17 вересня 09:00
Час відправлення
18 вересня 09:00
Час повернення
Є вільні місця!
840 UAH
920 UAH
Залишити відгук

Мандрівка Північною Україною, Батурин+Чернігів, 24-25 вересня

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1250 км.

Друзі, поїхали на Північ України, саме тут ми побачимо перлини якими пишається Чернігівська область. Це насамперед три величні палаци, найвідоміший з яких палац Кирила Розумовського, розташований у національному історико-культурному заповіднику “Гетьманська столиця” у місті Батурині – пам’ятці археології козацької доби, культурний шар якої за ступенем насиченості та інформативності не має собі рівних в Україні. Також ми побачимо палац Галаганів та Тарнавських які займа

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Палац Тарновських у Качанівці

  Палацовий ансамбль у Качанівці заснований в 1770-х роках, який на сьогодні є єдиним  серед українських садиб, що зберегся в комплексі. Початок історії палацу поклав фаворит Катерини II граф Петро Рум’янцев- Задунайський. Від його епохи збереглася паркова альтанка над одним зі ставків і архітектурна композиція«Романтичні руїни». Наступні власники додавали до маєтку і його околицям здебільшого міфи і легенди. Основна їх маса – на совісті Григорія Тарновського, сина гетьманського воєначальника Степана Тарновського.

  У першій половині 19 століття Качанівка перейшла йому у спадок. Великий промисловець і землевласник Григорій Тарновський вважав за краще жити на широку ногу і оточувати себе людьми мистецтва. Свою садибу він перетворив на аристократичний клуб: його гостями були Микола Гоголь, Семен Гулак -Артемовський, Василь Штернберг. Тарновський витрачав величезні кошти на меценатство та колекціонування картин. Садиба в 1981 році отримала статус історико-культурного заповідника. Саме тут можна насолодитися красою мальовничого парку зі ставками, павільйонами, різноманітними скульптурами, парковими містками, амфітеатром, водонапірної лазнею, церквою і дуже гарним палацом. Вхідний квиток оплачуємо додатково: 20 грн./особа.

Палац Галаганів у селі Сокиринці

  Садиба в селі Сокиринці є яскравим зразком садово-паркового мистецтва 19 століття, що колись займала значне просвітницьке та культурне місце в Російській імперії. З 1719 року Сокиринці почали володіти Галагани. У 1830 році за наказом Павла Григоровича Галагана було зведено чудовий палац з мальовничим парковим комплексом. Розробив і спроектував палацово-парковий ансамбль Павло Дубровський з відомим австрійським садівником Бистерфельд. Умілими майстрами були зведені палац, альтанка, ротонда, оранжерея і готичний місток. 

  Будівля палацу складається з трьох корпусів, центральний з яких прикрашений чудовим куполом і восьмиколонним портиком. Палац налічував 60 кімнат. До початку Першої світової війни садиба в Сокиринцях переживала період розквіту. На території маєтку діяв кріпосний хор і театр, а частими гостями в палаці були видатні культурні діячі: поет Шевченко, кобзар Вересай, художник Жемчужников і композитор Лисенко. У нинішній час в Сокиринському палаці діє професійний аграрний ліцей.

Палац Кирила Розумовського у Батурині

– резиденція останнього гетьмана

 

   Багата наша історія козацької доби, та небагато артефактів український гетьманів чи кошових дійшло до нас, а з тих, що дійшли, чимало зберігається в інших країнах. Аналогічно із спорудами, які слугували резиденціями гетьманів, – майже всі вони були знищені або під час воєн, або невблаганним часом. Одним із винятків є Палац Розумовського – резиденція останнього українського гетьмана, хоча зведена вже після скасування Гетьманщини.

Головний фасад палацу прикрашений лоджією із вісьмома колонами іонійського типу

  У 1750 р. після призначення Кирила Розумовського гетьманом України імператриця Єлизавета Петрівна дозволила перенести столицю Гетьманщини із Глухова до Батурина, так як всі попередні гетьмани мали свій осідок у цьому місті. За задумом Розумовського Батурин мав стати столичним містечком із власним університетом. За гетьмана в Батурині будуються млини відкриваються заводи, місто відроджується із руїни, заподіяної військами Меншикова, після виступу Мазепи проти Петра І. Для реалізації своїх задумів у 1754 р.  Розумовський запросив із Італії архітектора Антоніо Рінальді. Однак, роботи у у Батурині так і не розпочалися, а архітектора згодом перехопила цариця Катерина ІІ. А після скасування Гетьманщини у 1764 р. гетьману взагалі було заборонено селитись в Україні.

