04 травня 22:00
Час відправлення
07 травня 04:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
890 UAH
970 UAH
Залишити відгук

Сколівські Бескиди & Львів

Тип: Гори, Екскурсії, Розваги
Буде підкорено: 1100 км.

Друзі, у нас приємна новина!!! Ми вирушаємо до північно-східної частини Українських Карпат і на нас уже чекає неймовірна мандрівка національним парком "Сколівські Бескиди", водограй "Кам'янка", Тустань - оборонний комплекс, стародавє місто-фортеця, а також славетні скелі Довбуша. І ще один сюрприз - День народження міста Лева! Аромати кави та шоколаду, яскраві фести, драйвова музика. До того ж, музей сала, "Криївка", "Дім легенд", "Гасова лямпа"...ммм! Коротше кажучи, поїхали!

Відповідальна:
Юлія Геть
(068)739-79-00
(063)944-66-20
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Львів - «місто із запахом кави та шоколаду»

«Місто серед дощів», «Серце Галицької землі», «Маленький Париж», «Український Лондон», «Культурна столиця Європи», «Місто Лева» – це все імена та епітети справжнього галицького міста під назвою Львів, яке розкинулось в мальовничому Передкарпатті. Вже понад вісім століть історія творить цей заворожуючий куточок, що розташований на заході України. Львів вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з його вуличок. Львів приховує багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Театри, історичні будівлі, пам'ятники, музеї, кав'ярні, палаци, парки - все це матеріальна незамінна цінність міста, а духовна приховується у кожному елементі Львова - запах кави, привітність львів'ян, шелест листя дерев, «подих» міста та живий дух історії, що наповнює кожну стародавню споруду.

Львів – місто звуків. Саме тут можна почути шум дощу, який вмиває львівську бруківку, музику дзеленчання старенького трамваю, муркотіння львівських кішок навесні та древній дзвін годинника ратуші. Саме тут сіра буденність розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.

 Львів – місто легенд. Тут кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя. Варто лише день провести в цьому місті і це вже теж легенда, Ваша власна, яка навіки запам’яталась стінам львівських кам’яниць. І ми спробуємо поділитися з Вами цими часом сумними, іноді романтичними, а здебільшого просто цікавими і захоплюючими легендами міста.

День народження Львова - святкуємо разом!

Вулиці міста у цей день традиційно перетворюються на феєричний святковий парад, в якому беруть участь тисячі львів'ян та гостей із різних куточків України та світу.

Серед багатьох традицій святкування особливу цікавість у місцевих жителів і численних туристів викликають:
• театралізовані постановки, які відбуваються прямо на вулицях Львова під відкритим небом;
• різні забави, конкурси та розваги для дорослих і маленьких учасників заходу;
• фестиваль-парад за участю дитячих колективів, акторів на ходулях, лицарів в обладунках, представників театрів, оркестрів, народних колективів, спортивних та молодіжних організацій.

Будинок Вчених: віденське необароко у центрі Львова

Шляхетське касино, яке весь Львів знає як Будинок Вчених, – справжня перлина архітектури, збудована у стилі необароко. Зводили його протягом 1897–1898 років за проектом віденських архітекторів Фердинанда Фельнера і Германа Гельмера. Будівлю було сплановано для власних потреб товариства галицького конярства, тобто шляхтичів, які захоплювалися арабськими скакунами і вперше у Львові влаштовували кінні перегони. За 120 років свого існування споруда неодноразово змінювала призначення та приймала у свої стінах величезну кількість відвідувачів, але при цьому зберегла  свій неповторно-оригінальний вигляд.

Окрасою цього приміщення є парадний атріум – безсумнівно найкрасивіша парадна зала у Львові, яка безсумнівно додає урочистості всій споруді. А розкішні дерев’яні сходи, виконані за проектом угорського скульптора Шандора фон Яраї, створюють атмосферу королівської величі. Саме цими сходами у кінофільмі Юнгвальда Хількевича спускалася Міледі, підіймався Д’Артаньян з кардиналом Рішельє (сцена гри у шахи). Привертає увагу також зображення у ніші над дверима, яке називають супрапорт. Це єдине полотно, яке збереглося від оригінального приміщення,  що зображує алегорію рільництва. Вартість вхідних квитків - 30 грн/особа - для дорослих, 15 грн/особа - для дітей та студентів.

