06 серпня 09:00
Час відправлення
07 серпня 22:30
Час повернення
Залишилось місць: 28
150 UAH
165 UAH
Залишити відгук

Загальний Збір Бідняжок на Млиноманії 2016!))

Тип: Екскурсії, Фестивалі, Табори
Буде підкорено: 150 км.

Друзі, привіт!) Бідняжки вже вп'яте збирають старих і нових друзів на Млиноманії! Саме тому цей фестиваль отримав серед Бідняжок свою неофіційну назву - Бідняжкоманія! Це чудова нагода зустрітись з друзями-однодумцями, які так само як і ти, люблять подорожі, класних людей навколо, слухають якісну музику, цінують поезію та літературу та бережуть екологію!)

Відповідальний:
Вадим Базалицький
(067)432-26-39
Відповідальний:
Дмитро Отс
(097)749-60-84
(063)954-03-48
Відповідальний:
Віталій Цеплий
(098)530-18-29
Про подорож Програма подорожі Транспорт Проживання Правила Обговорення

Про подорож

Основне питання: що то за фест такий (від тих, хто вперше) і що ж ми будемо там робити? Короткий анонс із офіційного сайту фестивалю (mlinomaniya.org.ua): 

Млиноманія-2016 відбудеться 5,6,7 серпня у форматі "Light"

5,6,7 серпня в селі Печера відбудеться щорічний фолк-рок фестиваль Млиноманія-2016 "Light"! 5 серпня розпочинається програма, приїздять учасники та гості. 6 та 7 серпня - основні фестивальні дні, коли працюватиме сцена. Місце знаходження фестивалю - в долині Південного Бугу в с. Печера, на галявині, де у 2011-2013 роках було фестивальне наметове містечко.

Хоч і в масштабі "Light", 2016 року Млиноманія вдесяте заспіває мелодійних пісень, запалить ватри єднання, розгорне майстерні натхнення на чарівних берегах річки Бог (Південний Буг). Млиноманія запрошує Вас до фестивальної галявини в мальовниче село Печера, що на Вінниччині - насолодитись справжньою музикою посеред дивовижної Природи, поспілкуватись в товаристві творчого люду, порадіти життю, зустрісти давніх і нових друзів, навчитись майструванню різних цікавих девайсів, просто побути собою! 

В програмі: одна сцена, на якій заграють самобутні фолк-, рок-, блюз- гурти та акустичні співаки, майстер-класи, вело- та піша екскурсія, поетичні читання, психологія та йога, еко-простір, дитячий та спортивний майданчики та багато іншого.

Музична програма Млиноманії-2016 "Light" на сьогодні така:

Очеретяний Кіт (Вінниця)
Світ (Київ)
Лофофора Spellbound (Київ)
Vorobey Sanches (Скала-Подільська)
Степан Горбик (Тернопіль)
Aoba Foonixx (Київ)
WTF (Київ)
Олег Сухарєв (Кам`янець-Подільський)
КОЛО (Луцьк)
Віпассана (Київ)

Інші гурти будуть оголошені днями!

Орг.внесок для гостей фестивалю - 60 грн. з людини.

Для місцевих мешканців сума внеску - 30 грн.

Прибузька долина чекає найзатятіших млиноманів 5,6,7 серпня в селі Печера на "Млиноманії Light"!

 

ЖИВИ МИСТЕЦТВОМ - ТВОРИ ЖИТТЯ! 

Отже,  Бідняжки їдуть  на Млиноманію 2016 - це якщо  коротко!) А якщо розлогіше, то ми плануємо 3 виїзди у різний час:

- 09:00 у П'ятницю (05/08) - для всіх, хто хоче найдовше потусити на фесті;

- 19:00 у П'ятницю (05/08) - для всіх, хто хоче найдовше потусити на фесті, але з роботи відпроситись ніяк;

- 09:00 у Суботу (06/08) - для всіх, хто хоче потусити на фесті,  але 2 ночі в наметі це забагато;

Виїзд додому для усіх буде спільним у Неділю (07/08) о 22:30 по закінченню фестивальної програми.

