25 травня 20:00
Час відправлення
28 травня 09:00
Час повернення
ПОДОРОЖ ВІДБУЛАСЬ
28 травня 2018р.
1220 UAH
1320 UAH
Залишити відгук

"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця

Тип: Екскурсії
Буде підкорено: 1800 км.

Друзі, ми відвідаємо один з найбільш відомих заповідних територій планети-Асканію-Нову та славнозвісний острів козацької слави-Хортиця! Два дні наповнених пригодами: екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі", пішша екскурсія "Перлина в степу" (зоологічний та ботанічний парк Асканії-Нової), відвідання комплексу «Запорізька Січ», вистава кінного театру «Козацька залога», прогулянка славетним містом Дніпро, та неймовірно весела і дружня атмосфера Бідняжок)

Супроводжуюча:
Ірина Рибачок
(096)947-63-10
Супроводжуюча:
Оля Салтан
(063)107-13-57
(067)407-89-66
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Відгуки Обговорення

Про подорож

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" - один з найбільш відомих заповідних територій планети, заснований в 1898  році Фрідріхом  Фальц-Фейном.
Всіма омріяна екскурсія "Ретро-фото-сафарі"! Сідаємо в машини і їдемо в степову зону, де будемо мати можливість побачити табуни диких тварин, що утримуються в умовах наближених до вільної природи: бізони, сайгаки, коні Пржевальського, зебри, антилопи живуть тут в умовах, близьких до природних. Деяких із них можна буде пригостити, запасайтесь вкусняшками (наприклад хліб)!)
Друзі, УВАГА!!! Екскурсія "Ретро-фото-сафарі" відбудеться за умов сприятливої погоди (не буде снігу, дощу, проливних дощів).
Далі у нас по програмі екскурсія по дендропарку "Перлина в степу".
Ознайомимось з зоологічним, ботанічним  парками  та водними територіями заповідника. Довжина маршруту 4,5 кілометра, тривалість екскурсії – 2,5 години. Розпочнемо екскурсію оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення, частина якого закладена ще у 1887-1892 рр. Ф.Е.Фальц-Фейном. Дізнаємось історію створення парку, архітектурного комплексу, що імітує середньовічний замок, побачимо ровесників динозаврів  - метасеквойя і гінкго дволопатеве та колекцію деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі. Одним словом, у найкоротший час оглянемо найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, "лікарню", Велику степову галявину з групою сосен кримських, створену в 1908-1913 рр. В.Д.Орловським та багато іншого цікавого)
Далі перейдемо до Асканійського зоопарку закладено в 70-х роках XIX століття. Ось вже більше ста років в заповіднику напіввільно живуть звірі та птахи з усіх куточків світу. Зараз тут проживають переселенців з Африки та Австралії, Північної та Південної Америк, з Центральної Азії та Далекого Сходу, навіть з Арктики. Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена видами ссавців(коні, бики, аитилопи, олені) птахів (африканським страусом, австралійським ему та американським нанду, фламінго та журавлі,  павичі, фазани, папуги,  кури білохохлі, пухові, бентамки, гамбурзькі, гриф чорний, степовий орел, пугач, т білі лебеді, гуси, качки, казарки), які утримуються напіввільно великими групами.
Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.
"Замок Попова" - палацово-парковий комплекс у селі Василівка Запорізької області. Грандіозний палац був побудований в 1894 р в стилі неоромантизму з елементами готики і бароко і нагадував по архітектурі середньовічні європейські замки. У головному корпусі був бальний зал, дзеркальні кімнати, бібліотека з рідкісними книгами, картинна галерея з оригіналами Тиціана, Гойї, Рембрандта.
У радянські часи велика частина будівель була розібрана на будматеріали. Збереглися зубчасті стіни з воротами, два флігелі, каретная, стайня, дозорна вежа. Пам'ятник в аварійному стані, на його території розміщуються житловий будинок, школа-інтернат. У західному флігелі відкритий музей історії садиби, в якому, зокрема, представлені картини Брюллова. Нещодавно завершилася розчищення палацових підвалів та інших підземель, куди почали проводити екскурсії.
Сім'я Пелішенків із села Василівки у 2002 році заснували унікальний приватний зоопарк, де відводять важливу роль за доглядом і реабілітацією тварин. Вихованці сюди прибувають із зоопарків де їм не можуть забезпечити гідний догляд, дорослих непридатних для виступів тварин з циркових труп, були випадки коли тварин віддавали фотографи після того як зрозуміли, що не можуть впоратися з такими потужними і некерованими "декораціями". Багато тварин мають важку долю, у деяких труднощі зі здоров'ям через неправильного догляду, але навіть ті вихованці де господарі могли забезпечити їм гідне харчування .
Основна спеціалізація зоопарку розведення левів. Якось в сім'ї Пелішенків поселилось левенятко, що згодом стало мамою всієї левячої родини - на разі їх вже 17.
Вечірнє Запоріжжя!
Одразу по приїзду поселяємось, відпочиваємо.
Другого дня відправимось на славнозвісний острів козацької слави - Хортиця! Це одна з яскравих сторінок нашої історії, унікальне творіння природи.  12-ти кілометровий острів Хортиця з 1965 року має статус державного заповідника та вважається найбільшим на Дніпрі.
На Хортиці знаходиться Музей історії запорізького козацтва, єдиний у своєму роді. У музеї працюють кілька тематичних виставок та діорам. Тут представлені стародавні ікони, хрести та книги, колекцію старовинної зброї, козацький одяг та предмети побуту - одним словом все, що пов'язано з історією Хортиці, починаючи з самих ранніх часів.
Діє на острові історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», присвячений життю та побуту козаків. Ми зможемо на власні очі побачити і відвідати житло запорожців та кошового отамана, господарські будівлі, курінь, церкву.
Подивимось дуже захоплюючу виставу на тему життя запорізьких козаків в кінному театрі «Козацька залога». Ознайомимось з козацькими звичаями та традиціями, іграми й танцями. Козаки продемонструють володіння батогом, шаблею, списом, луком та стрілами, виконають різні прийоми вольтижування (акробатичні вправи на коні, що рухається)))
Відвідаємо промисловий Дніпро. Це неперевершене місто, яке зачаровує своєю красою мешканців і дарує натхнення художникам та поетам! Багато простору, багато повітря, багато води – це про Дніпро. Якщо порівнювати його з людиною, то можна зробити це двома словами – молодий і красивий. Саме так. Дніпро зовсім юний – йому нема й 250 років, динамічний та сучасний. 
 
