Спеціальні умови та акції

 

Друзі, дякуємо, що ви долучились до нашого обговорення нової концепції збору груп.
Нагадаємо, що нова концепція "бронюй зараз, оплатиш пізніше" покликана заохотити Учасників збиратись в наші мандри без ризику їх відміни та переносу, адже вносити аванси відтепер ми будемо лише в тому випадку, коли зібрана достатня кількість учасників для здійснення мандрівки. 
Отож, відтепер бажаючі зареєструватись на мандрівку мають виконати наступні дії (поки що лише для подорожей по Україні): 

  • ✅ Реєструємо в подорож себе та друзів, які їдуть з вами
  • ✅ Чекаємо наповнення нашої групи, яка буде достатня для того, щоб подорож відбулась (70% зайнятих місць) або 10-денного терміну до початку подорожі
  • ✅ Після збору необхідної кількості Учасників, протягом 3х днів вносимо оплату:  аванс - якщо до початку подорожі ще багато часу; повну оплату - якщо подорож відбудеться незабаром.
  • ✅ Якщо до подорожі залишилось менше 10 та 45 днів по Україні та закордон відповідно вносимо повну оплату
  • ✅ Остаточне рішення щодо того чи відбудеться подорож ми приймаємо після оплати коштів двома третинами групи, але не пізніше ніж за 7 днів до мандрівки. 
  • ✅ Якщо кошти оплатили 2/3 групи подорож уже не може бути відмінена з формулюванням "за браком Учасників".

☝️Ми вважаємо, що така модель допоможе уникнути додаткових ризиків у ці непередбачувані часи і заохотить наших Учасників активніше бронювати місця в подорожах. 
Друзі, будь ласка просимо бути відповідальними та реєструватись лише у ті подорожі у  які дійсно плануєте їхати, будьте свідомими під час прийняття рішення. організатори та учасники подорожі розраховують на вас. Як і раніше Ви можете вносити авансові платежі за загальними правилами.
Отож, переходьте скоріш до розділу бронювання, обирайте подорож до смаку і #впередзапригодами