player-icon
Вірменія
Вірменія - душа Кавказу! (гарантований виліт)
profile-info
180 $ / 200 $
27.08 - 31.08
Залишилось: 4
Забронювати місцеЗабронювати місцеПереглянути інші виїзди
 • Вінниця
 • Київ
 • Зварноц
 • Ечміадзін
 • Єреван
 • Севан
 • Гарни
 • Гегард
 • Нораванк
 • Арені
 • Татев

COVID-19

Увага! Станом на сьогодні, для в’їзду у Вірменію потрібно зробити ПЛР-тест на виявлення коронавірусу за 72 години. Результат має бути англійською мовою з внесенням даних Вашого закордонного паспорту. По прибуттю в Україну тест робити НЕ потрібно.

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворюваня на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Якщо у Вас виявлено COVID-19 на період мандрівки, ми повернемо кошти у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на іншу подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний ПЛР тест.

Читати більше...
Корисні посилання:

Доступні виїзди

Дата подорожі
Кількість днів
Кількість місць
Організаційний збір (від)
- учасник клубу
- новачок

Деталі та родзинки подорожі

title
Подорож літаком
title
Мала група - комфортна подорож
title
Організаційний супровід
title
Клуб Друзів для Друзів
title
Проживання в подорожі
title
Сніданки в готелі

Організаційний збір

Організаційний збір залежить від категорії обраного номеру ірозраховується на ОДНУ особу (включає всі пункти, які вказані нижче).
3 місний
double + single
180$
200$
2 місний
double,twin,
200$
220$
- учасник клубу
- новачок
Нагадуємо, що в Тур-Клубі діє система авансів, для підтвердження бронювання місць.
ДІТЯМ ДО 12 -ти років діє знижка 10%.
Як отримати клубну картку та стати учасником нашого клубу?Детальніше

Враховано

title
Трансфер автобусом з аеропорту Зварноц до готелю т
title
Закордонне медичне страхування
title
Проживання в готелі (4 доби)
title
Сніданки в готелі
title
Сity tax (туристичний збір)
title
Екскурсії у Зварноц, Ечміадзін, Єревані
title
Організаційний супровід до, під час, та після подо

Додатково

title
Переліт Київ-Єреван-Київ
200-250 $
title
ПЛР-тест
650 грн в Україні
title
Автобусна екскурсія до озера Севан і монастиря Сев
25 $/особа (вказуйте під час реєстрації) Мінімальна кількість 12 учасників)
title
Екскурсія до Нораванка та Татевського монастиря
30 $/особа (вказуйте під час реєстрації). Мінімальна кількість: 12 учасників
title
Вхідний квиток
до Ечміадзіна 2 $ та до храму Зварноц 2 $
title
Вхідний та дегустація в музеї «Арарат»
10 $
title
Вхідний до музею Параджанова
2 $
title
Вхідний квиток в храм Гарні
2 $
title
Квиток на канатку «Крила Татева»
15 $
title
Навушники під час екскурсій
2 $
title
Доїзд до аеропорту та з аеропорту додому в Україні
title
Харчування
title
Власні витрати

Організатори

Програма подорожі

1
День
День 1
27 серпня 2021p. п'ятниця
Збір
Переліт
Поселення
Перше знайомство
08:30 Зустріч в аеропорту Борисполя

Зустрічаємось усі в холі міжнародного аеропорту "Київ" (Бориспіль) для проходження реєстрації на рейс. Можемо організувати спільний доїзд з Вінниці в аеропорт і назад.

Детальніше
2
День
День 2
28 серпня 2021p. субота
Екскурсія Єреваном
Ечміадзін
Храм Зварноц
Музей вірменського килима
Музей Параджанова
Вільний час
08:00 - 19:00 Єреван

Сніданок. Екскурсія містом. Переїзд та відвідування Ечміадзіну та храму Зварноц. Екскурсія в музеї вірменського килима та обід. Відвідання музею Параджанова. Вільний час.