* програма може змінюватись та доповнюватись організаторами виключно з  метою  її  покращення:)
 
Харчування
Субота 26.05
Сніданок беріть з собою
Обід можна взяти з собою, можна поїстив кафе
Вечеря - "Пузата Хата" в Запоріжжі 
Неділя 27.05
Сніданок - можна в хостелі, є кухня для самостійного приготування. Або у "Пузатій Хаті", яка знаходиться поряд біля хостелу.
Обід на о. Хортиця в корчмі на Запорізькій Січі - -замовлення можна зробити в автобусі одразу після виїзду
Вечеря - у закладі харчування, або в хостелі.
 
 
Зверніть увагу! Вартість організаційного збору може змінюватись в залежності від вибраного вами номеру в хостелі!
Організатори подорожі: 
– Іра Рибачок        – 096 94 76 310; 093 262 87 53    – ФБ: Іра Рибачок-Урсуленко 
– Ольга Салтан  – 063 107 13 57; 067 407 89 66  – ФБ: Оля Салтан
 
 Звертайтесь, залюбки відповімо на всі Ваші запитання!)

Організаційний збір

Залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче):

Хостел "Club"
2-місний (економ зі зручностями на коридорі) 1-місний (економ зі зручностями на коридорі) 3-місний (стандарт зі зручностями в кімнаті) 2-місний (стандарт зі зручностями в кімнаті)
Учасники Клубу 1120 UAH 1220 UAH 1250 UAH 1300 UAH
Новачки 1220 UAH 1320 UAH 1350 UAH 1400 UAH

ДІТЯМ ДО 12-ти років знижка 10%

Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць достатньо внести аванс в сумі 30% від величини орг. збору. Решту коштів потрібно здати не пізніше, ніж за 10 днів до виїзду.   Аванс є гарантією бронювання за Вами місця та фіксацією величини орг. збору на момент його здачі. Повернення авансу можливе не пізніше 15 травня.

Стати Учасником Клубу та отримати Клубну картку можна безкоштовно після третьої подорожі із нашим Тур-Клубом, або здійснивши одноразовий членський внесок в сумі 100 грн. Кожен Учасник Клубу має право зареєструвати  ще одного Учасника по Клубній ціні або зареєструвати двох Учасників, якщо сам не бере участі у подорожі.

Увага!  З 07 травня 09:00 Орг. збір зріс на 50 UAH!

