27 червня 22:00
Час відправлення
01 липня 18:30
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
920 UAH
1010 UAH
Залишити відгук

Шацькі озера & Брест

Тип: Сплави, Екскурсії, Озера, Табори
Буде підкорено: 1450 км.

Традиційно ми вирушаємо до чарівної природи Полісся, до мальовничих Шацьких озер, які знаходяться у Шацькому національному природньому парку. Цей край, справедливо називають найказковішим місцем України, він вражає своєю красою та неповторністю. Тут і понині, під чуйним оком бога Волоса, витанцьовують темними ночами мавки. Саме тут найчистіші озера в Україні, піщані пляжі, приємний мікроклімат, хвойні ліси, свіже лікувальне повітря. Вода тут кришталево чиста та придатна до пиття, вона збагачен

Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Про подорож Програма подорожі Транспорт Байдарки Правила Обговорення

Про подорож

Озеро Пісочне та Світязь

Шацький національний природній парк

  Друзі зверніть увагу!!! Відправка буде з Вінниці (платформа центрального автовокзалу вул. Київська 8), але наші учасники з Житомира також можуть приєднатись до нас. Підбираємо на заправці, перед в'їздом у Житомир АЗС WOG (Бердичівське шосе, 3а, Житомирська область).

  Наш кемпінг буде розташовуватись біля озера Пісочне. Саме тут розбиваємо наметовий табір з самого ранку, займаємо козирні місця та бесідки, збираємо багаття для обіднього та вечірнього приготування їжі. Снідаємо бутербродами, відпочиваємо. Якщо маєте змогу візьміть футбольний та волейбольний м'ячики (сітку), там є місце де можна буде пограти. На території підведена вода, та є розетки, тому беріть подовжувачі для того щоб можна було підключитись до мережі.

Озеро Пісочне

Вода в озері з великим вмістом срібла. Саме озеро знаходится в сосновому лісі. На озері є качки, нирки.

Поліські джунглі - екскурсія на туристичних байдарках

  Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод та романтики. Одним з таких куточків на території Шацького поозер`я є озера Луки та Перемут. Саме ці озера облюбували мігруючі водоплавні птахи, адже вони знаходяться якраз на шляху їх сезонних перельотів. Мандруючи цими водними плесами Ви зможете ближче пізнати світ природи, познайомитись з його мешканцями.
Адже озера Луки та Перемут – улюблене місце перебування лебедів, мартинів, різноманітних диких качок, сірих та білих чапель та багатьох інших представників пернатого світу. Сама озерна система є унікальною – водойми з`єднані між собою вузьким природним каналом, а навколишні ландшафти вражають своєю незайманістю та загадковістю. Якщо у Вашому серці ще блукає дух пригод та романтики, якщо Ви бажаєте опинитися віч-на-віч з дикою природою – ця екскурсія саме для Вас.

Маршрут: оз. Перемут – оз. Луки – оз. СвітязьТривалість: 3,5 – 4 години. Вартість 350 грн./особа

  Формуємо групу на 28 червня. Максимальна кількість осіб 18 (кількість місць обмежена, маємо 6 трьохмісних байдарки). До 9.00 збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №1 яка бажає відвідати екскурсію на туристичних байдарках «Поліські джунглі». Відправка на машинах о 9.15 на місце старту. Завершення екскурсії після обіду. Орієнтовно о 13.00 (все залежить від фізичного рівня групи). Орієнтовно о 14.00 збір групи №2 біля нашого автобуса.

Велоралі Шацькими озерами

  Марштут: смт. Шацьк – оз. Світязь (ур. Гряда) – оз. Соминець – оз. Карасинець – оз. Люцимер (смт. Шацьк) – оз. Чорне Велике (смт. Шацьк). Тривалість: 3,5 - 4 години. Вартість: 300 грн./особа. Кількість місць обмежена. Формуємо групу №1 на 01.07 (неділя) на 09.00 старт. Якщо бажаєте долучитись вказуйте під час реєстрації. Кількість місць обмежена (10).

