25 вересня 06:00
Час відправлення
25 вересня 20:00
Час повернення
Місць немає!
815 UAH
875 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Стрибаємо з парашутом! 25-го вересня!

Тип: Екстрим
Буде підкорено: 140 км.

Стрибнути вниз...  Ці відчуття неможливо передати. Неможливо описати момент вільного падіння. Ці 2 секунди треба відчути... Саме вони - це свобода, справжній смак життя, щастя...І хай це не буде мрією всього життя, адже це можна зробити вже 25 вересня!!! І нехай здійсняться всі ваші найзаповітніші мрії!

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

Живіть - неординарно! Не відкладайте на потім свої мрії!!!Життя одне, живіть на повну!!! Можливо щось в цьому є божевільне! Але якщо божеволіти то від шаленого екстріму та щастя.

   Стрибки проходять на аеродромі селища Погрибище (м.Вінниця). Стрибати можуть всі, чия вага 40-100 кг і кому є повних 18 років.. У вигляді виключення допускаються і більш важкі, але спортивної статури. Парашут витримає і 200 кг, але приземлятися тобі. Крім того, всі проходять медогляд. Ніяких довідок про стан здоров'я, або про перебування на обліку у нарколога і т.д. мати не потрібно. Однак, з похмілля не приходити, добре виспатись і не приховувати черепно-мозкових травм та недавніх травм опорно-рухового апарату на медогляді. 

Стрибати можуть тільки повнолітні особи, віком від 18 років! Потрібно мати з собою паспорт!
На нас чекає самостійний стрибок з круглим парашутом і примусовим його розкриттям з висоти 800 метрів.
 З самого ранку досвідчені інструктори нам проведуть передстрибкову підготовку. Де нас ознайомлять з всіма необхідними знаннями, потім ми будемо тренуватись, проходити мед.комісію та готуватись до стрибка.

   

 Найважчим моментом буде крок в небо!!!!Небо!!!!Лечу! А й да, парашут!!!! Хух, розкрився!Все добре!!!Потім - з неймовірною швидкістю набігає земля, вже помітні травинки і звичний ґрунт під ногами. Ти посміхаєшся і поступово починаєш усвідомлювати нереальність події. Все це можна увічнити за допомогою повітряної зйомки. За яку, правда, потрібно доплатити.

Мінздоров'я попереджує: після свого першого стрибка ти вже не зможеш спокійно ходити по землі, і зовсім по інакшому будеш дивитись на небо, ніж раніше. В тебе будуть майже справжні ломки, і ти будеш з нетерпінням чекати вихідних, щоби знову відчути вільне падіння. Особливо течія хвороби буде загострюватись у період міжсезоння, тому ти шукатимеш різного роду замінники.​..

Що потрібно взяти з собою:

1. Одяг, що повністю закриває тіло. Відкритими не можуть бути ні руки, ні ноги. Рукава кофтинок і светриків та штанини брюк не повинні задиратись. Ніяк не обійтись без взуття на пласкій та пружній підошві, з закритим гомілкостопом, тобто високе.
2.Паспорт. Єдиний документ, завдяки якому можна оформити документи, необхідні для стрибка.
Їжа та напої. Без цього, звичайно, вас допустять до стрибка. Проте якщо доведеться чекати - то у вас просто забракне сили. 

3. Бажано захопити рукавички, щільно прилеглі до долоні - щоб не подряпатися об траву або землю на приземленні, або затягуючи стропи наземлі при вітрі. 

4.Також можна взяти з собою еластичний бинт.

5. Бутерброди, шоколад, термос з чаєм. Саме з Чаєм...=)) Алкоголь заборонено вживати в цей день, хіба що після преземлення...

За рішенням керівника стрибків викидання парашутистів може бути перерване, якщо цьому заважають погодні умови (дощ, сильний вітер) або технічний стан літака. У такому випадку бажаючі можуть стрибнути в наступний стрибковий день. 

Кому не рекомендовано стрибати з парашутом?
- Самостійні стрибки можуть здійснювати особи, вага яких досягає 45 кг та не перевищує 95 кг.

- Людям, у яких дуже слабкий зір не можна стрибати з парашутом.

- Тим, у кого близорукість розвинена не так сильно обов’язково слід стрибати з контактними лінзами чи окулярами з пластиковими лінзами.

- З глухотою чи туговухістю високого ступеню також здійснювати стрибки не варто.
Перелік захворювань при яких стрибки з парашутом суворо заборонені: епілепсія, цукровий діабет, гострі та хронічні захворювання середнього вуха, психічні захворювання, високий артеріальний тиск.

Ні в якому разі не намагайтесь приховати свої хвороби, бо від цього в першу чергу постраждаєте ви самі. Про хвороби просимо обов’язково повідомляти на медогляді перед стрибком. Проконсультуватись з лікарем не завадить в тому випадку, якщо у вас є серцево-судинні захворювання, раніше були будь-які травми ніг, кісток тазу, хребта чи інші захворювання опорно-рухового апарату. Якщо у цьому переліку ви знайшли щось, що характерне для вас чи вашого організму, то не засмучуйтесь сильно. Так, з парашутом вам, скоріш за все, стрибнути не вдасться, але у нашому світі так багато інших розваг та екстремальних пригод!
Тож будьте уважні, зосереджені! Яскравих вражень та гострих відчуттів! До зустрічі!!!

Організаційний збір:

- 765 грн для учасників Клубу (власників Клубних Карт);

- 825 грн для нових учаснків. 

Увага! З 16 вересняя орг. збір зросте на 50 грн.

Нагадуємо, що Ви можете забронювати місце сплативши 30% від орг. збору(300 грн), а решту суми донести за 10 днів до подорожі!

( Клубну картку можна отримати безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє на 2-х осіб.)

До орг збору входить:
- проїзд комфортабельним автобусом;
- проходження підготовки до стрибка та медкомісія;
- стрибок з парашутом (самостійний, з висоти 800м);
- організаційний супровід до, під час подорожі;
- 10 грн допомоги військовим.

-страховка (страхова сума до 1000 грн).

Додатково оплачується:
- фото та відео зйомка, по-бажанню. Деталі будуть пізніше.

Додатково оплачується(при неправильних діях стрибаючого):
- нерозблокування прибору на ПЗ (Розпуск запаски) - 50 грн;
- втрата шолому - 200 грн.

 

Програма подорожі


Неділя 25 вересня :
06:00 Від'їзд з карманчика, що навпроти центр. автовокзалу.
09:00 - 15:00 Проходимо мед. комісію та передстрибкову підготовку.
15:00 - 16:00 Обід.
17:00 - 19:00 Стрибаємо з парашутом! Радіємо польотам!!! Отримуємо шалену дозу адреналіну.
19:30 Відправлення на Вінницю. Приблизне прибуття 20:30. Програма подорожі може бути змінена!!!!!!!!Все буде залежати від погоди!!!!!!!! Від вітру, сонця та температури.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
1 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.