08 вересня 03:00
Час відправлення
10 вересня 05:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
10 вересня 2018р.
55 EUR
60 EUR
Залишити відгук

Румунія, монастирі Південної Буковини

Тип: Печери, Екскурсії, Озера
Буде підкорено: 1100 км.

Поїхали у нову захоплюючу подорож Румунією. Під час поїздки ми побачимо православні святині Південної Буковини. Найшанованіший румунами - монастир Путна «Єрусалим румунського народу», два обєкти внесені до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Це монастир Сучевиця та Резиденція митрополитів Буковини та Далмації. Відвідаємо соляну шахту у Румунії із підземними каплицями, озером та підземним футбольним полем. Також завітаємо у Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир.

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Літин

Хмельницький

Кам'янець-Подільський

Чернівці

Румунія

Про подорож

Румунія - Монастирі Південної Буковини

  Друзі, зверніть увагу!!! Спеціальна пропозиція!!! Якщо у вас немає закордонного паспорта то ви можете долучитись до нашої мандрівки без відвідання Румунії по програмі, 9 вересня у вас буде вільний час у Чернівцях або можете провести чудовий день у туристично-розважальному комплексі "Сонячна Долина"  sdolina.com.ua - всю атракцію комплексу переглядайте на сайті. Вартість поїздки в такому випадку складе 20 євро!!! Поспішіть кількість місць обмежена!!! Деталі за телефоном 0977496084 та 0639540348

Монастир Путна - «Єрусалим румунського народу»

  «Успіння Пресвятої Богородиці монастир Путна» є православною святинею часів Молдавського князівства, заснований 1466-го р. господарем Штефаном ІІІ (Стефаном Великим). Він був центром слов'янсько-волоської писемності. Сьогодні в музеї монастиря знаходяться багато рукописів, стародруків, церковних цінностей. Тут можна побачити колекцію давнього посуду, прикрас, церковного начиння та інших артефактів (зокрема, Путнянське євангеліє).

   Для румунів це місце – ворота, за якими розпочинається шлях до Гірського  Єрусалиму. У наш час монастир є доволі потужним центром паломництва північної Румунії. Вхідні квитки у музей монастиря оплачуємо додатково. Валюта у Румунії 1 лей (RON) = 6,7-6,8 грн. Обміняємо в обміннику, перед кордоном, гривні на леї, або € чи $.

Монастир Сучевиця (Sucevita Monastery)

  У буремні роки кінця XVI століття, повні невизначеності та загроз, цей монастир був побудований як справжня обитель-фортеця з масивними стінами і міцними захисними вежами. Призначений стати господарською усипальницею, прекрасний монастир Сучевиця є родинним гербом родини Мовіле, сім'ї молдавських бояр, котра дала країні одного митрополита і ряд господарів. Сучевиця – хронологічно останній монастирський ансамбль серед розписних монастирів Буковини.

Монастир Сучевиця у 2010 році внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

 Монастир побудований в стилі молдавської архітектури - поєднання елементів візантійського та готичного мистецтва, а також архітектурних елементів старих дерев'яних церков Молдови. У 1595 році були збудовані масивні стіни монастиря, котрі виокремили територію майже квадратної форми, розміром 100x104 м. Стіни триметрової товщини та понад 6 метрів висотою і створили атмосферу середньовічної фортеці.

  У монастирі зберігається колекція об'єктів художньої та культурної цінності, виставлена в нинішньому музеї. Серед експонатів є чудові вишивки п'ятнадцятого і шістнадцятого століть, часів правління Стефана Великого та Єремії, виконані золотою та срібною ниткою по шовку, прикрашені перлами. Найбільш значними експонатами є портрети Єремії та Симеона Мовіле, епітафія з перлами, Четириєвангеліе в срібній позолоченій палітурці і скинія, подарована монастирю митрополитом Георгієм Мовіле.

    Зі сцен внутрішнього розпису гідні згадки сюжети: Пристрасті святого Іоанна Нового Сучавського, Олександр Добрий доставляє мощі святого Іоанна Нового в Сучаву. У зовнішньому розпису вражають Сходи чеснот на північному фасаді і Древо Ессея на південній стороні. Специфіка розпису Сучевиці – це її розповідний характер. В результаті виникло безліч невеликих картин, кожна зі своєю художньою індивідуальністю. Розпис церкви Сучевиці - це найповніший іконографічний ансамбль серед середньовічних церков Молдови. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослий - 5 леїв, дитячий, студентський - 2 леї.