Бідняжки матимуть власний табір на Млиноманії, де окрім загальних фестивальних розваг будуть і наші власні!)

- Посиділки з гітарою біля багаття в тісному колі друзів!)

- Ігри у волейбол, футбол та інші, наприклад Мафія)

Усі учасники на фестивалі розміщуються виключно у наметовому містечку, яке розташується прямо на фестивальній галявині!

Харчування учасників самостійне. На території табору будуть відведені місця для багаття, де можа буде щось приготувати собі. Ми можемо забезпечити комплектом - казан та тринога, маємо 2 шт. На території фестивалю діятимуть фестивальні кухні, де завжди можна буде придбати щось поїсти.

 

 

Організаційний збір

150 грн - для Учасників Клубу (власників клубних карт)

165 грн - для нових учасників Клубу

* Якщо  Ви вже маєте вхідний квиток, або ж  Ви волонтер, музикант чи організатор і Вам потрібен лише доїзд, то у такому випадку орг. збір становитиме 90 грн. Звертайтесь до Організаторів Клубу.

У вартість включено:

- трансфер  Вінниця - Млиноманія - Вінниця

- організаційний внесок на фестиваль (вхідний квиток)

Додатково оплачується:

 

- витрати на харчування

- особисті витрати

 

Програма подорожі


П'ятниця 05 серпня :
09:00 Збір в "карманчику" навпроти Центрального автовокзалу. 1-й виїзд!)
19:00 Збір в "карманчику" навпроти Центрального автовокзалу. 2-й виїзд!)
Субота 06 серпня :
09:00 Збір в "карманчику" навпроти Центрального автовокзалу. 3-й виїзд!)
Неділя 07 серпня :
22:30 Виїзд усіх автобусів разом додому.

Транспорт

 • Автобус (виїзд у Пт 05/08 о 9:00)
 • Автобус МАN (виїзд у Пт 05/08 о 19:00)
 • Автобус МАN
37 вільних місць із 51

47433935312925211713951
484440363230262218141062
49
5045413733272319151173
5146423834282420161284
Зверніть увагу!
 • При зміні запланованого транспорту (в ході підготовки подорожі) схема та номерація місць - може змінюватись. При цьому, обране Вами місце (біля проходу або вікна та ряд) зберігається! Місця до задніх дверей та перед ними не гарантуються, оскільки, залежать від марки та моделі конкретного транспортного засобу.
 • Останній ряд місць в автобусі є менш зручним ніж всі інші, адже спинки крісел відкидаються не в повній мірі або взагалі не відкидаються. Будь ласка, зважайте на це під час вибору місць в автобусі.
 • Для комфортних подорожей в автобусі доречними стануть плед та дорожня подушка.
 • В автобусі не прийнято вживати продукти із різким запахом та алкоголь.
 • З міркувань безпеки, пересування салоном автобусу під час руху заборонено.
 • Перших два ряди сидінь автобусу заборонено займати для дітей до 12 років.
 • Санітарні зупинки здійснюються в межах 2,5-4 години в залежності від часу доби та наявності відповідно облаштованих місць по маршруту подорожі. Туалети в автобусі не використовуються.

Проживання

 • Наметове містечко Бідняжок
31 вільних місць із 99

Довідка: учасники забезпечуються наметами, карематами і спальниками самостійно!
Можна взяти спорядження в прокат:
Академія активного відпочинку  - Володимир (0679686713), взяти можна у Чт та у Пт з 18 до 20:00
і у Пт з 18 до 20:00. Адреса - Пристань Вінниця, вул. Коріатовичів 64.
Вартість прокату спорядження (для тих хто їде на 1 ніч):
- спальник – 45 грн/ увесь період
- каремат  – 20 грн/ увесь період
- 3-х місний намет - 75 грн/ увесь період за намет.
Вартість прокату спорядження (для тих хто їде на 2 ночі/ 3 дні):
- спальник – 65 грн/ увесь період
- каремат – 30 грн/ увесь період
- 3-х місний намет - 110 грн/ увесь період за намет.