Друзі, ми матимемо чудову нагоду відвідати улюблені місця мільйонів!!!

 "Криївка" - перший авторський ресторанний заклад Львова

У підвалах площі Ринок знаходиться кнайпа, стилізована під криївку Української повстанської армії, ця особливість простежується у всьому – починаючи від прихованості розташування закладу, адже жодних вивісок на вході немає, і до тематичного оформлення інтер’єру – столів з грубої дошки, портретів вояків УПА на стінах, зразків тогочасної зброї та обмундирування, одягу офіціантів, і, звичайно, меню. Але щоб туди потрапити, потрібно знати гасло... Лише привітавшись із суворим охоронцем патріотичним «Слава Україні!», діставши чарку тестової медовухи («москалі, запроданці, комуняки є?»), можна потрапити до кнайпи. Військова амуніція на стінах, портрети вояків, оригінальний посуд занурюють в часи, коли українські повстанці жили під землею та воювали прости загарбників.

"Гасова лямпа" - смак бензівки, нафтівки та гасівки

Львів подарував світові гасову лямпу, яка пізніше стала відома як «Віденська». Її винайшли місцеві аптекарі Ян Зег та Ігнацій Лукасевич в 1853. В ресторації-музеї знаходиться поки не найбільша, але вже майже, колекція гасових лямп в Європі. Атмосфера справжнього львівського пабу доповнена вибухами, спалахами, запахом гасу та музикою у стилі гранж і рок. Потрапити до ресторану допомагає провідник із запаленим ліхтарем. 

"Дім легенд" - місце, оповите таємницями часу...

“Дім легенд” - місце, у якому кожна зала на семи поверхах, береже певну львівську легенду: час, леви, погода... Незвичайні рішення в декорі інтер'єру, славетна тераса на даху, на якій знаходиться старенький автомобіль. Ще можна побачити схованку еталонної львівської бруківки та інших звиклих для міста речей. А ще: кімнати книг про Львів та львів’ян, зокрема, книга Львівської говірки, так зване Міністерство інформації, Львівський вінчестер… Буде цікаво!

Музей сала - для тих, хто втомився від стереотипів

«Сало» - це перший у світі музей знаменитого українського продукту, де воно стало не просто засобом задоволення плотської потреби, а й певним символом іронічності та глузування над гламуром. Сало тут, як певний концепт та парадигма у мистецтві, неповторний арт-проект, яким презентується виставка творчості сучасних художників та митці.

Це оригінальне місце є майданчиком для акустичних концертів відомих музикантів та колективів; бутіком авторських сувенірів. Тут можна скуштувати оригінальну сало-арт кухню, а також посмакувати напоями від водка-бару. Всього в асортименті  35 видів сала і 40 сортів горілки.

Оборонний комплекс Тустань

Залишки оборонної споруди видно ще з села Підгородці. Доглянутий вигляд високих скель змушує повірити в численні легенди про історію походження та знищення оборонних споруд. З вершини Тустані відкривається захоплюючий краєвид на долину села Урич. Також поруч з входом до заповідника розкинувся ринок, де продають сувеніри, гаряче вино, шашлик та продукти стародавнього ремісництва. Вхідні квитки оплачуємо додатково: повна 42 грн.; пільгова 21 грн.

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає. Місто-фортецю Тустань творить комплекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі, які прилягають до хребта Воронового. Дослідженя фортеці Тустань розпочалося у 1971 році під проводом художника та археолога Михайла Рожка. Саме завдяки його роботам можна уявити, як виглядала руська твердиня. Щоправда, у Тустані залишилося ще чимало нерозгаданих таємниць. Відкрити їх можете і Ви, завітавши у Тустань!!! Беріть баклашку, тут можна буде набрати джерельної води.