Марджиня-ярмарок чорної кераміки

 Марджиня - поселення відоме завдяки своїм гончарним майстерням, які виробляють славнозвісну чорну кераміку з Марджині. В Молдові це ремесло відоме ще з часів Бронзової доби (VI ст. до РХ), будучи високоякісною керамікою, яка оброблялася колесом і має чорно-сірий колір. У магазині представлений керамічний посуд, який ви можете придбати.

Чорнодимлена кераміка

  Чорноди́млена кераміка — один з видів кераміки, випаленої за спеціальною технологією — без доступу повітря. Її ще називають: чорнолощена, чорна, сива, задимлена, закурена кераміка. Виникла як альтернатива традиціям античної кераміки. Уже на початку нашої ери мала свої осередки на території України та сучасних держав Європи. В Україні XVIII—XIX ст. вона суперничала з традиційною полив'яною керамікою. Чорна кераміка виготовляється зі спеціальної глини на гончарному крузі. Далі вироби вигладжують спеціальним камінцем, який походить з того ж родовища глини; ним також «виписують» на них орнаменти. Після випалювання вигладжена поверхня має темно-сріблястий, а невигладжена — чорний колір.

Соляна печера у с.Качіка: польська Румунія

  Село Качіка переважно населене етнічними поляками. Назва села  теж походить від польського слова „kacyka”, що означає «качка». Перші поляки - гірники, які переїхали   з Галичини на Буковину у 1790 р. за рішенням австро-угорського   правителя,  оселились в гірничому  районі Солонці (Солонецу) навколо соляної копальні Качіка, яка перетворилася згодом у соляні шахти з соляними галереями обставленими  неперевершеними соляними фігурами із біблійних сюжетів. Біля шахти Качіка  є  навіть солоне озеро, де зазвичай влітку відпочивають люди.

  Про соляні шахти у Величці під Краковом чули практично всі, а от місцеве підземне соляне королівство менш відоме. Тим не менш, під землею тут є кілька храмів, озеро, бальна зала та футбольне поле. Ви будете у захваті від побаченого!!! У шахті щоправда присутній специфічний запах ... про походження якого ми дізнаємось вже під землею, від нашого екскурсовода. 

  Самі ж соляні шахти  перетворені на справжні місця паломництва, не тільки для людей, які страждають різними захворюваннями дихального апарату, але й для віруючих різних релігійних культів, дітей  і  туристів. У селі Качіка є соляна бальна зала  для танців і  найсвятіше місце  польської духовності -  Єпархіальне святилище, яке було зведене в ранг Малої базиліки. Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 15 лей, діти та студенти 8 лей (мати студентський при собі).

Успенський собор у Білій Криниці. Комплекс старообрядництва

  Одним з найвідоміших культових місць Буковини є невелике село БІЛА КРИНИЦЯ Старововчинецької сільської ради – справжня Мекка для паломників-християн, любителів старовини та звичайних туристів, що розташоване у самого кордону з Румунією. Назву село отримало завдяки тому, що вода в колодязях тут майже білого кольору: з вапном і солодкувата на смак. Від кінця ХVІІІ століття і до наших днів Біла Криниця є центром Руської Старообрядницької церкви і святою землею для всіх старовірів. Зверніть увагу!!! Відвідання собору буде факультативним за наявності вільного часу та швидкому проходженні кордону без затримок (автобусної черги) та форс мажорів.

  Біла Криниця стає одним з перших поселень липованів (старообрядців) на буковинській землі. Сюди переселяються 22 родини на чолі з заможним козаком Никифором Ларіоновим 7 монахів-старообрядців та ігумен, які засновують чоловічий монастир. На базі монастирю за рішенням старообрядницького собору, який відбувся у 1832 році на Рогозькому кладовищі в Москві, засновується перша у світі старообрядницька кафедра. 

  Поруч з помпезним собором стоїть муровано-дерев’яна Косьмодаміанівська церква (XVIII-ХІХ ст.). Цей храм виник ще в перші роки проживання у поселенні липован і являє собою яскравий приклад симбіозу двох культур. Триверхий характер дерев’яної частини церкви нагадує типові церкви Західної України. Разом з церквою з’явився в лісі поруч з селом і чоловічий монастир.

