20 жовтня 04:00
Час відправлення
20 жовтня 19:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
20 жовтня 2018р.
480 UAH
520 UAH
Залишити відгук

Галицьке Поділля

Тип: Екскурсійні мандри
Буде підкорено: 650 км.

Осінь надихає на мандри останніми сонячними днями та шурхотом листя! Тож ми вирушаємо в пізнавальну та захоплюючу подорож по Галицькому Поділлю, а саме на Тернопільщину! На нас чекають, середньовічні містечка та мальовничі селища багаті на визначні місця та цікаві історії! Крім того ми побачимо австрійські віадуки, палаци та стародавні замки, помилуємось мальовничою архітектурою, послухаємо захоплюючі легенди та історії!

Відповідальна:
Наталія Примак
(098)322-05-38
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Галицьке Поділля

Сидорів

У селі Сидоров на одному з пагорбів, біля річки Збруч знаходиться  Сидорівський замок, який був зведений в сімнадцятому столітті. Наказ про побудову палацу віддав шляхтич М. Калиновський.

 

Згідно задумки власника замок мав слугувати резиденцією. Площа маєтку була великою і досягала 178 метрів. Уздовж високих стін знаходилися оборонні вежі.

До наших днів збереглося лише три. За своїм виглядом замок нагадує корабель, що пливе серед мальовничої зеленої місцевості. Після нападу турків будівля була серйозно пошкоджена, але реставрована.

З роками замок позбувся оборонної функції. Він був спустошений і покинутий. Південно-східна частина маєтку зруйнована повністю. Трохи краще збереглася північна частина замку. З її боку видніється двох’ярусна дозорна башта. У напівзруйнованому стані збереглася бастея і в’їзна арка.

Чортків

Цей райцентр на Тернопільщині вже назвою сповіщає про свою магію. Невеличке місто Чортків, розташоване на річці Серет, відоме вже кілька століть і зазнало за свою історію бато пригод та змін влади. Сьогодні – це зручне містечко, із легким, але відверто відчутним європейським шармом, який не змогли вбити навіть десятиліття радянської окупації.

Вузенькі вулички, бруківка, старі квартали (місцями надто заставлені рекламою, як і завжди), старовинний замок, унікальна дерев’яна ратуша, величезна синагога, дерев’яні церкви та величний Домініканський костел Матері Божої, святого Розарія і святого Станіслава – гуляти із фотоаппаратом по Чорткову суцільне задоволення.

 

Час у Чорткові переносить тебе в інший вимір реальності, бо півень на ратуші ніби втік із казки. Ратуші тут є дві: усередині старої будівлі, що з флюгером-когутом, нині розмістився ринок, нова – приміщення міської ради. Можна дивитися на стрілки годинників і думати про час. Або про що хочеш, адже час тут спливає повільно, на відміну від великих міст.

 

Розмірене життя тут згущується навколо костелу, серця цього міста. Уперше він був зведений у 1610 році і відтоді багато бачив: під час татарських набігів за храмовими мурами, від яких сьогодні залишились тільки руїни, переховувалися мешканці. Видається, цей костел досі не без гордості згадує, як до нього навідувалися польські королі. І сьогодні храм ніби головний персонаж міста, усе відбувається під його пильним поглядом і з його мовчазного благословення.

Неподалік костелу розташована їдальня-музей «Пан Чартковський», названа за прізвищем першого власника й розбудовника міста ЄжиЧартковського, на честь якого місто й отримало свою «сатанинське» ім'я. Цегляні стіни, написані на них химерні легенди, затишний інтер'єр і старовинні експонати — все у дусі львівських кнайп, однак тут це не виглядає  банально-туристично.

 

Після смачного обіду, варто побачити місцевий замок, себто його руїни. Дерев'яні укріплення почав зводити вже згаданий Єжи Чартковський, а коли згодом місто перейшло у власність шляхтича Гольського, він реконструював стару споруду та добудував палац. За свою історію замок переживав і штурми козаками, і володіння турками. Відновили його магнати Потоцькі, тут була їхня резиденція. За Союзу на території діяла заправна газова станція. Зараз же можна дивитися на уламки величі.

 

Люди в Чорткові побожні. Статуї Богородиці стоять не лише на вулицях, вони зиркають із садів та вікон осель. А церков різного віку і для різних релігійних вподобань стільки, що дивуєшся, чи вистачає їм усім прихожан.На базарі в центрі масово продають китайський одяг. Здається, чим менше місто, тим вищі підбори у дівчат. Тутешнім панянкам така краса схоже зовсім не заважає проворно дефілювати старовинною міською бруківкою.

