29 жовтня 12:30
Час відправлення
30 жовтня 23:50
Час повернення
Місць немає!
200 UAH
220 UAH
Залишити відгук

Гарбузова ніч у Меджибожі

Тип: Екскурсії, Фестивалі
Буде підкорено: 180 км.

Друзі , поїхали у Меджибізьку фортецю на "Гарбузову ніч" або "Хеллоувін по-українськи". «Гарбузова ніч» - саме так буде називатись фестиваль розваг та містики. Це буде свято глибокої подільської осені, коли день сонячний, а ніч вже прохолодна. Коли у повітрі стоїть аромат осінніх квітів і плодів. Серед них один з наших традиційних – гарбуз. До Меджибожа запрошуємо усіх бажаючих.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Меджибізький замок – найпопулярніший на Хмельниччині після Кам’янець-Подільської фортеці. Замок є чудовим зразком поєднання в собі бастіонних укріплень та ренесансу в архітектурі. Колись споруду називали «Білим лебедем» через білосніжність фортечних мурів. До того ж, саме ця фортеця потрапила до фінального списку «7 чудес України» в 2011 році.

Програма свята

Етнічний ярмарок, який передасть весь колорит Хеллоувіну по-українські. Костюмовані перегони на саморобних тарантасах з гори біля фортеці конкурси і змагання, гарбузовий боулінг. Початок святкування з 14:00 до 22:00.

ВПЕРШЕ! Гарбузілла-2016: шукаємо найбільшого гарбузового монстра!

Гарбуз – одна з традиційних і найулюбленіших сільськогосподарських культур в Україні і світі. Тому і сам гарбуз бере участь у багатьох обрядах, і страви з нього є традиційними для народного столу. Комусь дівчата “гарбуза підносили”, а когось лякали “гарбузовою головою” із свічкою всередині. А в сучасному глобалізованому світі співіснують між собою і українські, і кельтські, і інші традиції.

Смаколики народної гарбузової кулінарії та напоїв

Гостей частуватимуть традиційними українськими смаколиками і звісно ж гарбузовими стравами. Окрім цього, запрошують фермерів, тут вони зможуть позмагатись за звання найбільшого гарбуза і похизуватись своїм врожаєм. 

Та ще багато сюрпризів і містичних несподіванок!

Ввечері запланована сценічні програма, а біля вогнища розповідатимуть містичні історії й легенди Меджибізької фортеці. А ще, кажуть - страшно не буде, буде захопливо.

Приїхати можна у своїх костюмах або в етнічному вбранні. Тематичне вбання не обов'язкове та по бажанню. Або переодягнутись вже на місці, або в автобусі або на території фортеці. Тут також буде аквагрим і вас можуть розмалювати майстрині на місці за додаткову плату. Ви можете привести свої композиції гарбуза та взяти участь у конкурсі.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
180 грн. (для власників Клубних карт) 
200 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 22.10 орг. збір збільшиться на 20 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! 

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд автобусом; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки + вечірнє шоу на фестиваль "Гарбузова ніч": дорослі 80 грн./особа, студенти та діти 40 грн./особа.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348, Коваль Наталія 0982763343

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 29 жовтня :
12:30 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 12.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
14:00 Орієнтовно до 14.00 прибуття на територію фортеці. Переодягаємось, беремо бутерброди щоб пообідати. З 14:00 початок фестивалю "Гарбузова ніч" на території фортеці. Вхідні квитки сплачуємо додатково: дорослі 80 грн./особа, студенти та діти 40 грн./особа.
22:15 До 22.15 збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 23.50. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Мерседес 27
0 вільних місць із 27

23211713951
242218141062
25
2619151173
2720161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.