Детальніше
3
День
День 3
29 серпня 2021p. неділя
Хор Вірап
Монастир Нораванк
Канатна дорога «Крила Татева»
Татевський монастир
08:00 Хор Вірап

Хор Вірап - колиска християнства
За легендою на місці сучасного монастиря Хор Вірап у минулому древнє місто Арташаті - колишня столиця Вірменії. На пагорбі, під церквою була тюремна яма, де утримували людей, як у камері смертників. У той час царював Трдат, який поклонявся поганським богам. Він заточив Григорія Просвітителя, зв'язаного за руки і ноги, в тюремну яму, за те, що той проповідував християнство. Яма була усипана зміями, скорпіонами та іншими отруйними комахами. Григорію набагато легше було б померти, ніж жити серед цих жахливих істот. Чотирнадцять років потому, після того, як Трдат став свідком різанини Християнських Мучеників, цар захворів незвичайною хворобою. У люті, він вийшов зі своєї колісниці і почав лаятися. Потім несподівано перетворився на свиню. Сестра Трдата, побачивши уві сні ангела, сказала придворним, що безумство царя не пройде до тих пір, поки не буде звільнений Григорій. Опустивши мотузку в яму, вона закричала «Григорій, якщо ти живий, виходь! Бог, якому ти молишся наказав звільнити тебе!». Григорій схопив мотузку і вона витягла його на світ божий. Він помився, одягнувся і пішов до царя. Григорій встав на коліна поруч з королем і почав молитися, просячи Бога зцілити Трдата. Незабаром король знову перетворився на людину. З цього дня Трдат став вірним і відданим прихильником християнства. У 301 році н. е. Вірменія стала першою країною в світі, яка прийняла християнство як офіційну релігію.

Детальніше
4
День
День 4
30 серпня 2021p. понеділок
Гарні
Гегард
Симфонія каміння
Озеро Севан
Монастир Севанаванк
08:00 Гарні. Гегард. «Симфонія каміння». Севан. Севанаванк.

Храм у Гарні - пам'ятник епохи язичництва
Він був споруджений в еллінському стилі у І столітті вірменським царем Трдатом I і присвячений богу Сонця Митрі. Про що свідчить напис на грецькій мові, виявлений в руїнах храму. Треба сказати, правителі Вірменії дуже любили це місце - як за відмінне неприступне розташування, так і завдяки приголомшливому клімату.  Протягом багатьох років Гарні був офіційною літньою резиденцією царів. Пізніше храм залишився цілий, навіть незважаючи на прийняття Вірменією християнства у 301 році. Сьогодні тут можна побачити залишки фортеці і царського палацу з елліністичною мозаїкою, а також баню III століття. Вхідні квитки оплачуються додатково. Вартість 2 $.

Гегард - «печерний монастир»
Перші будівлі тут були зведені ще у IV столітті до н. е. Назва Гегардаванк перекладається як «Монастир списа»: за легендою, тут зберігався спис, яким був пронизаний Христос, коли був розіп'ятий на хресті. Примітний Гегард не тільки своїми святинями, а й дивовижною архітектурою і природою. Більш того - і монастирський комплекс, і кручі ущелини річки Гохт, де він розташований, включені до списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО - спробуйте уявити масштаб Лаври! А все тому, що частина храмів Гегард повністю видовбані всередині скель, інші складаються з обнесених стінами приміщень, кімнати яких розташовані глибоко всередині скелі. Є на території і численні вирізані в кам'яних стінах хачкари - вірменські пам'ятні стели з хрестами.

"Симфонія каменів"
Об'єкт являє собою ущелину, скелі якого складаються з величезних базальтових стовпів, що нависають над землею на висоті близько 50 метрів.  Їх особлива форма у вигляді шестикутників і вертикальне розташування дуже нагадують труби органу, в зв'язку з чим пам'ятник отримав кілька назв - «Кам'яний орган», «Базальтовий орган», але більше відомий як «Симфонія каменів».  Також деякі туристи порівнюють стовпи з олівцями.

