06 березня 12:00
Час відправлення
11 березня 16:00
Час повернення
Є вільні місця!
165 EUR
180 EUR
Замовити місце

Казкові вихідні в Європі!4 дні відпочинку в Європі!

Тип: Екскурсії, Розваги, Релакс, Дегустації
Буде підкорено: 1800 км.

Поїхали свякувати 8 березня в Європі ! На нас чекає розкішна Прага, королівський Вроцлав та оздоровлюючі Карлові Вари! Приєднуйтесь до весняної мандрівки Європою!

Супроводжуюча:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Відповідальна:
Валерія Вараниця
(063)051-70-61
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Хмельницький

Тернопіль

Львів

Вроцлав

Прага

Карлові Вари

Про подорож

Друзі, а ми їдемо у казкову мандрівку Європою! У нас будуть прекрасні палаци, королівські міста, розкішні музеї та царські джерела.

Вроцлав

Ми їдемо до Вроцлава - Польської Венеції!  До міста, яке вибороло титул "Кращий Європейський напрямок 2018" і залишило позаду Париж, Мілан, Амстердам! Це неймовірно красиве і атмосферне місто з приголомшливо яскравим центром, парою сотень мостів через Одер і  фігурками гномів. Гноми тут всюди))

  Вроцлав - це  місто з німецько-пруським колоритом та європейською сучасністю. У нас буде  ранкова екскурсія містом, під час якої ми дізнаємось історію цього прекрасного міста та побачимо головні цікавинки, а саме:

Острів Тумський - Це найдавніша частина Вроцлава, розташована в старому руслі Одри. Назва острова перекладається як «Кафедральний острів» на честь побудованого тут собору Святого Іоанна Хрестителя.Тумський острів чимось нагадує Ватикан, так як тут знаходяться не тільки храми, а й апартаменти архієпископа Вроцлавської метрополії, і духовна семінарія, і Курія, і цілий ряд інших адміністративних споруд, що знаходяться у владі місцевих католицьких ієрархів. Одночасно Тумський острів є одним з найпопулярніших місць для прогулянки серед місцевих городян і гостей міста Вроцлав.

 Площа Ринок - Площа Ринок у Вроцлаві вважається однією із найстаріших площ в Європі. В центрі традиційно стоїть Ратуша, по периметру – 60 різнокольорових вузеньких кам’яниць.До 70-х років по площі ще ходили травмваї і їздили авто, зараз це місце де відбуваються різдвяні ярмарки, новорічні святкування, релігійні, академічні та військові урочисті заходи. 

Вроцлавська Ратуша є унікальною культурною пам’яткою готичної архітектури, яка будувалася впродовж 250 років з кінця ХІІІ по XVIст. Найстаріша її частина була збудована близько 1299 року. В 1580 році встановили годинник, дзвін якого досі лунає на Ратуші.

Готичний костел св. Ельжбети, який ще називають Гарнізонним, було збудовано десь у ХІІІ-ХІV століттях. У середині ХV століття звели базиліку, яка на той час сягала висоти більш ніж 130 метрів і вважалася найвищою на території Сілезії. Кафедральний собор Іоанна Хрестителя вважається однією з головних визначних пам'яток міста. Це перший готичний храм на польській землі і головний католицький храм міста. Він розташований в найстаршої частини міста, на Тумському острові. Дзвіниці собору підносяться на 97 м, що робить його найвищим у Вроцлаві. 

Вроцлав також славиться не тільки безліччю мостів та островів, за що отримав назву Польська Венеція, але й маленькими гномиками! Вони тут повсюди, загалом їх налічується 180 різних персонажів! 

  У перший день нашої мандрівки  вечірній час буде повністю вільний,тому ви зможете неспішно прогулюватись  між різнокольоровими будиночками Вроцлава, смакуючи запашну каву та насолоджуватись неквапливим вечором.  А команда Бідняжки підскаже вам, які місця краще відвідати. 

