Музей образотворчого мистецтва у місті Шаргород

Категорія: Музеї і будинки видатних людей
Район: Шаргородський

Адреса: вул. Соборна, 194,Шаргород, Вінницька область

Картини життя української історії 

Помилуватися українськими пейзажами і побутовими сценами, які зображено на полотнах відомих українських митців ХХ століття, можна в Шаргородському музеї образотворчого мистецтва. Кожен відвідувач знайде тут щось особливе та стане ближче до історії України.

Музей створений у 1988 р. за підтримки Спілки художників України.  Нині колекція нараховує майже 500 предметів.  Тут виставлено роботи Лозового, Одайника, Щебрякова, Дерегусова, Лемешка та інших талановитих майстрів. Крім картин у виставкових залах можна побачити гончарні композиції і гобелени. 

Серед тканих вручну гобеленів є один, яким музей пишається найбільше.  "Гобелен "Шаргород — земля Подільська"  ручної роботи за ескізами вінницького художника Ю. Кизимова. Це полотно, що передає красу первозданної природи краю. Він є найбільшим в усій Вінницький області", — розповіла нам Оксана Вихристюк, директорка музею. 

 На базі музею відбуваються виставки образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з витинанки. Окрім цього тут можна замовити екскурсію містом. Музей пишається багатьма експонатами та радо чекає на гостей.

Як дістатись? Прямуємо у напрямку Барського шосе, 36 км по трасі Т0214, поворот ліворуч і 50 км на трасу Т2018;

Або автобусом з м. Вінниці, м. Могилева-Подільського

Графік роботи: 8: 00-17: 00 (12:00 - 13:00 обід)  у будні дні, у вихідні та святкові – по домовленості.

Вхідні квитки: дорослі - 10 грн, діти - 5 грн. Екскурсія: 30 грн - до 15 чол., 40 грн - більше 15 чол. 


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.