Севан - друге за величиною озеро світу​​​​​​​
Севан - високогірне озеро у Вірменії, одне з найбільших озер на Кавказі, розташоване в гірській чаші на висоті майже 2 кілометри над рівнем моря. Сьогодні Севан і його околиці - відома пам'ятка Вірменії, побачити яку варто всім шанувальникам Кавказу і його красот. Існує легенда про це озеро. Колись на його місці цвіли родючі сади, зрошувані джерельною водою. Ключ був маленьким, але натиск води був сильним, тому отвір, звідки текла вода, закривали великим каменем. Одного разу легковажна красуня набрала глечик води і забула закрити джерело, відправившись додому спати. Всю ніч вода била з ключа потужним потоком, заливаючи околиці і затоплюючи будинки. Нарешті хтось із старих скрикнув: «Нехай перетвориться в камінь той, хто це зробив!». Дівчина вискочила на поріг свого будинку і тут же скам'яніла. А прибула вода утворила озеро з кам'яним островом, що підноситься над Севаном, немов голова тієї безтурботної красуні.

Севанаванк - "чорний монастир"
 У 60 кілометрів від Єревана, на вершині півострова, омивається водами другого за величиною озера світу - Севану, розташовується унікальний пам'ятник древньовірменського зодчества - знаменитий на весь світ монастир Севанаванк, внесений до Списку об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО. Історія свідчить, що релігійний комплекс був зведений монахами-відлюдниками в кінці 8 століття. У ті далекі часи півострів не був з'єднаний з материком і представляв собою скелясту ділянку суші протяжністю трохи більше 250 метрів. Щоб потрапити на острів, необхідно було подолати близько 3 кілометри водного простору, тому селилися на ньому переважно рибалки і селяни-злочинці. На початку 8 століття там вперше висадилися монахи, котрі заснували невелике поселення. Севанаванк має велику колекцію стародавніх хачкарів (хрест-каменів). Кожен камінь не схожий на інші, і кожен камінь можна довго розглядати, милуючись мереживними візерунками. Особливої ​​уваги заслуговують хачкари, які зроблені з світло-зеленого каменю андезит, він видобувається тут, в районі Севана. ​​​​​​​
 

Детальніше
5
День
День 5
31 серпня 2021p. вівторок
Виселення
Завод Арарат
Виліт додому
Повернення у Вінницю
08:00 Виселення. Завод «Арарат». Виліт в Україну

Дегустація на заводі "Арарат"
Єреванський Коньячний Завод - практично такий же символ столиці Вірменії, як гора Арарат.  В його підвалах зберігається величезний запас дорогоцінних коньячних спиртів, багато з яких залили в бочки ще в XIX столітті. Тільки тут, і до цього дня, виробляють легендарні вірменські коньяки під товарним знаком "Арарат". Арарат - один із найвідоміших і популярних вірменських коньяків, як у Вірменії, так і в усьому світі. Особливий смак цього дорогоцінного напою народжується завдяки унікальному мікроклімату Араратської долини, ендемічним сортам винограду і ласкавому сонцю Вірменії. Тому не дивно, що у нього так багато друзів і шанувальників. Запрошуємо разом з нами познайомитись з історією та процесом виготовлення коньяків Арарат. Вхідні квитки та дегустація оплачується додатково. Вартість 10 $. 

Детальніше

Транспорт

3 людям сподобався цей автобус
Вибір місця
Вільні місця
Зайняті місця
helm

Проживання

Готель My Hotel Yerevan має 3 *** та блискучу оцінку на Booking.com - 9,2. Знаходиться у центрі Єревана, всього в 10 хвилинах пішого ходу від площі Республіки та Оперного театру. При бронюванні враховуйте, що в тримісному номері одне місце - розкладний диван. Ми проживатимемо в двох-, трьохмісних номерах. Кожен із них оснащений кондиціонером, телевізором із спутниковою антеною, та власною ванною кімнатою. У приватних санвузлах є ванна або душ, туалетно-косметичні засоби та фен. Сніданки  входять у вартість подорожі та мають шведський формат подачі. 

Показати більше
3 людям сподобався цей готель
Вільні місця
|
Окремі кімнати
Зайняті місця
+
Окреме спальне місце

Відгуки з попередніх подорожей

Коментарі

Соколовський Олександр

Круто
28 травня 2021p. 17:19

Задати запитання