08 жовтня 02:00
Час відправлення
10 жовтня 02:00
Час повернення
Місць немає!
680 UAH
740 UAH
Повідомте мене про додаткові місця

Західні міста України! 8-9 жовтня.

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1100 км.

Друзі, ми вирушаємо у подорож західними містами України! Відвідаємо буковинську столицю - Чернівці, з її витвором архітектурного мистецтва - чернівецьким Університетом! Завітаємо до подільського патріотичного краю - Файного міста Тернопіль, на шляху до якого потрапимо у містичний Червоноград де побачимо найбільший рівнинний водоспад України! А на останок поїдемо у Прикарпаття де проведемо вечір в романтичному Франківську!

Відповідальний:
Олександр Антонюк
(096)965-33-33
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

На опис

Розпочнемо нашу подорож з буковинського міста - Чернівці, на що виділяємо більшу частину першого дня нашої мандрівки.

Чернівці – одне з небагатьох міст України, яке по праву вважається перлиною архітектури. На державному обліку в історичній частині столиці Буковини знаходиться 706 пам’яток архітектури, 20 з яких загальнонаціонального значення.

Завдяки архітектурних особливостей місто називають маленьким Віднем. Адже навіть сонячний годинник в центрі міста показує не чернівецький, а віденський час!)
А головну вулицю, яка років 100 тому називалась “Панською”, подейкують, що мили з милом, та підмітали трояндами!

Окремої уваги вартує чернівецький університет, який спочатку будувався як резиденція буковинських митрополитів, та для будівництва якого відкрили один керамічний, та два цегельних заводи!

По закінченню будівництва в 1875 році Університет вже був заснований на базі трьох факультетів: богослівного, юридичного, та філософського. А викладання до 1918 року велось на німецькій мові.

Та наразі навчальний заклад для більшості гостей міста, в першу чергу, сприймається як витвір архітектурного мистецтва! Що справді вражає своєю величчю та унікальністью!

В другій половині дня ми залишимо Чернівці та попрямуємо до Червоногруду! де і знаходиться відомий та найбільший рівнинний водоспад України!)

Та по дорозі, на перетині двох областей на нас чекає одна цікавинка, яка входить до найцікавіших природних місць України! - Заліщинська підкова! Річка Дністер робить петлю навколо невеличкого містечка, утворюючи немов пів острів! )

Igor-Melika-Dnister-22-26.08.2012-Zalishchyky-22c

**********   

Червоноград (Джуринський водоспад)!

Далі на нас чекає родзинка нашої подорожі, а саме, - міфічний та загадковий Червоноград, який замовлений різними легендами та чутками! Зі своїм природним дивом - водоспадом на річці Джур-Джур!

Наближаючись до урочища з його пагорбів відкривається чарівний краєвид з дивовижною панорамою на Червоногрудський палац, який доречі був найкрасивішим сільським палацом на території Речі Посполитої, побудований за тодішнім останнім словом моди в італійському стилі! )

Тут на нас чекатиме екскурсія по цим таємничим та маловідомим місцинам! Та за наявності часу і бажання трішки прогулявшись ми зможемо побачити ще одне природнє диво, яке ми поки що залишимо в секреті!)

Далі ми залишимо Червоногруд, та попрямуємо до “самого файного” українського міста - Тернополя! ))

**********               

Тернопіль!

Друзі, а що ж ми знаємо про це місто?! Хто не був там, висловлюються - “Кажуть чимось схоже на Львів!”

Тай справді, чимось таки і схоже, але окрім того, Тернопіль - це неймовірно просторе місто з великими площами, безліччю алейок та парків, величезним озером з острівцем, та неквапливим ритмом життя!

Місто ніби створене для прогулянок! )

Тернопіль вечір01

З особистої мандрівки західними містами, Тернопіль приємно вразив, та запам’ятався найбільше! )

Поселившись, трішки відпочивши від насиченого дня, ми вирушимо на знайомство з центром міста для подальших вечірньо-нічних прогулянок ним! )

Особливо варто відвідати пивну ресторацію, якій по креативу та втіленню ідеї на суб'єктивний погляд, значно випереджає львівські тематичні заклади!)

Пивоварна ресторація «Ноїв Ковчег» — це перший у світі ресторан-пивоварня у формі корабля із власним зоопарком, точнісінько як в біблійській історії!

Також цікаво, що «Ковчег» це ще й екологічний проект – він забезпечений своїми джерелами енергії. В планах — остаточно відмовитись від комунальних джерел електроенергії завдяки сонячним панелям, що уже вкрили дах будинку.

**********

Вранці, поснідавши ми вирушимо на екскурсію всіма визначними місцями файного міста! )

А також, матимемо змогу прокататись по величезному тернопільському ставу на теплоході! ))

Тернопіль день01

Впевнений, що це місто запам’ятається та вам захочеться неодмінно відвідати його ще! )

Після на нас чекає, приблизно, двохгодинний переїзд до міста названого в честь Великого Каменяря - Івана Франка! Яке є центром Прикарпаття та до 1962 р. мало назву Станиславів.

