13 травня 02:00
Час відправлення
15 травня 02:00
Час повернення
Залишилось місць: 1
580 UAH
620 UAH
Залишити відгук

Скарби Волині. 13-14 травня

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 700 км.

От і настала весняна пора, саме час залишити домівки та вирушати на зустріч пригодам! У квітневий вікенд ми вирішили відвідати чудовий Волинський край, адже тут зосереджена величезна кількість історичних пам'яток та духовних святинь. І ми побачимо найбільші і найкращі скарби Волині: найстарішу в Україні академію, перші друковані книжки, завітаємо в найбільшу духовну святиню Західної України, омолодимось в святому джерелі! Це та багато іншого у нашій подорожі!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Ми вирушаємо у край, який колись входив до території великої Галицько-Волинської держави, наслідниці Київської Русі. Цей, колись прикордонний край всипаний цілою низкою світських, наукових та духовних пам'яток. Найцікавіші з яких ми зможемо відвідати та дізнатись їх історію! 

День перший

Наша подорож розпочинаєть із однієї з найбільших православих святинь нашої Батьківщини і найбільшої в західній Україні - Почаївської Свято-Успенської Лаври. За легендою XIX ст, монастир заснували ченці Києво-Печерського монастиря, які втекли від нападу татар у 1240. Вперше згадується в документах у 1527.

Цьому монастирю випадали випробування, незвичайні для більшості інших православних монастирів. Невідомо, тому і чудеса, пов'язані з цим місцем, виявлялися такі значущі для православ'я, або ж навпаки, через чудеса давалися відповідні випробування, але історія монастиря вельми багата і на ті, й на інші.

Сучасна лавра це величезний монастирський комплекс який складається із трьох соборів, келій, дзвіниць, духовної семінарії, надбрамного комплексу та безлічі інших менших сакральних споруд, що розмістились на невисокій але дуже крутій горі з якої відкривається неперевершений вигляд на навколишні простори!

Неподалік Почаєва, на вкритій лісом горі, серед тиші і умиротворіння знаходиться ще одна православна святиня яку нам пощастить відвідати - Свято-Духівський скит!

Історія Свято-Духівського скиту починається з 1197. За документальними свідченнями, Мефодій заснував невелику каплицю на одній з Почаївських гір. А пізніше, в 1219 році, на вершині цієї гори заклали монастир і храм Преображення Господнього. Обитель відрізнялася строгістю чернечого життя. 

 

Далі, ми переїжджаємо до місця, де б'є святе Джерело, назване в честь Святої Праведної Анни.  Цілющі властивості джерельної води відомі ще з 16 століття. За переказами, купання в ньому допомагає від багатьох недуг, а також від безпліддя. Біля джерела облаштовані  чоловіча та жіноча роздягальні. Прохання до бажаючих дівчат відвідати джерело – брати з собою туніки, нічні сорочки і т.д., так як купання у купальниках у святому місці не дуже естетично. В шортах та коротких сарафанах не прийнято окунатись. Голова у дівчат має бути покрита, на брюки/джинси бажано пов'язати хустинку чи туніку, як спідницю. Температура води +5 градусів незалежно від пори року.

Наступним пунктом нашої мандрівки буде величне у минулому але провінційне тепер місто Кременець. Воно по праву вважається одним із духовних центрів західної України, як кажуть місцеві, на кожен кілометр головної вулиці в місті знаходиться один храм. А вулиця не довга ні коротка має більше 9 км довжиною. І це при населенні в 10 тис. чоловік!

Ми побачимо все найцікавіше, що є у цьому маленькому та затишному місті - Єзуїтський колегіум, жіночий монстир, будинок - музей Юліуша Словацького(відомого польського поета та драматурга), цілу низку старих будинків ХVI-ХІХ ст та багато іншого!  Якщо все складеться, нам навіть заграють на органі у місцевому костелі!

Але не це є основною і головною родзинкою міста Кременець.  Найцікавіше нас чекає на вершині гори, де залишились залишки неприступної фортеці графині Бони, яка знаходиться посеред міста, а саме неперевершений краєвид на навколишні простори! У гарну сонячну погоду, можна побачити Почаївську лавру, яка знаходиться на відстані 30 км!

Помилувавшись заходом сонця та зробивши неперевершені авочки ми відправляємось в готель на ночівлю, адже нам треба набратись сил для другого, не менш захоплюючого дня подорожі!

День другий 

Другий день  ми розпочнемо ми із ще одного звитяжного в минулому міста, яке прийшло у поступове забуття але від того не є менш цікавим. Мова іде про Острог. Це місто раніше та і зараз асоціюється із Острозькою Академією першим вищим навчальним закладом на території України. Чим живе відновлений університет та яка була його історія ми побачимо прогулявшись по коридорам центрального корпусу та спустившись до підземель університету!

Далі ми переїджаємо в примістя Острога де розташований один із найдревніших святинь цього краю, заснований Констянтином Острозьким, одним із трьох братів про яких ми багато почуємо в цьому краї. Межиріцький Святотроїцький монастир є оборонно монастирським комплексном ХVІ-XVІI ст. Монастирський двір оточений мурами з 4-ма наріжними баштами. 

