20 грудня 12:00
Час відправлення
23 грудня 11:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
95 EUR
105 EUR
Залишити відгук

Зимова казка: різдвяні ярмарки у Вроцлаві та Кракові

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 2200 км.

Друзі, ми вирушаємо на зустріч зимовим пригодам: прямуємо до атмосфери свята, щастя та добра! Саме в грудні наші сусіди поляки починають готуватися до Різдва та прикрашають свої міста, перетворюючи і без того неймовірні собори та палаци в справжню зимову казку! Давайте і ми сповна відчуємо дух Різдва, завітавши до двох прекрасних польських міст та відвідавши відомі на всю Європу різдвяні ярмарки!

Супроводжуюча:
Тетяна Саракуз
(097)562-39-82
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Хмельницький

Тернопіль

Львів

Польща

Про подорож

Передріздв'яна пора  - це найбільш урочистий та зворушливий час року, адже Різдво в Європі святкують чи не гучніше ніж Новий Рік. Можна з упевненістю сказати, що такої кількості давніх різдвяних звичаїв та обрядів годі й шукати у всьому світі. В різдвяний час міста убираються святковими вогнями та влаштовують святкові ярмарки, красу яких складно й уявити, тому ми Вирішили побачити все на власні очі!

 

Казковий Вроцлав

Ми розпочнемо нашу подорож з мальовничого Вроцлава. Місто, що знаходиться на 12 островах, розділене 5 річками і з'єднане сотнею мостів, вже більше 10 століть приваблює до себе мандрівників з усього світу. Старовинні собори, романтичні набережні та місцеві гноми вже чекають на нас.

 

Так, Вроцлав - місце проживання гномів. Їх маленькі бронзові фігурки можна зустріти на всіх вулицях міста. Вони котять кульки, перуть білизну, норовлять стрибнути до вас в руки з ліхтарного стовпа і взагалі всіляко відволікають увагу від прекрасної архітектури міста. А тут є на що подивитися!

 

Цієї зими у Вроцлаві буде урочисто відкрито один з найкрасивіших Різдвяних базарів. Площа Ринок в черговий раз стане казковим фоном святкового пейзажу міста. Головну площу наповнять привабливі запахи гжанца (глінтвейну), пряників і, звичайно, хвої. Організатори обіцяють цікаву і велику програму, повну сюрпризів і розваг для маленьких та дорослих. Любителі кулінарних вражень, безумовно, знайдуть для себе безліч смаколиків у розмаїтті польської кухні, шукачі подарунків будуть у захваті від величезної кількості різдвяних магазинів, а прихильники яскравих фото... не забувайте ваші зарядні пристрої, вони вам знадобляться!

 

Ми почнемо нашу прогулянку біля старовинного оперного театру, пройдемо до середньовічної ринкової площі, побачимо гордість Вроцлава - готичну Ратушу, і звичайно ж його серце - церкву святої Ельжбетти та інші дивовижні пам’ятки. У вільний час в нас буде можливість відвідати острів Тумський - центр духовного життя та найкрасивіше історичне місце Вроцлава. Щодня сюди приходять тисячі людей, щоб доторкнутися до історії або просто погуляти, насолодитися красою та відчути дух минулих століть.

Екскурсія на острів Тумський є факультативною, додатково оплачується 5 євро.

Королівський Краків

Різдвяний ярмарок у Кракові пройде в цьому році на головній площі старого міста. Щорічно в дні ярмарку на ній виступають різні колективи, з усіх регіонів Польщі, міряються силами кулінари, ремісники і навіть святі Миколаї =) Більше 100 кіосків і крамниць з різноманітними подарунками та частуваннями розташуються навколо головної ялинки Кракова. Повітря наповниться запахами смаженого каштана, горіхів і яблук в карамелі, традиційних ковбас, смальцю зі шкварками, хліба, пряників і звичайно, краківських бубликів - обважанків, глінтвейну та гарячого шоколаду.

 

 

Розташований на півдні Польщі, Краків є одним із найдавніших міст і перлиною національної культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу. Тут розташувався знаменитий Вавель, резиденція, де відбувалися коронації польських монархів, собор Діви Марії з унікальним старовинним вівтарем; центральна площа Ринок – найбільша площа середньовічної Європи; Казімєж – особливий мистецький район Кракова, у минулому окреме єврейське місто; Ягеллонський університет – один із найстаріших університетів у Європі.

 

Відвідування мистецького кварталу Казімеж відбувається за бажанням, за додаткову плату 5 євро.

Отож,  #ВпередЗаПригодами :)

ВАЛЮТА

В Польщі національною валютою є злотий. Але краще за все брати з собою євро, їх можна буде поміняти на місці. Також дуже зручним є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa - це вигідно. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі.

Безвіз у дії

Вітаємо усіх із підписанням Безвізу для громадян України. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон (загранпаспорт) та підтвердження платіжоспроможності в розмірі мінімум 300 євро на особу на весь період подорожі (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому(картковому) рахунку. 

Решту документів для підтвердження нашої подорожі: страховку, ваучери на поселення та ін, забезпечуємо ми.

Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

Також, для уточнення ваших паспортних даних, прохання надати копію першої сторінки біометричного паспорту. Копію можна зробити у нас в офісі. 

 

Перетин кордону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2. без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Обов'язково мати оригінал свідоцтва про народження.

 

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

 

Поради у подорожі

Звичайно величина бюджету діло дуже індивідуальне, але ми спробуємо окреслити найменші необхідні витрати, щоб можна було орієнтуватись скільки коштів необхідно буде брати із собою.

