13 жовтня 22:30
Час відправлення
17 жовтня 03:00
Час повернення
Залишилось місць: 9
920 UAH
1010 UAH
Залишити відгук

Карпати+Львів (три дні), 14-16 жовтня

Тип: Гори, Екскурсії
Буде підкорено: 1050 км.

Друзі, поїхали на три дні у північно-східну частину Українських Карпат який носить назву "Сколівські Бескиди". Ми здійснимо мандрівку по національному природному парку "Сколівські Бескиди", де знаходяться мальовничі куточки України в яких ми ще не бували. Ми відвідаємо Тустань - оборонний комплекс та стародавє місто-фортецю. Відправимось до скель Довбуша у с.Бубнище, прогуляємось до водоспаду Кам'янка та підкоримо хребет "Парашка". А на завершення подорожі на нас чекає величний Львів - мі

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Львів - «місто із запахом кави та шоколаду»

  «Місто серед дощів», «Серце Галицької землі», «Маленький Париж», «Український Лондон», «Культурна столиця Європи», «Місто Лева» – це все імена та епітети справжнього галицького міста під назвою Львів, яке розкинулось в мальовничому Передкарпатті. Вже понад вісім століть історія творить цей заворожуючий куточок, що розташований на заході України. Львів вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з його вуличок. Львів приховує багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Театри, історичні будівлі, пам'ятники, музеї, кав'ярні, палаци, парки - все це матеріальна незамінна цінність міста, а духовна приховується у кожному елементі Львова - запах кави, привітність львів'ян, шелест листя дерев, «подих» міста та живий дух історії, що наповнює кожну стародавню споруду.

  Львів – місто звуків. Саме тут можна почути шум дощу, який вмиває львівську бруківку, музику дзеленчання старенького трамваю, муркотіння львівських кішок навесні та древній дзвін годинника ратуші. Саме тут сіра буденність розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.

  Львів – місто легенд. Тут кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя. Варто лише день провести в цьому місті і це вже теж легенда, Ваша власна, яка навіки запам’яталась стінам львівських кам’яниць. І ми спробуємо поділитися з Вами цими часом сумними, іноді романтичними, а здебільшого просто цікавими і захоплюючими легендами міста.

Оборонний комплекс Тустань

  Залишки оборонної споруди видно ще з села Підгородці. Доглянутий вигляд високих скель змушує повірити в численні легенди про історію походження та знищення оборонних споруд. З вершини Тустані відкривається захоплюючий краєвид на долину села Урич. Також поруч з входом до заповідника розкинувся базар, де торгують сувенірами, гарячим вином, шашликом та продуктами стародавнього ремісництва. Вхідні квитки сплачуємо додатково: повна 32 грн.; пільгова 16 грн.

  Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Місто-фортецю Тустань творить комлекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового.

  Дослідженя фортеці Тустань розпочалося у 1971 році під проводом художника та археолога Михайла Рожка. Саме завдяки його роботам можна уявити, як виглядала руська твердиня. Щоправда, у Тустані залишилося ще чимало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, завітавши у Тустань!!!

Скелі Довбуша

  Скелі Довбуша розташовані у с. Бубнище на висоті 668 м над рівнем моря. Це зелений і скалистий край. Як географічний об'єкт скелі Довбуша не мають чіткої територіальної визначеності. В основному це окремі високі стовпи і великі камені, які знаходяться по всьому лісі. Скелі мають дуже незвичайну, химерну форму і навіть носять власні «імена». Біля в'їзду з боку с.Бубнище знаходиться скеля Одинець, дещо далі - Основний масив скель, дещо нижче - скеля Відьма, а значно нижче - Броня, Безіменна і Кінь. Середня висота осно­вних скель - 40 м. Не дуже високі (близько 18 м) - Австрійка, Мала Австрійка, Шуршун, Лялька, Голець і Колобок. Окремо від цілого масиву знаходиться скеля Хрест. Скелі Довбуша в Карпатах насправді не єдині: є такі в Бубнищах, в Яремчі, є просто скелі у Верхньому Синьовидному, які також носять опришківський бренд. Тут вже питання смаку і вибору. Але найколоритніші з них – скелі в Бубнищах.   