 

Колись у місті була своя кондитерська фабрика. Серед місцевих і туристів ширяться легенди про майстрів-кондитерів, які  ховають свої фірмові рецепти солодощів минулих століть, чекаючи, коли раптом, вона знову запрацює. Місцеві взагалі люблять легенди і казки. Розповідають про містичну топоніміку свого міста, про легендарних історичних діячів. Чортків можна читати як гіпертекст, щоразу чіпляючись за нові імена, дати та деталі. Як і інші маленькі міста з великими секретами, Чортків чекає, поки почують його історію і розкажуть його легенди.

 

Плебанівський віадук

Надзвичайної краси віадук знаходиться неподалік від села Плебанівка, Тернопільської області. Його зведення датується 1896 роком. Свій початковий вигляд йому вдалося зберегти завдяки надійній кам`яній кладці. Можна з упевненістю сказати, що цього красеня зводили на совість. Плебанівському віадуку вже перевалило за 150, а ним і досі проїжджають поїзди, демонструючи своїм пасажирам незабутні краєвиди.


Залізничний віадук має 9 арок, зроблених з натурального каменю сірого відтінку. Головна роль віадука - полегшення подолання різних перешкод на місцевості залізничним транспортом. Він пролягає над балкою, з`єднуючи її схили і утворюють пряму дорогу.

 

Арочний стиль конструкції віадука вибраний невипадково. Саме арка збільшує надійність і довговічність всієї конструкції, продовжуючи термін її служби. По обидві сторони від залізничного полотна, проїзд огороджений в цілях безпеки, але це анітрохи не впливає на казковий та дивовижний краєвид, що відкривається навколо.

 

Теребовля

Магічне місто Теребовля. Його історія вабить неймовірними дивами, легендами та невичерпною силою до відродження, немов той чарівний птах Фенікс. А враження від міста можна порівняти з ковтком витриманого коньяку, що опікає гіркою історією, проте лишає чарівний після смак та надихає на філософські роздуми.

 

Перша письмова згадка про Теребовлю, як центр князівства, була у 1097 році. Столицею володів правнук Ярослава Мудрого - князь Василько Ростиславович.  Вже в ті часи на Замковій горі було розташоване давньоруське городище.  В 1534 році Краківський каштелян Анджей Тинчинський за власні кошти будує новий, більший замок із залишків старих укріплень, який простояв сторіччя. На сьогодні це, мабуть, друга за обороноздатністю фортеця після Кам'янець-Подільської. Проте, цим можна завдячити вже Олександру Балабану, за часи якого Теребовлянський замок суттєво нарощує оборонні сили. У 1633 році, по завершенню будівництва, укріплення займає набагато більшу територію, має 3 багаторівневі бастеї, стіни завтовшки від 3 до 5 метрів тощо. Це неодноразово рятувало від численних татарських набігів.

 

Мальовничі руїни і понині видніються на важкодоступній замковій горі.. Коли будете прогулюватися по території замку, вашу увагу приверне пам`ятник Софії Хшановський на високому кам`яному постаменті. Ця жінка - дружина коменданта фортеці, оточеної турками, вона змогла підняти бойовий дух захисників споруди. І вони відбили напад.

 

Довгий час замок занепадав, поступово ховаючись від людських очей за лісовими хащами. В цілому, замковий комплекс зберігся непогано. Сьогодні він входить до складу заповідника «Замки Тернопілля». Розроблено проект реконструкції, ведуться роботи.

Микулинці

У містечка Микулинці славна і довга історія. За однією з версій, його заснували ченці, побудувавши тут церкву Святого Миколая. Інша версія говорить, що поселення взяло назву від імені воєводи князя Василька Теребовлянського – Микули. Він звільнив свого пана з ворожого полону, і князь віддячив воєводу, подарувавши землі неподалік Теребовлі. В кінці XI ст. Микулин  увійшов до складу Теребовлянського удільного князівства, ставши його північним форпостом і воротами.  З 40-х рр. XII ст. Микулин вже в складі Галицького князівства. Після 1387р потрапивши під владу Польщі, містечко отримало сучасну назву – Микулинці.

 

Власниця Микулинців Анна Йорданова, щоб захистити місто від ворогів веліла в 1550 р збудувати муровану фортецю, яка витримала б не одну облогу турків і татар.Протягом століть містом і замком володіли графські роди Синявських, Зборовських, Конецпольських, Потоцьких, Конопок, Реїв.