Банченський чоловічий монастир

  Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир розташований в лісі між селом Банчени і містом Герца. Будівництво монастиря біля цілющого джерела було розпочато в 1994 році, а в 1996 році відбулося урочисте відкриття обителі. На сьогоднішній день комплекс монастиря складається з церкви Вознесіння Господнього, церкви Покрова Пресвятої Богородиці, підземного храм преподобного Сергія Радонезького, двох братніх корпусів, будинку настоятеля, готелів для прочан, Свято-Преображенського скиту з церквою Преображення Господнього та господарських приміщень. Крім цього на території монастиря розбитий ландшафтний парк з фонтаном, є вольєр з павичами і стайня для поні. При монастирі діє дитячий притулок.

  У 2011 році в присутності патріарха Московського і всієї Русі Кирила було проведено освячення Свято-Троїцького собору, який вважається одним з найбільших храмів не тільки України, а й Східної Європи. На сьогоднішній день Свято-Вознесенський Банченський монастир є чинною обителлю УПЦ МП, богослужіння в якому ведеться переважно румунською мовою. Обговорюється можливість присвоєння монастирю в Банченах статусу Лаври.

Чернівці - столиця Буковини

  У спадок від попередніх поколінь городян ми разом із архітектурними пам’ятками Чернівців: храмами, ансамблями майданів і вулиць, - отримали й пам’ятки словесні - імена околиць, кутів і вулиць старовинного міста. Ім’я самого міста Чернівці дійшло до нашого часу від першої писемної згадки нерушеним. Знаменита грамота господаря Олександра Доброго від 7 жовтня 1408 р., яка впорядковувала митну справу в цьому важливому пункті міжнародної торгівлі, подає назву Черновьци, Черновцы, мыто Черновьское, - відповідно до тодішніх традицій староукраїнської літературної мови.

Резиденція Буковинських митрополитів

   Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича – справжня візитка столиці Буковини. Заснований 4.10.1875 указом імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа, на основі теологічного інституту, що існував з 1827 року. Головна будівля ЧНУ міститься в колишній резиденції буковинського митрополита. Центральний корпус з 29.06.2011 рішенням 35 сесії комітету світової спадщини ЮНЕСКО включений до списку Світової культурної спадщини.

   Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації була збудована на місці старого єпископського будинку в 1864-1882 рр. Нині тут розмістилися центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цей унікальний архітектурний ансамбль з’явився на світ завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана. У 1863 р. він домігся від австрійського цісаря дозволу на будівництво нової просторої резиденції, гідної столиці Буковини. Наступного року, одразу після освячення Кафедрального Свято-Духівського собору, владика Гакман уже заклав наріжний камінь у фундамент майбутньої резиденції.

Храм Трьох Святителів

  Храм на честь трьох великих християнських святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Златоустого. Побудований з цегли у 1878 р. для потреб теологічного факультету, який розташовувався поруч, на території митрополичої резиденції. У храмі студенти-богослови проходили богослужбову практику. Цікавим є той факт, що навіть під час Першої світової війни навчальний процес не переривався. Проте, так тривало лише до 1944 року.

  В радянську добу, до 1981 року, у храмі було розміщено обчислювальний центр (ОЦ) університету, де знаходилась одна із перших радянських обчислювальних машин (ЕОМ) “Мінськ-4”, власне, саме так у той час називали комп’ютери. Ректорат університету доклав усіх зусиль для того, щоб зберегти святиню. Зокрема, на стінах храму зберігся автентичний розпис, не було навіть зрушено з місця іконостас.

Чернівецька Ратуша

   Чернівецька Ратуша височіє на Центральній прощі Чернівців з середини XIX ст. Розмови про її будівництво велися з 1825 року і лише 19 квітня 1843 р. в присутності поважних гостей зі столиці було закладено перший камінь у фундамент майбутнього магістрату. Будівельні роботи велися під керівництвом окружного інженера Адольфа Маріна й наглядом камерального архітектора Андреаса Микулича. За 4 роки в центрі Чернівців постала ошатна споруда в стилі пізнього класицизму з високою баштою та внутрішнім двориком. По старій європейській традиції ратуша поєднує два об’єми: великий горизонтальний об’єм самої будівлі з акцентованим на тлі фасаду ризалітом, який увінчується рельєфним щитом з гербом міста; та вертикальний об’єм у вигляді 50-метрової двоярусної вежі з балконом і годинником. По цьому годиннику магістрат довгі роки звіряв час з Віднем, аж поки Чернівці не отримали самоврядування.

