29 жовтня 12:30
Час відправлення
30 жовтня 23:50
Час повернення
Місць немає!
200 UAH
220 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Гарбузова ніч у Меджибожі

Тип: Екскурсії, Фестиваль
Буде підкорено: 180 км.

Друзі , поїхали у Меджибізьку фортецю на "Гарбузову ніч" або "Хеллоувін по-українськи". «Гарбузова ніч» - саме так буде називатись фестиваль розваг та містики. Це буде свято глибокої подільської осені, коли день сонячний, а ніч вже прохолодна. Коли у повітрі стоїть аромат осінніх квітів і плодів. Серед них один з наших традиційних – гарбуз. До Меджибожа запрошуємо усіх бажаючих.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Меджибізький замок – найпопулярніший на Хмельниччині після Кам’янець-Подільської фортеці. Замок є чудовим зразком поєднання в собі бастіонних укріплень та ренесансу в архітектурі. Колись споруду називали «Білим лебедем» через білосніжність фортечних мурів. До того ж, саме ця фортеця потрапила до фінального списку «7 чудес України» в 2011 році.

Програма свята

Етнічний ярмарок, який передасть весь колорит Хеллоувіну по-українські. Костюмовані перегони на саморобних тарантасах з гори біля фортеці конкурси і змагання, гарбузовий боулінг. Початок святкування з 14:00 до 22:00.

ВПЕРШЕ! Гарбузілла-2016: шукаємо найбільшого гарбузового монстра!

Гарбуз – одна з традиційних і найулюбленіших сільськогосподарських культур в Україні і світі. Тому і сам гарбуз бере участь у багатьох обрядах, і страви з нього є традиційними для народного столу. Комусь дівчата “гарбуза підносили”, а когось лякали “гарбузовою головою” із свічкою всередині. А в сучасному глобалізованому світі співіснують між собою і українські, і кельтські, і інші традиції.

Смаколики народної гарбузової кулінарії та напоїв

Гостей частуватимуть традиційними українськими смаколиками і звісно ж гарбузовими стравами. Окрім цього, запрошують фермерів, тут вони зможуть позмагатись за звання найбільшого гарбуза і похизуватись своїм врожаєм. 

Та ще багато сюрпризів і містичних несподіванок!

Ввечері запланована сценічні програма, а біля вогнища розповідатимуть містичні історії й легенди Меджибізької фортеці. А ще, кажуть - страшно не буде, буде захопливо.

Приїхати можна у своїх костюмах або в етнічному вбранні. Тематичне вбання не обов'язкове та по бажанню. Або переодягнутись вже на місці, або в автобусі або на території фортеці. Тут також буде аквагрим і вас можуть розмалювати майстрині на місці за додаткову плату. Ви можете привести свої композиції гарбуза та взяти участь у конкурсі.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
180 грн. (для власників Клубних карт) 
200 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 22.10 орг. збір збільшиться на 20 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 100 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів! 

Нагадуємо, що Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає: 
• проїзд автобусом; 
• страховка на перевезення; 
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі; 
• податки; 
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки + вечірнє шоу на фестиваль "Гарбузова ніч": дорослі 80 грн./особа, студенти та діти 40 грн./особа.
• харчування та власні витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348, Коваль Наталія 0982763343

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 29 жовтня :
12:30 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 12.30. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
14:00 Орієнтовно до 14.00 прибуття на територію фортеці. Переодягаємось, беремо бутерброди щоб пообідати. З 14:00 початок фестивалю "Гарбузова ніч" на території фортеці. Вхідні квитки сплачуємо додатково: дорослі 80 грн./особа, студенти та діти 40 грн./особа.
22:15 До 22.15 збір біля автобуса. Відправка на Вінницю. Орієнтовне прибуття до 23.50. Залежить від нашої організованості та стану дороги.

Транспорт

 • Мерседес 27
0 вільних місць із 27

23211713951
242218141062
25
2619151173
2720161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.