08 червня 17:00
Час відправлення
15 червня 17:00
Час повернення
Є вільні місця!
170 EUR
185 EUR
Замовити місце

Літній відпочинок на озері Балатон - угорському морі.

Тип: Озера, Релакс, Дегустації, Оздоровлення, Термальні джерела
Буде підкорено: 0 км.

"Угорське море"-так називають місцеві жителі величезне і неймовірно гарне озеро Балатон. Відпустка на березі цього кришталево чистого озера-ідеальний варіант для любителей водночас активного відпочинку та любителей порелаксувати. Люди з усього світу приїжджають сюди поплавати, покатитись на велосипедах вздовж берега та просто помилуватись угорською природою. Поїхали з нами пізнавати найкращий пляжний курорт Угорщини-озеро Балатон!

Супроводжуюча:
Марина Чепурна
(050)272-67-73
Супроводжуюча:
Надія Крамер
(063)070-93-19
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницьий

Тернопіль

Львів

Стрий

Мукачево

Шіофок

Тихань

Хевіз

Будапешт

Про подорож

 

Озеро Балатон

Озеро Балатон є найбільшим озером Центральної Європи. Вода в Балатоні прогрівається швидко, тому купатися в ньому можна від весни до пізньої осені. М'яка, злегка лужна вода з великим вмістом йоду, особливий південний мікроклімат створюють повну ілюзію відпочинку на морі.
На озері є прекрасні можливості для любителів парусного спорту, веслування, риболовлі. 
Саме тому ми обрали це неймовірне місце для нашого відпочинку.
 
 
Озеро Хевіз 

Озеро Хевіз унікальне і за своїми розмірами і за хімічним складом води. В Європі - єдине, а на планеті - друге.Озеро  розташоване в оточенні заповідного лісу площею 50 гектарів, що забезпечує курорту особливий, неповторний цілющий мікроклімат.Незвичайними лікувальними властивостями володіє мул, що залягає багатометровим шаром на дні термального озера. Бактеріальна флора мулу виділяє слабкий антибіотик, тому у воді відсутні хвороботворні бактерії.

Одна з місцевих цікавинок є водяні лілії ,незвичайної форми і кольору, нагадують про екзотичні країни. Ці рослини з Індії привіз вчений-ботанік. Він вирішив посадити їх в теплому озері, і спроба вдалася. Згодом лілеї стали своєрідною візитною карткою Хевіза і навіть були зображені на гербі міста. Ми з вами зможемо побачити ці неймовірно гарні квіти на власні очі.

 

      Місто Шіофок

Місто прийнято вважати столицею Балатону, адже це один з кращих курортів на озері. Шіофок - найбільша гавань озера, власники яхт паркують тут своїх красунь, а від причалів постійно ходять прогулянкові катери та круїзи по озеру.Саме тут розташовані зелені квартали приватних вілл зірок та мільйонерів. А в місцевих чардах можна покуштувати найкращий в Угорщині гуляш.

 
Місто Тихань
 

Тихань - це і півострів, що знаходиться на озері Балатон, і село, яка розташоване на півострові.
Легенди свідчать, що назва Тихань походить саме від слов'янського слова «тиша» і дуже себе виправдовує, тут дійсно дуже тихо, спокійно і мирно.Селище Тихань є популярним туристичним місцем, по-перше, майже кожен будинок тут - пам'ятник архітектури. По-друге, саме з Тихані відкривається  один із найкращих видів на озеро Балатон.
У центрі півострова знаходяться два неглибоких озера: зовнішнє озеро Кюльше-то (Külső-tó) і внутрішнє озеро Бельше-то (Belső-tó), берега яких покриті очеретами. І безліч водоплавних птахів гніздяться на озерах Тіхані.

 

Будапешт- столиця Угорщини

Сказати, що Будапешт - справжнісінька «перлина» Європи , значить не сказати нічого. Старовинні барокові квартали, розкішні театри і палаци, пам'ятники великим угорським королям і святим просвітителям мадярської землі, звичайно, велична будівля парламенту, прекрасне в будь-який час дня і ночі. Не можна обійти увагою і знамениті купальні, якими Будапешт славиться на всю Європу. Важко перелічити всі пам'ятки цього міста, так що краще приїхати і побачити все на власні очі. Це місто справді закохує в себе з першого погляду.

 

Запальна вечірка на кораблику

Що може бути краще? Споглядати неймовірну красу Будапешту, покачуючись на хвилях Дунаю. Ми побачимо вечірній Будапешт, який вночі перетворюється на свято світла і тіней. Усі перлини обох берегів підсвічуються та постають перед нами у зовсім іншому вимірі. Ця чудова пригода завжди привертає до себе найбільше уваги, можливо цьому завдячує розповідь та краса навкруги, а може безлімітне шампанське, яке включене у вартість ;)

Вартість екскурсії корабликом 15 Євро.

Отож, читаємо деталі подорожі та #ВпередЗаПригодами :)

Харчування в подорожі

Харчування будемо організовувати самостійно. Угорська кухня дуже відома своїми величезними порціями та хорошими цінами (можна гарно поїсти в кафе або купити щось смачненьке в супермаркеті,які знаходяться на території нашої бази відпочинку ).

Валюта.

