25 травня 20:00
Час відправлення
28 травня 09:00
Час повернення
Залишилось місць: 1
1220 UAH
1320 UAH

"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1800 км.

Друзі, ми відвідаємо один з найбільш відомих заповідних територій планети-Асканію-Нову та славнозвісний острів козацької слави-Хортиця! Два дні наповнених пригодами: екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі", пішша екскурсія "Перлина в степу" (зоологічний та ботанічний парк Асканії-Нової), відвідання комплексу «Запорізька Січ», вистава кінного театру «Козацька залога», прогулянка славетним містом Дніпро, та неймовірно весела і дружня атмосфера Бідняжок)

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
(093)262-87-53
Супроводжуючий:
Ольга Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - один з найбільш відомих заповідних територій планети, заснований в 1898  році Фрідріхом  Фальц-Фейном.
Всіма омріяна екскурсія "Ретро-фото-сафарі"! Сідаємо в машини і їдемо в степову зону, де будемо мати можливість побачити табуни диких тварин, що утримуються в умовах наближених до вільної природи: бізони, сайгаки, коні Пржевальського, зебри, антилопи живуть тут в умовах, близьких до природних. Деяких із них можна буде пригостити, запасайтесь вкусняшками (наприклад хліб)!)
Друзі, УВАГА!!! Екскурсія "Ретро-фото-сафарі" відбудеться за умов сприятливої погоди (не буде снігу, дощу, проливних дощів).
Далі у нас по програмі екскурсія по дендропарку "Перлина в степу".
Ознайомимось з зоологічним, ботанічним  парками  та водними територіями заповідника. Довжина маршруту 4,5 кілометра, тривалість екскурсії – 2,5 години. Розпочнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення, частина якого закладена ще у 1887-1892 рр. Ф.Е.Фальц-Фейном. Дізнаємось історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів  - метасеквойя і гінкго дволопатеве та колекцію деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі. Одним словом, у найкоротший час оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, "лікарню", Велику степову галявину з групою сосен кримських, створену в 1908-1913 рр. В.Д.Орловським та багато іншого цікавого)
Далі перейдемо до Асканійського зоопарку закладено в 70-х роках XIX століття. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз тут проживають переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена видами ссавців(коні, бики, аитилопи, олені) птахів (африканським страусом, австралійським ему та американським нанду, фламінго та журавлі,  павичі, фазани, папуги,  кури білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі, гриф чорний, степовий орел, пугач, т білі лебеді, гуси, качки, казарки), які утримуються напіввільно великими групами.
Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.
"Замок Попова" - палацово-парковий комплекс у селі Василівка Запорізької області. Грандіозний палац був побудований в 1894 р в стилі неоромантизму з елементами готики і бароко і нагадував по архітектурі середньовічні європейські замки. У головному корпусі був бальний зал, дзеркальні кімнати, бібліотека з рідкісними книгами, картинна галерея з оригіналами Тиціана, Гойї, Рембрандта.
У радянські часи велика частина будівель була розібрана на будматеріали. Збереглися зубчасті стіни з воротами, два флігелі, каретная, стайня, дозорна вежа. Пам'ятник в аварійному стані, на його території розміщуються житловий будинок, школа-інтернат. У західному флігелі відкритий музей історії садиби, в якому, зокрема, представлені картини Брюллова. Нещодавно завершилася розчищення палацових підвалів та інших підземель, куди почали проводити екскурсії.
Сім'я Пелішенків із села Василівки у 2002 році заснували унікальний приватний зоопарк, де відводять важливу роль за доглядом і реабілітацією тварин. Вихованці сюди прибувають із зоопарків де їм не можуть забезпечити гідний догляд, дорослих непридатних для виступів тварин з циркових труп, були випадки коли тварин віддавали фотографи після того як зрозуміли, що не можуть впоратися з такими потужними і некерованими "декораціями". Багато тварин мають важку долю, у деяких труднощі зі здоров'ям через неправильного догляду, але навіть ті вихованці де господарі могли забезпечити їм гідне харчування .
Основна спеціалізація зоопарку розведення левів. Якось в сім'ї Пелішенків поселилось левенятко, що згодом стало мамою всієї левячої родини - на разі їх вже 17.
Вечірнє Запоріжжя!
Одразу по приїзду поселяємось, відпочиваємо.
Другого дня відправимось на славнозвісний острів козацької слави - Хортиця! Це одна з яскравих сторінок нашої історії, унікальне творіння природи.  12-ти кілометровий острів Хортиця з 1965 року має статус державного заповідника та вважається найбільшим на Дніпрі.
На Хортиці знаходиться Музей історії запорізького козацтва, єдиний у своєму роді. У музеї працюють кілька тематичних виставок та діорам. Тут представлені стародавні ікони, хрести та книги, колекцію старовинної зброї, козацький одяг та предмети побуту - одним словом все, що пов'язано з історією Хортиці, починаючи з самих ранніх часів.
Діє на острові історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», присвячений життю та побуту козаків. Ми зможемо на власні очі побачити і відвідати житло запорожців та кошового отамана, господарські будівлі, курінь, церкву.
Подивимось дуже захоплюючу виставу на тему життя запорізьких козаків в кінному театрі «Козацька залога». Ознайомимось з козацькими звичаями та традиціями, іграми й танцями. Козаки продемонструють володіння батогом, шаблею, списом, луком та стрілами, виконають різні прийоми вольтижування (акробатичні вправи на коні, що рухається)))
Відвідаємо промисловий Дніпро. Це неперевершене місто, яке зачаровує своєю красою мешканців і дарує натхнення художникам та поетам! Багато простору, багато повітря, багато води – це про Дніпро. Якщо порівнювати його з людиною, то можна зробити це двома словами – молодий і красивий. Саме так. Дніпро зовсім юний – йому нема й 250 років, динамічний та сучасний. 
 
