30 липня 05:30
Час відправлення
30 липня 23:50
Час повернення
Є вільні місця!
740 UAH
810 UAH
Замовити місце

Рафтинг на Мигії, 30 липня

Тип поїздки: Сплави, Екскурсії, Озера
Буде підкорено: 570 км.

Друзі, поїхали на сплав по річці Південний Буг Мигійськими порогами. Ми побуваємо в унікальному та єдиному у Європі музеї Ракетних військ стратегічного призначення. Також познайомимось з Національним Природним Парком «Бузький Гард», що є одним із семи природних чудес України. Саме тут знаходиться «Голубе озеро» утворене на місці покинутого гранітного кар'єру. Його глибина досягає 40-а метрів, а вода відрізняється чистотою і прозорістю та надзвичайно смарагдовим кольор

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Обговорення

Про подорож

   

Рафтинг Мигійськими порогами

  Річка Південний Буг - є єдиною рівнинною річкою в Україні, що має такі ж пороги, як на гірських річках. Рафтинг на Південному Бузі має велику перевагу - тепла вода в порівнянні з гірською річкою! Каньйон річки є одним з найдавніших ділянок Євразії, який вже 60 мільйонів років не опускався в морські глибини. Небаченої краси краєвиди, що відкриваються під час сплаву, привертають все більше і більше туристів.

 Рафтинг - це сплав по річковим порогам на спеціальних надувних човнах з кваліфікованими інструкторами. Один з найпопулярніших видів активного відпочинку, на сьогоднішній день - це «бум» на туристичному ринку України.

Безпеку під час сплаву забезпечують кваліфіковані інструктори, які мають всі навички для супроводу туристів, що дає можливість брати участь людям без досвіду.

Маршрут: проходження порогів «Інтеграл» (два рази) та «Млин» три рази. Тривалість 2-2,5 години.

Важливо!!! Вік самостійних учасників не менше 16 років. У супроводі дорослих - від 6 років. Не мати особистих медичних протипоказань! Рівень складності сплаву: для новачків і не тільки. Ми сплавлятимемось на 10-ти місних рафтах або 6-ти місних катамаранах.

Національний Природний парк «Бузький Гард»

  Ми познайомимось з одним з семи природних чудес України - Національним Природним Парком «Бузький Гард» («маленькою Швейцарією», як її ще називають), який знаходиться у Миколаївській області. На території селища Мигія зібралась величезна кількість історико-культурних пам'яток та неймовірних природних красот.

Мигія − швейцарські краєвиди в Україні

Національний Природний Парк "Бузький Гард" у 2010 році заслужено став одним з переможців всеукраїнської акції «7 чудес України». На території парку зростає близько 900 видів судинних рослин, 26 з яких занесені в Червону книгу України. Також тут мешкають не менше 9000 видів комах (56 з яких занесено до Червоної книги України) і близько 300 видів хребетних тварин (46 видів занесено до Червоної книги України).
Крім природної цінності ця місцевість має ще й археологічної та історичної. У XVI столітті тут знаходилася Бугогардівська паланка Війська Запорозького. Також тут до сих пір знаходять предмети побуту скіфів.

Серед маршрутних точок - оглядовий майданчик, з якого відкривається чудова панорама НПП "Бузький Гард" і Озера, утворено на місці покинутого гранітного кар'єру. Його глибина досягає 40-а метрів, а вода відрізняється чистотою і прозорістю та надзвичайно смарагдовим кольором.

Додаткова інформація: 

  Харчування: Друзі, у нас буде змога пообідати колективно перед сплавом.

Одяг для сплаву та речі:
З собою потрібно:

- тонкі штани – під час спеки, захист від опіків
- майка/футболка/тонка сорочка з рукавами/пляжна хустина – під час спеки, захист від опіків
- кросівки, які можна замочити, кеди на шнурівці, інше схоже взуття за п'ятку - при відчалі
і причалі потрібно заходити у воду по коліна. Тому взуття повинне добре кріпитися до ноги і не розмокати.
Заборонено сплавлятися у тапочках, в’єтнамках і сандалях, бо течія їх зриває з ноги.
- блайзер/панамка – краще з полями, в блайзері обгорають вуха
- купальник/плавки
- сонцезахисні окуляри (з резинкою/шнурівкою за потилицю)
- крем від засмаги
Цей комплект може промокнути повністю (від бризок з сусіднього весла, під час «мокрих» ігор, або дощу),
тому потрібно взяти одяг для перевдягання після сплаву:
- спортивний костюм
- куртка і кофта - якщо стане прохолодніше
- кросівки, шкарпетки
- сухий великий рушник.– засоби особистої гігієни;
– набір посуду (кружка, ложка, миска).

Музей Ракетних військ стратегічного призначення 

  Музей Ракетних військ стратегічного призначення – це винятковий та унікальний музей, єдиний у Європі та країнах СНД. Спрямованість його експозиції нагадує, яка небезпека і сьогодні ще загрожує світові. Це філія Центрального музею Збройних Сил України (нині Національного військово-історичного музею України). Для створення музею використані бойова позиція і командний пункт ракетного полку 46 ракетної дивізії Ракетних військ стратегічного призначення.

Він являє собою бойову стартову позицію з шахтно-пусковою установкою, командним пунктом запуску ракети шахтного базування, наземним обладнанням (холодильний центр, енергоблок, вартове приміщення з автоматизованими системами охорони) і допоміжними механізмами ракетного комплексу “ОС”, які збережені у первісному вигляді. На території бойової позиції розміщена експозиція спеціальної ракетної техніки. Утримують технічне обладнання і механізми у робочому стані колишні офіцери-ракетники, які несли бойове чергування на зазначеному ракетному комплексі.

Експозиційні зали музею розкривають відвідувачам історію 46-ї ракетної Нижньодніпровської орденів Жовтневої Революції Червонопрапорної дивізії. Дивізія розпочала бойовий шлях у роки Другої світової війни і завершила його у жовтні 2001 року, залишивши для нащадків Музей Ракетних військ стратегічного призначення. Вартість вхідного квитка сплачуємо додатково: 60 грн./особа.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 
740 грн. (для власників Клубних карт) 
810 грн. для нових учасників Клубу. 
УВАГА! З 25.07 орг. збір збільшиться на 30 грн. Бронюйте раніше, щоб не переплачувати.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 300 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом + обід;
• людиномісце на катамарані або рафті, жилет, весло;
• страховка на перевезення;
• екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
вхідний квиток у музей РВСП 60 грн./особа;
• особисті витрати;

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348.

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

 

Програма подорожі


Неділя 30 липня :
05:30 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
10:00 - 12:30 Приїзд у музей Ракетних військ стратегічного призначення. Початок оглядової екскурсії. Тривалість 2 години. Вільний час (візьміть бутерброди тут зможемо перекусити).
12:00 - 13:00 Приїзд у базовий табір Мигії. Обідаємо.
12:30 - 13:30 Збір біля автобуса, переїзд у Мигію.
13:30 - 14:00 Формування груп, підготовка спорядження до сплаву, інструктаж, транспортування груп до стартової точки маршруту. Вивчення основних прийомів веслування.
14:30 - 15:00 Початок сплаву. Відвідання Голубого озера. Купаємось.
17:00 - 18:00 Вільний час. Ділимось враженнями. Вечеряємо, або можна буде замовити вечерю тут.
19:00 Збір біля автобуса, відправка на Вінницю. Прогнозоване повернення додому до 23.40 .

Транспорт

  • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
15 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу! У разі форс-мажорних ситуацій організатори мають право змінювати розсадження з урахуванням побажань користувачів.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.