Екскурсія  Карлові Вари - Пивний завод - Музей Бехеровка

Карлові Вари  це місто, в якому не прийнято швидко ходити та поспішати, а у центральній частині ви не знайдете жодного фастфуда! Тут можна лише відпочивати та насолоджуватися життям!

 Карлові Вари - це лікарня і курорт приголомшливої ​​краси. Історична власність міста - колонади, курортні установи і природні джерела.  Унікальні термальні джерела - це головна візитівка цього чудового міста! Вхід в усі колонади вільний. Головні показання - це лікування захворювання травної системи. Усього у місті є 125 здравниць. Ми буде проходити біля 13 цілющих джерел!

 Млинова колонада була створена в 19-м столітті відразу для п'яти джерел: Мірошницького з радоновою водою, Скельного, Лібуше, Русалки і джерел князя Вацлава. Колонада призначена і для піших прогулянок. Наша екскурсія містом захватить основні історичні будинки, деякі з яких збереглися з 14 століття, театр, колонади, концертний зал.

  Музеї є ще однієї знаменитої пам'яткою цього міста. Для усіх бажаючих буде  відвідування  музей Яна Бехера.  Популярна настоянка бехеровка вважається 13-м джерелом міста. Вона є справжнім його символом. Екскурсія по музею розповість про особливості приготування цього напою. Крім того, можна взяти участь у дегустації і купити набір додому. 

Іншим популярним об'єктом є виробництво  скла Мозер. Професія склодув існує до цих пір, адже подібне вміння не можна замінити автоматичними машинами. Вже понад 150 років на скляному заводі роблять гарні келихи, вази і фужери. Вироби з найменшими вадами не проходять контролю якості. У фірменному магазині ми зможемо побачити результат кропіткої праці на власні очі!

 Пивний завод Крушовнице. Вважається, що пивоварню Крушовіце заснував аристократ Іржі Бирка в 1517. Потім, в 1581 році він продав її королю Рудольфу II. Зараз завод офіційно називається Heineken Česká republika, a.s. - чеська пивоварна компанія. Завод пропонує екскурсії, які порадують як любителів пива, так і історії. Ми оглянемо  аутентичні місця, де народжувались королівські рецепти пива і де його історія триває по сьогоднішній день. З Центру для відвідувачів ми перемістимося в один з найсучасніших розливних цехів продуктивністю 120 000 пляшок на годину. Ми багато дізнаєтеся про сировину, з якого виготовляється фірмове пиво . Кульмінація екскурсії - дегустація темного і світлого пива. 

 Прага

У Празі ми будемо аж 3 дні! У перший день у нас буде прогулянка по правому березі -  Старе місто, Нове місто.  У другий день  ми побачимо лівий берег, а саме - Градчани, Малу Країну, Празький Град. Наша дводенна програма  - це гарна можливість детально, а головне, без поспіху познайомитися з Прагою, її найвідомішими та найцікавішими  місцями:

  Знаменитий Празький годинник. Місцеві куранти не просто красиві, а й дуже цікаві вони показують кілька вимірів часу: звичайний годиник, дні, місяці, роки, а також положення Сонця і знаків зодіаку!    

 Нове місто в Празі (Nové Město) знаходиться на південний захід від Старого міста. Цей історичний район заснував в 1348 році король Карл IV. Він став четвертим - і останнім! - з окремих міст, які сформували столицю Чехії. Staré Město - прийнято називати історичне місце підстави Праги. Столичний історичний район Мала Страна також називають «Празьким малим градом».

 Празький град ( чеськ. Pražský Нrad) є найбільшим замковим комплексом світу. Він внесений до Списку ЮНЕСКО і Книгу рекордів Гіннеса. Площа Граду, обнесеного стіною, становить близько 70 000 м ². Комплекс складається з трьох основних великих внутрішніх дворів, навколо яких зосереджені будівлі. На його території з різних часів зберігся великий ансамбль палаців, храмів та інших будівель, виконаних в декількох архітектурних стилях.