  За місцевими легендами, саме тут був табір народного героя, такого собі карпатського Робін Гуда, опришка Олекси Довбуша. Подейкують, що добряче він завдав шкоди польським шляхтичам, які хазяйнували свого часу на цих землях. Наша сентиментальність та романтична душа потребують лицарів, героїв, от і живе серед місцевих жителів легенда про безстрашного, хороброго месника, що мешкав зі своєю «дружиною» у цих кам’янистих печерах, ущелинах. 
Є серед цих чудернацьких скель такі, що нагадують своїм «профілем» то голову лева, то голову самого Довбуша, то якогось доісторичного дракона-динозавра. Головне – дати волю своїй фантазії. Обов’язковою процедурою хто вирішив пройти «шляхом Довбуша», є спроба протиснутись у щілину одного з «камінних мішків», аби, очистившись від гріхів (це теж місцева легенда), відчути себе новою людиною. Для мандрівників, туристів тут пропонуються сувеніри. Також можна скуштувати смачної грибної юшки та дерунів з грибами у тутешній «Колибі» або «Скелі». 

"Сколівські Бескиди" - гора Парашка

  На другий день ми здійснимо похід на Парашку. Тут відкриваються чудові краєвиди Сколівських Бескидів, ліси з гомінкими потоками, можна напитись цілющої джерельної води, подихати чистим повітрям та насолодитись пахощами квітів. Протяжність маршруту – 5 км. Тривалість – 3-4 год. Беріть теплий одяг та дощовики на випадок дощу.

  Парашка (Параска) — гора в Українських Карпатах, найвища вершина однойменного хребта в Сколівських Бескидах. Висота 1268,5 м над рівнем моря. За легендою гора названа на честь Параски — дочки князя Святослава Володимировича, сина Володимира Великого, яка була вбита на цій горі дружинниками Святополка Окаянного в 1015 році. Цій події передувала битва між Святославом та Святополком біля міста Сколе. Ми плануємо пройти тільки частину маршруту до виходу на сам хребет, на саму вершину йти не будемо оскільки це займе більше часу. 

Водоспад «Кам’янка»

   Водоспад знаходиться в заповідній зоні. Пройшовши вище, ми побачимо мертве озеро, яке більше схоже на болото з лікувальними грязями та відповідним запахом сірководню. Навколишні ліси та саме озеро чарують своєю красою. Далі йде гора Ключ, відома історичними похованнями Січових Стрільців, тут споруджена капличка та знаходиться їх могила. Вхідні квитки за в'їзд на територію НПП оплачуємо додатково 10-15 грн./особа.

Журавлине озеро 

   Журавлине озеро ще називають Мертвим. Свою назву воно отримало через те, що має дуже холодну воду, яка насичена сірководнем, тому риба в цьому озері не водиться. Місцевість навколо озера болотиста, а береги його покриті мохом.

Скельний монастир в селі Розгірче

  На південно-східній околиці села розташований печерний монастирський комплекс., перші згадки про який відносяться до другої половини XV ст. Імовірно розбудовувася в XIII—XIV ст. Основний скельний масив розташований при підніжжі хребта, на його північному схилі. Віддалений на 200 м від південно-східної околиці села. Скелі використовувалися ще в язичницькі часи, що свідчать сліди на скелях, а також виявлене тут у 1990 р. землеробське поселення на городищі VIII—VII ст. до нашої ери.

   Зверніть увагу!!! Відвідання монастиря буде можливе як бонусне при наявності вільного часу, бажання та сил у всієї групи, у перший день подорожі, цього пункту не буде в програмі подорожі. Щоб дістатись до монастиря та відвідати його потрібно біля 3 годин. Справа в тому що ми ще не були на скелях Довбуша і не відомо скільки точно там витратимо часу. 

