28 липня 03:00
Час відправлення
30 липня 01:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
30 липня 2018р.
1030 UAH
1120 UAH
Залишити відгук

Сплав "Дністровські принади"! 28-29 липня!

Тип: Походи, Сплави, Екстрим, Табори, Розваги
Буде підкорено: 500 км.

Сплав "Мальовничим Дністром"!!!! Дністер – ідеальна річка для водних мандрівок. Зелені ліси, височенні скелі, казкові печери, що видніються на них, мальовничі краєвиди зачарують кожного. Внаслідок тектонічної будови, під впливом води і вітру за тисячі років тут сформувались унікальні природні витвори мистецтва. З вершин скель просто в річку зриваються потоки водоспадів. Місцями скелі нагадують швейцарський сир, що дірявий від печер та гротів. Що тут не кажи варто цю красу побачити на

Відповідальна:
Майя Пчьолка
(098)409-63-51
Супроводжуючий:
Олександр Мельничук
(096)062-50-63
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Сплав "Дністровські принади"!!!! 

Дністер – ідеальна річка для водних мандрівок. Зелені ліси, височенні скелі, казкові печери, що видніються на них. Мальовничі краєвиди зачарують кожного. Внаслідок тектонічної будови, під впливом води і вітру за тисячі років тут сформувались унікальні природні витвори мистецтва. З вершин скель просто в річку зриваються потоки водоспадів. Місцями скелі нагадують швейцарський сир, що дірявий від печер та гротів. Що тут не кажи варто цю красу  побачити на власні очі. Тож сплав чудова можливість оцінити красу з середини! А також вдосталь накупатись, назасмагатись та й по-справжньому відпочити на природі!

 По прибуттю ми вирушаємо знайомитись з принадами цієї місцевості. 

Червоноградський замок. А якщо бути відвертими, то його руїни! На жаль, від величезного замку XVII століття  залишились лише  дві височезні вежі. В  1806 році  фортеця була перебудована родиною шляхтичів Понінських, а в наші часи розібрана на будматеріали мешканцями навколишніх сіл. Але якщо стати на вершині пагорба біля руїн цитаделі, відкриється неймовірний краєвид:  дві височезні вежі, неприступні скелі, зелений ліс, навколо пагорба в’ється річка. Краса, та й годі! Цікаво, що назва замку пішла від кольору землі й каміння, оскільки земля тут червоного кольору (червона камінна порода скель). 

Джуринський водоспад є найбільшим рівнинним водоспадом на всій території України. Максимальний перепад висот між нижньою і верхньою точками досягає шістнадцяти метрів. Однак якщо брати до уваги не тільки висоту, а й обсяги падаючих вод, то без сумніву, він є лідером.  

Як свідчать легенди тутешніх місць, це унікальне водне джерело з'явилось завдяки турецьким загарбникам. Саме вони, під час одного з нападів, пустили місцеву річку під назвою Джурин по іншому руслу, в надії замучити захисників спрагою і нарешті захопити оборонну фортецю. Після відходу турецьких військ і утворився цей прекрасний і досить незвичайний водоспад. Його назвали на честь річки, яка сприяла його створенню. Тепер до водоспаду з'їзджаються сотні туристів, всі купаються та насолоджуються його цілющими властивостями. І ми там також побуваємо!

Ну, а далі на нас чекає сплав!  Сплавляємось ми  від Устечка  до Заліщиків. Запевнюємо, Дністровські пейзажі просто неймовірні!!!!!!!Побачене захоплює дух. 

Сама ночівля на природі - це незабутні емоції. Спів птахів, свіже повітр'я, запах природи! Що не кажіть, а від цивілізації потрібно відпочивати! І чим частіше, тим краще для вашого здоров'я! А що скажете про вечерю на вогні? А шашличок? Слюнки потекли?! Отож бо!

На наступний день ми добре відспипаємось! Снідаємо та продовжуємо наш сплав до Заліщиків! Де перед нами відкриється неймовірна та славнозвісна панорма!

 Після всієї побаченої краси, вдосталь накупавшись та  назасмагавшись ми повертаємось до дому.

З собою потрібно мати:

- кепку, косинку,панамку (захист обличчя від сонця);

- рубашку з довгим рукавом, штани або лосіни (від води відбиваються промені і вірогідність отримати сонячні опіки дуже велика);

- легке взуття (краще резинове, яке добре тримається на нозі або ж кеди).

- крем від засмаги або пантенол;

- купальник (по-бажанню);

- теплий одяг для вечора;

- тарілка, чашка та ложка;

- дощовик ( погода може бути різною);

- крем від комарів (по-бажанню);

-вакумний пакет для телефона, фотіка;

- спальнік, карімат та намет ( можна взяти на прокат: Пушкіна 42. Тел: 0674313480 або  0432 520 159)

-гітара, якщо є))

- якщо у вас ніжні руки беріть рукавички;

- сміттєві пакети для речей, в разі дощу.