  Бажаєте відчути себе справжнім гонщиком? Тоді поїхали!!! Все буде як у справжньому ралі, адже переважна більшість шляху буде проходити ґрунтовими, лісовими дорогами та стежинами. Але не бійтеся – буде страшенно цікаво, адже ми познайомимось із цілим намистом озер, кожне з яких вразить своєю неповторністю краєвидів та унікальністю ландшафтів. Крім того – ми опинемось у невеличкій місцевій пустелі. Ось тут і стане в нагоді лісова криниця з чистою джерельною водою, яка по якості краща ніж в Оконських джерелах.

Озеро Світязь

  Світязь - найбільше та найглибше озеро карстового походження на Україні. Входить до складу Шацького природного національного парку. Озеро добре прогрівається влітку, і маючи чисту воду і пологе піщане дно, користується популярністю. На пляжі озера завжди багато відпочиваючих, ніжний пісок та кришталево чиста вода. В чому Ви можете переконатись по фотографіям.

БРЕСТСКАЯ КРЕПОСТЬ-ГЕРОЙ

  «Брестская крепость-герой» – крупнейший на постсоветском пространстве памятник мужеству советского народа в годы Великой Отечественной войны.

  В едином архитектурно-художественном ансамбле мемориала, увековечившем «легендарную быль о героях Брестской крепости», представлены руины старой крепости, места боёв, монументальные скульптурные композиции. 

 Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 5 руб./особа та студенти/учні 2,5 руб./особа (при наявності студентського/учнівського посвідчення). Також скидуємось на оглядову екскурсію музеєм оборони 19 руб. та територією меморіалу Брестської крепості 19 руб. Детальні тарифи тут . Загальна вартість 38 руб. на групу для всіх бажаючих що захочуть приєднатись до екскурсії. 

МУЗЕЙ ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНОЙ ТЕХНИКИ

  Брестский музей железнодорожной техники расположен недалеко от мемориального комплекса «Брестская крепость—герой». Музей основан 15 мая 2002 года. Общая площадь составляет 29000 м². Длина трех экспозиционных путей — 1200 метров. 

  В экспозиции музея, по состоянию на 2008 год, находятся 68 образцов натурной железнодорожной техники.

  Отличительной особенностью музея является то, что большинство экспонатов действующие, что позволяет использовать их в экскурсионных поездках и киносъемках. Также имеется более ста экспонатов технического оснащения железнодорожного транспорта разных периодов истории.

  Вхідні квитки оплачуємо додатково: дорослі 2,5 руб./особа студенти 2 руб./особа (при наявності студентського). Екскурсійне обсуговування 20 руб. за групу до 20 осіб. ділимо на кількість бажаючих що захочуть приєднатись до екскурсії.

 Валюта: 1 білоруський рубль = 13.1 грн. Ми радимо вам взяти карточку Visa чи MasterCard за допомогою якої ви зможете розраховуватись у супермаркетах та пост терміналах по курсу міжбанку. Найвигідніший варіант. Або можете взяти з собою доллари США та поміянти їх в обмінниках. 

Додаткова інформація:

Харчування: Друзі, повноцінне харчування не входить в орг.збір. Є можливість готувати самостійно, в таборі будуть казани та тринога. Столові знаходяться на базах поруч, там можна буде замовити харчування якщо бажаєте (але в цьому не буде необхідності), магазин буде поблизу (морозиво, пиво). Ми плануємо робити гарнір в казанах на вогнищі, польову кашу. Це пшенична, ячнева каша, рис з овочами та макарони. Готують всі колективно і по черзі. Хто не планує долучатись до колективного приготування, харчується окремо!!! З собою беріть чашку, миску, ложку.

Проживання: Проживання буде в кемпінгу біля озера Пісочне, розбиваємо наметовий табір, на його території є дерев'яний туалет, питна вода та електроенергія (беріть подовжувачі), він НЕ охороняється, тому відповідальність за свої речі лежить лише на Вас. Лісничий збір за кемпінг з палатки складе 25-30 грн./доба (у нас буде 3 доби). 