Скелі Довбуша

  Скелі Довбуша розташовані у с. Бубнище на висоті 668 м над рівнем моря. Це зелений і скалистий край. Як географічний об'єкт скелі Довбуша не мають чіткої територіальної визначеності. В основному це окремі високі стовпи і великі камені, які знаходяться по всьому лісі. Скелі мають дуже незвичайну, химерну форму і навіть носять власні «імена». Біля в'їзду з боку с.Бубнище знаходиться скеля Одинець, дещо далі - Основний масив скель, дещо нижче - скеля Відьма, а значно нижче - Броня, Безіменна і Кінь. Середня висота осно­вних скель - 40 м. Не дуже високі (близько 18 м) - Австрійка, Мала Австрійка, Шуршун, Лялька, Голець і Колобок. Окремо від цілого масиву знаходиться скеля Хрест. Скелі Довбуша в Карпатах насправді не єдині: є такі в Бубнищах, в Яремчі, є просто скелі у Верхньому Синьовидному, які також носять опришківський бренд. Тут вже питання смаку і вибору. Але найколоритніші з них – скелі в Бубнищах.   

  За місцевими легендами, саме тут був табір народного героя, такого собі карпатського Робін Гуда, опришка Олекси Довбуша. Подейкують, що добряче він завдав шкоди польським шляхтичам, які хазяйнували свого часу на цих землях. Наша сентиментальність та романтична душа потребують лицарів, героїв, от і живе серед місцевих жителів легенда про безстрашного, хороброго месника, що мешкав зі своєю «дружиною» у цих кам’янистих печерах, ущелинах. 
Є серед цих чудернацьких скель такі, що нагадують своїм «профілем» то голову лева, то голову самого Довбуша, то якогось доісторичного дракона-динозавра. Головне – дати волю своїй фантазії. Обов’язковою процедурою хто вирішив пройти «шляхом Довбуша», є спроба протиснутись у щілину одного з «камінних мішків», аби, очистившись від гріхів (це теж місцева легенда), відчути себе новою людиною. 

Водограй «Кам’янка»

Водоспад знаходиться в заповідній зоні. Пройшовши вище, ми побачимо мертве озеро, яке більше схоже на болото з лікувальними грязями та відповідним запахом сірководню. Навколишні ліси та саме озеро чарують своєю красою. Далі йде гора Ключ, відома історичними похованнями Січових Стрільців, тут споруджена капличка та знаходиться їх могила. Вхідні квитки за в'їзд на територію НПП оплачуємо додатково 10-15 грн./особа.

Долина диких тюльпанів

Друзі, щоб побувати на природі, відчути свіжий подих весни і помилуватися долиною тюльпанів, не обов’язково їхати до Голландії. Виявляється, що справжня, автентична долина тюльпанів є всього за тридцять кілометрів від Львова. І вона куди цікавіша за штучно насаджені поля у європейській «тюльпановій» країні, бо створена не людською рукою, а самою Природою. 

Дикий тюльпан або рябець великий – рідкісна рослина, занесена до Червоної книги. Цвіте вона наприкінці квітня-початку травня, а від звичайного тюльпана відрізняється меншими розмірами. Поміж бордовими дикими тюльпанами трапляються й білі, жовті, світло-рожеві, білі в горошок, але такі квітки – справжня рідкість. Мовою квітів, "тюльпан" означає зізнання в коханні, про це розповідає легенда, тому, друзі, не гайте часу, зізнавайтеся в коханні красиво! 

 

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу:

Мотель Окей Соколине гніздо
2-місний (1+1 twin),
2-місний (double)
3-місний (double+диван),
3-місний (1+1 (twin)+диван)
2-місний
Учасники Клубу 960 UAH 890 UAH 1190 UAH
Новачки 1040 UAH 970 UAH 1270 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 22 квітня 00:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелі (одна доба);
 • екскурсійний та організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • 10 грн. допомога учасникам АТО;
 • податки;

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки згідно опису подорожі;
 • харчування та власні витрати;

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються дітки мінімальний вік яких становить 3 роки. Якщо дитина не займає місце в автобусі а буде у Вас "на руках", тоді її реєструвати не потрібно.

