player-icon
Каппадокія
Неймовірна Каппадокія!Прямий переліт! 5 днів ( 31-4 листопада)
500
Учасник клубу
545
Новачок
Є вільні місця!
  • Київ-Каппадокія-Київ

COVID-19

Увага! В'їзд в Туреччину дозволено! При наявності одного з документів: 1️⃣ Документ про вакцинацію від COVID-19, зроблений не раніше ніж за 14 днів до приїзду в країну ( вакцини затверджені ВООЗ) 2️⃣ Експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду. 3️⃣ Негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду. 4️⃣ Документ, який засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх 6-ти місяців;

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на іншу подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

Читати більше...
Корисні посилання:

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
- учасник клубу
- новачок

Деталі та родзинки подорожі

title
Подорож літаком
Наша подорож буде комфортною, летимо літаком. У нас прямий переліт в Каппадокію! Без 5-годинних трансферів.Переліт займає лише 2 години.
title
Печерний готель***
Живемо ми в справжньому печерному готелі. Це дивовижні відчуття і дуже цікавий досвід. Готель 3*** і дуже комфортний, але який колорит!!!!!!
title
Мала група - комфортна подорож
Мала група-це завжди дружніше та комфортніше.
title
Сніданки включено
Сніданки включені у вартість, будуть у вигляді шведської лінії.
title
Політ на повітряній кулі
Час здійснювати мрії! Політ на повітряні кулі в Каппадокії. Саме тут найкрасивіші панорами з кулі. Саме тут романтика зашкалює.
title
Інста-маршрут
Каппадокія- це найінстаграмніша місцина. Скільки цікавих світлин ви не зробите ніде
title
Хамам
Турецький хамам- це те, що не залишить вас рівнодушним. Це варто спробувати, щоб кожна клітинка вашого тіла відпочила, щоб ваш організм повністю розслабився.

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
3 місний
трьохмісний (спільне ліжко та одномісне)
500
545
2 місний
2-місний зі спільним ліжком
500
545
1 місний
Одномісний
595
640
Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру і розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані вижче).
Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

title
Переліт
Переліт українською авіалінією МАУ, Бориспіль-Невшехір-Бориспіль. В наш квиток включений багаж 23 кг та ручна кладь 7 кг.
title
Проживання в готелі
Проживати ми будемо в хорошому 3*** готелі зі зручностями в кожному номері.
title
Трансфе з/до аеропорту на острові
Нас забере груповий трансфер з аеропорта, та в зворотньому напрямку.
title
Страховка від невиїзду по причині covid-19
Якщо у вас виявиться короновірус, ми зможемо перенести вашу подорож на іншу дату.
title
Екскурсійний супровід
Вас завжди буде супроводжувати наш організатор аби ви ні за що не турбувались. Просто насолоджувались відпочинком.

Додатково

title
Екскурсійний супровід
Екскурсія червоним маршрутом 1день , включений обід- 45-55 євро; Екскурсія зеленим маршрутом 2 день, включений обід та вхідні квитки- 45-55 євро; Міксована екскурсія з дегустацією- 45-50 євро; Політ на кулі 80-100 євро; Хамам-40-50 євро

Організатори

Програма подорожі

1
День
Юху вирушаємо до Неймовірної та Космічної каппадокії!
31 жовтня 2021p. неділя
Виліт з України
Прибуття в Каппадокію
Поселення в готель
Долина кохання
Долина голубів
Долина Пашабаг
Аванос-гончарна мекка
01:20 - 01:30 Прибуття в аеропорт.

Прибуття в аеропорт, реєстрація на рейс. Здача багажа. Знайомство!

03:30 - 04:00 Посадка на літак

Посадка на літак та відпочинок. Переліт триватиме 2 години.