Прокат спорядження: Друзі зверніть увагу!!! Учасники подорожі, спальниками, каріматами та наметами забезпечуються самостійно. якщо Ви не маєте власної палатки, карімату, чи спальника (в мене будуть прокатні спальники але вони літні і їх кількість обмежена, тому пишіть в лічку можу взяти кому треба). Приблизна вартість 3-х місної палатки – 60-70 грн/доба, спальника – 25-30 грн/доба, карімата – 15-20 грн/доба. За спорядженням звертайтесь (уточнюйте ціни): 1. Туристична агенція “Тур-клуб “Меркурій”, вул. Пушнкіна 42, тел. (0432) 52-01-59, (067) 431-34-80 – Марія Павлівна; 2. Туристичний оператор “Академія активного відпочинку”, вул. Пирогова 59А, попередньо дзвоніть та узгоджуйте за номером (067) 968 67 13 Володимир. 3. Всі інші туристичні точки прокату у Вінниці які можна знайти в інтернеті.

Дуже важливо!!! Не затягуйте зі спорядженням, оскільки на свята вигрібають прокат завчасно, тому домовляйтесь заздалегідь!!! Відповідальність за свої речі та прокатні під час подорожі, лежить тільки на Вас!!! 

Поради щодо речей які потрібно з собою взяти:

Звичайно це: намет, спальнік, карімат. Також набір туриста: чашка, ложка, миска, засоби особистої гігієни. Гітарист вітається, якщо візьме з собою гітару. Теплий одяг, щільний від укусів комарів та запасну пару взуття, резинові чоботи бажанно якщо є. Одяг для сплаву який закриває руки, ноги щоб не обгоріли, панамку, крем від/для засмаги. Засіб від комарів обов’язково, там комарі дуже сурові, але це залежить від погодніх умов та сезону. Ліхтарик на лоба, м’ячики (футбольний, волейбольний в кого є), вудочку для любителів рибалки. І ще раз, засіб від комарів!!! Того літа була посуха тому комарів взагалі не було, позатого року майже не було, але може бути все і краще перестрахуватись, оскільки ми були на озерах у 2013 році і дійсно знаємо які комари там можуть бути злі. 

Правила перетину кордону

 Для перетину кордону з Білорусією достатньо мати дійсний закордонний біометричний паспорт, звичайний закордонний паспорт або дійсний паспорт громадянина України. УВАГА!!! Всім хто має закордонний паспорт, прохання скинути фото першої сторінки на вайбер 0977496084 або принести ксерокс та залишити на офісі.

 Перетинаючи державний кордон України(інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства. Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон. За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи). Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено. Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

Згідно митних правил дозволяється ввозити/вивозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.

Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження:(м'ясо, ковбаси, сир, молоко і тд). Штраф від 50 Євро!

Перетин кодону неповнолітніми

 Правил перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

 1.  за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
 2.  без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
 • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
 • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
 • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:

- свідоцтва про смерть другого з батьків;

- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;

- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;

- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;

- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Матеріали сайту dpsu.gov.ua.

Під час перетину кордону особою що недосягла 16-річного віку у супроводі обох батьків з собою потрібно мати оригнінал свідоцтва про народження!

Відповідальний організатор: Отс Дмитро (097) 749 60 84  та (063) 954 03 48

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

Група №1 з 09.00 до 13.00 Група №2 з 14.00 до 18.00
3-місний (Трьохмісна+інструктор) 3-місний (Трьохмісна+інструктор)
Учасники Клубу 920 UAH 920 UAH
Новачки 1010 UAH 1010 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 14 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 23 червня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • страховка на перевезення;
 • польова каша, яку готуємо самостійно;
 • організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • податки;
 • 10 грн. допомога учасникам АТО;

Додатково оплачується:

 • екскурсія на байдарках 350 грн./особа (оплата на місці);
 • екскурсія на велосипедах - велораллі 300 грн./особа (оплата на місці);
 • витрати на вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • прокат туристичного спорядження;
 • екологічний збір у Шацький НПП 10-20 грн./особа;
 • особисті витрати;
 • харчування;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Дітям також потрібний закордонний паспорт, неповнолітні діти перетинають кордон тільки якщо присутній письмовий дозвіл від батьків. Також при собі слід мати свідоцтво про народження.

