведений у 1610 році і відтоді багато бачив: під час татарських набігів за храмовими мурами, від яких сьогодні залишились тільки руїни, переховувалися мешканці. Видається, цей костел досі не без гордості згадує, як до нього навідувалися польські королі. І сьогодні храм ніби головний персонаж міста, усе відбувається під його пильним поглядом і з його мовчазного благословення.

 

Неподалік костелу розташована їдальня-музей «Пан Чартковський», названа за прізвищем першого власника й розбудовника міста ЄжиЧартковського, на честь якого місто й отримало свою «сатанинське» ім'я. Цегляні стіни, написані на них химерні легенди, затишний інтер'єр і старовинні експонати — все у дусі львівських кнайп, однак тут це не виглядає  банально-туристично. У нас буде змога пообідати в цьому чудовому закладі.

 

В Чорткові є також руїни замку. Дерев'яні укріплення почав зводити вже згаданий Єжи Чартковський, а коли згодом місто перейшло у власність шляхтича Гольського, він реконструював стару споруду та добудував палац. За свою історію замок переживав і штурми козаками, і володіння турками. Відновили його магнати Потоцькі, тут була їхня резиденція. До нашого часу від замку залишились лише романтичні руїни, проте тут влаштовуються фестивалі, проводять концерти. А ще звдси відкривається чудовий вид на місто.

 

Чортків можна читати як гіпертекст, щоразу чіпляючись за нові імена, дати та деталі. Як і інші маленькі міста з великими секретами, Чортків чекає, поки почують його історію і розкажуть його легенди.

Плебанівський віадук

Надзвичайної краси віадук знаходиться неподалік від села Плебанівка, Тернопільської області. Його зведення датується 1896 роком. Свій початковий вигляд йому вдалося зберегти завдяки надійній кам`яній кладці. Можна з упевненістю сказати, що цього красеня зводили на совість. Плебанівському віадуку вже перевалило за 150, а ним і досі проїжджають поїзди, демонструючи своїм пасажирам незабутні краєвиди.

Залізничний віадук має 9 арок, зроблених з натурального каменю сірого відтінку. Головна роль віадука - полегшення подолання різних перешкод на місцевості залізничним транспортом. Він пролягає над балкою, з`єднуючи її схили і утворюють пряму дорогу.

 

Арочний стиль конструкції віадука вибраний невипадково. Саме арка збільшує надійність і довговічність всієї конструкції, продовжуючи термін її служби. По обидві сторони від залізничного полотна, проїзд огороджений в цілях безпеки, але це анітрохи не впливає на казковий та дивовижний краєвид, що відкривається навколо.

 

Замок у Теребовлі

Він нависає над містом з високої гори, там де в прадавні часи знаходилося древньоруське городище. Теребовлянський замок, один з найстарших в Україні, веде свою історії з IXстоліття. Мальовничі руїни і понині видніються на важкодоступній замковій горі. У середньовічні часи твердиню не раз доводилося перебудовувати і зводити заново.

 

На початку 1630-х теребовлянський староста Олександр Балабан зробив грандіозну розбудову замку, більша частина якого дійшла до наших часів. Фортеця отримала більшу площу, стіни сягали  до 5 м завтовшки і до 18 заввишки, та збільшилась загальна довжина мурів. Проте  під час турецької навали 1688 року замок було зруйновано – і більше твердиня не відбудовувалась.

Коли будете прогулюватися по території замку, вашу увагу приверне пам`ятник Софії Хшановський на високому кам`яному постаменті. Ця жінка - дружина коменданта фортеці, оточеної турками, вона змогла підняти бойовий дух захисників споруди. І вони відбили напад.

 

Довгий час замок занепадав, поступово ховаючись від людських очей за лісовими хащами. В цілому, замковий комплекс зберігся непогано. Сьогодні він входить до складу заповідника «Замки Тернопілля». Розроблено проект реконструкції, ведуться роботи.

 

Старовинні Микулинці

У містечка Микулинці славна і довга історія. Тут є прекрасний набір пам'яток, що роблять це місто туристично привабливим: мальовничі руїни замку, величний костел та гарненький палац. Перевагою є те, що всі цікавинки сконцентровані в центрі містечка, то ж зробивши неспішну прогулянку ми послухаємо дивовижну історію та легенди цього краю.

 

Власниця Микулинців Анна Йорданова, щоб захистити місто від ворогів веліла в 1550 р збудувати муровану фортецю, яка витримала б не одну облогу турків і татар. З XIX ст., фортеця занепала. Люди розбирали кріпосні стіни на фундаменти своїх будинків, а австрійська влада закривала очі на це безчинство. Довершили руйнування архітектурної пам’ятки Перша і Друга світові війни. Сьогодні працівники Національного заповідника "Замки Тернопільщини намагаються привести в порядок Микулинецький замок, піднімаючи його з руїн.

 

В середині XIX ст. новий власник Микулинців – барон Конопка перебудував старий палац у стилі ампір, в якому він і дійшов до нашого часу.  Ця споруда відома як палац Реїв. Мечислав Рей був зятем Конопки, який згодом заволодів його маєтком.

