player-icon
Осіння фотоподорож! "Радомисль, Коростишів, Коростень"
Осіння фотоподорож! "Радомисль, Коростишів, Коростень"
770
Учасник клубу
845
Новачок
Є вільні місця!
  • Вінниця
  • Калинівка
  • Коростень
  • Радомисль
  • Коростишів
  • Вінниця

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
- учасник клубу
- новачок

Деталі та родзинки подорожі

title
Фотограф у подорожі
Всі дерева вже вбралися в осінні фарби, пейзажі набули певної казковості. З нами поїде професійний фотограф, який зробить безліч неймовірних кадрів і вловить кожну ноту осені
title
Проїзд комфортабельним автобусом
Ми поїдемо комфортабельним, новим бусом. Спинки розкладаються, підлокітники фіксуються - все для вашого комфорту і безпеки
title
Єдність з природою
Ландшафтний парк у Коростені вражає своєю красою! Атмосфера тут дуже романтична. Куди не глянь, місточки ,озера, скульптури та човники.

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
770
845
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані вижче).
Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць.
ДІТЯМ ДО 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

title
Проїзд комфортабельним автобусом
title
Страхування
title
24/7 організаторської підтримки
title
Фотограф
title
Екскурсійний супровід

Додатково

title
Вхід у замок Радомишль
150 грн
title
Вхід в бункер Сталіна
title
Особисті витрати

Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Осіння фотоподорож по найкрасивішим місцям Житомирщини
16 жовтня 2021p. субота
коростень
фотоподорож
осіння фотосесія
парк восени
радомисль
коростишів
06:00 Виїзд з Вінниці! З карманчика навпроти центрального автовокзалу.
09:30 - 11:30 Екскурсія та вільний час для прогулянок парком в Коростені.

Саме в Коростені знаходиться мальовничий парк ім.Островського. Ви здивуєтесь, чому раніше тут не бували. Цим парком пишаються місцеві! Цей парк має дуже цікаву історію. Парк знаходиться на схилі гори, на вершині якої раніше було легендарне місто Іскоростень, від якого і пішла назва села. На згадку про давнє поселення було відтворено копії оборонних споруд Іскоростеня, а також пам’ятник князю Малу. Внизу біля підніжжя скелі знаходиться пам’ятник княгині Ользі. Біля самої річки Уж, яка протікає внизу, розташовано купальні княгині, що залишилися тут з давніх часів. Також на території  безліч альтанок,  східці з поручнями. Парк вражає своїм ландшафтом і пейзажем. 

11:30 - 12:30 Відвідаємо цілком таємний об'єкт - бункер Сталіна

Дуже пізнавально та цікавою буде відвідання військово-історичного комплексу «Скеля» . Це підземний військовий об’єкт,  що є одним з найбільш секретних комплексів сталінської епохи. Масштаби і якість виконаних робіт у ньому вражають, а ось точне призначення самого об’єкта залишається загадкою. Побудований об’єкт в 1936 році на основі системи природних та штучних печер в гранітній скелі, на якій в VIII-XIII ст. стояло давньоруське місто Іскоростень. У випадку війни звідси планували здійснювати командування Південно-Західним фронтом. Однак об’єкт так і не використовувався за призначенням. Об’єкт «Скеля» просто вражає відвідувачів: підземний тунель довжиною 156 метрів, в якому розміщено понад 30 кімнат, пролягає на 40-метровій глибині (це 2 метри бетону, 18 метрів моноліту граніту і 20 метрів ґрунту). Об’єкт здатен витримати атомний вибух. Достеменно відомо, що цей об’єкт має як мінімум три рівні-поверхи, однак доступний для відвідувачів зараз лише другий поверх. Якість виконаних робіт в самому бункері настільки висока, що всі механізми тих часів і до цих пір залишилися в робочому стані. Всього 15 хвилин буде потрібно, щоб перевести об’єкт з «музейного» в бойовий стан.

12:30 - 13:30 Смачнющий обід! Рекомендуємо спробувати фірмені деруни! Ними славиться Коростень!
15:00 - 16:20 Екскурсія в замку Радомисль.

Історико-культурний комплекс "Замок Радомисль" знаменитої Ольги Богомолець - це дійсно казкове місце, де річка шумить по каменях повз ангельських скульптур, де зібрана унікальна колекція української домашньої ікони, де можна своїми руками виготовити аркуш паперу за технологією XVII століття.

Основною цікавиною історико-культурного комплексу «Замок Радомисль» є Музей української домашньої ікони. Його експозиція і фонди налічують понад 5 тисяч образів і скульптур (православних, унійних і католицьких), створених у XVI—XX ст. різних куточках України — від Закарпаття до Слобожанщини і від Сіверщини до Криму. Серед них — багатометрові домашні іконостаси і крихітні подорожні ікони, козацькі «ковчеги» і гуцульські складні, ікони писані на полотні, вилиті з металу і вирізані з дерева.

Також ізюминкою замку є власна папірня, її відновили. Колись саме тут виготовляли папір для Києво-Печерської Лаври. Фабрика з виробництва паперу має все обладнання, яке використовувалося у XVII столітті, а також друкарський верстат для нанесення тексту на готові аркуші. 

16:20 - 17:30 Вільний час для фото та прогулянок.

Ландшафтний парк вражає своєю красою!  Атмосфера тут дуже романтична. Куди не глянь, місточки ,озера, скульптури та човники. Особливу пікантність тут надає дикий виноград. Він охопив увесь замок, цим довершив його неймовірний образ!

18:10 - 19:00 Гуляємо парком скультур в Коростишеві!

У ХІХ столітті Густав Олізар спорудив поруч з костелом палац, в якому зберігалася велика колекція творів польських художників XVIII століття та багато стародруків. Та до нашого часу від нього залишилося лише 4 колони. Все було б дуже сумно, якби Україна не мала таких талантів як Віталій Рожик. Саме він є автором більшості скульптур у цьому парку. Його роботи визнають у всьому світі. І завдяки ньому парк ожив. 

На сьогоднішній день скульптури постійно доповнюються та радують не тільки місцевих, а й туристів! Тож, на вас чекає дуже цікава, пізнавальна екскурсія осінніми парками! Доза романтики та релаксу від прогулянок забезпечена!

21:45 Орієнтовний час прибуття на центральний автовокзал! Все залежить від стану доріг та нашої організованості!!!

Транспорт

Бус 21*

Новий, комфортабельний бус. Спинки регулюються, підлокітники фіксуються. Сидіння м'які та зручні для поїздки!

21 людям сподобався цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Задати запитання

logo