Програма подорожі


Середа 27 червня :
22:00 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт 22.00. Чекаємо 15 хвилин, не спізнюйтесь.
Четвер 28 червня :
07:30 Прибуття на територію кемпінгу. Розташування у таборі, розкладаємо палатки. Снідаємо бутербродами. Збираємо багаття для приготування їжі.
09:00 До 9.00 збір у таборі (біля нашого автобуса) групи №1 на байдарки. Відправка на машинах о 9.15 на місце старту. Кількість місць на кожен заїзд обмежена, тому вказуйте під час реєстрації якщо бажаєте долучитись.
12:00 - 13:00 Колективне (хто залишиться у таборі) приготування їжі в казанах, польова каша. Обідаємо. З собою візьміть посуд щоб харчуватись!!!
19:00 - 20:00 Дружньо готуємо вечерю. Ввечері та протягом дня купаємось, засмагаємо, насолоджуємось життям. Напрокат на озері можна взяти катамарани та лодки.
П'ятниця 29 червня :
08:00 Збір біля автобуса. Переїзд у Брест. Речі залишаються у таборі (палатки, спальніки) так що всі необхідні і цінні речі візьміть з собою. Їх звісно можуть перевіряти на кордоні. Обов'язково взяти з собою дійсний закордонний поспорт.
11:00 - 14:30 До 11.00 прибуття у Брест. 11.30-13.00. Оглядова екскурсія по музею оборони та по території меморіалу Брестської крепості. Дві академічні години по 45 хв. Після вільний час.
15:00 - 17:00 Відвідання музею Паровозів (музей залізнодорожньої техніки). Тривалість година. Після вільний час. Під час якого можна прогулятись містом, здійснити покупки у супермаркеті або повечеряти в одному із закладів міста.
20:00 - 23:00 Збір біля автобуса. Виїзд на Україну, проходження кордону.
Субота 30 червня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
09:30 Збір біля автобуса. Відправляємось на озеро Світязь. Речі залишаються у таборі, так що всі необхідні і цінні речі візьміть з собою. Прибуття на пляж найбільшого озера України. Купці-купці, загораємо. Їжу беріть з собою, або тут вдосталь магазинів щоб купити на місці.
16:00 Збір біля автобуса. О 16.00 відправка автобуса на базу. Прибуття у кемпінг, поповнюємо запаси дров. 19.00-20.00 готуємо вечерю.
Неділя 01 липня :
08:00 - 09:00 Колективне приготування сніданку. Снідаємо.
09:00 Збір біля автобуса групи №1 на велораллі, відправка о 09.15 на місце старту.
12:00 - 13:00 Колективне приготування обіду.
18:30 Збір біля автобуса. Відправка додому. Орієнтовно до 05.30 ночі повернення у Вінницю. Все залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка при в'їзді у місто (на Водоканалі) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • Неоплан білий 49 місць
7 вільних місць із 49

47413733292725211713951
464238343028262218141062
45
44393531231915117348
43403632242016128449
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Байдарки

 • Група №1 з 09.00 до 13.00
 • Група №2 з 14.00 до 18.00
1 вільних місць із 9

Формуємо групу №1 на байдарки з 09.00 до 13.00. Маємо у один заплив 18 місць: 6 - трьохмісні байдарки. Вартість екскурсії 400 грн./особа. Оплачуємо на місці. Зверніть увагу!!! Реєструючись на байдарки ви бронюєте собі місце від якого відмовитись буде не можливо, оскільки ми замовляємо вам місця наперед.
Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Анна - 25 червня 23:09
Фух. Після реєстрації переглянута ще програму, бо ж написано прибуття 1 липня в 5:30(в неділю)! Але всьо норм:) В неділю ще купатимемося)
Дмитро - 25 червня 23:59
Анна, то вже мається на увазі 2 липня

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.