Офіційна валюта Угорщини - форінт, приблизно 300 форінтів за 1 Євро. І саме Євро краще за все брати із собою. Долари можна обміняти в пунктах обміну, в переважній більшості магазинів, долар не приймають. Також, радимо мати з собою звичайну чіповану гривневу картку для безготівкових розрахунків, відкрийте для неї платежі за кордоном у своєму банку. Доволі непоганий курс у конвертації.

Безвіз у дії

Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності з розрахунку мінімум 30 євро на 1 день подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету справа дуже індивідуальна, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги там вищі, на продукти в магазинах не критично. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України . Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Також, вітається якщо Ви візьмете із собою упаковку води, адже в Європі літрова пляшка води коштує біля одиного Євро. 
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank) для заряду гаджетів, адже не завжди у нас буде можливість знайти розетки. 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там, де багато туристів багато і злодюжок. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

Aranypart Camping
Будинок 1 Будинок 2 Будинок 3 Будинок 4 Будинок 5 Будинок 6 Будинок 7 Будинок 8 Будинок 9 Будинок "Carmen Plus" підвищенного комфорту №1 Будинок "Carmen Plus" підвищенного комфорту №2 Будинок "Carmen Plus" підвищенного комфорту №3
2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний 2-місний
Учасники Клубу 170 EUR 170 EUR 170 EUR 170 EUR 170 EUR 170 EUR 170 EUR 170 EUR 170 EUR 190 EUR 190 EUR 190 EUR
Новачки 185 EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 185 EUR 205 EUR 205 EUR 205 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання в будиночках відпочинкового комплексу (5 ночей);
 • екскурсія по Будапешту;
 • екскурсійний супровід;
 • 1 євро на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • харчування;
 • додаткові екскурсії за бажанням: поїздка на озеро Хевіз 15 євро;
 • вечірка на кораблику в Будапешті 15 євро;
 • екскурсія у міста Тихань та Шіофок 10 євро.;

Програма подорожі


Субота 08 червня :
17:00 Виїзд із кишеньки навпроти центрального автовокзалу м. Вінниці.
Неділя 09 червня :
14:00 Орієнтований час прибуття на мальовниче озеро Балатон
14:30 Поселення в будиночки на самому березі озера.
15:00 Вільний час на Балатоні. Купаємось, засмагаємо,граємо в пляжні ігри.
Понеділок 10 червня :
09:00 Їдемо дивитись мальовничі містечка,які простягаються на самому березі озера Оглядова екскурсія містами Шиофок і Тихань
16:00 Повертаємось до наших будиночків,відочиваємо,усі бажаючі можуть покупатись в озері і в басейні
Вівторок 11 червня :
Вільний час на Балатоні. Усі бажаючі можуть взяти на прокат велосипеди, поїхати кататись озером і милуватись красою угорської природи.
Середа 12 червня :
16:00 Поверення до наших будиночків. Відпочиваємо,вечеряємо, йдемо гуляти.
9:00 - 16:00 Виїжджаємо на термальне озеро Хевіз. Релаксуємо, оздоровлюємось, купаємось і засмагаємо:)
Четвер 13 червня :
Вільний час на Балатоні. Купаємось,п'ємо коктейлі і засмагаємо.
П'ятниця 14 червня :
10:00 Виселення з готелю. Переїзд у столицю Угорщини-Будапешт.
12:00 - 15:00 Оглядова екскурсія Будапештом.
15:00 - 21:00 Вільний час у місті. Усі бажаючі можуть відвідати найкращі купальні Угорщини- Купальні Сечені.
21:00 - 22:00 Вечірка на кораблику (з необмеженою кількістю шампанського).
22:00 Їдемо додому.
Субота 15 червня :
17:00 Орієнтовний час повернення у Вінницю. Все залежатиме від часу проходження митного та прикордонного контролю, стану доріг та нашої пунктуальності.

Транспорт

 • Умовний автобус
45 вільних місць із 51

Друзі, це умовна схема автобусу, яка відповідає найбільш розповсюдженій схемі автобусів туристичного класу. Вона використовується у тому випадку, коли до подорожі багато часу та ми ще не знаємо, який конкретно автобус подорожуватиме разом з нами. Але перейматись не варто, заздалегідь буде змінена схема та усі будуть повідомлені, яким саме транспортом ми плануємо їхати. Пересадження буде здійснюватись згідно до загальних правил та у відповідності до заброньованих місць. 

Ми завжди стараємось знайти кращі автобуси для наших подорожей, відповідні до дальності маршруту та специфіки подорожей. 

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Aranypart Camping
46 вільних місць із 48

База відпочинку Aranypart з відкритим басейном і прямим виходом до озера розташований у районі Шіофок-Сабадіфюрдо курортного міста Шіофок, всього за 300 метрів від термальної купальні Галеріус. 

Для дітей облаштовано ігровий майданчик та проводяться розважальні програми 6 разів на тиждень. Гості  Aranypart можуть замовити страви в ресторані та зробити покупки у міні-маркеті.

Помешкання оснащені телевізором. У кожному з них є міні-кухня з холодильником і плитою, а також окрема ванна кімната з душем. Надається постільна білизна.

Будиночок Сarmen :

Будиночок Сarmen Plus:Будинок 1
Будинок 2
Будинок 3
Будинок 4
Будинок 5
Будинок 6
Будинок 7
Будинок 8
Будинок 9
Будинок "Carmen Plus" підвищенного комфорту №1
Будинок "Carmen Plus" підвищенного комфорту №2
Будинок "Carmen Plus" підвищенного комфорту №3
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.