
- Вінниця
- Хмельницький
- Чернівці
- Бран
- Сіная
- Буштені
- Трансфагараш
- Брашов
- Вінниця
Доступні виїзди
Деталі та родзинки подорожі
Організаційний збір
Дітям до 12 -ти років діє знижка 10%.
Враховано
Додатково
Організатори
Програма подорожі
День
Вирушаємо о 14:00. Приходьте, будь ласка, завчасно, ми чекаємо максимум 15 хвилин. По дорозі підбираємо Учасників із наступних міст по маршруту: Хмельницький, Кам'янець-Подільський та Чернівці.

День
Замок Бран (відомий, як замок Дракули) - напевно, найпопулярніший об'єкт для відвідування в Румунії. Легендарний замок був побудований 1377 року на високому пагорбі, і виступав як оборонна фортеця і митний пункт між Трансільванією та Валахією. Серпантини сходів, лабіринти ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв ... Чи правда усі ті легенди та міфи ми дізнаємось від нашого екскурсовода! Біля підніжжя пагорба в наш час знаходиться ринок, де можна купити сувеніри на пам'ять про графа Дракулу.
Пелеш - знаходиться на курорті Сіная і є однією з найбільш збережених королівських резиденцій в Європі. У його декорації взяли участь архітектори та декоратори з Німеччини та Австрійської Імперії. Він є одним з найкрасивіших замків країни. Тому місць для фотографій тут безмежна кількість. Тут можна годинами гуляти та розглядати багате надбання живопису, інтер'єру, скульптури та зброї. Палац Пелеш оточений прекрасним парком з широкими алеями і красивими статуями. У цьому ж парку знаходиться палац Пелешор, не такий помпезний як Пелеш, але також дуже цікавий.
Менш відомий, ніж замок Пелеш, але з не менш цікавою історією, замок Кантакузіно є туристичним "суперником" колишньої літньої резиденції короля Румунії в Сінаї. Замок був побудований одним із найбагатших людей Румунії Георге Кантакузіно. Ми прогуляємося на подвір'ї замку, де експоновані понад 30 вражаючих скульптур, далі перейдемо у внутрішній дворик, піднімемося до мисливської вежі, де побачимо фантастичну панораму гір. Знайомство з самим маєтком розпочнемо з нижньої частини замку, де колись сім'я Кантакузіно влаштовувала вечері та музичні вечори. Навіть композитор Джордже Енеску виступив на маленькій сцені в бальному залі замку Кантакузіно. Потім ми піднімемося до колишніх спалень родини Кантакузіно, які були перетворені в 2015 році на картинну галерею.
День
Другий день нашої мандрівки, ми присвятимо дорозі Трансфагараш! І це не просто дорога, а мрія для водія і екстаз для туриста! Траса Трансфагараш є однією з найнебезпечніших та найдивовижніших трас у світі! І це правда! Тільки уявіть 152 км карколомних серпантинів, шалених підйомів та спусків, безліч мостів над потоками, водоспади, високогірні озера і звичайно ж неймовірної краси Гори, які своїми піками пронизують небо! Це як раз той випадок, коли краще один раз побачите і відчути!
Ми проїдемо увесь Трансфагараш, 152 км дороги, будемо робити безліч фотостопів, прогуляємося біля мальовничого озера Балеа, що знаходиться на висоті 2034 метри, його ніби обіймають височезні гори, а хмари окутують м'якою ковдрою. Тут стрімко змінюється погода. Фантастичне місце! Оскільки озеро знаходиться на вершині гори Фагараш, то далі спускатимемося по серпантину. Одразу за озером проїдемо найдовшим тунелем, довжиною 880 метри, він проходить наскрізь гірського масиву Фарангаш. Від’їхавши на 50 км від озера Балеа, і водночас проїхавши весь периметр велетенського озера Відрару, площею 870 гектарів, ми доїдемо до греблі Відрару. Побачивши на власні очі скільки води в озері – стає лячно, як гребля може все витримати? Румуни робили її на совість, не рахуючи кошти та використовували найкращі технології. Вражає, дуже вражає!
Ну і «вишенькою на торті» стане СПРАВЖНІЙ ЗАМОК ГРАФА ДРАКУЛИ! Саме в замку Поенарі довгий час жив князь Влад Цепеш, якого всі вважають жорстоким кровопивцею! Попри те, що замок Поенарі дуже зруйнований, він є популярною туристичною пам'яткою. Тут зберігся майданчик, з якого, за переказами, викинулася у прірву дружина Дракули. А подолавши 1480 сходинок! з висоти стін фортеці, відкривається чудовий краєвид на річку Арджеш і сусідні гори, що поросли мальовничими буковими лісами!