 Костел Різдва Господнього або Празька Лорета є  ще одним прекрасним місцем Праги. Автором проекту став Джованні Батисто Орсі. Костел подібний до молитовні Діви Марії, яка збереглася в італійському містечку ЛоретоУ вежі комплексу встановлений унікальний механізм з 27 дзвіночків, завдяки яким кожну годину лунає гімн, прославляти Діву Марію.У Лорето знаходиться скарбниця, в якій зберігаються старовинні дорогоцінні вироби і збори літургійних предметів. Найбільш старовинними твором є чаша XVI століття в стилі пізньої готики, а найціннішою реліквією - Алмазна дароносниця Празьке сонце, прикрашена майже шістьма з половиною тисячами діамантів.

Околиці Граду називають Градчанами. Собор св. Віта є одним з прекрасних місць, які знаходяться у Пражському Граді. в 1344 році королем  Яном був закладений перший камінь готичного собору. Будівельником собору в 1344-1352 рр. був Матіас, який побудував вісім капел в східній частині собору. Довжина Собора  124 м, ширина в трансепті 60 м, а висота склепінь центрального нефа 33 м. Склепіння центрального нефа сітчасті, вперше були використані в центральній Європі Петром Парлера. 

Якщо хочете відчути містику Праги, вам неодмінно потрібно побувати на Карловому Мосту. Адже це місце зберігає у спогадах і величних імператорів і відважних рицарів, а пам`ять  святих присутня там і по нині. Карлів Міст є ще однією  візитівкою міста - Прага. Міст з'єднує два історичних райони столиці Чехії - Старе місто і Нову Країну . На його східній стороні височіє потужна вежа з готичною аркою. Над нею розміщені щити з гербами земель Священної римської імперії і скульптурні портрети королів Карла IV і Вацлава IV. 

Староміська площа - історичний центр району Старе Місце, який до 1 784 року був окремим містом. З давніх-давен площа була відома як найбільший торговий ринок міста. В середині XIV століття за наказом Карла IV, не тільки цей, а й інші ринки з центру Старого Місця перенесли на околицю або в Нове Место.Сьогодні площа є центром бурхливого життя Праги - тут безліч кафе, сувенірних магазинів та інших цікавинок! У святкові дні тут проводять концерти та роблять гучні ярмарки!

Вроцлавський національний  музей . Основна будівля Національного музею в Празі, оформлене в стилі неоренесансу, будувалося за проектом відомого реставратора і архітектора Йозефа Шульца і відкрилося для відвідувань в 1891 році. Зараз у музеї є дві діючих виставки: «2 × 100» представляє публіці 200 головних скарбів з більш ніж 20 мільйонної колекції музею, чий вік в два рази більше самої Чехії.  Друга виставка, яка працює до 30 червня 2019 року, присвячена 100-річному ювілею Чехословаччини. Вона розповідає про співіснування чехів і словаків в одній державі і про те, що їх розділило.

 Вечірня прогулянка на кораблику (факультативне відвідування ). Для усіх бажаючих буде факультативна прогулянка Прагою по річці Влтава, ми  пересідаємо на кораблик і починемо наш річковий круїз. Нам представиться можливість поєднати корисне з приємним. Милуючись красою Праги як би з боку, ви одночасно відпочинете, вдихаючи освіжаюче річкове повітря.

Містична екскурсія Прагою ( факультативна). У цій вечірній екскурсії ви дізнаєтеся про прокляття середньовічного годинника, про таємничі середньовічні церемонії у храмі Святого Віта, про незвиклі звуки з єврейського кварталу, про легенду "Душа Пірата" і про безліч інших незвиклих і містичних речей, які відбувалися у Празі.  Для Вас гарантовані частка адреналіну в кров і незабутні враження.