Орг. збір включає:

 • проїзд у комфортабельному автобусі;
 • проживання у хостелі;
 • екскурсійний супровід по всій програмі подорожі;
 • 10 грн на допомогу учасникам АТО;
 • податки;
 • туристичне страхування;
 • 24/7 організаторської підтримки;

Додатково оплачується:

 • особисті витрати;
 • витрати на харчування;
 • екскурсія на машинах "Ретро-фото-сафарі" (тривалість - 2 години), вартість квитка - 110грн;
 • піша екскурсія  "Перлина в степу" (тривалість - 2,5 години) - дорослий - 65 грн, діти та інваліди І групи - 45грн, учасники АТО та діти до 5 років - безкоштовно;
 • вхідний квиток до комплексу «Запорізька Січ» - дорослий - 24 грн, для дітей шкільного віку, студентів, пенсіонерів і інвалідів - 12 грн., учасників АТО - безкоштовно;
 • перегляд вистави кінного театру «Козацька залога» -дорослий - 100 грн, дитячий (шкільний вік) - 50 грн, люди похилого віку, студенти - 70 грн;
 • вхід до зоопарку левенят - 50 грн., діткам до 7 років безкоштовно;
 • вхідний квиток в замок Попова - дорослий - 25 грн, для дітей - 15 грн.;

Програма подорожі


П'ятниця 25 травня :
20:00 виїзд із Вінниці, збір на платформі Центрального автовокзалу
Субота 26 травня :
07:45 прибуття в Асканію-Нову, сніданок (беремо бутербродики та чай з дому)
08:00 - 10:00 екскурсія на автомобілі "Ретро-фотосафарі"!)
10:00 - 12:30 екскурсія "Перлина в степу" та Асканійський зоопарк
12:30 - 13:30 обід у місцевому закладі, вільний час
13:30 - 17:00 переїзд у Василівку
17:00 - 19:00 відвідуємо замок Попова, та зоопарк з левенятами)
21:30 прибуття в Запоріжжя, вечеря у місцевому закладі та поселення в хостел
Неділя 27 травня :
08:00 сніданок в місцевому закладі Пузата Хата
09:00 - 10:30 екскурсія по Запоріжжю
10:30 - 11:30 виїзд на острів Хортиця, оглядова вежа, камяні могили
11:30 - 12:00 займаємо кращі місця для перегляду виставу, гуляємо по комплексу та фотографуємось
12:00 - 13:00 дивимось виставу кінного театру
13:00 - 14:00 обід
14:10 - 15:00 відвідання комплексу «Запорізька Січ». Екскурсія
15:00 - 15:30 вільний час
15:30 - 17:30 переїзд до Дніпра
19:00 виїзд додому, санітарні зупинки орієнтовно кожних 3 години
Понеділок 28 травня :
09:00 орієнтовний час прибуття в Вінницю

Транспорт

 • Неоплан темно-сірий, 51 місце
1 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
51
4945413733272319151173
5046423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Хостел "Club"
1 вільних місць із 51

Хостел розташовий майже в центрі міста.

У нас є можливість вибрати для проживання такі номери:

- 1-но, 2-х, 3-х, 4-х місні категорії стандарт зі зручностями в номері та категорії економ зі зручностями на коридорі.

- 1-но та 2-х місні номери зі зручностями на коридорі

 Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 45 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Забуті в подорожах речі організатори привозять на офіс (вул.Соборна 7). Термін їх зберігання - один місяць від дати закінчення поїздки. Після цього, речі які не забрали, будуть утилізовані!
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Відгуки з попередніх подорожейЛюдмила Махарин
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Поки свіжі емоції після поїздки, спішу поділитись!! поїздка - просто бомба! дуже цікаво, весело, інформативно і для дорослих, і для діток! давно хотіли потрапити до Асканії з дочкою. програма продумана та насичена.
почну з самого початку-) автобус зручний, чистий, кондиціонер працював. водії чемні та веселі-). Зупинялись кожні 2,5-3 години на облаштованих заправках для перекусів, кому треба було раніше в туалет - без проблем. В Асканії була поїздка в степи, екскурсія по дендропарку та зоопарку, тваринки чисті, доглянуті, павичі ходили просто біля ніг-) у багатьох тварин зявились малятка-)
на одну ніч зупинялись в хостелі в м. Запоріжжя, хостел чистий, культурний, правда чутно було всі звуки через стіни, але ми були такі стомлені після екскурсій, що не звертали уваги на це і просто попадали спати-)Дуже сподобалось в м. Дніпро, гарна екрскурсія по місту, набережній. ніколи не була в Дніпрі, тому окремі яскраві враження вд цього міста. я думала, що воно сіре, радянське .. але НІ, воно сучасне, молодіжне, чисте і гарне! наша Оля - супроводжуюча, дуже хороша, терпляча і добра дівчина, була на звязку 24 години на добу, завжди усміхнена і привітна! по дорозі додому у нас було таке караоке, ууууух! Короче кажучи, хто ще думає і вагається - не варто! нам дуже сподобалось з дочкою, однозначно будемо з вами подорожувати ще !


Катерина Петрушко
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя і о. Хортиця - Дніпро (27 червня 2018р.)
Подорож дуже сподобалась. Переміщення автобусом було комфортне і досить швидке. Готель повністю влаштував.
Екскурсії були цікавими. Найбільше сподобалась робота організатора бідняжок Ірини. Іра піклувалася про свою групу, приділяла увагу потребам, була ввічливою і дуже привітною, було приємно подорожувати під її керуванням.
Це була перша подорож із бідняжками, яку я запамятаю, як одну з найприємніших і визначних подій.