 

З XIX ст., коли закладена в замку новим власником Яном фон Конопкою суконна фабрика збанкрутувала, фортеця занепала. Люди розбирали кріпосні стіни на фундаменти своїх будинків, а австрійська влада закривала очі на це безчинство. Довершили руйнування архітектурної пам’ятки Перша і Друга світові війни. Сьогодні працівники Національного заповідника "Замки Тернопільщини намагаються привести в порядок Микулинецький замок, піднімаючи його з руїн.

В середині XIX ст. новий власник Микулинців – барон Конопка перебудував палац (зведений другій половині XVIII ст Людовікою Потоцькою) у стилі ампір.  Барон Конопка, який відвідав багато європейських курортів, зрозумів, яким неймовірним багатством є місцеві сірководневі джерела. І вже в 1825-1827 рр. в сусідньому селі Конопковці виріс бальнеологічний курортний комплекс. 

 

А з 1967-го  в Микулинцях діє обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації, де на основі сірководневої води, якої немає аналогів в Європі, і торф’яного болота лікують захворювання опорно-рухового апарату, органів дихання, шкіри. Ця споруда відома як палац Реїв. Мечислав Рей був зятем Конопки, який згодом заволодів його маєтком.

 

Коли в другій половині XVIII ст. Микулинцями володіла графиня Людвіга Потоцька, вона вирішила побудувати в місті новий костел. Перший камінь заклали в 1761 р в присутності львівського архієпископа, а закінчили будівництво через 18 років. Архітектор Август Мощинський, який керував будівництвом, за зразок взяв костел при королівському палаці в Дрездені, зведений італійським архітектором Гаетано Кіавері.

 

Нині костел Святої Трійці в Микулинцях, в якому з 1989 р відновлено богослужіння, – один з найоригінальніших пам’ятників епохи пізнього бароко на заході України.

 

Харчування:

Хто не встигне поснідати вдома - беріть з собою бутерброди. На обід ми завітаємо в заклад "Пан Чартковський". На вечерю також можете підготувати щось із дому, або купити що Вам довподоби на зправках у зворотньому шляху.

Організатор подорожі: Наталія Примак: (098)322-05-38;УВАГА!

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів. Навіть якщо Ви просто контактували, чи тести не виявляють вірусу, або у Вас є інші причини по яким Ви не можете здійснити подорож:

- ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (Жовта валіза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо;
- на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

Організаційний збір


Учасники Клубу 480 UAH
Новачки 520 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 10 жовтня

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 12 жовтня 09:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • вхідний квиток у замок Теребовля: дорослий - 15 грн, дитячий - 8 грн;
 • харчування, сувеніри.;

Програма подорожі


Субота 20 жовтня :
04:00 - 04:00 виїзд з карманчика навпроти Центрального автовокзалу
09:00 - 10:00 огляд замку в Сидорові
11:00 - 14:00 пішохідна оглядова екскурсія по місту Чортків
14:00 - 15:00 обід. спробуємо страву дня у закладі "Пан Чартковський" або в будь якому іншому закладі в центрі міста на Ваш вибір (поруч є піцерія, бургери)
15:40 - 16:00 фото-зупинка та огляд віадуку в Плебанівці
16:20 - 17:30 екскурсія по залишках замку в Теребовлі
18:00 - 19:30 пішохідна оглядова екскурсія Микулинцями
19:30 - 01:00 орієнтовний час прибуття у Вінницю

Транспорт

 • Бус 20 місць
0 вільних місць із 20

171411852
181512963
191
2016131074
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейДіденко Тетяна Олександрівна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Чудова подорож! Хотілось би більше часу на Микулинці, там надзвичайний екскурсовод, відчувається що вона живе історією свого краю і захопливо розповідає.


Дробик Наталия Николаевна
Галицьке Поділля (26 травня 2018р.)
Подорож дуже сподобалась! Дізналась та побачила багато цікавого! Дякую, Наталочко!