     Харчування у подорожі 

 У нас буде можливість замовити сніданки у готелях ( сніданки у формі шведського столу). Також є можливість замовити обід у перший день подорожі у місті Вроцлав. ( 2 страви та напій). Обов`язково ми  будемо намагатися скуштувати національні цікавинки, а  саме трдельник в Празі, суп у хлібині в Вроцлаві, темне живе пиво в Плезі, мінеральну живу воду в Карлових Варах, бурчак у Чешському Крумлові. У Польші та у Чехії, під час вільного часу, ми покажемо вам найкращі магазини з європейськими речами та продуктами найвищої якості по найкращим цінам!Дорога, валюта, телефон:

Рекомендуємо обміняти  кошти в Україні!!!!!!!!!!!!!!!! - курс в Україні є кращий!  Пропонуємо поміняти кошти на євро, так як це є універальна валюта і її курс стабільніший за гривню. Буде можливість поміняти кошти в Празі, Вроцлаві та Карлових Варах!

 Валюта: у Польщі - злотий ( 1Еur = 4,2 zl), у Чехії Крони ( 1Еur = 25,65czk)

Під час подорожі телефонний зв'язок буде обмежений, тому радимо підключити собі дешевий роумінг і поповнити рахунок на достатню кількість коштів для екстреного зв'язку у надзвичайній ситуації. Вам слід буде поповнити свій рахунок на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні). Свої закордонні номери ми повідомимо вже в подорожі.  У Польщі та Чехії, є багато точок з безкоштовним  Wi-fi, тому завжди можна буде телефонувати через мобільні аплікації!

Необхідні документи та перетин кордону:

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт , або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.

1. Для проходження кордону на правах біометричного паспорту, треба не забувати про  правило 90/180 : мандрівник не повинен перебувати у Шенгені більше 90 днів протягом будь-якого періоду у 180 днів. Тобто якщо за останніх 180 днів до планованої дати переїзду кордону, ви не перебували у країнах шенгену більше як 90 днів, то ви можете виїхати за кордон по біометричному паспорті, у іншому випадку - треба робити  туристичну візу. 

2. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, або мінімум 150 євро на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. 

  Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Якщо з вами їде дитина молодше 18 років, тоді вам потрібен дитячий біометричний паспорт та нотаріально завірений дозвіл від батьків.( Лише в тому разі якщо один з батьків не їде, або різні прізвища).

Правила перетину кордону:

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

 Нагадуємо, перевозити через кордон м`ясні, та молочні продукти суворо заборонено!
 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

HOSTEL Wratislawia
4-місний (У Вроцлаві - 4 роздільних ліжка. У Празі два окремих номери з двухспальними ліжками),
2-місний (У Вроцлаві роздільні ліжка, у Празі одне спільне)
4-місний (У Вроцлаві - 4 роздільних ліжка. У Празі 4 окремих номери.) 3-місний (У Вроцлаві 3роздільних ліжка, у Празі одне спільне + одне окреме ліжко.)
Учасники Клубу 165 EUR 190 EUR 175 EUR
Новачки 180 EUR 205 EUR 190 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 13 лютого 10:00 Орг. збір зросте на 10 EUR, будь ласка реєструйтесь на подорож завчасно!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • сніданок у Вроцлаві - 3 євро;
 • сніданок у Празі - 5 євро;
 • вхідний квиток до Вроцлавського університету - 4 євро нормальний, 3 євро пільговий;
 • вхідний квиток до музея Бехера( разом з дегустацією) - 9 євро;
 • екскурсія на завод Крушовіце (разом з дегустацією) - 10 євро;
 • прогулянка на кораблику у Празі - 10 євро;
 • вечірня містична екскурсія Прагою - 5 євро ( при кількості людей не менше 20 );
 • ;

