Правила клубу

Обов'язкові для ознайомлення кожним учасником Тур-клубу «Бідняжка»!

 Як зареєструватись на подорож із нашим Клубом!

1. Уважно ознайомитись з усіма умовами поїздки, звернувши увагу на план подорожі, умови проживання, автобус, формат поїздки, дату підвищення організаційного збору та його розмір.

2. Після уважного і правильного заповнення анкети необхідно якнайшвидше оплатити  суму організаційного збору, через власний кабінет на сайті. Дозволяється оплата частини орг. збору у вигляді авансу, мінімум 30% від загальної суми орг. збору. Повністю розрахуватись потрібно не пізніше ніж за 10 днів до початку подорожі. СУМА ВНЕСЕНОГО АВАНСУ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

3. Зверніть увагу що електронна реєстрація бронює за Вами місце на 72 години з моменту реєстрації, якщо Ви реєструєтесь на подорож менше ніж за тиждень до початку виїзду місце бронюється на 24 години, якщо протягом цього часу оплата не була здійснена вибраним способом то Ваша бронь автоматично злітає. При необхідності цей час можна подовжити у відповідального організатора, але будь-ласка не зловживайте даною можливістю. Наявність вільних місць в автобусі та готелі можете переглянути у відповідних вкладках у поточний момент.

4. Після успішного переказу коштів, будь ласка перевірте статус замовлення у особистому кабінеті на сайті. Тільки після підтвердження оплати можете вважати себе учасником даної поїздки!

Порядок і умови повернення суми організаційного збору.

В загальнолюдській практиці прийнято, що кошти за бронювання місця в подорожі не повертаються і служать гарантією Вашої участі. Однак, тур-клуб «Бідняжка» завжди піклується про своїх учасників тому може повернути частину організаційного збору в залежності від умов та специфіки поїздки. Найбільша сума, яка може бути повернена, це 90% від розміру орг.збору, 10% вираховуються у будь-якому випадку. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Що орг.збір НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ взагалі, якщо Ви вирішили забрати кошти менше ніж за 10 днів до дати виїзду або безпосередньо перед ним, у випадку будь-яких форс-мажорних обставин з Вашої сторони.

Однак, організаційний збір може бути повернутий повністю у разі, якщо учасник самостійно знайде на своє місце людину, узгодивши це з організаторами подорожі. Варто зауважити, що учасник, який поїде замість Вас, обирає подорож з обраними Вами опціями. Також повертаємо повну суму орг.збору, якщо організатори відміняють подорож з вагомих причин.

Для повернення орг.збору зв’яжіться з організатором поїздки та домовтесь про зручний для нього час зустрічі або вкажіть картку, на яку потрібно перерахувати кошти. В зв’язку з тим, що безпосередньо перед поїздкою і під час неї організатори займаються поїздкою, кошти будуть повернені не миттєво.

Необхідні погодження та правила поїздки для учасників Тур-Клубу «Бідняжка».

 • Я погоджуюсь, що повинен поводити себе пристойно та дотримуватись усіх інструктажів з поведінки та техніки безпеки під час подорожі. В разі порушення цих правил вся відповідальність буде лежати на мені особисто.
 • Я погоджуюсь з прагненням Тур-клубу "Бідняжка" зменшити вживання алкоголю під час переїзду та перебування в подорожі. В разі перевищення норми випитого розумію, що до мене може бути вжито жорстких заходів.
 • Я погоджуюсь, що погодні умови на під час самого перебування в дорозі та під час всієї подорожі не залежать від організаторів, тому претензій до них з цього приводу не матиму!
 • Я погоджуюсь що відповідальність за свої особисті речі та речі які беру на прокат, несу сам, і в разі їх втрати претензій до організаторів з цього приводу не матиму!
 • Я даю згоду на обробку моїх персональних даних виключно для організації подорожі, створення страховки на перевезення. Запевняю що дані є вірними і відповідальність за їх правильність та достовірність лежить на мені. Захист персональних даних на сайті гарантовано.
 • Я погоджуюсь, що на момент подорожі є повнолітнім. Діти повинні перебувати тільки у супроводі батьків або інших, повнолітніх супроводжуючих. Мінімальний вік учасника який може прийняти участь у подорожі 4 роки.
 • Я усвідомлюю що в дорозі можуть виникнути форс-мажорні обставини і  можуть бути відхилення від плану подорожі. Якщо Ви прибули до нас з іншого міста, то ми радимо квитки купувати по приїзду, щоб не виникало накладок по часу у разі затримки автобуса.