07:00 - 07:10 Прибуття в аеропорт Каппадокії.
08:00 - 16:30 Розпочинаємо знайомство з Каппадокією

Про загадкову, неймовірну і неосяжну долину Каппадокії можна розповідати нескінченно. Щоб повною мірою охопити всю космічну красу і відчути приголомшливу енергетику цього місця, створеного спільними зусиллями природи і людини, треба хоча б раз побачити його на власні очі. Розташована в історичному регіоні, вважається колискою відразу декількох цивілізацій Малої Азії. Каппадокія входить в число найбільш впізнаваних і найцінніших пам'яток сучасної Туреччини. Ну, що готові до космічного та прекрасного! Будемо вас дивувати! Скільки неймовірно красивих місць на вас чекає. Ми побуваємо на найвищій точці Каппадокії- Учхисар. Це неймовірна скельна фортеця з якої відкривається чудовий краєвид. Побуваємо в музеї Гереме та в долині монахів, а на завершення ми відвідаємо гончарну мекку Каппадокії- Аванос. Дуже колоритне та затишне містечко. Саме тут ми побачимо як виготовляють гончарні вироби. Можливо, хтось спробує сам створити свій виріб. У нас буде вільний час. Хто захоче може поплавати на гондолі.

17:00 - 22:00 Вечір знайомств.

Традиційним є наш вечір знайомств. Тому збираємось в одному з колоритних закладів. Знавомимось ближче. Ділимось враженнями. Вечеряємо

2
День
Політ на повітряні кулі. Продовжуємо пізнавати Каппадокію
1 листопада 2021p. понеділок
Політ на кулі
Здійснюємо мрії
Підземне місто
Учхисар
Каньйон Іхлара
Музей Селіме
05:00 - 08:30 Юху! Політ на повітряній кулі!

Всі мріють з першими променями сонця піднятись на повітряні кулі в небо! Це дійсно незабутні емоції! Панорами вражають та заворожують! Якщо ти також мрієш про це, ми допоможемо здійснити цю мрію!Єдине просимо звернути увагу, що підйом кулі залежить від вітру. Тому польоти часто переносяться. Ми не  можемо гарантувати погоду і сам політ, але зробимо все для цього можливе! 

08:00 - 09:00 Сніданок.
08:30 - 09:30 Сніданок
09:30 - 16:30 Продовжуємо пізнавати Каппадокію! Учхисар! Підземне місто

Каппадокія це не одне місто. Це ціла долина міст, де в кожному є своя цікавинка. Тому після сніданку ми продовжимо її пізнавити. Ми впевнені, що ви закохаєтесь в ці місця. На нас чекає дуже пізнавальний день, зелений маршрут! Ми прогуляємось величезним каньйоном Іхлара. Пройдемо близько 4 км. Завітаємо в музей Селіме. Побачимо чудову панораму в Єсентепе. А ще ми побуваємо в одному з підземномних міст Каппадокії.

Учхисар - невеличке та дуже мальовниче селище в Каппадокії, що знаходиться на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря, недалеко від Гереме. У перекладі з турецької мови, означає «три фортеці». У центрі селища височіє 60-метрова скеля, яку стали використовувати як фортецю. Фортеця була включена в ланцюжок системи оповіщення з іншими фортецями. Вся скеля пронизана тунелями та різноманітними приміщеннями. У XV столітті в фортеці проживало близько 3000 осіб. 

Підземне місто. В 1972 році, місцевий житель Латіф Акар обробляючи свої землі,  ніяк не міг зрозуміти куди дівається вода, якою він поливає поля. Поки не знайшов, величезний отвір в землі. Він копнув глибше, і чуть не провалився під землю. Перед ним відкрився тонель. Латіф повідомив про свою знахідку і розпочались розкопки! Уявіть лишень відкопали ціле містечко під землею, 10 поверхів вниз! Глибиною до 40 метрів. Це містечко поміщало до 60 000 жителів. До нашого часу залишилось чимало загадок, хто населяв це місто, чому люди там ховались? Є багато досліджень, догадок але достовірно нічого не відомо. От і ми спустимось в підземелля і спробуємо розгадати таємне походження міста під землею.