Програма подорожі


Середа 06 березня :
12:00 Виїзд з Вінниці. Їдемо святкувати 8 березня у Європі!
Четвер 07 березня :
10:00 Приїзд до Вроцлава. Оглядова екскурсія містом побачимо усі цікавинки: Острів Тумський - Вроцлавський Ватикан, Костьол Елжбіти, площу Ринок, Ратушу.
13:00 Обід, спробуємо польську культуру на смак.
14:00 Для усіх бажаючих факультативне відвідування Вроцлавського університету. Відвідаємо декілька зал та піднімемось на математичну вежу!
15:45 Поселення в готель.
17:30 Вільний час у Вроцлаві ! Прогулянка по магазинам Вроцлава !
П'ятниця 08 березня :
06:00 - 7:00 Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд до Праги.
11:00 Приїзд до Праги. Оглядова екскурсія містом (Старе місто, Нове місто).
14:00 Обід. Вільний час аби прогулятись по центру Праги та купити сувеніри.
17:30 Збір в автобусі. Переїзд до готелю. Поселення.
19:00 Для усіх бажаючих прогулянка на катері.
Субота 09 березня :
07:00 - 08:30 Сніданок. Вирушаємо на екскурсію Прагою. Маршрут буде проходити по Градчанам та по Празькому Граду. Також ми охопимо Маленьку Країну.
13:00 Вільний час. Прогулюємось Прагою, купляємо сувеніри, дегустуємо чешську кухню!
17:30 Для усіх бажаючих факультативна екскурсія "Містична Прага"
19:30 Збір в автобусі. Переїзд до готелю.
Неділя 10 березня :
07:00 Сніданок та виселення з готелю.
08:00 Виїзд на екскурсію до Карлових Вар та на пивний завод.
09:10 - 10:30 Приїзд на пивний завод Крушовніце. Екскурсія та дегустація. Спробуємо на смак пиво по королівському рецепту.
12:00 Переїзд до Карлових Вар. Оглядова екскурсія містом. Під час якої ви дізнаєтесь історію Карловарського оленя і чудотворної води!
13:30 Обід у місцевому закладі харчування.
14:30 Для усіх бажаючих відвідування музею Бехера.
15:30 Вільний час для прогулянок та покупки сувенірів ! Не забудьте придбати оригіналну кружку з Карлових Вар!
18:30 - 19:30 Збір в автобусі. Вирушаємо до Вінниці!
Понеділок 11 березня :
16:00 Орієнтовний приїзд до Вінниці. Все буде залежати від стану доріг та часу проходження кордону.

Транспорт

 • Автобус 51
39 вільних місць із 51

4944403632282622181410650
484339353127252117139551
47
464238343024201612842
454137332923191511731
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • HOSTEL Wratislawia
51 вільних місць із 54

Ми будемо проживати у комфортабельному хостелі  Wratislawia. Це затишне  місце знаходиться за 15-20 хв. від центра, тому буде дуже зручно організовувати вечірню прогулянку містом. Номера гарно оформленні, у сучасному стилі. У нашому розпорядженні буде спільна кухня, на якій ви зможете приготувати собі вечерю або просто перекусити! Для гостей хостела безкоштовний чай та кава. Також є спільна вітальня з телевізором та настільними іграми, безкоштовний вайфай на території всього хостелу.

У нашому розпорядженні будуть номера для 2 осіб  та номера для 3, 4 осіб з двух-поверховими ліжками. Друзі, просимо звернути увагу у Празі є можливість розміщення лише у 1, 2 , 3 особових номерах. Вся інформація про номер описана в увагах до кожної кімнати! Просимо уважно ознайомитись!

У місті Прага будемо проживати у  сучасному готелі, недалеко від центра міста. У нашому розпорядженні будуть 1, 2, 3 особові номери. Кожен номер оснащений окремою ванною кімнатою з душовою кабіною (шампунь, гель для душу), у номерах є фен, кондиціонер.  Просимо звернути увагу у нас будуть 2- особові  номери  лише з одним двухспальнім ліжком! Буде можливість розміститись в одномісному номері, за доплату 25 євро з особи! За трьомісний номер доплата 10 євро з людини. Уся інформація про номери зазначена в увагах, просимо уважно ознайомитись!

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.