Організаційний збір


Учасники Клубу 1030 UAH
Новачки 1120 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 18 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 18 липня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • - проїзд автобусхом ЕТАЛОН! маршрут: Вінниця-Устечко - Заліщики-Вінниця;
 • -24/7 організаторської підтримки -  туристичне страхування;
 • - сплав по Дністру ( весло, спас.жилет та супровід інстуктора);
 • - супровід організатора;
 • - податки;
 • - прокат тур. кухонного обладнання;
 • - 10 грн допомога учасникам АТО.;

Додатково оплачується:

 • - 200 грн (витрати на харчування, сюди входять ситні сніданки, смачні вечері та перекуси). Гарантуємо голодним ніхто не залишиться. Не лінуємось, а допомогаємо в приготувані;
 • - чемпіонат по стрільбі з лука - 10 грн.;

В поїздці можуть приймати участь діти з 12 років!!!!!!!!

Програма подорожі


Субота 28 липня :
03:00 Відїзд з Вінниці. З карманчика напроти центрального автовокзалу
09:00 - 12:00 Прибуття в с. Нирків. Екскурсія по урочищу Червоне. Відвідуємо джуринський водоспад, водоспад дівочі сльози! Фоткаємся, отримуємо насолоду від побаченого і повертаємося до автобуса!
13:00 - 14:30 Прибуття в село Устечко. Надуваємо катамарани.Інструктаж. Обідаємо
14:30 - 16:30 Спуск на воду! Юху!Початок сплаву
17:00 - 19:00 Розбиваємо табір! Розкладаємо намети. Допомагаємо в розведенні вогнища.
19:00 - 23:30 Вечеряємо біля вогнища. Ділимось враженнями.Співаємо пісень. Відбій.
Неділя 29 липня :
08:30 - 11:30 Підйом. Сніданок. Вільний час. Відпочинок. Чемпіонат на влучність (Стріляємо з лука)
12:00 - 16:00 Спуск на воду!Продовження сплаву! Направляємось в Заліщики.
17:00 - 17:30 Прибуття в Заліщики. Насолоджуємось панорамою.Фотографуємось.
17:30 - 18:30 Збір катамаранів.Вечеря\перекус.
18:30 Відправлення на Вінницю!
Понеділок 30 липня :
01:00 Приблизне прибуття у Вінницю. Все буде залежати від вашої організованості та стану доріг.

Транспорт

 • Еталон 30 місць
0 вільних місць із 29

2523211713951
26242218141062
27
2819151173
2920161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейВолодимир Дядя
Сплав " Мальовничим Дністром"! (20 липня 2019р.)
Сплавляюсь вже другий раз. Перший був по Південному Бугу, другий по Дністру. Краса неймовірна, хороша організація, весела компанія - все це так але я хотів окремо написати про супроводжуючого Олександра. В нас на сплаві по Дністру був один клієнт який трішки випив і коли ми йшли зустрічати захід сонця на гору цей клієнт загубився. Олександр пів ночі шукав його з іншими хлопцями, з ліхтарями вони облазили всю гору, берег, трава по коліна, роса, все мокре, знайшли його загублений телефон і пішли шукати в село. І цей клієнт в 2 години ночі явився, виявляється він просто відпочивав в траві, потім змерз і вернувся до табору. Коли Олександру по рації передали, що пропавший безвісти знайшовся, я думав він його просто прибє за це. Але Олександр вернувся з пошуків і мовчки сів виснажений на пеньок біля костра і тому навіть слова не сказав. Це відповідальний толковий організатор, обовязково їдьте на сплав, а хто боїться то сідайте з Олександром в один катамаран. Класно організовує, смачно готує. Активний відпосинок для мене найкращий. А бідняжкам та Олександру бажаю шукати нові способи активного відпочинку і так тримати!


Богдан Очеретний
Сплав "Мальовничим Дністром"! 7-8 липня! (07 липня 2018р.)
Моя мрія збулась я сплавився Дністром до Бакоти.... Дякую Саші,Юрі і Ані ви молодці... Хотілося не два дні, а хоч би тиждень і більше кілометрів...Емоціі зашкалюють... Погода супер особливо гроза під час сплавляння... На цей захід сонця хочеться подивитись ще не раз...Монастир особливе місце, в ньому лікується душа... Бідняжки дякую, що Ви є... До зустрічі!!!


Марія Скороденко
Сплав "Дністровські принади"! 28-29 липня! (28 липня 2018р.)
Це моя перша подорож з клубом)Дуже дякую організаторам Саші, Владу, Юрі за незабутні враження, дружню атмосферу та заряд позитиву, який отримали від поїздки. Вже складаю плани на осінь:)


Дяченко Юрій
Сплав " Мальовничим Дністром"! (20 липня 2019р.)
Відпочинок суперовий!!!
Організація на вищому рівні... Саня Молодець!
Єдине що хотілося, щоб відпочинок був трохи довшим ще 12 дні:)


Сергій Мартиненко
Сплав " Мальовничим Дністром"! (20 липня 2019р.)
Дуже все сподобалося. Гарні краєвиди і море позитивних емоцій.


Артем Уманец
Сплав "Мальовничим Дністром"! 7-8 липня! (07 липня 2018р.)
Все супер, дуже дякую за враження


Аліса Петровська
Сплав " Мальовничим Дністром"! (28 червня 2019р.)
Дякуємо за чудовий, активний відпочинок! Сплав по Бакоті подарував заряд енергії та насолодження неймовірними краєвидами! Все було на найвищому рівні, дякуючи організатору Олександру: інструктаж та підготовка, смачна їжа біля костра, купання, цікава екскурсія до монастиря, некажучи про захід сонця на горі та пісні біля вогнища (з нами був Олександр людинаоркестр!!!). Бідняжки як завжди найкращі!!!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.