* Організатори залишають за собою право часткових змін програми подорожі, з метою покращення якості а також збільшення або зменшення формату автобуса, місць в готелі, відповідно до кількості зареєстрованих учасників.

* У разі форс-мажорних ситуацій Організатори мають право змінювати коригувати місця розсадження і розселення Учасників під час подорожі з урахуванням побажань користувачів. Також Ви маєте розуміти що при реєстрації невеликої кількості учасників поїздку може бути відмінено. У разі скасування подорожі в такому випадку організатори відповідальності не несуть.

Правила користування Клубною карткою

 • Перед отриманням картки ви повинні бути зареєстрованими на нашому сайті та бути учасником нашої спільноти Facebook.
 • Картка видається безкоштовно на необмежений термін. Для отримання карти необхідно пред’явити три магніти з різних подорожей які Ви отримали у ТК «Бідняжка».
 • Якщо Ви з нами ще не подорожували, то у Вас є можливість отримати картку здавши членський внесок, він становить 500 грн. Кошти підуть на розвиток Клубу.
 • Картка є власністю ТК «Бідняжка».
 • Клубна картка видається кожному учаснику та не може бути передана іншим особам.
 • В разі зловживання Організатори мають право анулювати дію картки.
 • Клубна картка дозволяє максимально заощадити в наших подорожах.
 • Одна картка діє на двох осіб, це можете бути Ви+1 або двоє Ваших друзів зареєстрованих Вами особисто.
 • Витрати на відновлення та заміну картки покладаються на учасника Клубу.

Умови співпраці для активних учасників Клубу.

Ми як ніхто інший знаємо, як важко організувати своє оточення, для здійснення чогось незвичайного, як не легко витягнути людину із її зони комфорту. Саме тому, ми Організатори Тур-Клубу Бідняжка, започатковуємо постійну акцію, яка покликана винагородити цих відчайдух, які звалили на себе гору відповідальносчі! Якщо Ви згуртовуєте друзів для поїздки в одну із наших подорожей, отримуєте заслужену винагороду - безкоштовну подорож! Умови акції читаємо нижче. Умови акції: 1. Ви маєте зареєструвати групу із 11 осіб. Себе і десять друзів. 2. Після реєстрації десятьох друзів та оплати ними орг. збору Ви отримуєте 11 місце безкоштовно на дану подорож. 3. За будь-яких причин один або декілька учасників Вашої групи не їде в подорож, потрібно знайти когось на його місце або безкоштовне місце анулюється. 4. Місця надаються за наявності вільних на момент реєстрації десятого учасника. Якщо місць у подорожі вже немає, а група не зібрана, місце не надається. Організатори не несуть відповідальність за нестачу місць для групи. 5. Всі учасники Вашої групи повинні бути ознайомлені із правилами Клубу та деталями подорожі. Місця в готелі та автобусі, інші деталі подорожі мають бути Вами узгоджені з учасниками. Відповідальність за поінформованість щодо місця в автобусі, готелі, план подорожі, а також, поведінку учасників групи несете Ви. 6. Не допускається збір групи зареєстрованих з різних акаунтів. Якщо люди уже зареєструвались на подорож, вони, або не можуть брати участь як учасники Вашої групи, або Ви їх маєте перереєструвати. 7.  Знижки за неповні групи не надаються.

Видалення профілю користувача

Ми цінуємо кожного туриста та піклуємось про безпеку ваших даних, але якщо з певних причин ви бажаєте видалити всю інформацію про себе з нашого сайту - це без проблем можна зробити у власному кабінеті. Перейдіть у кабінет натиснувши іконку чоловічка у правому, верхньому кутку. Перейдіть в вкладку "Мої дані" та у розділі "Конфіденційність" натисніть кнопку "Видалити профіль."