  Лише за більш ніж 30 років, коли пристрасті вщухли колишньому гетьману дозволили повернутись до Батурина. І він береться за будівництво палацу. Оскільки Рінальді в той час у же помер, для проектування та будівництва палацу було запрошено шотландця Чарльза Камерона. Палац будувався протягом 1799-1803 рр., але зі смертю гетьмана будівництво припинилось. Спадкоємець Кирила Розумовського – його син Андрій Розумовський переважно перебував у Відні і не надто цікавився палацом. За будівлею в той час наглядав управитель, за якого сталася пожежа.  За однією із версій саме він підпалив палац, щоб приховати сліди своїх крадіжок.

 Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця»

«Гетьманська столиця» — це безцінні і цікаві пам’ятки історії, архітектури, культури, археології і природи. 

До історико-культурного заповідника входять наступні музеї які ми маємо змогу відвідати:
– МУЗЕЙ АРХЕОЛОГІЇ БАТУРИНА;
– БУДИНОК ГЕНЕРАЛЬНОГО СУДДІ ВАСИЛЯ КОЧУБЕЯ;
– ЦИТАДЕЛЬ БАТУРИНСЬКОЇ ФОРТЕЦІ.

  Цитадель Батуринської фортеці – резиденція гетьмана Івана Мазепи, відтворена в 2008 році на історичному місті, на високому мисі лівобережної тераси р. Сейм.  Авторський  колектив  інституту  «УкрНДІпроектреставрація»  розробив  концепцію  архітектурного  відтворення,  впорядкування  та  музеєфікації  комплексу  пам’яток  Цитаделі  Батуринської  фортеці на  підставі  багаторічних  археологічних  досліджень,  глибинному  вивченні  історичних  джерел,  використанні  історико – архітектурних  аналогів  в  галузі  оборонної  культової,  цивільної  архітектури  України ХVII –ХVIII ст.

  Відтворені  об’єкти  розміщені  на  своїх  історичних  місцях,  що  виявлені  і  досліджені  археологами. Дані  пам’ятки  не  претендують  на  автентичність,  вони  створюють  узагальнений  архітектурно – художній  образ  Цитаделі  Батуринської  фортеці  початку ХVIII ст. і  використовуються   як  музейно – туристичний  заклад    Національного  заповідника  “Гетьманська  столиця”. Вартість вхідних квитків у комлексі тут ПРЕЙСКУРАНТ

Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут»

Музей розкриває героїчну подію української військової історії – бій під Крутами, який відбувся у січні  1918 року.

  Будівництво Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут» розпочалось у 1990 році з ініціативи громадськості. З 2010 року музей став філією Національного військово-історичного музею України. Вхідні квитки додатково: дорослі 15 грн., діти/студенти 10 грн.  

  Автор меморіалу, Анатолій Гайдамака, представив пам’ятник як насипаний пагорб заввишки 7 метрів, на якому встановлено 10-метрову червону колону. Червона колона нагадує про подібні колони Київського Університету, звідки були більшість студентів, що загинули під Крутами. Біля підніжжя пагорба побудована капличка, а поруч із пам’ятником викопане озеро у формі хреста. Музейна експозиція складається з залізничної платформи та 4-х залів-вагонів, які стилізовані зовні під вагони тих часів. 

Чернігів - собори дитинця

 Знайомство з минулим Чернігова, безумовно, слід почати з Валу – колишнього Чернігівського дитинця. Це найдавніша частина міста, його колиска, духовний і, протягом багатьох століть, адміністративний центр. Не випадково саме тут сконцентровано найбільше число історичних будівель і музеїв. 

  Серед них особливе місце займає величний Спаський собор – найдавніший із збережених на Русі. Він був закладений на початку 30-х років XI століття першим відомим по імені Чернігівським князем Мстиславу – сином хрестителя землі Руської Володимира Святославича. Також тут знаходиться Єлецький монастир, кортий вважається одним з найдавніших будівель такого типу в Україні. Монастир давній і має багату історію. Зараз у ньому знаходиться жіночий корпус черниць.

  Садиба Григорія Глібова, являє собою неоготичний палац. Збудував цей архітектурний шедевр наприкінці ХІХ ст. Григорій Миколайович Глібов – людина багата та предводитель чернігівського дворянства. На момент спорудження палацу навколишня територія була приміським селом Бобровиця. Нині ж це одна з частин Чернігова.

  Місцевість, де сьогодні знаходиться площа, ще з часів Київської Русі була головним «Торгом» міста. Згодом, коли Чернігів, після зруйнування татаро-монголами, значно зменшився у розмірах та населенні, торгівля велася на території фортеці, а після її ліквідації знову перемістилася на «П’ятницьке поле», згодом воно стало зватися Базарною, а потім і Красною площею.