  З балкону, що з усіх боків оточує вежу, добре видно старе місто. Звичайно, балкон в ті часи не слугував майданчиком для огляду околиць, а мав цілком практичне призначення: був місцем пожежного дозору. Сьогодні з балкона вежі кожної днини, рівно о 12-ій, на всі чотири сторони міста лунає мелодія «Марічки», яку виграє на трубі сурмач у буковинському народному вбранні.

Чернівецький український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

   Чернівецький театр імені Кобилянської побудований талановитими архітекторами Гельмером і Фельнером на початку ХХ століття. ‬Проект замовили у престижному архітектурному бюро‭ "‬Фельнер і Гельмер‭"‬.‭ ‬У‭ ‬1900‭ ‬році Фельнер особисто приїхав до Чернівців для ознайомлення з місцевістю.‭ ‬У травні‭ ‬1902‭ ‬року проект театру вже був готовий,‭ ‬але до його будівництва не було готове місто.‭ ‬Не вистачало коштів.‭ ‬Офіційно працювати почали‭ ‬першого серпня‭ ‬1904‭ ‬року.‭ ‬Збудували театр за‭ ‬один рік і‭ ‬два місяці. Оформленням інтер’єрів займалися майстри з Чехії (Гудячек та Ягода). На Театральній площі перед театром розташована «Алея зірок». Мало хто знає,‭ ‬та в місті Фюрт у Німеччині є такий самий театр,.‭ ‬Це його брат-близнюк.‭ ‬Та,‭ ‬за рахунок того,‭ ‬що‭ ‬Театральна площа на кілька метрів‭ ‬вкопана‭ ‬— театр виглядає краще і вигідно відрізняється від німецького.

Будинок-корабель

  Дім-корабель – це родзинка всіх архітектурних пам`яток Чернівців, яка розташована на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Це один з перших кам`яних будинків, споруджений наприкінці XIX століття, який і досі називають на старий манер – «шифа», що в перекладі з німецької означає корабель. Будинок нагадує корабель. Звужений фасад, що, наче ніс корабля, спрямований на південь, палуба на другому поверсі у вигляді просторого балкону і маленька башта, що нагадує щоглу, безумовно, створюють в уяві жителів та гостей міста цікавий образ шедевру суднобудування та викликають зацікавленість у його історії.

Турецька площа

  Турецька площа. Саме тут знаходиться Турецька криниця, Турецькі лазні. Ці назви пов’язані з турецьким військовим гарнізоном, який був розквартирований у Чернівцях на початку XVIII ст. Саме туркам міські легенди приписують спорудження мурованої криниці та добротного кам’яного резервуару для води, а також мурованого мосту над вулицею Турецькою. Останнім часом привабливість Турецької площі зросла ще й завдяки велосипеду-великану та незвичному
годиннику на схилі перед площею.

 
Вірменська церква. У середині XIX ст. у чернівецьких вірмен-католиків визріла потреба мати свій храм. Для його проектування був запрошений чеський архітектор Йосеф Главка, який тоді працював над Резиденцією Буковинських митрополитів. Будівництво церкви розпочалось у 1869 р. в історичному вірменському кварталі, а 9 жовтня 1875 р. творіння геніального Главки було урочисто освячене на честь Святих Апостолів Петра і Павла. В архітектурній композиції Вірменської церкви Йозеф Главка оригінально поєднав елементи романського, візантійського й готичного стилів, характерні для середньовічних буковинських монастирів, із традиціями вірменського культового зодчества. Завдяки чудовій акустиці храм від самого початку використовували як концертну залу: тут влаштовували вечори церковного співу і музики, звучав орган. Сьогодні у колишній церкві знаходиться органний зал Чернівецької обласної філармонії.
 
«П’яна церква» (з крученими куполами) - унікальна в архітектурному плані культова споруда. Мова йде про Миколаївський кафедральний собор, або як його просто називають П'яна церква. Свою назву храм отримав завдяки незвичним, точніше сказати нетиповим для наших православних храмів куполам. Основи куполів (барабани) в буквальному сенсі слова закручені, наче п'яні. Кручені глави собору, безперечно, в перші секунди бентежать і збивають із пантелику тих, хто на них дивиться. І не дивно. Ви можете подумати, що щось негаразд із вашими очима. Але це не обман зору і не викривлення простору.

