player-icon
Міжрічинський парк + Беремицьке
Міжрічинський парк + Беремицьке
690
Учасник клубу
760
Новачок
Забронювати місцеЗабронювати місце
Є вільні місця!
  • Вінниця
  • Калинівка
  • Житомир
  • Беремицьке
  • Отрохи

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Міжрічинський парк + Беремицьке
07 листопада 2021р.
1
Є вільні місця!
690
760
- учасник клубу
- новачок

Деталі та родзинки подорожі

title
Мала група - комфортна подорож
title
Гарний варіант для дітей
title
Спілкування з тваринами

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
690
760
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані вижче).
З 31 жовтня 2021p. Орг. збір зросте на 50 ₴Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць.
ДІТЯМ ДО 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

title
Проїзд комфортабельним автобусом
title
Страхування на перевезення
title
Супровід організатора впродовж мандрівки

Додатково

title
Вхідні квитки:
Беремицьке: дорослі - 200 грн, дитячі 150 грн. Міжріченський парк: дорослі 100 грн, дитячі 70 грн.
title
Прокат бахіл ОЗК
50 грн
title
Обід
150 грн

Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Чернігівське Полісся вражає мальовничістю ландшафтів і різноманіттям твариного світу. Відкрийте для себе дику природу!
7 листопада 2021p. неділя
Екскурсія
Беремицьке
Міжріченський парк
03:00 - 03:00 Збір в карманчику напроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). На сніданок беріть з собою їжу з дому. Чай, каву і хот-доги можна буде купити на АЗС.
09:00 - 12:30 Екскурсія Парком природи "Беремицьке". Де ми відвідаємо заповідну та туристичну частини парку. Завітаємо на конюшню, в музей диких котів та до найменших мешканців у Мini Zoo.

Єдиний ревайлдінг-проект в Україні “Беремицьке” – це спроба повернути куточок чернігівської землі “назад в дикість”. Саме тут відвідувачі можуть доторкнутися до дикої природи, такою, якою вона була в Чернігівській області до початку активної господарської діяльності людей. 

В цілому ж, перебуваючи в парку “Беремицьке”, нових відкриттів не минути. За кілька годин прогулянки екостежкою, нам напевно вдасться побачити оленя або лань та наблизитися до дикого коня. Це дасть можливість вже зараз відчути атмосферу дикого лісу тисячолітньої давності, де тварини і людина співіснують на рівних. Під час захоплюючих розповідей не забувайте тримати свої фотокамери в “бойовому положенні”, щоб при зустрічі з жителями тваринного світу в парку, встигнути зняти цей момент.

Вас чекає екскурсія в музей диких котів з можливістю віртуальних подорожей. Вся інформація тут показується на сучасних екранах і голографічних пристроях. Друга частина музею – вольєри, де проживають дикі рисі, лісові і степові коти.

Mini Zoo — це зоопарк, який має таку назву не тому, що територія обмежена в просторі, а тому що тут проживають тварини невеликих розмірів. Ви побачите мініпіг (невеликих свиней розміром з кота), декстер (карликових корів), фалабелла (маленьких коней, в рази менше поні) і багатьох інших цікавих тварин.

У стайні, після знайомства з кіньми та історичного екскурсу, у вас буде час, щоб зробити фото на пам’ять, поспілкуватися з коневодами і задати питання, дізнатися нову цікаву інформацію про розведення і характер цих красенів.

12:30 - 13:00 Після емоційно насичиної прогулянки час смачного обіду.
14:00 - 17:30 Прогулянка екостежкою Міжрічинського ландшафтного парку у суроводі його директора.

Міжрічинський ландшафтний парк є одним з найбільших в Україні, його територія, яка складається з непрохідних боліт, піщаних дюн, соснових лісів, лук та заплав, ділянок вікових дубів, вересових пустищ, заростей оленячого та ісландського лишайників і сягає понад сто тисяч гектарів. Утворений він у 2002 році. До складу парку увійшли територія межиріччя і землі між військовими полігонами Десна та Гончарівське. Раніше на цих землях вирувало життя, але будівництво військових об’єктів, а потім водосховища призвели до виселення людей.

Саме у цьому парку ви почуєте безліч цікавих історій, про виживання у дикій природі і про збереження її у первозданному вигляді, поласуєте журавлиною прямо з куща, потримаєте в руках вулик шершнів, лосині роги і зуби бобра. 

Ми разом отримаємо екстремальний досвід під час прогулянки на Святе озеро - справжнє тайгове болото. Для України - це унікальний природний об'єкт.  І ми перевдягнувшися у спеціальні бахіли ОЗК спробуємо погойдатися на трясовині! Відчуття просто фантастика! 

17:30 - 23:59 Орієнтовний час повернення у Вінницю.

Прогнозоване повернення додому до 23:59 ночі. Залежатиме від нашої організованості та стану дороги. Зупинка на Водоканалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу, по місту зупинок не робимо.

Корисні поради

Друзі, для цієї подорожі дуже важливо правильно підібрати одяг і взуття! Зважайте на погодні умови у день подорожі і не забувайте, що ми цілий день будемо на свіжому повітрі, тому одяг і взуття повинні бути теплими і не промокати у разі дощу, або навіть снігу! Бажано мати шапку і рукавиці, бутерброди і термос з гарячим чаєм! Якщо є високі гумові чоботи, також беріть з собою, у них зручно ходити болотом), у разі їх відсутності є прокат спеціальних бахіл ОЗК. 

Транспорт

Бус 20 місць
12 людям сподобався цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Задати запитання

logo