29 квітня 09:00
Час відправлення
29 квітня 23:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
29 квітня 2018р.
420 UAH
455 UAH
Залишити відгук

Оздоровлення у "Життєдарі"

Тип: Екскурсії, Релакс, Дегустації, Оздоровлення
Буде підкорено: 180 км.

Вже настала весна, час пробуджуватись фізично і духовно! У оздоровчому комплексі "Життєдар" дізнаємось про основи оздоровчого харчування, скуштуємо дієтичних страв і напоїв. Матимемо вдосталь часу, як на фізичні вправи, так і на релаксацію. А ввечері - піша прогулянка історичними стежками кохання композитора Ференца Ліста і Хмільник!

Відповідальний:
Андрій Рибачок
(096)882-50-33
Відповідальна:
Вікторія Герасимчук
(093)966-83-70
Відповідальна:
Яна Івасько
(097)861-83-05
Про подорож Програма подорожі Транспорт Правила Обговорення

Про подорож

 Їдемо за порцією здоров'я і натхнення!
Наша недільна подорож розпочнеться у мальовничому селі Уланів. Саме тут знаходиться оздоровчо-відновлювальний комплекс "Життєдар".  Мальовнича природа, тиша, свіже повітря, ліси і озера роблять його кращим місцем для відпочинку та відновлення життєвих сил.

Це унікальний заклад, в якому поєднується відпочинок і оздоровче харчування.
У давньогрецькій мові слово «дієта» означало режим харчування і навіть спосіб життя. Дієтичне харчування — це режим харчування, складений таким чином, щоб підтримувати нормальну роботу всіх систем організму. Тобто це, по суті, здорове харчування, необхідне тим, хто хоче якомога довше зберігати здоров’я і красу. 
Гіпократ недарма сказав, що ми є те, що ми їмо. На жаль, далеко не кожен з нас замислюється про те, яким саме продуктам в нашому щоденному раціоні слід віддавати перевагу. А , адже саме через неправильне і незбалансоване харчування найчастіше виникають серйозні проблеми: надмірна вага, захворювання шлунково-кишкового тракту, а також інші хвороби цивілізації.

Саме в пансіонаті «Життєдар» ми дізнаємось, як завдяки здоровому харчуванню можна  досягнути повного оздоровлення організму. 

Під час запланованого сніданку та обіду ми  зможемо не тільки скуштувати  смачних та корисних страв, а й почути корисну інформацію:
як саме підтримувати себе у відмінній фізичній формі;
як очистити органи та системи організму від токсинів,шлаків;
як знизити надлишкову масу тіла,оздоровитися,омолодитися і повернути фізичне та психологічне здоров’я.

Саме в мальовничому селі Уланів знаходиться оздоровчий центр ,в якому практикується низькокалорійна дієта , що спрямована на вживанні овочів та фруктів.

Після сніданку в нас буде вдосталь часу, щоб скористатися додатковими можливостями по відновленню організму.

В пансіонаті є: 

- тренажерний зал, парк відпочинку, камінна зала,кімната релаксації,кімната  аромотерапії, кімната усамітнення і молитви.

Після оздоровчого сніданку, наша група матиме можливість скористатись оздоровчими послугами комплексу. Для цього ми поділимось на дві групи: перша займатиметься у залі під керівництвом тренера, а друга - відправиться у пішохідний маршрут скандинавською ходою. Потім групи міняються. Важливо: Бажано мати зручний для спортивних занять одяг та шкарпетки ( оскільки у залі займаються без взуття) !

Вдосталь находившись і потренувавшись, ми разом пообідаємо у затишній столовій пансіонату. Обід, за правилами, також дієтичний.

Після обіду у нас запланована піша історична прогулянка "Стежками кохання Ференца Ліста" ( а як же інакше - це ж додаткові фізичні вправи :)) 

Вечір ми проведемо у історичному місті Хмільник. Оглянемо визначні  архітектурні пам'яткиі  та матимемо ще півгодинки на чаювання в  місцевих кав'ярнях.

Оздоровлені свіжим повітрям, вправами та естетичними враженнями повертаємось до рідного міста.

 

Нагадуємо, що наша подорож носить спортивно-оздоровчий характер, тому на собі (чи при собі) потрібно мати зручний для занять одяг та запасні шкарпетки для занять у залі.

 

 

Організаційний збір


Учасники Клубу 420 UAH
Новачки 455 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 7 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 19 квітня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • харчування: сніданок і обід у пансіонаті;
 • оздоровчі заходи - групове заняття з тренером, заняття з скандинавської ходи з інструктором;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • екскурсія "Стежками Ференца Ліста"-25грн;

Програма подорожі


Неділя 29 квітня :
08:00 Виїзд з карманчика навпроти центрального автовокзалу.
10:00 Приїзд у оздоровчий комплекс "Життєдар", сніданок (входить у вартість), екскурсія комплексом, ознайомлення з основними принципами здорового харчування.
11:00 - 13:00 Заняття у спортивному залі (мати з собою зручний одяг та шкарпетки, заняття у залі проходять без взуття), вихід на маршрут з інструктором зі скандинавської ходи.(прокат спорядження входить у вартість)
13:30 - 14:30 Обід згідно дієтичного харчування ( входить у вартість)
14:30 - 16:30 Екскурсія з місцевим краєзнавцем Миколою Дорошем(оплачується окремо-25 грн)
17:00 Виїзд у історичне місто Хмільник. Екскурсія.
19:00 - 20:00 Вільний час.
20:30 Виїзд додому

Транспорт

 • Бус 19
9 вільних місць із 19

191512963
181411852
17
161310741
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.