3
День
Підкорюємо Гереме та рожеву долину. Пішохідна екскурсія
2 листопада 2021p. вівторок
Гереме
Рожева долина
08:30 - 09:30 Сніданок
09:30 - 17:00 Підкорюємо Гереме та рожеву долину. Пішохідна екскурсія.

Ми будемо неспішно прогулюватись долинами. Це буде довга але дуже цікава екскурсія. У нас буде вдосталь часу ,ми нікуди не будемо поспішати. Насолоджуємось краєвидами. Фотографуємось. Повірте місця цього варті.

4
День
Релакс день.Дегустація вин та хамам
3 листопада 2021p. середа
Долина Зельве
Долина Пашабаг
дегустація вин
Турецький хамам
08:30 - 09:30 Сніданок
09:30 - 17:00 Екскурсія, дегустація вин та релакс в Хамамі

Відвідуємо просто марсіанські місця. Долина Зельве та Пашаба. Заїдемо в місто Ургюп. Подегустуємо місцевих вин. А в вечері на нас чекатима справжній турецький хамам. Рекомендуємо спробувати всім! Аби розслабився кожен м'яз вашого тіла, аби ви перезавантажились та відновили свої сили.

19:00 - 20:30 Турецький хамам

Турецький хамам

Турецький хамам- це турецька баня.Відрізняється вона температурою не більше 50-60 градусів та 100% вологістю,вис. Такі умови добре переносять усі - тут комфортно відчувають себе навіть ті, хто не любить сухого жару російської бані. А ще хамам дуже корисний  для здоров'я: м'який теплий пар відкриває пори, насичує шкіру вологою, очищує легені. По традиції всі банні маніпуляції робить хаммамщик. Без масажу тут ніяк. Після всіх процедур вам налиють  чай в спеціальні кімнаті релаксу. Хамам відбудеться при умові, якщо не буде карантинних обмежень на наш період.

 

5
День
Прощальний день. Зустрічаємо світанок! Купуємо сувеніри.
4 листопада 2021p. четвер
Катання на конях
Катаємось на квадроциклах
Сувеніри
Прогулянки
 виселення з готелю
Переліт з Каппадокії в Київ
08:30 - 09:30 Сніданок
09:30 - 16:30

Зустрічаємо світанок! Виселення. Катаємось на конях по Гереме або на квадроциклах. Купуємо  сувеніри. Гуляємо. 

Сувеніри з Каппадокії:

Турецькі солодощі:  кадаіф, рахат-лукум, пишманіє, пахлава, халва, кюнефе, пекмез;

Місцеві вина: Kocabag Winery (Учхисар), Turasan (Ургюп) и винний дім Mahzen Sarap Evi (Ургюп);

Гончарні вироби з Аваноса: найрізноманітніший посуд та скульптурки з розписом;

Турецькі килими: вони бувають різного розміру. Вибір ну дуже великий в залежності від застосування.

Носки made Каппадокія,лампадки, еко сумки, прикраси та ін..

16:30 - 17:30 Їдемо в аеропорт. Здаємо багаж

Транспорт

background
Літак Мау!

Схема лише для реєстрації. Номера та розташування не відповідають дійсності. Проте при бронювані ми будемо намагатись  садити вас в літаку поруч з тим з ким ви їдете в цю мандрівку.

Поки що ніхто не залишив відгук про цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Проживання

Печерний готель 3***

На вас чекає назабутній досвід та відчуття! Житимемо ми в печерному готелі в Гереме. В епіцентрі всього. Він зі всіма зручностями, дуже комфортний та дуже колоритний! Це 3 зірковий готель, з чудовими відгуками. В номері є все необхідне.  Дуже зручне розташування та дуже гарна територія готелю. В нашому розпоряджені 2 та 3 місні номери.

Поки що ніхто не залишив відгук про цей готель
Вільні місця
|
Окремі кімнати
Зайняті місця
+
Окреме спальне місце

Задати запитання

logo