24 вересня 05:00
Час відправлення
26 вересня 04:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
26 вересня 2016р.
580 UAH
630 UAH
Залишити відгук

7 замків Західної України

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1000 км.

Одразу 7 чудових пам'яток минулого за один вікенд! Думаєте це не можливо! Ще й як! Нас чекають прекрасні палаци, величні фортеці та похмурі підземелля! Ми постарались об'єднати все, що є в цьому, колись прикордонному регіоні! Цього разу, до семи різних, але по своєму, неперевершених зразків архітектури, ми додали ескурсію до підземель кафедрального костелу, а також, традиційний гастрофестиваль української національної кухні у місті Луцьк!

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Привіт Друзі! На нас чекає пригодницька мандрівка у минуле по місцям звитяжної слави, розкішних балів та древніх легенд!

Територія сучасної Волині та Галичини це колишні прикордонні землі великих держав минулого, а тому тут розташована незліченна кількість всеможливих палаців, фортів та фортець. Найцікавіші, найзахоплюючі та найпрекрасніші ми вирішили відвідати у нашій подорожі! Серед усього різноманіття ми виділили 7 споруд які представляють різні епохи, країни та призначення починаючи від милуючих око палаців та закінчуючи похмурими підземеллями, які при тому не менш цікаві та захопливі!

Отож, збираємось на зустріч пригодам!

Першими на нашому шляху постають три замки. Це ОлеськийПідгорецький та Золочівський замки які разом утворюють славнозвісну Золоту Підкову Галичини. А тепер детальніше!

Олеський замок було збудовано понад шість століть тому. Перша письмова згадка про замок датується 1327 роком. Пам'ятка є класичним бароковим комплексом будівель. Центром комплексу є старовинний костел. З півдня до Олеського замку прилягає корпус монастиря з келіями та внутрішнім двориком, що знаходиться за триметровою стіною. У монастирському подвір’ї знаходяться старовинний парк і ставок, а також декілька надгробків та старовинні скульптури.

Олеський замок Олеський замок

Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд із пивзаводом XVIII ст.

Підгорецький палац Підгорецький палац

Золочівський замок в документах вперше згадується 1532 року у зв'язку зі зміною власників. Тоді Станіслав Сенінскій, якому належало все місто, продав палац графу Гуркову. На території замку розташовано два палаци. Обидва — так званий Китайський палац(один з трьох в Європі!) та двоповерховий палац, побудований в стилі Відродження, — сьогодні відкриті для відвідувачів.
Особливою гордістю Золочівського замку є його інноваційна каналізація.
Не менш цікавими є каміння, що лежать на замковому подвір'ї. Їхня поверхня вкрита загадковими написами та малюнками. Згідно з однією з гіпотез, каміння є частиною шифру, що вказує на місце скарбів тамплієрів. Пошукати скарби зможемо і ми!

26 27

Наступним пунктом нашої мандрівки буде величне у минулому але провінційне тепер місто Кременець. Воно по праву вважається одним із духовних центрів західної України, як кажуть місцеві, на кожен кілометр головної вулиці в місті знаходиться один храм. А вулиця не довга ні коротка має більше 9 км довжиною. І це при населенні в 10 тис. чоловік. Але не це є основною і головною родзинкою міста Кременець. Найцікавіше нас чекає на вершині гори, де залишились залишки неприступної фортеці графині Бони, яка знаходиться посеред міста, а саме неперевершений краєвид на навколишні простори! Тут ми зможемо зробити пікнік, поки будемо слухати історію королеви в честь якої і названо гору. 

9 22 - копия21 - копия

Другий день у нас буде не менш захолюючий та насичений і розпочнемо ми його із таємничого Тараканівського Форту.

Тараканів Форт є унікальною фортифікаційною спорудою свого часу. На його будівництво було витрачено казенних рублів стільки, як бюджет середньостатистичної Євпропейської держави того часу. Грандіозний, похмурий та абсолютно запущений об'єкт який і через 130 років із часу будівництва не перестає дивувати висотою польоту інженерної думки. Що він означає для історії, які легенди живуть в ньому зараз – з цим усім нас познайомить екскурсовод Олексій. Друзі, запасіться теплими светрами та ліхтариками, адже ми будемо спускатися до підземель.

