Школа молодого організатора

1. Для участі у відборі потрібно надіслати резюме (коротко про себе) + мотиваційний лист (чому я хочу взяти участь у школі та проекті) до 15/02 включно на електронну адресу: [email protected]. Відбір буде проводитись лише серед учасників які надішлють обидва документи віком від 18-ти років.

2. Після 15/02 Організатори Клубу розглянуть заявки усіх бажаючих та приймуть рішення про відбір учасників на першу Школу Організатора. Початок навчань з 28/02.

3. Школа Організатора подорожей буде безкоштовною та складатиметься із 6-ти – 8-ми уроків від Організаторів Клубу. Уроки включатимуть в собі такі теми: основні складові подорожі та процесу її створення, ролі Організатора в подорожі, нестандартні ситуації в подорожах та варіанти їх вирішення, оформлення та подача подорожі потенційним учасникам, основи роботи з нашим сайтом і т.д. Дні навчань – Вівторок та Середа, 19:00 – 20:30.

4. Школа Організатора відбуватиметься у дружній атмосфері та завжди проходитиме у формі діалогу!) Адже Орги Клубу не є вченими Кандидатами туристичних наук чи Професорами вищої мандрівничої математики, а всього лише маємо досвід в більш-менш успішній організації подорожей. Дипломів також не видаємо!

5. Результатом навчання в Школі стане можливість взяти участь у проекті “Пізнаємо Поділля” та створити мандрівку визначними місцями нашого краю. Проект “Пізнаємо Поділля” має на меті пропагування подорожей нашим рідним краєм – Поділлям. В рамках цього проекту учасники Школи Організатора створять власну мандрівку цікавинками Поділля “від А до Я”, представлять її на сайті Бідняжок потенційним учасниками, та в разі її успіху стануть супроводжуючими у ції мандрівці. 

6. Самі успішні учасники Школи зможуть долучитись до нашої команди Організаторів до існуючих проектів подорожей та реалізувати свої власні бачення мандрівок!))

7. Питання про графіки, робочий день, працевлаштування, трудову книжку, ставку і т.д. наразі не актуальні. Не рекомендовано для людей, які не мають зараз будь-яких засобів до існування та потребують швидких грошей.

Деталі: (067)432-26-39, (093)405-33-43