Олександр Цвинда
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Щиро вдячні за відпочинок. Все було чудово - гарно спланована програма, організація. Отримали масу позитивних вражень за короткий час.
Автобус комфортний, чистий, водії професіонали.
Готель, незважаючи на назву хостел, перевищив сподівання.Було все, що потрібно для відпочинку: зручне ліжко, свіжа білизна,гаряча вода.
Дуже вдячні Ользі за супровід. Наш позитив - це результат її роботи.
Бідняжки знайшли нових друзів в нашому місті. До наступних подорожей.
Сподіваємось на продовження казки...


Ігор Дробчак
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Дуже вдячний за чудово організований тур, маю надію на співпрацю у майбутньому.


Наталя Коритчук
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя і о. Хортиця - Дніпро (27 червня 2018р.)
Уже тиждень перебуваю під враженням від поїздки Сафарі поукраїнськи...! Це просто неймовірна подорож. За 3 дні 4 ночі подорожі маю єдине конструктивне зауваження, та про це вкінці. Отож, попорядку: Водії молоді хлопці, що знають забаганки молоді, розуміють потреби мудрих людей та прихильні до неспокійності діток. Вмілі, терпимі, витривалі. Автобус сучасний, комфортабельний, зручний. Ми сиділи на перших місцях все було чудово. Готель (хостел) у Запоріжжі обрала двомісний номер зі зручностями все відповідало заявленому, навіть (неочікувано) в ванній був шампунь та рідке мило, на прохання на ресепшині видавали фен та праску. Простір мінімальний при максимумі запропонованого. Організатор Іра Просто РЕСПЕКТ ТА ПОВАГА! Уважна, чуйна, турботлива... Три дні екскурсій насичено, змістовно, організовано... Я РЕЛАКСНУЛА, ОТРИМАВШИ ЗНАННЯ, ВРАЖЕННЯ ТА НОВИХ ДРУЗІВ!!! Кожен чимось своїм, та сподобалися усі чотири місцеві екскурсоводи. В Асканії сподобалась змістовінстю, на левовій фермі екзотичністю, в Запоріжжі Лариса Миколаївна любовю до свого міста, в Дніпрі Єгор активністю позиції, актуальністю інформації, патріотизмом та незаангажованістю. Харчування демократично. Саме тут маю зауваження цікавий заклад обрано в Дніпрі, та харчі там умовні ввійшли до комплексного обіду, замовити інші варіанти дитині я не змогла у них все закінчилося... Проте прикольне оформлення закладу. Я в черговий раз задоволена вибором поїздки та уже в передчутті нових вражень від наступних поїздок. Д Я К У Ю загалом Бідняжкам та особисто ІРИНІ!!!


Ірина Сидорук
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця), 17-18 червня (16 червня 2017р.)
Все було класно!!!!!!!!!!


Світлана Марценюк
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Незабутні враження, позитивні емоції. Професіоналізму екскурсоводів можна попаздрити, їх роботою можна захоплюватися. Чітка організація поїздки. Асканія - Нова, Васильків (зоопарк), замок Попова, подорож м.Запоріжжям, фольклорно-етнографічний інний театр Запорізькі козаки, о. Хортиця, м.Дніпро - і це все лише за 2 дні!!!
Щиро вдячна організаторам поїздки, які створили усі умови милуватися красою української природи, величчю безкрайній степів Півдня, прислухатися серцем до нашої великої історії! Дякую Олі Солтан та водіям Сергію, Вадиму за цю подорож!
До речі, шлях додому проймайнув дуже швидко завдяки гарним українським пісням!
Ще нас приємно вразила культура обслуговування в готелі, намагання створити клієнтам максимальний комфорт побутовий і душевний.
Взагалі, кожна поїздка з тур клубом Бідняжки своєрідна, неповторна, різнопланова, весела та захоплююча!


Елена Нестеренко
"Сафарі по-українськи" Асканія-Нова - м. Запоріжжя - о. Хортиця (25 травня 2018р.)
Отличная была поездка! Море позитива! Хорошая организация! Наша Оля - просто молодец! Спасибо за организацию - все было супер!отдельное спасибо водителям! Очень рекомендую!


Більше відгуків про наші поїздки >>


Обговорення


- 19 травня 19:40
Чи планується ще віїзди на Українське сафарі ?
Ірина - 22 травня 14:56
HardKorchik, наступний виїзд на аналогічну подорож ось: https://tcb.com.ua/trips/?show=1227
- 29 травня 18:16
Дякуємо за чудову подорожСафарі по-українськи та бездоганну організацію, Ользі Салтан :)

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.