4 2 35 3 4

Вибравшись із підземель Тараканового форту, ми прибуваємо у Дубно, де відвідуємо Дубенський замок та його каземати. Він неодноразово перебудовувався, а до нашого часу дійшов у стилі ренесансу. Саме ця фотреця згадується Миколою Гоголем в повісті Тарас Бульба. Особливо загадковою є Дівоча вежа, а от які бажання і кому необхідно у ній загадувати – нам вже розкажуть на місці.

6 7 8

 

Далі на  нашому шляху місто Луцьк та його таємниці

Луцький кафедральний костел святих Петра і Павла вже давно здобув славу одного з найбільш загадкових і містичних місць міста. У далекому 1639 році цей костел був збудований як частина єзуїтського монастиря. Під собором були прориті підвали, де зберігалися припаси «на чорний день» або у разі несподіваної облоги. Також підземелля використовувалося як місце для тортур і утримання ув'язнених. У той же час тут ховали багатих городян, князів, меценатів та єпископів. З часом їх гробниці були зруйновані, а останки просто звалені до купи.

Бачити таке емоційно і духовно складно. Тому двічі подумайте, перш ніж відвідати підземелля Петропавлівського костелу. Після того, як у середині 20 століття дослідники виявили тут в'язницю і кімнаті тортур, стали поширюватися чутки про примар, які тут живуть і наводять жах на туристів. Однак це лише підігріло інтерес до підземелля.

 

І звичайно, родзинка міста Луцьк та всієї України! Пам'ятка архітектури яку відносять до одного із 7 чудес України. Величний Луцький замок чекає нас! Дзвіниця яку всі бачили на двохсотгривневій купюрі зустрічає нас на вході! Замок реставрований та перебуває в чудовому вигляді! Ми піднімемось на саму високу вежу, спустимось під землю до розкопок церкви, зможемо відвідати музеї на території замку та зробити чудові авки! 

24 25 26 27

На сам кінець нашої подорожі ми завітаємо на уже традиційний фестиваль національної кухні що вчетверте буде проходити у Луцьку!

В рамках фестивалю відбудеться безліч майстер-класів, дегустацій, презентацій і велика ярмарка народних майстрів. На гостей фестивалю очікує цікава концертна програма.

Нолодившись стравами нашої національної кухні  ми прощаємось із Волинським краєм та вирушаємо у зворотній шлях із величезною кількістю вражень та фоточок.

Орг. збір

Організаційний збір складає(при розрахунку на 50 учасників): 

550 грн (для власників клубних карт)

600 грн для нових учасників Клубу.

Клубну картку можна отримати після третьої поїздки з Бідняжками безкоштовно, або одразу, сплативши одноразовий клубний збір, 100 грн! З деталями звертайтесь до Організаторів!

УВАГА! З 12 вересня орг. збір зросте на 30 грн

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Реєструйтесь завчасно та займайте кращі місця!

Доплата за двомісний номер складає 25 грн з людини.
 

Орг. збір включає:

– проїзд комфортабельним автобусом;

– проживання в готелі;

– екскурсійний супровід в усіх чудових місцях, де нам належить побувати;

– організаційний супровід до, під час, та після подорожі;

– податки;

– 10 грн. допомога військовим.

Додатково оплачується:

- Входи в замки:

Золочівський палац: діти/дорослі: 5/20 грн. 

Підгорецький палац: діти/дорослі: 5/10 грн.

Олеська фортеця:  діти/студенти/дорослі: 5/10/20 грн.

Кременецька фортеця:  діти/дорослі: 3/7 грн.

Тараканів форт:  діти/дорослі: безкоштовно/10 грн.

Дубенська фортеця:  діти/дорослі: 5/10 грн.

Підземелля Кафедрального костелу: діти/дорослі 5/15 грн.

Луцький замок:  діти/дорослі: 5/10 грн.

