21 липня 05:00
Час відправлення
23 липня 01:00
Час повернення
РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА ОРГАНІЗАТОРОМ
800 UAH
870 UAH
Залишити відгук

Подільські пригоди,від Хотина до Бакоти

Тип: Печери
Буде підкорено: 650 км.

Друзі, відкриємо для себе таємничий світ печер! "Кришталева"печера для всіх, не залежно від вашого спелео досвіду та фізичної підготовки. Екскурсійний маршрут освітлений і досить зручний. В другій частині нашої подорожі ми відвідаємо 2 фортеці які належать до семи чудес України: Хотинську та Кам'янецьку. А також прогуляймось вечірнім містом Кам'янець Подільський та накупаємось у Бакотські Затоці.

Відповідальна:
Ірина Пишна
(097)813-31-12
Відповідальна:
Анастасія Попович
(063)702-45-21
(068)695-00-93
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Печера Кришталева

 Печера Кришталева розташована неподалік села Кривче Борщівського району Тернопільської області . Кришталева печера - це вимита 20 мільйонів років тому підземними водами гіпсова система ходів, що має безліч розгалужень і загальну протяжність 23 км. 

Температура (12 градусів) і вологість у ній не змінюється ніколи, а час минає непомітно.В печері абсолютна тиша і майже повна відсутність хвороботворних мікробів.  Стiни печери вкритi різнокoльоровими кристaлами гiпсу, якi зaворожують свoїм блискoм.
Повільно мандруючи підземними коридорами, не помічаєш, як опускаєшся на сорокаметрову глибину.
Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу.  

Хотинська фортеця 

Хотинська фортеця розташована у невеликому місті Хотин, що у Чернівецькій області . Фортеця врaжає відвідувачів висoкими 40-метрoвими стінaми , неймовірними краєвидами та панорамою Дністра.

Сьогодні Хотинська фортеця є Державним історико-архітектурним заповідником і являється одним з семи чудес України. У стінах фортеці було знято багато історичних фільмів, таких як: “Захар Беркут”,”Тарас Бульба”,"Дартаньян і три мушкетери"  та  інші.

Кам’янецька фортеця

Наступним об'єктом нашої подорожі стане Кам’янець-Подільська фортеця, що також є одним із семи чудес України. Кам'янець-Подільська фортеця завдяки унікальному поєднанню ландшафту і фортифікаційних споруд витримала безліч облог, лише один раз була захоплена військами Османської імперії.

Щоб потрапити у фортецю, ми пройдемо через унікальну споруду - Замковий міст, що сполучає Старе місто із самою фортецею.До складу Кам’янецької фортеці входять одинадцять башт, кожна з яких має свою назву й історію.  У підземеллях Замкового комплексу відкрито експозиції, що відтворюють сторінки його історії. 

Бакотська затока

"Дністровське море" – Бакота утворилась в наслідок затоплення села під  час будівництва  Новодністровської ГЕС. Бакота у перекладі з давньоруської мови означає бажане, прекрасне місце! На Бакотській затоці багато сонця і практично немає вітру – через скелі, які оточують місцевість. Найвища з яких Біла  скеля– 120 метрів. На 1 квадратний метр тут, до слова, доводиться стільки тепла, скільки і в Ялті.Довколишні краєвиди і кришталево чиста вода просто заворожує погляд. Безперечно, Бакота – це місце, куди хочеться повернутися іще не раз…

 Бакітський монастир — найдавніша пам'ятка культових підземних споруд і поширення православ'я на Поділлі. Скельний монастир відновлений археологами, на його території три цілющі джерела.

Після екскурсії Бакотою ми будем мати декілька годин часу, щоб покупатись, позасмагати і влаштувати пікнік!

Зверніть увагу! Наш шлях до скельного монастиря та до Бакотської затоки проходитиме мальовничою гірською стежиною, довжина якої складає близько 3-х кілометрів. Необхідно мати зручний одяг та взуття. З собою візьміть все для купання та пікніку (карімити, покривало, рушники). Питну воду можна набрати в джерелах біля монастиря.

Харчування в подорожі

На сніданок візьміть з собою бутерброди, чай, смаколики.

В готелі - сніданок входить до суми орг. збору (швецький стіл)

Якщо виникнуть запитання – 063 702 45 21 Анастасія

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Готель "Ксенія"
3-місний 2-місний
Учасники Клубу 800 UAH 820 UAH
Новачки 870 UAH 890 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 11 липня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 07 липня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • екскурсійний супровід;
 • проживання;
 • сніданок(шведський стіл);
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • печера Кришталева (25грн. дорослі в т.ч. студенти, 20 грн. діти);
 • Хотинська фортеця (дорослі – 40 грн, студенти та учні – 25 грн);
 • Кам’янецька фортеця (дорослі 50 грн, студенти та учні – 30 грн.);
 • Вхід у заповідник "Подільські товтри" (Бакота) - 20 грн;

Програма подорожі


Субота 21 липня :
05:00 - 05:00 старт з карману навпроти Центрального автовокзалу
07:30 - 08:00 санітарна зупинка в м. Хмельницький
10:00 - 11:30 екскурсія Хотинською фортецею
11:30 - 12:30 вільний час+обід
14:00 - 16:00 печера "Кришталева"
19:00 - 20:00 поселення в готель
20:00 - 22:00 екскурсія вечірнім містом Кам'янецем-Подільським
Неділя 22 липня :
09:30 - 09:30 виселення з готелю, сніданок, старт на екскурсію
10:00 - 11:30 екскурсія по фортеці у Кам'янеці-Подільському
11:30 - 12:30 вільний час+обід
14:30 - 16:00 екскурсія по Бакоті та скельний монастир
16:00 - 19:00 купаємось, засмагаємо, пікнік
19:00 - 19:00 старт до дому
Понеділок 23 липня :
02:00 - 02:30 орієнтовний час повернення

Транспорт

 • Мерседес Варіо (33 місця)
0 вільних місць із 33

Пасажирський автобус Мереседес, що виконує туристичні перевезення.

 

2523211713951
26242218141062
27
28301915117332
29312016128433
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Готель "Ксенія"
8 вільних місць із 41

Готельно-туристичний комплекс «Ксенія»  у місті Кам’янець-Подільський  знаходиться неподалік знаного у світі Старого Замку
На території комплексу функціонує ресторан, конференц-зал, басейн, літні тераси, мангал.
Тут полюбляють зупинятись групи туристів, щоб цікаво відпочити душею і тілом, відпочиваючи на літній терасі, в басейні, фінській і турецькій саунах, або ж просто насолодитись стравами подільської кухні у вишуканому ресторані. Також в комплексі біля Старої Фортеці полюбляють зупинятись актори та зірки, а ще тут навіть знімався художній фільм «Мости сердечні», де головні ролі зіграли Богдан Ступка з із сином Остапом.
Запрошуємо і Вас до нас на гостину в готельно-туристичний комплекс «Ксенія» у Середньовічний Кам’янець!Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.