Програма подорожі


П'ятниця 04 травня :
22:00 Збір на платформі центрального автовокзалу (вул. Київська 8), там де відправляються рейсові автобуси. Посадка в автобус, Старт о 22.00. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв.
Субота 05 травня :
07:00 - 12:30 Орієнтовне прибуття в Труханів о 07.00. Відправлення у піший похід до скель Довбуша. Старт 7.30. Орієнтовно 8.30 прибуття до скель, вільний час до 10.30 , відправлення назад. 11.30 прибуття до автобуса, переїзд у Тустань до 12.30
13:00 - 15:00 Відвідання оборонного комплексу, міста-фортеці Тустань. Екскурсія. До 15.00 збір біля автобуса переїзд до водоспаду Кам'янка.
16:00 - 18:30 Відвідання водоспаду. До 18.30 збір біля автобуса, переїзд до готелю на поселення (візьміть паспорти).
Неділя 06 травня :
08:00 - 08:30 Сніданок. Виселення з готелю, здача номерів. О 8.30 збір біля автобуса, відправка на Львів. По дорозі відвідуємо долину диких тюльпанів. Орієнтовно о 12.00 прибуття у Львів.
12:00 - 13:00 Екскурсія до Будинку вчених. Вільний час.
13:30 - 15:00 Обід у закладах в центрі міста.
15:00 - 18:00 Оглядова екскурсія історичним центром міста Лева. Або вільний час, в який ви можете відвідати заходи з нагоди святкування Дня міста. Після вільний час, коли ви зможете відвідати музеї-ресторани, колоритні Львівські заклади згідно опису подорожі.
21:00 До 21.00 збір біля автобуса відправка. Орієнтовне прибуття у Вінницю до 04.00. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка на Західному автовокзалі (Барське шосе) та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Транспорт

 • SETRA* (35 місць)
3 вільних місць із 35

29272319151311951
302824201614121062
33
312521177334
322622188435
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Соколине гніздо
 • Мотель Окей
2 вільних місць із 2

 Зверніть увагу що місця у нашому готелі (Окей) закінчились. Ви маєте змогу поселитись у двохмісному номері в готелі "Соколине гніздо", вартість двохмісного номера на 250 грн. з особи дорожча ніж двохмісний номер в Океї, або на 500 грн. з номера. Відповідну суму вам порахує під час  реєстрації. Маємо один такий вільний номер, тому як бажаєте їхати реєструйтесь!!! Готель знаходиться від нашого на відстані приблизно 300 метрів.

Затишні двомісні номери чекають Вас в Готелі Соколине Гніздо. Кожен номер зустріне Вас теплотою і затишком, стіни з натурального дерева створять максимально комфортні умови для відпочинку. В кожному номері знаходиться нове зручне двомісне ліжко, сучасний телевізор, шафа для одягу, душ з гарячої водою, туалет, безкоштовний доступ до Інтернету. Зверніть увагу!!! У вартість номеру включено апетитний сніданок на вибір: Англійський сніданок, Карпатський сніданок, Домашній сир зі сметаною, Каша, Галицький сирник, з філіжанкою ароматної кави або чаю.Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейІрина Валько
Сколівські Бескиди & Львів (04 травня 2018р.)
Дуже задоволена поїздкою. Велика подяка організаторам. Сподобалось усе: цікаві екскурсії, комфортний готель, організована група, чітко сформований та гарно продуманий маршрут, позитив він наших чудових організаторів Юлі та Діми, зручний автобус, ввічливі водії. Супер вихідні!!!!Ще раз дякую за гарно проведений час та чудовий настрій!!!:)


Відповідь: Ірина, дякуємо! Стараємось для вас!