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Харчування
Субота 26.05
Сніданок беріть з собою
Обід можна взяти з собою, можна поїстив кафе
Вечеря - "Пузата Хата" в Запоріжжі 
Неділя 27.05
Сніданок - можна в хостелі, є кухня для самостійного приготування. Або у "Пузатій Хаті", яка знаходиться поряд біля хостелу.
Обід на о. Хортиця в корчмі на Запорізькій Січі - -замовлення можна зробити в автобусі одразу після виїзду
Вечеря - у закладі харчування, або в хостелі.
 
 
Зверніть увагу! Вартість організаційного збору може змінюватись в залежності від вибраного вами номеру в хостелі!
Організатори подорожі: 
– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко 
– Ольга Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан
 
 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру:

2-місний

економ зі зручностями на коридорі

1-місний

економ зі зручностями на коридорі

3-місний

стандарт зі зручностями в кімнаті

2, 1-місний

стандарт зі зручностями в кімнаті, економ зі зручностями на коридорі

Учасники Клубу 1120 UAH 1220 UAH 1250 UAH 1300 UAH
Новачки 1220 UAH 1320 UAH 1350 UAH 1400 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.  Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 07 травня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у хостелі;
 • екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • туристичне страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі" (тривалість - 2 години), вартість квитка - 110грн;
 • піша екскурсія  "Перлина в степу" (тривалість - 2,5 години) - дорослий - 65 грн, діти та інваліди І групи - 45грн, учасники АТО та діти до 5 років - безкоштовно;
 • вхідний квиток до комплексу «Запорізька Січ» - дорослий - 24 грн, для дітей шкільного віку, студентів, пенсіонерів і інвалідів - 12 грн., учасників АТО - безкоштовно;
 • перегляд вистави кінного театру «Козацька залога» -дорослий - 100 грн, дитячий (шкільний вік) - 50 грн, люди похилого віку, студенти - 70 грн;
 • вхід до зоопарку левенят - 50 грн., діткам до 7 років безкоштовно;
 • вхідний квиток в замок Попова - дорослий - 25 грн, для дітей - 15 грн.;

Програма подорожі


П'ятниця 25 травня :
20:00 виїзд із Вінниці, збір на платформі Центрального автовокзалу
Субота 26 травня :
07:45 прибуття в Асканію-Нову, сніданок (беремо бутербродики та чай з дому)
08:00 - 10:00 екскурсія на автомобілі "Ретро-фотосафарі"!)
10:00 - 12:30 екскурсія "Перлина в степу" та Асканійський зоопарк
12:30 - 13:30 обід у місцевому закладі, вільний час
13:30 - 17:00 переїзд у Василівку
17:00 - 19:00 відвідуємо замок Попова, та зоопарк з левенятами)
21:30 прибуття в Запоріжжя, вечеря у місцевому закладі та поселення в хостел
Неділя 27 травня :
08:00 сніданок в місцевому закладі Пузата Хата
09:00 - 10:30 екскурсія по Запоріжжю
10:30 - 11:30 виїзд на острів Хортиця, оглядова вежа, камяні могили
11:30 - 12:00 займаємо кращі місця для перегляду виставу, гуляємо по комплексу та фотографуємось
12:00 - 13:00 дивимось виставу кінного театру
13:00 - 14:00 обід
14:10 - 15:00 відвідання комплексу «Запорізька Січ». Екскурсія
15:00 - 15:30 вільний час
15:30 - 17:30 переїзд до Дніпра
19:00 виїзд додому, санітарні зупинки орієнтовно кожних 3 години
Понеділок 28 травня :
09:00 орієнтовний час прибуття в Вінницю

Транспорт

 • Неоплан темно-сірий, 51 місце
1 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
51
4945413733272319151173
5046423834282420161284
Зверніть увагу!
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел "Club"
0 вільних місць із 51

Хостел розташовий майже в центрі міста.

У нас є можливість вибрати для проживання такі номери:

- 1-но, 2-х, 3-х, 4-х місні категорії стандарт зі зручностями в номері та категорії економ зі зручностями на коридорі.

- 1-но та 2-х місні номери зі зручностями на коридорі

 Зверніть увагу!
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.
 • В разі, якщо ви займаєте не усі місця у конкретному готельному номері, до вас будуть підселені інші Учасники подорожі.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до вас поселяться Учасники вашої статі.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


HardKorchik - 19 травня 19:40
Чи планується ще віїзди на Українське сафарі ?
Ірина - 22 травня 14:56
HardKorchik, наступний виїзд на аналогічну подорож ось: https://tcb.com.ua/trips/?show=1227

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.