- Харчування;

- Власні витрати.

Програма подорожі


Субота 24 вересня :
06:00 Старт з карманчика навпроти центрального автовокзалу!
10:00 Розпочинаємо екскурсію Золочівським замком. Вхідний квиток - діти/дорослі: 5/20 грн.
12:00 Збір та переїзд до Підгірців. Екскурсія Підгорецьким палацом. Чудовим представником епохи ренесансу. Вхідний квиток - діти/дорослі: 5/10 грн.
15:00 Збір в автобусі та переїзд до Олеського замку. Вхідний квиток - діти/студенти/дорослі: 5/10/20 грн.
17:00 Збір та переїзд в Кременець.
18:30 Прибуваємо в Кременець. Піднімаємось на замкову гору. Фотографуємось на фоні заходу сонця!
20:00 Поселення в готелі Панорам. Вечеря. Вільний час
Неділя 25 вересня :
07:00 - 07:45 Сніданок.
08:00 Збираємось в автобусі та розпочинаємо другий день нашої подорожі!
09:00 Прогулянка до таємничого Тараканового Форту - історичної пам'ятки фортифікаційного військового будівництва кінця ХІХ століття.
10:30 Прибуваємо до м. Дубно (переїзд триває хвилин 15), де ми відвідуємо Дубенський замок та його каземати. Вхідний квиток 15/10/10 грн для дорослих/студентів/дітей.
11:30 Збір в автобусі, переїзд до ресторану Візит де у нас заплановано обід.
13:00 Збираємось в автобусі та прямуємо до Луцька.
14:00 Початок екскурсії по підземеллях Кафедрального костелу Петра і Павла
15:00 Початок екскурсії по замку Любарта
20:00 Збір в автобусі та виїзд додому!
Понеділок 26 вересня :
04:00 Орієнтовний час прибуття додому. Все буде залежати від нашої зібраності та стану доріг.

Транспорт

 • Білий Neoplan
3 вільних місць із 51

47454137332925211713951
484642383430262218141062
49
5043393531272319151173
5144403632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Панорама". м. Кременець
27 вільних місць із 75

Окремо відзначити варто наш готель "Панорама" в місті Кременець. Це неперевершений заклад, який оцінений уже не одним заїздом Бідняжок. Це новий, сучасний готель, номери якого не сильно великі, але мають усе необхідне для відпочинку та підзарядки енергією для нових відкриттів!

В нашому розпорядженні дво- та тримісні номери із зручностями в кожному номері. 

   

Але в номерах ми сидіти будемо мало, адже готель пропонує для своїх постояльців купу різних розваг для приємного проведення часу! Тут Вам і піцерія на шостому поверсі із панорамним видом, і літній майданчик із альтанками над штучним ставком. Також у нашому розпорядженні кегельбан, боулінг, спортивний зал, прокат велосипедів і квадроциків та багато-багато всього! Та і ціни дійсно бідняжківські).


Крім піцерії та літнього майданчика в готелі працює столова де можна замовити комплексні вечері та сніданки. Панорама по правді вважається одним із найкращих готелів в яких нам доводилось відпочивати. Детальніше з нашим готелемо можна ознайомитись тут.Головний корпус
№2 (1+1)
№3 (1+1)
№4 (1+1)
№5 (1+1)
№6 (1+1)
№7 (1+1)
№8 (1+1)
№10 (1+1)
№11 (1+1)
№12 (1 1)
№13 (1+1)
№14 (1+1)
№15 (1+1)
№16 (1+1)
№17 (2 крісло)
№18 (2 крісло)
№19 (1+1)
№20 (1+1)
№21 (1 1)
№22 (1 1)
№23 (2 крісло)
№24 (2 крісло)
Екологічний корпус
№2 (2+1дод.)
№3 (2+1дод.)
№4 (2+1дод.)
№5 (2+1дод.)
№6 (2+1дод.)
№7 (2+1дод.)
№8 (2+1дод.)
№10 (2+1дод.)
№11 (2+1дод.)
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.