 • Одразу хочемо сказати, ціни на послуги та на продукти в магазинах в Польщі трохи вищі, але не критично. Тому харчування в ресторанах і кафетеріях може трохи вразити, а от ціни в супермаркетах навпаки. Харчуватись по дорозі, можна буде складеною невеликою торбинкою, яку можна взяти з України. Також, ми підкажемо, де можна похарчуватись максимально доступно.  
 • Обід в ресторані буде коштувати від 5-7 Євро, але для того щоб заощадити кошти можна купувати продукти в магазині.
 • Обов'язковим атрибутом кожного учасника подорожі має стати дорожня подушка-рогалик та невеликий плед. Також, радимо взяти із собою ще одну подушку, яку підкладаємо під поперек під час сну. Даний спосіб подорожувати перевірений тисячами проїдених кілометрів, тому дуже радимо! Разом із ідеальними дорогами Євросоюзу це забезпечить гарний сон під час нічних переїздів.
 • Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank). 
 • У місцях нашого перебування обов'язково потрібно слідкувати за своєю безпекою та безпекою своїх речей, адже там де багато туристів багато і злодюжок. 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель у Катовіце
2-місний (TWN),
2-місний (DBL)
Учасники Клубу 95 EUR
Новачки 105 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 21 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 05 листопада.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 21 листопада 10:00 Орг. збір зріс на 10 EUR!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельним автобусом по всьому маршруту подорожі;
 • проживання в готелі 3 * на території Польщі;
 • сніданок;
 • оглядові екскурсії у Кракові та Вроцлаві;
 • 1 євро на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • Екскурсії за бажанням: Острів Тумський - 5 євро;
 • Казімєж - 5 євро;

Повернення коштів за поїздку з будь яких причин, відбувається за 30 днів до початку подорожі.

Програма подорожі


Четвер 20 грудня :
12:00 Виїзд з кишеньки навпроти центрального автовокзалу м. Вінниця.
П'ятниця 21 грудня :
09:00 Орієнтовний час прибуття до Вроцлава.
09:00 - 18:30 Все найцікавіше та захоплююче ми побачимо під час оглядової екскурсії чарівним різдв'яним Вроцлавом!
Вільний час. Гуляємо старим містом, відвідуємо різд'вяні ярмарки.
Для всіх бажаючих є можливість відвідати польський Ватикан - острів Тумський.
19:00 Збір в автобусі та виїзд на поселення до готелю.
19:00 - 21:00 Переїзд по території Польщі. Поселення в готель.
Субота 22 грудня :
07:00 Сніданок (входить у вартість подорожі).
08:00 Переїзд у Краків.
10:00 - 12:00 Оглядова екскурсія містом.

12:00 - 20:00 Вільний час. Насолоджуємось атмосферою Різдва у Польщі. Гріємось глінтвейном, або гарячим чаєм, обираємо подарунки:)
20:00 Виїзд додому.
Неділя 23 грудня :
11:00 Орієнтовний час прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Setra білий (2-х поверховий, 75 місць)
18 вільних місць із 75

Комфортний двохповерховий автобус Setra білого кольору з розкладними сидіннями. Другий поверх місця 1-55. Перший поверх 56-75. Між місцями 65,66 та 69,70 знаходиться столик, відповідно між 67,68 та 71,72 також.   

5761656973
5862667074
5963677175
6064687256
5147433937332925211713951
52484440383430262218141062
53
544945413531272319151173
555046423632282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель у Катовіце
19 вільних місць із 72

Готель зручно розташований лише за 500 метрів від залізничного вокзалу Забже (Катовіце). До послуг гостей сучасні номери з супутниковим телебаченням і кондиціонером, а також безкоштовний Wi-Fi на всій території. Просторі номери готелю облаштовані власною ванною кімнатою з феном та робочим столом.

Щоранку для гостей сервірують різноманітний сніданок "шведський стіл". У ресторані-бістро гості готелю можуть замовити страви американської кухні.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Тетяна - 14 серпня 16:25
Доброго дня! Скажите пожалуйста, 300 евро на особу и на ребенка тоже?
Вадим - 14 серпня 18:41
Тетяна, доброго дня! Дана норма випливає із офіційного сайту тлумачення законів Євросоюзу, але на практиці цю суму ніхто ніколи не перевіряв, тим паче це максимальна сума для подорожі на тиждень, тому, Вам буде достатньо тих коштів, які Ви візьмете із собою на власні витрати.
Тетяна - 14 серпня 19:46
Дякую
- 17 серпня 03:48
Чи можна приєднатись до вас в Вроцлаві?
Марина - 17 серпня 16:30
, Доброго дня, можна. За деталями телефонуйте мені - 38 050 272 67 73 - Марина
- 05 вересня 12:36
Доброго дня. Чи можна приєднатися до вас у Львові? Чи можливе розміщення в номері втрьох (дорослий і двоє дітей), наприклад, додаткове ліжко?
Марина - 12 вересня 12:07
Олена, звичайно, можете приєднатися у Львові. Якщо один з дітей молодший 12 років, то можна попросити додаткове ліжко. Будь лака зателефонуйте мені, якщо це потрібно - 050 272 67 73 - Марина
Алла - 23 жовтня 23:51
Доброго вечора! Чи не планується зміна автобусу на більший чи додатковий? Є ще бажаючі :)
Вадим - 30 листопада 12:16
Алла, доброго! Ми взяли більший автобус, реєструйтесь будь ласка :)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.