Костел Серця Ісуса - католицький костел, збудований у свій час єзуїтами. Ця римсько-католицька святиня відома як костел Серця Ісуса. Дана будівля помітно виділяється серед навколишньої архітектури і є яскравим зразком неоготичного стилю. Перші єзуїти з'явилися на території Чернівців приблизно в 70-і роки XI століття. Це призвело до того, що місцева громада римо-католиків почала стрімко збільшуватися, а значить, виникла потреба в будівництві власної церкви. У 1894 році в Чернівцях було побудовано костел - кляштор з монастирським комплексом. Проект для майбутнього костелу створив Йозеф Ляйцнер, який очолював Чернівецьку школу ремесел. Храм був освячений на честь Пресвятого Серця Ісуса, і під цим ім'ям костел відомий і в даний час.

Пішохідна вулиця Кобилянської

  Промінцем від Центральної площі тягнеться вулиця Ольги Кобилянської – єдина у Чернівцях пішохідна вулиця. Дата народження тодішньої Молодіївської, а пізніше Панської вулиці відома точно: в 1786 році на розі Центральної площі та теперішньої Кобилянської був закладений перший мурований будинок, а перед тим на його місці довелося викорчувати чимало пеньків. На початку XX ст. старожитні хатки були витіснені дво- і триповерховими стильними кам'яницями, а саму вулицю забрукували. Ще живі ті чернівчани, котрі пам’ятають, як тодішню Панську двірники мили водою з милом по кілька разів на день, а поліціант примушував кожного «нечупару» з брудним взуттям гарно витерти ноги, перш ніж ступити на бруківку.

Необхідні документи та перетин кордону 

   Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 євро на добу перебування за кордоном, (витрачати їх не обов'язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку. Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)  та залишити на офісі, або копію можна зробити на офісі. Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу

   Величезне прохання, до тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі!

Перетин кордону неповнолітніми

   Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;

без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  зяким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 - річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua. Обов'язково мати при собі оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

   Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: (м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро! 

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

MARILETTA 3*
2-місний (Стандарт twin),
3-місний (Сімейний double + single),
4-місний (Сімейний double + single + single (розкладне крісло))
Учасники Клубу 55 EUR
Новачки 60 EUR

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 14 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 25 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання (1 доба в готелі);
 • екскурсійний супровід по маршруту;
 • страховка на перевезення;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • податки;
 • 1 € допомога учасникам АТО;

Додатково оплачується:

 • оплачуються вхідні квитки у резиденцію Буковинських митрополитів: дорослий 45 грн., студентський 35 грн., дитячий 25 грн.;
 • вхідний квиток у соляну шахту: дорослий 15 лей, дитячий 8 лей;
 • вхідний квиток у монастир Сучавиця - дорослий - 5 лей, дитячий, студентський - 2 леї;
 • комплексний обід в Румунії 20-22 леї, інше харчуваня;
 • особисті витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


Субота 08 вересня :
03:00 Збір у карманчику (там де автобуси відправляються на моря) навпроти центрального автовокзалу. Посадка в автобус, Старт о 03.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
10:00 - 10:30 Орієнтовне прибуття у Банчени. На ранок візьміть бутерброди. Початок оглядової екскурсії у Свято-Вознесенському чоловічому монастирі. Тривалість 1-1,5 години. Екскурсія можлива за умови якщо буде вільний монах, щоб розказати нам про монастир, оскільки у цей день починається служба о 09.00 і відповідальні за екскурсію монахи можуть бути зайняті. Потім Вільний час.
12:00 - 13:00 Обід на території монастиря.
13:00 Збір біля автобуса до 13.00, переїзд у Чернівці. До 14.00 орієнтовне прибуття у Чернівці.
14:00 - 16:00 Оглядова екскурсія Резиденцією митрополитів Буковини. Вхідні квитки у Резиденцію оплачуються додатково: дорослий 35 грн., 25 грн. студенти та 15 грн. діти. За наявності студентського квитка або учнівського.
16:00 - 18:30 Пішохідна оглядова екскурсія містом. Після вільний час. Саме у цей час можете відправитись у майстерню карамелі на Кобилянській та купити собі та своїм діткам смаколиків.
20:30 - 21:30 Збір біля автобуса. Переїзд у готель поселення.
Неділя 09 вересня :
07:00 До 7.00 здача номерів, збір в автобусі. Відправка на Румунію. На ранок візьміть бутерброди, оскільки в ресторані готелю не можливо буде поснідати, він ще буде зачинений.
09:00 - 10:00 Прибуття на Румунський кордон. Обмін валюти. Проходження кордону. Час залежатиме від автобусної черги.
10:30 - 11:30 Прибуття у монастир Путна. Екскурсія, вільний час.
13:00 - 14:00 Екскурсія в православний монастир Сучевіца 1585 р. (об'єкт спадщини ЮНЕСКО). 14.00 збір біля автобуса переїзд в с. Марджиня. Ознайомлення з традим гончарним ремеслом та "чорною керамікою". Можливість придбати місцеві сувеніри - кераміку, вишивку, румунські писанки. Переїзд в с. Солка. Обідаємо.
16:30 - 17:00 Прибуття у с.Качіка. Відвідування соляної шахти із підземними каплицями, озера та футбольного поля. Вільний час. До 17.00 збір біля автобуса, переїзд.
19:00 - 20:00 Проходження кордону. При швидкому проходженні кордону заїдемо в монастир у Білокриницю. Що в програмі є факультативним і тільки при наявності вільного часу.
21:00 Збір біля автобуса до 21.00, відправлення на Вінницю.
Понеділок 10 вересня :
05:00 Прогнозоване повернення додому до 05.00 ночі (час з запасом). Залежатиме від нашої організованості та стану дороги та часу проходження кордону. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу, по місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
7 вільних місць із 20