Можна також підселитись до когось із учасників, хто має свого намета. Також, малореальний, але варіант - це пошук даху над головою у місцевих, на турбазі чи в дитячому таборі.

Зрозуміло, що туалети в таборі будуть дерев'яними сільського типу,  а душ на порогах річки Південний Буг!)Зверніть увагу!
 • В разі недоукомплектування номеру, в якому Ви проживаєте, організатор залишає за собою право змінювати схему поселення для забезпечення повної комплектації номерів у відповідності до їхньої місткості. В разі відсутності у організатора можливості повністю укомплектувати обраний Вами номер - Вам доведеться сплатити вартість вільних місць у цьому номері.
 • Оскільки, реєстрація Учасників на подорож відбувається в онлайн-режимі самостійно, ми не можемо гарантувати, що до Вас поселяться Учасники вашої статі.
 • У відповідності до міжнародних готельних норм, зазвичай заселення відбувається після 14:00, а виселення до 10:00, якщо інше не обумовлене програмою подорожі.
 • Після 22:00 необхідно зберігати тишу та спокій в готелях.

Правила


Згідно системи організації нашої діяльності найбільш компетентними особами щодо кожної окремої подорожі є її безпосередні Організатори. Тому, з усіма питаннями пов’язаними з даною мандрівкою: зміна місць в автобусі та готелі, уточнення програми подорожі та необхідних документів, з’ясування деталей подорожі, питання щодо відмови участі у подорожі та інших питань найкраще звертатись саме до відповідальних Організаторів. Їхні контакти вказані в заголовку подорожі.

Перед реєстрацією на подорож Ви повинні ознайомитись із основними правилами участі, що наведені нижче. Адже після оплати орг. збору Ви стаєте Учасником подорожі з Тур-Клубом Бідняжка та автоматично погоджуєтесь із цими правилами, що є частиною Договору. Просимо ознайомитись із повною версією Публічного договору-оферти між Туристом та Виконавцем.

 • В разі крайньої необхідності Організатори залишають за собою право змінювати місце Учасника подорожі в автобусі та готелі, з максимально можливим урахуванням побажань Учасника та повідомленням його про це.
 • Організатори залишають за собою право часткових змін до програми подорожі, з метою покращення її якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
 • Внесений Орг. збір не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 10 днів до початку подорожі Україною та 30 днів до початку закордонної подорожі (якщо інше не прописане умовами конкретної подорожі).
 • У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.
 • Перед початком подорожі збір всіх Учасників та посадка в автобус, в межах міста Вінниця, здійснюється з Центрального автовокзалу (Київська 8). При поверненні з подорожі, маємо дві зупинки в межах міста: на в’їзді в місто та на точці старту – Центральний автовокзал. Також, ми можемо підібрати та висадити вас по маршруту подорожі в інших населених пунктах.
 • В разі неявки Учасників подорожі в назначений час та місце виїзду Організатори залишають за собою право продовжувати програму подорожі без Учасника. Всі витрати пов’язані із подальшим самостійним пересуванням Учасника покриваються ним особисто.
 • Організатори не несуть відповідальність за стан доріг, черги на кордонах, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини.
 • Організатори не несуть відповідальність за збереження багажу та особистих речей Учасників подорожі.
 • Згідно вимог чинного законодавства України, Організатори забезпечують кожного Учасника подорожі страхуванням від нещасних випадків на мінімальну суму. Це означає, що вам не будуть покриватись витрати на лікування, а лише, буде здійснене відшкодування згідно таблиці травм та ушкоджень передбаченої страховою компанією. Якщо ви бажаєте почувати себе більш убезпеченими, радимо оформити собі більш дороговартісне індивідуальне медичне страхування.
 • Організатори не несуть відповідальність за невідповідність наданих послуг необґрунтованим очікуванням Учасників і їх суб'єктивній оцінці.
 • Відшкодування будь яких збитків спричинених з вини Учасника у повній мірі компенсуються самим Учасником.
 • Мінімальний вік Учасників наших подорожей 3 роки. Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.