12 листопада 02:30
Час відправлення
12 листопада 23:50
Час повернення
Залишилось місць: 2
600 UAH
650 UAH
Залишити відгук

Печера "Атлантида"+Камянець-Подільський, 12 листопада

Тип: Печери, Екстрим, Екскурсії
Буде підкорено: 520 км.

Традиційно ми відправляємось у підземний світ Поділля. На нас чекає одна з найкрасивіших печер України - Атлантида. Це єдина в Україні триярусна горизонтальна карстова печера. Під час екскурсії подолаємо "Максимальний" маршрут, будучи під землею 5 годин, побачимо дивовижні зали та кристали які ростуть тільки тут. На кінець мандрівки завітаємо у старовинний Кам'янець-Подільський та зустрінемо романтичну фортецю у вечірній підсвітці. Вперед за пригодами, разом з ТК Бідняжка.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Печера "Атлантида" та Кам'янець-Подільський

  Печера Атлантида - єдина в Україні триярусна горизонтальна печера. Печера відома спелеологам всього світу, адже відомості про неї розміщені в міжнародних енциклопедіях і спеціалізованих довідниках. В Україні її цінність також визнана державою: ще в 1975 р. печера одержала статус геологічного пам'ятника природи загальнодержавного значення. Атлантида - печера не туристична, а спортивна, для її відвідування потрібно мати непогану фізичну підготовку. Температура в середині печери залишається сталою і складає приблизно 10 градусів, навіть у зимку. Тому з цього приводу хвилюватися не варто.

  Атлантида виділяється серед інших печер: це єдина на Поділлі печера з чітко вираженою триярусною побудовою. Поверхи її сполучені за допомогою крутих, майже прямовисних переходів.

У печері існують кристали які ростуть тільки в Атлантиді  

  Серед карстових печер України вона займає особливе місце. Стіни печери не слизька глина, а багато в чому кристальні утворення. Печера вражає красою кристалів, якими прикрашені зали і гроти підземного світу. За велику різноманітність кристалів Атлантиду порівнюють з мінералогічним музеєм. 

Бідняжки клянуться печері Атлантида, що не будуть завдавати їй шкоду

   Наш маршрут називається "Максимальний" , він потребує від учасників хорошої фізичної підготовки та витривалості. Охоплює значну частину печери. Основним об'єктом відвідування є зал «Динамо» , в якому радують око надзвичайно мальовничі скупчення сталактитів , кристалів і гелектітів , «Храм Богів» , зал «Єсеніна» , зможемо побачити на власні очі - камін «Ракета». Так само відвідати новорічну «Ялинку» (являє собою кристали у формі Ялинки) і спробувати дістатися до головного призу маршруту по «Котячої Гірці».

  На виставці глиняних фігур в залі «Буфет», буде можливість продемонструвати свої скульпторські здібності, залишивши на згадку про себе фігурку , серед численних інших скульптурних статуй попередників. Вас також чекає підйом із залу «Червоних Маків» через дивовижний колодязь, створений природою , витонченої форми «Замкова щілина». Час проходження маршруту близько 5 годин.

Зимове підкорення печери Атлантида у селі Завалля

Посвята в спелеологи та повернення з печери у спелеохату. Всі в кайфі

 Додаткова інформація:

  Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає – учасниками можуть бути навіть початківці. По статі також без обмежень..)  Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво, але не впевнений що доволі комфортно, тому що це підземний світ печер і синяків на колінцях доведеться понабивати. Буде базовий маршрут який буде під силу старшим людям, а хто захоче ускладнень їх можна буде отримати!!! 

 Одяг: Бажанно взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку та змінне взуття для печери. Для проходження маршруту «Максимальний» (час проходження від 4 до 5 годин в залежності від можливостей групи) у печері Атлантида Вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. Візьміть з собою будівельні рукавиці також. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде конфортніше на певних ділянках.

Кам’янець-Подільський – стародавнє місто, яке по праву вважається одним з найбільш мальовничих у Східній Європі. Дуже часто Кам’янець-Подільський називають "квіткою на камені", або "перлиною Поділля". Унікальне місто в кожному його прояві.  Саме розташування Кам’янець-Подільського є неймовірним.  Стара частина міста знаходиться на півострові, який є природним утворенням. Річка Смотрич, прокладаючи собі шлях у скелястому каньйоні, утворила цей чудовий природний комплекс. У сучасних межах міста  річка утворює три півострови, на яких розташовані історичні райони Кам’янця: Старе місто, Руські та Польські фільварки.

Кам’янець-Подільська фортеця є, мабуть, одним з найпопулярніших серед всіх туристичних об’єктів України. Недаремно у 2007 році вона ввійшла до переможців проекту "Сім чудес України". Ми відвідаємо знамениту фортецю та маємо змогу побачити як ця красуня світиться у вечірній час. Вид тут романтичний та захоплюючий. Тому шикарні фотографії разом з коханою людиною Вам гарантовані.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 540 грн. (для власників Клубних карт) та 590 грн. для нових учасників Клубу. УВАГА! З 15.10 орг.збір збільшиться на 30 грн., а з 29.10 ще на 30 грн.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 200 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон та ліхтарик);
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки у Кам'янець-Подільську фортецю: 25 грн. дорослий, 15 студентський
;
• харчуваня;
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


Субота 12 листопада :
02:30 Збір навпроти центрального автовокзалу (карманчик), там де відправляються автобуси на моря. Посадка в автобус, Старт о 02.30. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
07:00 Орієнтовно до 7.00 прибуття у с. Завалля на базу ХСК "Атлантида". Розміщення у спелеохаті. Перекусончик, кава, чай (беріть з собою бутерброди на ранок). До 7.30 відпочинок. Переодягаємось у комбінезони. Вартість прокату комбінезона та ліхтарика включена в орг.збір.
07:30 - 08:00 Орієнтовно 07.30 початок екскурсії для першої спелеогрупи. Відправка до входу печери. Групи формуватимуться по 10-13 чоловік, а також умовно по рівням складності. Складність визначає провідник по ходу, виходячи з можливостей учасників. Тривалість екскурсії 4-5 годин, в залежності від здатності групи пройти маршрут. Під час реєстрації вказуйте групу по рівню складності. Вихід кожної групи відбуватиметься одна за одною з кроком 30-40 хв. Розраховуємо на 4 або 5 груп, в залежності від кількості людей.
12:30 - 15:00 Орієнтовно прихід першої групи, і так одна за одною з кроком 30-40 хв. По бажанню обід по приходу (перше та друге вартість 55-60 грн. оплачується додатково). Якщо бажаєте обідати також вказуйте під час реєстрації. Відпочинок в спелеохаті, чекаємо всі групи, ділимось враженнями, обідаємо. Збираємось біля автобуса о 15.00 відправка.
16:00 Орієнтовно о 16.00 Прибуття у Кам'янець-Подільський. Прогулянка стародавнім містом, відвідання Кам'янець-Подільської фортеці (по бажанню). Вільний час до 19.00
19:00 До 19.00 збір біля автобуса, відправка о 19.00. Чекаємо максимум 15 хвилин. Орієнтовне прибуття у Вінницю до 23.50. Залежить від стану дороги та нашої організованості.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
3 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.