07 вересня 05:30
Час відправлення
07 вересня 23:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
07 вересня 2018р.
450 UAH
490 UAH
Залишити відгук

Коштовно-космічно-єврейсько-замкова Житомирщина

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 530 км.

Друзі, зараз тепла пора року і всіх неодміно тягне на південь. Але ми пропонуємо відвідати саме північ нашої країни;) Ми ознайомимось з Бердичевом і його неповторним єврейським колоритом. Побачимо у Житомирі найбільший храм України, Українську Швейцарію та музей космонавтики з можливістю доторкнутись до апаратів які були у космосі! Насолодимось колекцією коштовного каміння. А ще відвідаємо повністю відновлений замок в Радомишлі і папірню, де нас чекає майстер-клас по виготовленню паперу.

Відповідальна:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуючий:
Володимир Коваль
(097)967-84-94
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Маршрут подорожі
Вінниця

Бердичів

Житомир

Радомишль

Хорошів

Про подорож

Бердичів

Це, передусім, місто єврейських анекдотів:
- Вы знаете, я на той неделе был в Бердичеве , так там в трамвае я видел живого Карла Маркса!
- Ой, не может быть! Шо, в Бердичеве  уже ходит трамвай?
Це один із сотні анекдотів про євреїв Бердичева. Саме цьому народу місто завдячує своєю славою. У XIX столітті Бердичів був найбільшим торговим та ярмарковим центром України. Тут мешкало 78 тисяч осіб, і він був третім в Україні за кількістю населення. 63 тисячі жителів були євреями. Місто називали Волинським Єрусалимом. Євреї залишили Бердичеву неоціненну архітектурну спадщину. Ми побачимо цілі мікрорайони таким, яким їх бачив Оноре де Бальзак, із старою єврейською забудовою - старі крамниці, адміністративні споруди, житлові будинки, тісні дворики ...
Але найбільше що кидається в очі це - Бердичівська фортеця-монастир ордену босих кармелітів.
Монастир-фортецю заснував у 1627 році Київський воєвода Януш Тишкевич, подарувавши свій замок ченцям католицького ордену Босих Кармелітів

Головний храм монастиря – костел, авторство якого приписують комендантові Кам"янецької фортеці Яну де Вітте.

2 березня 1850 р. в бердичівському костьолі Святої Варвари абат В.Ожаровський повінчав Оноре де Бальзака з поміщицею Евеліною Ганською. Тепер  тисячі закоханих пар приходять до костелу в пошуках вічного кохання.
Напівлегенда-напівбувальщина розповідає, що після вінчання Оноре де Бальзака з Евеліною Ганською біля стін костелу Святої Варвари відбулася одна цікава розмова. Старий бердичівський кравець поцікавився, де мсьє пошив свій сюртук. Почувши у відповідь, що мсьє Бальзак пошив сюртук у Парижі, й уточнивши, яка відстань розділяє два міста, старий кравець із подивом резюмував: « Подумать только, так далеко вот Бердичева, а шьют очень пристойно». ;)
І звичайно ж будучи в Бердичеві ми не зможемо не закупитись бердичівським пивом;)

Житомир

Перша письмова згадка про Житомир датується 1392 роком, коли замок, який тут був, захопив князь Вітовт. Розташовувався замок на крутому пагорбі над річкою Кам'янка. На території, де колись була неприступна фортеця, зараз розташований невеликий міський парк, в центрі якого встановлено кам'яний пам'ятник заснування міста. 
На оглядовій екскурсії по місту ми побачимо неймовірної краси ландшафти. Ці місця називають Українська Швейцарія
 
Музей космонавтики імені Сергія Павловича Корольова в Житомирі є єдиним в Україні, де можна побачити цілий Всесвіт.
Це місце, де дорослі і діти знайдуть для себе щось цікаве, оскільки цей музей унікальний для України. Саме на території Житомира в 1907 р народився засновник практичної космонавтики Сергій Корольов.
Експозиція «Космос» була відкрита 1 червня 1991 року спеціально побудованому будинку Музею космонавтики. Тут ти можеш побачити унікальну колекцію зразків космічної техніки, спорядження для космонавтів, обладнання, документи, фотографії і сувеніри з космічної тематики.
Друзі, а ще нас чекає обід в космічному закладі "Корольов - паб";)