 

Барон Конопка, який відвідав багато європейських курортів, зрозумів, яким неймовірним багатством є місцеві сірководневі джерела. І вже в 1825-1827 рр. в сусідньому селі Конопковці виріс бальнеологічний курортний комплекс. А з 1967-го  в Микулинцях діє фізіотерапевтична лікарня, де на основі сірководневої води, якої немає аналогів в Європі, і торф’яного болота лікують захворювання опорно-рухового апарату, органів дихання, шкіри. З палацом повязано багато легенд та переказів, про які ми дізнаємось під час екскурсії.

 

За часів володіння графині Людвіги Потоцької, було вирішено побудувати в місті новий костел. Перший камінь заклали в 1761 р в присутності львівського архієпископа, а закінчили будівництво через 18 років. Архітектор Август Мощинський, який керував будівництвом, за зразок взяв костел при королівському палаці в Дрездені, зведений італійським архітектором Гаетано Кіавері. Нині костел Святої Трійці в Микулинцях, – один з найоригінальніших пам’ятників епохи пізнього бароко на заході України.

 
 

Харчування:

Хто не встигне поснідати вдома - беріть з собою бутерброди. На обід ми завітаємо в заклад "Пан Чартковський". На вечерю також можете підготувати щось із дому, або купити що Вам довподоби на зправках у зворотньому шляху.

Обід в "Пан Чартковський" - 70 грн (суп, гречка, відбивна, салат, напій)УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 440 UAH
Новачки 480 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 03 квітня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток у замок Теребовля: дорослий - 20 грн, дитячий - 10 грн;
 • обід в Чорткові: (за бажанням вказуємо під час реєстації) - 70 грн.;

Програма подорожі


Субота 13 квітня :
04:00 - 04:00 Виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 10:00 Огляд замку в Сидорові
11:00 - 14:00 Пішохідна оглядова екскурсія по місту Чортків
14:00 - 15:00 Обід. спробуємо страву дня у закладі "Пан Чартковський"
15:40 - 16:00 Фото-зупинка та огляд віадуку в Плебанівці
16:20 - 18:00 Екскурсія по залишках замку в Теребовлі
18:30 - 19:30 Пішохідна оглядова екскурсія Микулинцями.
19:30 - 00:30 Виїзд додому. Час прибуття вказано орієнтовно, все залежатиме від нашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • Автобус Неоплан 116 (Білий)
6 вільних місць із 51

474440363230282420161284
484339353129272319151173
49
504541373325211713951
5146423834262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейГурина Таня Володимирівна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Дуже гарна подорож! Чудовий організатор, вдалий маршрут, цікаві екскурсоводи. Цей перелік епітетів я можу прожодвжувати безкінечно, але е один суттевий недолік затісний автобус(і це я маю не надто довгі ноги) і потребуе невідкладного ремонту. Дякую за гарні враження Наталі!


Богданов Сергій Васильович
Галицьке Поділля (20 жовтня 2018р.)
Чудова поїздка, Наталка молодець.


Кравчук Анна Олександрівна
Галицьке Поділля (20 жовтня 2018р.)
Вкотре дякую Наталії за організацію цікавої екскурсії :) Наскільки я розумію, врахували попередні відгуки, тож екскурсовода у Чорткові можна відзначити лише з позитивної сторони. Та і загалом уся поїздка (навіть незважаючи на невелику поломку, яка не залежала ні від Бідняжок, ні від водія) лишила позитивне враження. Рекомендую!


Бондаренко Аліса Володимирівна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Интересная поездка. В целом все понравилось.
Разве что не самая приятная экскурсовод в Чорткове. Зато просто отличная в Микулинцах.
Как всегда, спасибо бедняжкам!


Попов Олексій Вячеславович
Галицьке Поділля (20 жовтня 2018р.)
Подорож дуже сподобалась, екскурсоводи супер, помітно що люди не просто працюють а дійсно люблять свою роботу. Транспорт на вищому рівні, це був дійсно найкомфортніший Mercedes Sprinter у якому мені доводилось їздити. Загалом вражень багато і усі позитивні, усім рекомендую)


Діденко Тетяна Олександрівна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Чудова подорож! Хотілось би більше часу на Микулинці, там надзвичайний екскурсовод, відчувається що вона живе історією свого краю і захопливо розповідає.


Попова Вікторія Віталіївна
Галицьке Поділля (20 жовтня 2018р.)
Незабутні враження від поїздки, завдяки Бідняжкам побачила всю цю красу! Організація на вищому рівні, все сплановано чудово, все побачили, фото зроблено багато, комфортний транспорт, водії чемні і відповідальні..))


Савка-Піковська Юлія Володимирівна
Галицьке Поділля (13 квітня 2019р.)
У поїздку їздили батьки. Їм усе сподобалось. Екскурсоводи фахівці своєї справи.
Завжди цікаво пізнавати нові місця України. Але засмучує стан наших історичних споруд.
Велика подяка Бідняжкам за поїздку :)


Дробик Наталия Николаевна
Галицьке Поділля (26 травня 2018р.)
Подорож дуже сподобалась! Дізналась та побачила багато цікавого! Дякую, Наталочко!


Рекало Олександра Валеріївна
Галицьке Поділля (13 квітня 2019р.)
Подорож була доволі цікавою, автобус комфртабельний, все організовано


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.