  У нас гарна новина!!! Ми домовились з керівництвом і маємо змогу завітати на завод Чернігівського пива «Десна» та послухати екскурсію на території підприєвства у вихідний день!!! Вартість екскурсії з дегустацією пива 35 грн. Тривалість 2 години. Для студентів безкоштовно, при наявності посвідчення. Учасникам при собі мати паспорт. Відвідання можливе особам які досягли повноліття!!!

Під час екскурсії ми маємо можливість:
– Ознайомитися з пивоварнею за технологією пивоваріння;
– Взяти участь в майстер-класі професійного дегустатора;
– Продегустувати і оцінити всі сорти пива, які варяться на пивоварні;
– Зарядитися позитивом і хорошим настроєм.

ПРАВИЛА ПОЇЗДКИ ОЗНАЙОМТЕСЬ:

Організаційний збір складає: 760 грн. (для власників Клубних карт) та 840 грн. для нових учасників Клубу. УВАГА! З 3.09 орг.збір збільшиться на 40 грн. а з 17.09 ще на 40 грн.

Не зволікайте з реєстрацією, скрізь потрібно завчасно бронювати місця та перераховувати аванси! Ви можете забронювати собі місце здавши аванс у розмірі 300 грн, а потім за 10 днів до виїзду потрібно доздати решту коштів!

Нагадуємо, що  Клубну картку можна отримати пред’явивши 3 різних магніти з минулих наших подорожей, або оплатити одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Одна картка діє  на 2-х осіб на всі наші мандрівки.

Орг. збір включає:
• проїзд комфортабельним автобусом;
• оглядова екскурсія містом у Чернігові;
• страховка на перевезення;
• організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
• податки;
• 10 грн. допомога учасникам АТО.

Додаткові витрати:
• оплачуються вхідні квитки згідно опису подорожі
;
• харчуваня та доплата 30 грн./особа при двохмісному розміщенні;
• особисті витрати.

Відповідальний організатор: Отс Дмитро 0977496084 та 0639540348

Організатори залишаюсть за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі!

Програма подорожі


П'ятниця 23 вересня :
22:30 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8), там де відправляються рейсові автобуси. Посадка в автобус, Старт о 22.30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 24 вересня :
07:00 - 08:00 Орієнтовно до 07.00 – Приїзд у Сокиринці. Відвідання палацу Галаганів (оглядово). Вільний час, фотографуємось. До 08.00 збір біля автобуса, переїзд у Качанівку.
08:30 - 10.00 Орієнтовне прибуття у Качанівку о 08.30, де відвідаємо палац Тарновських (вхідний квиток 20 грн./особа). До 10.00 збір біля автобуса переїзд у Батурин.
11:30 - 15:00 До 11.30 прибуття у заповідник “Гетьманська Столиця”. Відвідання палацу Розумовського та Цитаделі Батуринської фортеці. Вільний час. До 15.00 збір біля автобуса переїзд у Круты.
16:30 - 18.15 Прибуття до 16.30 та екскурсія меморіальним комплексом у Крутах. Вартість вхідних квитків: дорослі 15 грн. студенти/школярі 10 грн./особа (при наявності студентського). До 18.15 збір біля автобуса, переїзд у Чернігів. Прибуття у місто до 21.00 , поселення в готель.
Неділя 25 вересня :
10:00 Сніданок. Вільний час. До 10.00 виселення з готелю здача номерів. Збір біля автобуса, початок оглядової екскурсії містом, тривалість 2,5-3 години. Після прогулянки містом відвідаємо завод Чернігівського пива «Десна». Тривалість екскурсії з дегустацією 2 години. Вільний час.
19:00 - 20:00 До 19.00 (20.00) збір біля автобуса відправка. Орієнтовне прибуття у Вінницю до 03.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості.

Транспорт

 • Неоплан 31*
23 вільних місць із 31

2926252420161284
3028272319151173
31
2218141062
211713951
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Брянськ
22 вільних місць із 30

Проживатимемо у двозірковому готелі “Брянськ” у двохмісних (з двохспальним ліжком (double) та з роздільними ліжками (twin) та трьохмісних комфортних затишних номерах. Зверніть увагу!!! Доплата за двохмісний номер складе 30 грн./особа або 60 грн. за номер. Також візьміть з собою паспорт на поселення. Детальніше про готель на сайті тут "Брянськ"

 Унікальне розташування готелю, який знаходиться в просторій парковій зоні на узбережжі мальовничої річки Десни, і віддалений від великого і шумного міста. Також на території комплексу знаходиться дискотека “777”. Харчування можливе в ресторані готелю. Тут можна буде замовити вечерю та сніданок. double
double
double
double
double
double
twin
twin
twin
twin
twin
twin
Стандарт 1+1+1
Стандарт 1+1+1
Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.