Садиба Чарівний куточок

Категорія: Садиби
Район: Ямпільский

Адреса: Вінницька область, Ямпільський район, с. Буша
Телефони:
(096)436-68-40 - Шевченко Денис Олександрович http:ruraltourism.com.ua

"Чарівний куточок": життя, оповите таємницями Буші.

Бажаєте провести незабутні вихідні чи відпустку, відпочити від міського шуму та метушні? У нас для вас пропозиція, відмовитись від якої у вас забракне сил.

Отже, до вашої уваги відпочинок у агросадибі "Чарівний куточок".

Розташована садиба в неймовірній місцевості, в селі Буша. На вас чекає справжній чарівний куточок – екологічно чисте повітря, мальовничі краєвиди, що обрамлені лісовими пагорбами, річками Бушанка та Мурафа. Поряд — історико-культурний заповідник "Буша" та геологічний заказник "Гайдамацький яр", які викликають особливий інтерес у любителів дослідницького туризму.

У кожного гостя буде унікальна можливість відчути себе сільським жителем, побачити національний колорит, пожити в справжній сільській хаті з писаною піччю та скуштувати страви національної кухні.

На території садиби всі будиночки зі зручностями, кожен з яких декорований сучасними меблями та предметами традиційного українського побуту, такими як глечики, рушники, веретки та ін. Можливе розміщення з домашніми тваринами.

Будиночок для закоханих місткістю до 4 осіб. У будиночку: дві кімнати, телевізор, туалет, душ.

Зелений будиночок місткістю до 6 осіб. У будиночку: дві кімнати, піч-лежанка, туалет, душ.

Коричневий будиночок місткістю до 7 осіб. У будиночку: дві кімнати, камін, телевізор, туалет, душ.

Вартість проживання від 150 грн.

При розміщенні дітей віком до 6 років на окремому спальному місці надається знижка 50%. Холодна та гаряча вода в будинку є цілодобово, в холодну пору року вам без проблем увімкнуть автономне опалення.

Домашня кухня (українська та молдовська). Вартість 3-разового харчування —  250 грн. з особи. Також можливість готувати самостійно.

Попри всю відірваність від світу, за комфорт і наявність усього необхідного можете не турбуватися: гостей забезпечать місцем для паркування, для дітей тут є майданчик, а для тих, кому хочеться вже зовсім зблизитися з природою, є можливість поставити намет надворі і навіть утворити ціле наметове містечко. Також тут є альтанка і мангал. На території села є продовольчі магазини, ринок, кілька музеїв та безліч пам'яток і дивних скульптур. 

 

 

 


Обговорення


Повідомлень ще немає. Залиште перше!

Для можливості залишати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.