Відвідавши монастир ми повертаємось в Острог, адже тут є ще купа цікавинок окрім Академії! Ми прогуляємось містом, завітаємо до музею Друкарства, Тут, в колишній сторожовій вежі ми познайомимось із найдревнішими та найцікавішими примірниками, познайомимось із історією друкарства та писменості та побачимо перший повний  головної книги Християн - Острозької Біблії яка була віддрукована вперше в цьому місті в ХVI.

Познайомишись із історією друкарства ми продовжуємо прогулянку містом! На нашому шляху виринає високий пагорб, який виблискує наче золота корона шпилями Богоявленського монастиря,фортеці, що обнесена високими стінами з трьома баштами! Раніше це родинне гніздо князів Острозьких перетворене на музей, серед експонатів якого є немала колекція картин, ікон та скульптур. Ми пройдемось усі рівні фортеці від підвалів до верхнього поверху, з балкону якого відкривається неперевершений краєвид на навколишні простори.

 

Харчування:

Маємо змогу наперед замовити собі харчування під час нашої подорожі. Адже гарно підкріпившись ми матимемо достатньо сил для пізнання всього нового і цікавого!

Замовляйте харчування в подорожі під час реєстрації. (Оплачується додатково)

- Комплексна вечеря в готелі - 60 грн.

- Сніданок в готелі - 50 грн.

- Обід в піцерії  - 60 грн.

Орг. збір

Організаційний збір складає:

550 грн (для власників клубних карт)

590 грн для нових учасників Клубу.

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір, 100 грн! З деталями звертайтесь до Організаторів! Власник картки може взяти з собою одного Учасника по клубній вартості.

УВАГА! З 25 березня орг. збір зросте на 30 грн

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Реєструйтесь завчасно та займайте кращі місця!

Доплата за двомісний номер складає 25 грн з людини.
 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– проживання в готелі;

– екскурсійний супровід в усіх чудових місцях, де нам належить побувати;

– організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

– податки;

– 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:

- Вхідні квитки в замки:

Замок князів Острозьких: діти/дорослі: 10/20 грн.

Кременецька фортеця:  діти/дорослі: 4/10 грн.

- Власні витрати.

- Харчування.

Програма подорожі


Субота 13 травня :
02:00 Виїзд із платформи №1 ценрального автовокзалу м. Вінниця
08:00 - 10:00 Прибуваємо в Почаївську Лавру. Екскурсія
10:00 - 11:00 Вільний час для самостійного ознайомлення з пам'ятками Почаївської лаври. На території працює недорогий заклад харчування, можна підкріпитись.
11:00 - 12:00 Відвідуємо Свято-Духівський Скит.
12:00 - 13:00 Збір в Автобусі, переїзд до Джерела Святої Анни.
13:00 - 14:30 Екскурсія по території святого Джерела. Усі бажаючі можуть прийняти купання в джерелі. На території також є недорога столова де можна підкріпитись церковною їжею.
14:30 - 15:00 Збір в автобусі та переїзд до Кременця.
15:00 - 18:00 Старт пішохідної екскурсії по місту Кременець під час якої ми відвідаємо всі найцікавіші місця міста та піднімемось на Замкову гору.
18:00 Збір в автобусі та переїзд в готель на поселення
Неділя 14 травня :
08:00 - 08:40 Сніданок в готелі.
09:00 Збір в автобусі та виїзд в Острог
10:30 - 12:00 Початок екскурсії по території Острозької Академії.
12:00 - 13:30 Збір в автобусі та переїзд в Межиріцький монастир.
13:30 - 15:00 Повернення в Острог та обід в місцевій піцерії.
15:00 - 18:00 Оглядова екскурсія містом під час якої ми відвідаємо Музей Книги, родинний замок князів Острозьких та прогуляємось по цьому маленькому затишному місту.
18:00 Збір в автобусі, переїзд на оглядовий майданчик Хмельницької Атомної станції.
18:30 Вечеря та вільний час в готелі. Можна замовити собі комплексну вечерю або відвідати піцерію та літній майданчик з альтанками.
19:00 Збір в автобусі та виїзд додому
Понеділок 15 травня :
01:00 Орієнтовний час повернення додому. Все буде залежати від нашої пунктуальності та стану доріг.

Транспорт

 • Ман 35 місць
1 вільних місць із 35

312925211713951
3230262218141062
33
34272319151173
35282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Панорама". м. Кременець
30 вільних місць із 65

Окремо відзначити варто наш готель "Панорама" в місті Кременець. Це неперевершений заклад який оцінений уже не одним заїздом Бідняжок. Це новий, сучасний готель, номери якого не сильно великі але мають усе необхідне для відпочинку та підзарядки енергією для нових відкриттів!

В нашому розпорядженні дво- та тримісні номери із зручностями в кожному номері. 

Але в номерах ми сидіти будемо мало, адже готель пропонує для своїх постояльців купу різних розваг для приємного проведення часу! Тут Вам і піцерія на шостому поверсі із панорамним видом і літній майданчик із альтанками над штучним ставком. Також у нашому розпорядженні кегельбан, боулінг, спортивний зал, прокат велосипедів і квадроциків та багато багато всього! Та і ціни дійсно бідняжківські).

Крім піцерії та літнього майданчика в готелі працює столова де можна замовити комплексні вечері та сніданки. Панорама по правді вважається одним із найкращих готелів в яких нам доводилось відпочивати. Детальніше з нашим готелемо можна ознайомитись тут
.Головний корпус
Екологічний корпус
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.