Та по дорозі до Францівська ми традиційно завітаємо до ще однієї цікавинки! - Рукомишський скельний монастир - місце без сумнівів святе, з відчутною енергетикою, яке вражає своїм виглядом!

**********

Івано-Франківськ!

Франківськ – це передусім також місто-прогулянка. Найбільшою цінністю тут є історична атмосфера центрально-європейського провінційного міста, а не суцільні квартали давньої забудови чи визначні пам'ятки архітектури. Усі давні мандрівники у подорожніх нотатках згадували про велику кількість садів та квітників у цьому місті.

Франківськ_1

Ми зможемо самі у цьому впевнитись маючи достатньо вільного часу на прогулянку вечірнім Франківськом!

Пройдемось по місцевій центральній вулиці - “100 - метрівці”, зустрінемось біля найзвичнішого місця зустрічі франківчан, біля їхнього улюбленого фонтану, що у центрі міста, а також відвідаємо їх заклади, кафе, та багато інших цікавинок ).

Одним словом на вечір станемо “франківчанами” ), щоб відчути сповна атмосферу цього українсько - європейського міста! )

Цікавим, та дещо жартівливим фактом є те, що у Франківську перед ратушею стоїть пам’ятник яйцю яке кинули в Януковича..))

Франківськ_3

Після екскурсії на нас чекають прогулянки вечірнім містом аж до 21-ї години! )

Також, варто зазначити про наших екскурсоводів, які зазвичай імпонують нашим учасникам, та не розповідають завчений на пам'ять віршик!

Максим (Чернівці, Тернопіль) - учасник організації Україна Унікальна, його розповіді та певний особистий погляд на історію не залишаються без уваги слухачів!  Та Оксана (Франківськ) - молода дівчина яка дуже полюбляє своє місто та може розповісти про нього чи не найкраще!)

 Беріть з собою гарнітуру до телефону, або радіоприймачі - буде працювати радіогід!

Організаційний збір становить:

- 680 грн для учасників Клубу (власників  клубної картки)

- 740 грн для нових  учаників.

Сюди входить:

- проїзд у комфортабельному автобусі;

- проживання у двомісному номері;

- екскурсійний супровід у всіх містах;

- допомога військовим - 10 грн;

- туристичний страховий поліс.

Додатково сплачується:

- харчування;

- вхід у чернівецький університет - 25 грн. для дорослих, або 5 грн. для студентів та учнів;

- прогулянка на теплоході - 15 грн.

З 1 жовтня орг. збір збільшиться на 40 грн!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши  3 магніти з  минулих  наших  подорожей, або  оплативши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб.

Друзі, наразі я у закордонній подорожі, якщо виниенуть запитання пишіть на електронну поштуalexandr.antonyuk.vl@gmail.com, або у вкhttps://vk.com/sheng

Програма подорожі


Субота 08 жовтня :
02:00 - збір на платформі центрального автовокзалу, виїзд.
07:00 - прибуття у Чернівці, екскурсія містом та чернівецьким університетом. Додатково олачується вхід та екскурсія університетом у розмірі 25 грн. для дорослих, або 5 грн. для студентів та учнів. (Беріть з собою учнівський чи студентський)
12:00 - 13:00 - вільний час, обід.
13:00 - 15:00 - переїзд до Джуринського водоспаду. (по дорозі ми зупинимось на пів годинний відпочинок біля "Заліщинської підкови")
15:00 - 17:00 - Невеличка екскурсія по Червонограду, купання в водоспаді!) Можна зробити невеличкий пікнічок, беріть з собою каріматики))
17:00 - 19:00 - переїзд до Тернополя
19:00 - заселення в готель “Галичина” що зручно знаходиться неподалік центру міста, а також з вікон якого відкривається чудова панорама на Тернопільське озеро! Також на 11-му поверсі готелю є хороший бар - ресторан, в якому недорого і смачно можна повечеряти та поснідати. Режим роботи з 8-ї ранку і до останнього клієнта!)
20:00 - збираємось біля холу готеля, вирушаємо на коротке знайомство з центром, після гуляємо і насолоджуємось вечірніми краєвидами міста! )
Неділя 09 жовтня :
08:00 - сніданок
09:00 - екскурсуємо містом та пізнаємо Тернопіль історичний, катаємось на теплоході!
11:00 - 13:00 - вільний час, обід.
13:00 - 15:30 - переїзд до Івано-Франківська. (По дорозі завітаємо до Рукомишцького скельного храму)
16:00 - 18:00 - ознайомча екскурсія містом.
18:00 - 21:00 - вільний час, (тривалість вільного часу може коливатись від загального бажання групи)
Понеділок 10 жовтня :
03:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю.

Транспорт

 • Neoplan Чисто сірий, 50 місць
0 вільних місць із 50

504642383430282420161284
494541373329272319151173
4844403632262218141062
474339353125211713951
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель Галичина (Тернопіль)
0 вільних місць із 50

Готель “Галичина” зручно знаходиться неподалік центру міста, а також з вікон якого відкривається чудова панорама на Тернопільське озеро!

Всі номери двохмісні та їхня вартість вже врахована в орг. збір! ))
Номери обладнані безкоштовним Wi-fi, кабельним телебаченням, санвузол у кожному номері.2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
2-місний
Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.