 

161310741
171411852
1820
191512963
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • MARILETTA 3*
21 вільних місць із 33

  Готель MARILETTA - це затишний трьохзірковий готель розташований в 1,5-2 км пішої прогулянки від гірськолижного комплексу "Сонячна Долина" на березі Скляного озера. Недоліком данного готелю є погана звукоізоляція між деякими номерами, оскільки стіни зроблені з гіпсокартону і досить чути сусідів (тому беріть бірюші - затички для вух, щоб комфортно спати). Але якщо Ви приїхали кататись на лижах, то це не на скільки суттєво переночувати одну ніч. В загальному готель класний з симпатичними номерами!!!

СТАНДАРТ twin ​

   Комфортний номер з двома роздільними ліжками. У кожному номері знаходяться зручності а також два ліжка, письмовий стіл, телевізор, шафа, ванна кімната.

СІМЕЙНИЙ double + single

  Просторий номер для сімейного відпочинку. Номер розрахований на проживання сім'ї з трьох осіб, у номері одне велике двохспальне ліжко і одне односпальне. У кожному номері письмовий стіл, шафа, ванна кімната з душем, фен і набір міні парфумерії.

 Ресторан у готелі Mariletta пропонує смачні страви як української кухні так і європейської. Гармонійно оформлений інтер’єр з м’якими меблями розслабляє та допомагає забути про щоденні проблеми роблячи таким чином відпочинок по справжньому комфортним. Ціни трохи вищі від середніх, відгуки наших учасників з минулих років про кухню, хороші. Тут ви зможете повечеряти, ресторан працює до 22.00. 

  Поселення відбудеться о 14.00, час виселення (розрахунковий час) - 12:00 (згідно готельних норм). Тому до цього часу нам буде виділенно номер або спеціальне місце щоб залишити речі та переодягнутись. Заселення можливо і раніше, воно залежить від того чи будуть заброньовані номера до нас, якщо так тоді можна заселитись раніше. Ця інформація буде відома по приїзду. Ранній заїзд (06:00-14:00) і пізній виїзд (12:00-18:00) - оплачується додатково в розмірі 50% від добового тарифу за проживання. Якщо хочете замовити ранній заїзд або пізній виїзд (оплата за цю послугу буде вже на місці при наявності вільних номерів). Детальні умови по проживанню на сайті у розділі Готель MARILETTA 3*Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейОлена Ромашкіна
Румунія, монастирі Південної Буковини (08 вересня 2018р.)
Цікавий маршрут: крім екскурсії до університету та містом, можливість побувати в Чернівецькому театрі та органній залі (Вірменська церква), помпезні Банчени, неперевершені храми в Румунії та наостанок вдалий шопінг у Сучаві поїздка виявилася незабутньою. Дякую турклубу Бідняжка за гарний уікенд!


Відповідь: Олена, Спасибі що ви з нами пізнаєте нові цікаві місця не тільки в Україні але і закордоном. Ми стараємось для вас, ширше відкриваємо двері та даємо можливість побачити нові цікаві місця.

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 19 серпня 20:56
Чому оплата в євро???більшу частину подорожі ми в Україні!!!
Дмитро - 19 серпня 22:34
Алена, Хочете можете сплатити в гривні по курсу, це не принципово

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.