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає : 840 грн. (для власників Клубних карт) та 930 грн. для нових учасників Клубу. УВАГА! З 01.10 орг. збір збільшиться на 40 грн. а з 08.10 ще на 40 грн. 

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси!

Діє система авансів на подорож! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 400 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
проїзд комфортабельним автобусом;
• страховка на перевезення;
• проживання у готелі 2 доби;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
доплата за двохмісний номер 70 грн./особа за дві доби;
вхідні квитки згідно опису подорожі;
• харчування;
• особисті витрати.

• .

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!​

Програма подорожі


Четвер 13 жовтня :
22:30 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8), там де відправляються рейсові автобуси. Посадка в автобус, Старт о 22.30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
П'ятниця 14 жовтня :
07:00 - 14:30 Орієнтовне прибуття у Труханів о 07.00. Відправка в піший похід до скель Довбуша. Старт 7.30. Орієнтовно 9.00 прибуття до скель, вільний час до 11.00 , відправка назад. 13.30 прибуття до автобуса, переїзд у Тустань до 14.30
14:30 - 18:00 Відвідання оборонного комплексу, міста-фортеці Тустань. Вхідні квитки оплачуємо додатково: 32 грн. дорослий, 16 пільговий. 18.00 збір біля автобуса переїзд в готель. Поселення о 19.00.
Субота 15 жовтня :
08:00 - 08:30 Сніданок. Збір біля автобуса о 09.00. Переїзд до місця старту. Піша прогулянка до водоспаду Кам'янка, відвідання озера Журавлине. До 10.30 вільний час. До 11.00 збір біля автобуса Переїзд до точки сходження на хребет Парашка.
11:30 - 16:00 Підкорення Хребту Парашка. Візьміть з собою дощовики, на випадок дощу та зручне взуття. Після переїзд в готель, відпочинок.
Неділя 16 жовтня :
08:00 - 08:30 Сніданок. О 9.00 збір біля автобуса, відправка на Львів. Орієнтовно о 11.00 прибуття у Львів. Екскурсія пішохідна містом. Вільний час.
19:45 До 19.45 збір біля автобуса відправка. Орієнтовне прибуття у Вінницю до 03.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості.

Транспорт

 • Yutong 45
13 вільних місць із 45

433733292521191713951
4238343026222018141062
41
403531272315117345
393632282416128444
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Мотель Окей
 • Над Потоком
13 вільних місць із 34

Проживатимемо у мотелі "Окей"! Це чудове місце для відпочинку. Номери комплексу "Окей" створюють незабутнє враження завдяки приємним сучасним інтер'єрам та висококваліфікованому персоналу.

До послуг відвідувачів:

 • двомісні та тримісні номери зі всіма зручностями;
 • сауна;
 • кафе-бар (час роботи 8.00-22.30);
 • колиба;
 • більярд.

Затишний номер категорії «Стандарт» обов'язково буде Вам до душі. У багатьох готелях такі номери вважаються люксами. Номери з роздільними ліжками (twin) та з двоспальним (double), кожен номер має додаткове спальне місце у вигляді дивану. Тут все обладнано відповідно до наших потреб і бажань. Вас обов’язково порадують такі приємні дрібниці, як наявність фену,  кондиціонеру та телевізору.

Харчування: Кафетерій у мотелі одночасно може прийняти велику кількість відвідувачів, а лінія швидкого харчування збереже наш час pу подорожі і пригостить смаколиками справжньої української кухні, тут ми зможемо поснідати та повечеряти. 

P.S. Друзі, за час нашого проживання у готелі буде відбуватися весілля у сусідньому банкетному залі, може бути трішки шумно через запальні українські таночки:)1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
1+1 twin
double
double
double
double
double
double
double
double
1+1 (twin)+диван
1+1 (twin)+диван
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.