Червинская Наталия Ростиславовна
Галицьке Поділля (26 травня 2018р.)
Дякую організатору Наталі за чудову і дуже цікаву поїздку Галицьке Поділля! Поїздка і справді вдалась, ми побачили багато мало відомих, однак цікавих місць, які варті того, щоб поїхати туди і подивитись на власні очі! Чого лише варті прекрасні пейзажі! Мені особисто дуже сподобались наші екскурсоводи в Микулинцях, Теребовлі та Сидорові, в Чорткові дещо меньше,однак і там ми дізнались багато чого цікавого. Віадук вразив своєю величчю, а якщо врахувати, що він був побудований ще в позаминулому столітті і до сьогодні використовується за призначенням, то взагалі розумієш, що тоді будували якісніше)) До того ж під час нашого перебування там ми змогли на власні очі побачити поїзд, що переїзджав через віадук. А взагалі подорож дуже сподобалась і я усім раджу поїхати і подивитсь на цікаві та визначні місця, якими багате наше Поділля!


Сподарук Віталій Дмитрович
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Галицьке поділля,особисто.для мене-це поїздка відкриття,як і інші поїздки з Наталею Приймак.Відкриття того,що наша країна настільки цікава історією,памятками,маленькими містечками з великою історією і людьми якуцю історію створювали,але ми про нихмало що знаємо,або взагалі нічого.Історію створюють люди,але,на жаль, і руйнують її також.Залишки фортець,руїни замків,які будувались в давні часи для прихистку і захисту людей від завойовників і устояли всі їх навали і набіги,були зруйновані в наш час байдужістю людей нерозумінням їх історичної цінності,а в багатьох випадках з корисливою для себе метою-розбиранням цих споруд на каміння для ферм,корівників,хлівів,сараїв.
Для всіх тих,хто любить історію,цікавиться давнім минулим нашої країни зїздити слід туди обовязово,раджу всім.
Не буду описувати все те що я побачив,але все побачене мною лишає в памяті довгі спогади.все те що написане на сайті про подорож-дійсно відповідає побаченому мною.
Дякую Наталії за класну поїздку, за чудові враження і за те,що вона прислухалася до наших прохань і побажань.
P.S.Всім хто любить маленьки міста України і їх історію раджу зїздити з Наталею Приймак в наступні поїздки:НЕЗВІДАНЕ ПОДІЛЛЯ, ЗАБУТИМИ СТЕЖКАМИ ЛЬВІВЩИНИ.


Попова Вікторія Віталіївна
Галицьке Поділля (20 жовтня 2018р.)
Незабутні враження від поїздки, завдяки Бідняжкам побачила всю цю красу! Організація на вищому рівні, все сплановано чудово, все побачили, фото зроблено багато, комфортний транспорт, водії чемні і відповідальні..))


Кравчук Анна Олександрівна
Галицьке Поділля (20 жовтня 2018р.)
Вкотре дякую Наталії за організацію цікавої екскурсії :) Наскільки я розумію, врахували попередні відгуки, тож екскурсовода у Чорткові можна відзначити лише з позитивної сторони. Та і загалом уся поїздка (навіть незважаючи на невелику поломку, яка не залежала ні від Бідняжок, ні від водія) лишила позитивне враження. Рекомендую!


Омельченко Оксана Данилівна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Коротко можна сказати, що це така подорож, в яку хочеться відправитись ще раз вже наступного дня. Що стосується автобусу, то він ледве їхав вже починаючи з Вінниці, і це було повязано не тільки з поганою дорогою.


Іщук Антоніна Іванівна
Галицьке Поділля (13 квітня 2019р.)
Чудова поїздка. Наталя велика молодчинка позитивнаю уважна. всі екскусії цікаві.но найбільш цікаво було в Теребовлі ( по замку ),екскурсоводу на 12. а загалом велике дякую Бідняжки.


Бондаренко Аліса Володимирівна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Интересная поездка. В целом все понравилось.
Разве что не самая приятная экскурсовод в Чорткове. Зато просто отличная в Микулинцах.
Как всегда, спасибо бедняжкам!


Ромашкіна Олена Анатоліївна
Галицьке Поділля (14 квітня 2018р.)
Щойно повернулася з поїздки Галицьке Поділля. Дякую Бідняжкам за доброзичливу та дружню компанію (незважаючи на велику кількість подорожуючих в нас не було жодних затримок чи непорозумінь :-)) Організатору Наталі Приймак - за розроблений оригінальний та пізнавальний маршрут, за відповідальний підхід до роботи, всім екскурсоводам у Сидорові, Чорткові, Теребовлі та Микулинцях окреме дякую за любов до рідних місць та ентузиазм, щирі побачання процвітання для їхніх містечок:-)) Білняжки, до нових зустрічей не теренах нашої України!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.