player-icon
Атлантида
Печера Атлантида & Хотинська фортеця
620
Учасник клубу
690
Новачок
Забронювати місцеЗабронювати місце
Є вільні місця!
  • Вінниця
  • Літин
  • Хмельницький
  • Хотин
  • Завалля-печера Атлантида

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
Печера Атлантида & Хотинська фортеця
06 листопада 2021р.
1
Є вільні місця!
620
690
- учасник клубу
- новачок

Деталі та родзинки подорожі

title
Печера Атлантида
title
Екстрим
title
Мала група - комфортна подорож

Організаційний збір

Учасник клубу
Новачок
620
690
Організаційний збір розраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані вижче).
З 31 жовтня 2021p. Орг. збір зросте на 50 ₴Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць.
ДІТЯМ ДО 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

title
Проїзд комфортабельним автобусом
title
Екскурсійний супровід
оглядова екскурсія у Хотинській фортеці
title
Організаційна підтримка до, під час подорожі;
title
страховка на перевезення

Додатково

title
Вхідні квитки:
у Хотинську фортецю: дорослий 70 грн. дитячий 35 грн.; екскурсія у печері та прокат спорядження (комбінезон та ліхтарик) 400 грн./особа, оплата на місці;
title
особисті витрати
на харчування

Організатори

Програма подорожі

Одноденна подорож
Екстрим у печері Атлантида
6 листопада 2021p. субота
Хотинська фортеця
печера
Атлантида
06:00 Збір в карманчику, навпроти центрального автовокзалу (м.Вінниця, вул. Київська 8). Посадка в автобус, Старт о 06.00. Чекаємо максимум 15 хвилин, не спізнюйтесь.
11:00 - 13:30 Орієнтовне прибуття у державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Початок оглядової екскурсії твердинею, після вільний час на обід. Збір біля автобуса переїзд.

 Розташований на основних транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького (Байди), Петра Дорошенка. Під час Визвольної війни українського народу проти польської шляхти у Хотин двічі вступали війська Богдана Хмельницького.

14:00 - 18:00 Приїзд у с.Завалля на базу ХСК

Печера Атлантида - єдина в Україні триярусна горизонтальна печера. Печера відома спелеологам всього світу, адже відомості про неї розміщені в міжнародних енциклопедіях і спеціалізованих довідниках. В Україні її цінність також визнана державою: ще в 1975 р. печера одержала статус геологічного пам'ятника природи загальнодержавного значення. Атлантида - печера не туристична, а спортивна, для її відвідування потрібно мати непогану фізичну підготовку. Температура в середині печери залишається сталою і складає приблизно 10 градусів, навіть узимку. Тому з цього приводу хвилюватися не варто. Атлантида виділяється серед інших печер: це єдина на Поділлі печера з чітко вираженою триярусною побудовою. Поверхи її сполучені за допомогою крутих, майже прямовисних переходів. Серед карстових печер України вона займає особливе місце. Стіни печери не слизька глина, а багато в чому кристальні утворення. Печера вражає красою кристалів, якими прикрашені зали і гроти підземного світу. За велику різноманітність кристалів Атлантиду порівнюють з мінералогічним музеєм. 

23:30 - 23:50 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 23.50. Залежить від стану дороги та нашої організованості. Зупинка при в'їзді у місто на Західному автовокзалі та у карманчику навпроти центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.

Корисні поради

Особливих вимог до фізичної форми та рівня підготовки учасників немає, ними можуть бути навіть початківці або дітки шкільного віку. По статі також без обмежень. Але не думайте,  що не буде СТРАШНО чи буде дуже просто, для кожного буде цікаво та захоплююче. Буде базовий маршрут детальний, який буде під силу старшим людям, а хто захоче ускладнень їх можна буде отримати!!! 

 Бажано взяти старенький одяг, якого не шкода. Також обов’язково мати шапку, будівельні рукавиці та змінне взуття для печери. Для проходження маршруту (час від 3-3,5 години в залежності від можливостей групи) у печері Атлантида Вам будуть видані захисні комбінезони та ліхтарики. За бажанням можна взяти волейбольні наколінники, так буде комфортніше на певних ділянках маршруту. Вартість екскурсії оплачується на місці додатково і складає 400 грн./особа. Сюди входить прокат комбінезона та ліхтарика, а також супровід групи професійним печерним гідом.

Транспорт

Мерседес Sprinter пасажирський оригінал 20 місць.
14 людям сподобався цей автобус
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Задати запитання

logo