Віталій Бардецький
Сколівські Бескиди & Львів (04 травня 2018р.)
Віталій - 20 травня 20:19
Подорож сподобалася.В Карпати та у Львів можна повертатися знову і знову.Всі організатори та водії класні.Навіть в офісі тур-фірми до мене гарно поставилися і зразу зробили скидку і оформили поїздку як для учасника клубу Бідняжка(я людина з інвалідністью).Дякую всім!Але було одне але і трохи не приємне(і я дивуюся,чому про це ніхто досі не написав), може це ніхто не помітив і не відчув,а може не хотіли засмучувати організаторів,а може це перший раз таке трапилося,не знаю.Отже я сидів на 29 місці і коли ми їхали по грунтовій дорозі,то позаду з заднього вікна автобуса потрапляв пил ((у вікні наявні маленькі отвори,через які ймовірно потрапляє пил).Щоб легше було знайти і усунути неполадку (не скажу номер автобуса)скажу,що це був той автобус,в якому були організаторами Юля та Діма.Дякую за розуміння.І ще одна накладка,що звичайно не залежала від органіторів і нам було про це повідомлено SMC,але тільки за 5-6 год.до поїздки(можливо якби повідомили за добу,то дехто б і відмовився від поїздки),за що звичайно дякую .Це весілля,яке відбувалося в кафе біля готелю.Те,що ми наслухалися чудової української музики,яку ми зазвичай не чуємо в інших регіонах України-це плюс.За це можна подякувати молодятам.Але те що деякі люди можливо не виспалися-це мінус.І можна було б не звернути на це увагу,якби весілля тривало до 23.00,як це передбачено законом України,а не до 4.00.І виникає запитання,а що на Прикарпатті закони України не діють?Ще раз дякую за розуміння.Це все тільки заради покращення вашої роботи.З повагою,Віталій


Відповідь: Віталій, Дякуємо за позитивний відгук. Пам'ятаємо що пил потрапив до автобуса (коли ми їхали по грунтовій дорозі) але це було в загальному в салон, через всі можливі щілини. Якщо ви помітили наявні маленькі отвори, то потрібно було звернути на них увагу, та сказати про це одразу, показати, повідомивши водія. Ми передамо власнику автобуса і попросимо усунути дефекти у цьому автобусі, щоб подальші подорожі були комфортніші для туристів. З приводу весілля у кафе поруч з готелем, то нажаль від нас це дійство не залежало. Учасникам подорожі, ми радили взяти бірюші, через смс інформування. У сучасному суспільстві прийнято святкувати весілля, явно не до 23.00, ось такі реалії які можуть впливати на комфорт подорожуючих. Наступного разу ми будемо прописувати про можливість проведення весілля у кафе поруч з цим готелем. Ще раз дякуємо за конструктивні зауваження та ваш відгук. До нових зустрічей.

Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


Віталій - 20 травня 20:19
Подорож сподобалася.В Карпати та у Львів можна повертатися знову і знову.Всі організатори та водії класні.Навіть в офісі тур-фірми до мене гарно поставилися і зразу зробили скидку і оформили поїздку як для учасника клубу Бідняжка(я людина з інвалідністью).Дякую всім!Але було одне але і трохи не приємне(і я дивуюся,чому про це ніхто досі не написав), може це ніхто не помітив і не відчув,а може не хотіли засмучувати організаторів,а може це перший раз таке трапилося,не знаю.Отже я сидів на 29 місці і коли ми їхали по грунтовій дорозі,то позаду з заднього вікна автобуса потрапляв пил ((у вікні наявні маленькі отвори,через які ймовірно потрапляє пил).Щоб легше було знайти і усунути неполадку (не скажу номер автобуса)скажу,що це був той автобус,в якому були організаторами Юля та Діма.Дякую за розуміння.І ще одна накладка,що звичайно не залежала від органіторів і нам було про це повідомлено SMC,але тільки за 5-6 год.до поїздки(можливо якби повідомили за добу,то дехто б і відмовився від поїздки),за що звичайно дякую .Це весілля,яке відбувалося в кафе біля готелю.Те,що ми наслухалися чудової української музики,яку ми зазвичай не чуємо в інших регіонах України-це плюс.За це можна подякувати молодятам.Але те що деякі люди можливо не виспалися-це мінус.І можна було б не звернути на це увагу,якби весілля тривало до 23.00,як це передбачено законом України,а не до 4.00.І виникає запитання,а що на Прикарпатті закони України не діють?Ще раз дякую за розуміння.Це все тільки заради покращення вашої роботи.З повагою,Віталій
Юлія - 24 травня 16:52
Віталій, дякуємо за відгук!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.