Радомишль

Унікальний історико-культурний комплекс розташувався у мальовничому місці – між найчистішим озером Поліського краю і річкою Мики. Замок Радомисль в Радомишлі велично підноситься на гранітній скелі і оточений хвойними лісами.
Середньовічний замок в Радомишлі не так давно було реконструйовано, а саме у період з 2007 по 2011 роки, завдяки чому вдалося відтворити автентичний інтер'єр 17–19 століть.
Варто згадати про те, що основою для цього замку послужив старий млин¸ який було зведено у 1902 році. При зведенні історико-культурного комплексу було встановлено, що будівля 20 століття знаходиться на останках більш давньої споруди. Як пізніше з'ясувалося, це була паперова фабрика, побудована у 1612 році. Засновником цієї «папірні» був відомий релігійний і громадський діяч того часу, просвітитель, архімандрит Києво-Печерської лаври Єлисей Плетенецький.
Цю паперову фабрику створили як підприємство, яке займалося виготовленням паперу для топографічних потреб Києво-Печерської лаври. Крім того, що папірня виконувала виробничу функцію, вона також служила оборонною фортецею, яка могла витримати атаки противника.
 
Музей домашньої ікони
Музей є єдиною у світі обителлю домашніх ікон 17–20 століть. Ольга Богомолець зібрала за 15 років більш ніж 5000 ікон з усіх куточків країни. На даному етапі всі вони знаходяться на стінах замку, вражаючи своєю красою та унікальністю. Намальовані вони були великими іконописцями і звичайними майстрами. Ці люди не брали за основу певні стереотипи і канони, а користувалися лише своїм поглядом на духовний світ. Ікони у різних регіонах нашої країни, безумовно, відрізнялися між собою як манерою виконання, так і кольорами, використаними на полотні. Ще однією відмінністю домашніх ікон були людські риси, які були властиві практично будь-якому святому.

Музей коштовного та декоративного каміння

Музей коштовного і декоративного каміння – один із відомих геологічних музеїв України та світу. Зібрання унікальних мінералів та гірських порід з камерних пегматитів Волині зробили музей популярним як серед геологів-фахівців, так і широких верств населення. 
У вітринах Музею демонструються зелені кристали берилу, ніжно-блакитні аквамарини, прозорі зразки гірського кришталю, димчастого кварцу та чорного моріону; рожеві, блакитні і поліхромні топази, багряно-фіолетові кристали аметисту та багато інших дивовижних мінералів та гірських порід. Всього їх біля 1800 зразків із геологічних утворень України, країн СНД, Європи, Америки, Африки та інших місць світу.
Колекція Музею постійно поповнюється новими зразками як з українських, так і зарубіжних геологічних родовищ.
 
 
 
 
 

Організаційний збір


Учасники Клубу 450 UAH
Новачки 490 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 28 серпня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 19 серпня 09:00 Орг. збір зріс на 30 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • музей космонавтики: дорослі - 20грн, студенти, діти - 10грн;
 • екскурсія в замку Радомисль, музей ікони, майстер-шоу в папірні: дорослі - 120грн, діти, студенти, інваліди, учасники АТО, пенсіонери - 70грн;
 • музей коштовного каміння: дорослі - 15грн, діти - 6грн;
 • обід - 70грн (за бажанням);

Програма подорожі


П'ятниця 07 вересня :
05:30 збір в карманчику напроти центрального автовокзалу, якщо ви не з Вінниці, то можете підсісти до нас в любому місці по маршруту поїздки! Місце та час узгоджуйте в організатором!
05:30 - 07:00 переїзд до Бердичева
07:00 - 09:00 екскурсія по Бердичеву
09:00 - 10:00 переїзд в Житомир
10:00 - 11:30 екскурсія в музей космонавтики
11:30 - 12:30 обід в кафе Корольов паб
12:30 - 14:00 переїзд в Радомишль
14:00 - 15:30 екскурсія в замку, музеї ікони, майстер-клас в папірні
15:30 - 17:30 переїзд в Хорошів до музею коштовного каміння
17:30 - 19:00 екскурсія в музей коштовного каміння
19:00 - 20:00 переїзд до Житомира.
20:00 - 21:00 вільний час в Житомирі
21:00 виїзд до Вінниці
23:30 орієнтовний час прибуття у вінницю

Транспорт

 • Neoplan 51 cityliner
4 вільних місць із 51

474440363230282420161284
484339353129272319151173
49
504541373325211713951
5146423834262218141062
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.