День
Каньйон - це сім водоспадів з перепадами висот від 2,5 до 15 метрів. Довжина каньйону 160 метрів і він вважається одним з найкрасивіших місць Румунії. Для того, щоб пройти каньйоном, прокладено місточки над річкою і 7 драбин. Найвищі сходи, мають висоту 15 метрів і проходять біля мальовничого водоспаду. Менші драбини і мости, проведуть нас в таємничий світ скель, захоплюючих краєвидів і рік з кришталево чистою водою! Додайте до цього таємничість трансільванських лісів та отримайте чудову гірську прогулянку.
Аквапарк, Pаradisul Acvаtic, має 6 критих та 2 відкритих басейни, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Ви можете насолоджуватися сонцем на шезлонгах, розставлених навколо басейнів, що вміщують близько 1500 людей. Для любителів зняти стрес та поніжитися у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Усі без винятку басейни оснащені сучасними системами фільтрації води. До наших послуг – фінська сауна, біосауна та хамам. Для любителів відпочивати активно, поєднуючи спорт та релаксацію, на території аквапарку знаходяться крите футбольне поле та піщаний майданчик для волейболу. На території комплексу відпочинку є ресторан і бар.
День
Все буде залежати від нашої організованості та часу проходження кордонів. Зупинка на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради
- Дорога, валюта, зв'язок. Комфортні умови в автобусі та гарний стан доріг дозволять нам відпочивати під час нічного переїзду, а також для зручності візьміть з собою бірюші, маску для очей, дорожню подушку та плед. Радимо забезпечити себе додатковою батареєю (Power Bank). Обов'язково потрібно взяти із собою теплий та зручний одяг для поїздки на Трансфагараш, адже якщо у місті температура + 25, то у горах може бути +15 та ще й вітряно. Також, зверніть увагу на взуття! Адже ходити будемо багато. Будемо лізти в гори, дертися по драбинах, ходити по воді), під і над водоспадами, піднімемося по 1480 сходинках до замку Поенарі. Тому підбори будуть доречні лише в перший день подорожі). І не забудьте купальники для аквапарку!
- Грошова одиниця Румунії - Румунський лей. Курс - приблизно 4.9 Румунський лей (RON) за 1 євро. На кордоні ви маєте змогу обміняти євро та гривні на леї, але при обміні євро на леї присутня подвійна комісія. Для обміну валюти на території Румунії, краще мати євро. Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об'єктах. Хорошим є варіант розрахунку картками міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa. Переконайтесь, що ваші платіжні картки відкриті для розрахунку за кордоном на час подорожі. Для того щоб бути на зв'язку у роумінгу, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).
- Необхідні документи та перетин кордону. Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт (що діє не менше шести місяців з дня в'їзду в Румунію), або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон. Величезне прохання для тих, хто лише збирається оформлювати біометричний паспорт! Будь-ласка, користуйтесь пришвидшеною процедурою отримання паспорта та не довіряйте тим строкам, які Вам повідомлять у паспортному столі! Завчасно забезпечте себе документом для виїзду за кордон, адже відсутність паспорту не являється причиною для повернення коштів за подорож згідно термінів вказаних в описі! Для уточнення Ваших паспортних даних прохання надати копію першої сторінки закордонного паспорту після оплати або внесення авансу: залишити на офісі або додати фото в особистому кабінеті на нашому сайті.
- Тестування. Друзі, в'їзд на територію країни з туристичною метою ДОЗВОЛЕНИЙ з 1 червня 2021 року! На даний час діє вимога про наявність наступних документів та особливостей в'їзду для осіб із туристичною метою: особи вакциновані проти вірусу COVID-19 (вакцинами визнаними в ЄС), та пройшло 10 днів з моменту завершення повної схеми вакцинації до в’їзду, а також негативний ПЛР-тест. Сертифікат повинен бути завантажений у додаток ДІЯ. Діти віком до 6 років, без необхідності представлення негативного результату тесту ПЛР. Діти віком від 6 до 16 років, якщо вони мають негативний результат тесту ПЛР, зроблений не пізніше ніж за 72 години до посадки;
Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі та право пересаджувати, змінювати схему розсадження у випадку зміни автобуса! У подорож допускаються діти мінімальний вік яких становить 10 років.
Зверніть увагу! Вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти, на момент нашого перебування, може змінюватись залежно від рішень їх адміністрації та не залежать від організаторів.
Транспорт
Проживання
Наш готель 3*, розташований на виїзді з Брашова. Ми будемо відпочивати в комфортних двомісних та тримісних номерах, з власною ванною кімнатою, кондиціонером, телевізором з плоским екраном та холодильником. Гості можуть отримати доступ до Інтернету в будь-який час за допомогою безкоштовного Wi-Fi. Зранку подається континентальний сніданок.