Танасієнко Наталія
Організатор
Команда: Вадим + Віталік
Рейтинг
Відгуки з попередніх подорожей
Загурський Дмитро
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Буковель - це завжди атмосферно. Моя ціль поїздки, виключно катання на лижах. Хоча, чани в сніжну, морозну погоду і Voda клаб теж варто спробувати. Кому потрібен не дорогий тур, з трансфером і поселенням в готель, максимально близько до підйомників, вам сюди! Часто подорожую сам, так історично складається, але це не означає, що всю подорож доведеться нудьгувати. На вечорі знайомств, завжди знайдеш привітних, усміхнених людей. Тай в номер вас заселять з кимось, ось вам і компанія. Все сподобалось з Бідняжками вже 7 років.
Читати далі...24 січня 2022 14:09
БТ
Тетяна
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Это была моя 5-я поездка с Бедняжками и как всегда всё было весело и на позитиве) Сопровождала нас Наташа Танасиенко - приятная, весёлая девчонка, которая всегда поможет и ответит на все вопросы (даже если вы эти вопросы задаёте повторно😁). Спасибо ей за организацию вечеров с играми, разговорами и вкусным глинтвейном😉 А также спасибо ребятам за компанию и веселье 😉
Автобус был хороший, чистый, тёплый и удобный. Водитель Олег профессионал своего дела, быстро и с комфортом довёз нашу группу👍
Отель неплохой, было чисто, тепло и комфортно. Единственный минус - это неразбериха с питанием. Сотрудники говорят, что нельзя заказать комплексный завтрак, хотя некоторым его всё-таки подавали🤨 Хотели заказать ужин перед выездом, тоже отказали. И у каждого сотрудника свой вариант, почему отказ🤷 Спасибо, что Наташа подсказала где и как поблизости можно заказать, чтоб в снежном апокалипсисе, который настиг нас в воскресенье, не бродить в поисках.
Но в общем и целом рекомендую данную поездку: и накатаетесь вдоволь, и весело проведёте время. Так что пакуйте чемоданы и 'Вперед за пригодами'😉
Читати далі...23 січня 2022 20:56
БА
Анастасія
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Повертаємось з Буковелю втомлені але щасливі, адже я уже трохи навчилась кататися на лижах. Приїхали на курорт досить швидко, дякуємо водію за швидку і безпечну дорогу. Приїхали залишили речі, поснідали у готелі «Марина» там смачний дерун гуцульський. На територіі є прокат спорядження, що дуже зручно, хлопці допомогли підібрати спорядження, ми швиденько вибрали усе і з інструктором поїхали вчитися. Погода була просто супер. Кататися було в задоволення. Наталя організатор велика молодчинка кожного вечора влаштовувала посиденьки то ігри, то глінтвейн🍷. Розважала нас постійно.
Ми і в один із вечорів брали чани, теж тут в готелі. Після катання чани саме те, тим паче зараз сніжок, ми вибігали пригали і в басенй і в сніг.
В цілому поїздка класна, обожнюю Карпати і всім раджу.
Дякую Бідняжкам, за ще одну гарну подорож))
Читати далі...23 січня 2022 20:44
Присяжнюк Анастасія
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Дуже дякую за чудову подорож! Я отримала масу позитивних емоцiй!
Навiть якщо ти не вмiєш кататись, можливо дуже класно вiдпочити: оглядовий пiдйомник, каток, сноутюбинг, Гуцул Ленд та багато iнших розваг.
Супроводжуюча Наталя дуже весела, комунiкабельна, завжди допоможе та пiдскаже потрiбну iнформацiю.
Автобус дуже комфортний, чистий, а водiй майстер своєï справи.
В готелi тiльки один мiнус - це звукоiзоляцiя, а точнiше ïï вiдсутнiсть. Але його перекривають багато плюсiв: в номерах дуже тепло та чисто, готують дуже смачно та швидко, є мансарда де можна вiдпочити компанiєю та попити глiнтвейн.
Читати далі...23 січня 2022 20:24
БТ
Бойко Тетяна
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Організація відпочинку з Бідняжками - це коли приїхав раз і плануєш відпочинок на наступний рік в це ж місце і в цей же час. Кожного разу повертаюсь від них з приємними спогадами, новими друзями і купою емоцій. Почнем з зручного автобуса та професіонала водія (їде плавно, акуратно, але достатньо швидко). Організатори біля тебе як біля малої дитини 24/7. Не хочеш - відпочиваєш сам, хочеш - організовують різні розваги, треба - шукають твій пакет десь на рецепції😂👍 По ціні - можна і не казати. За проїзд та проживання всього 2700 грн. Можна два рази в кафешку не піти і побачити мальовничі Карпати. Зараз ми й не заморочуємось з чоловіком, є відпустка чи вихідні - «Що там в Бідняжок?». Прийшли сюди з друзями, адже Бідняжки це «друзям від друзів»❤️ Дякую, ми накатались на лижах, напарились в чанах, накупались в теплих басейнах під відкритим небом та надегустуватись вина і карпатського чаю. До зустрічі на наступній подорожі😉
Читати далі...23 січня 2022 20:13
БМ
Максим
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Дякую «Бідняжкам» за організацію цієї крутої мандрівки до серця Карпат - Буковелю.
Було насичено)
Наталія - наша супроводжуюча - комунікабельна, хороша, справжній професіонал.
Водій профі, комфортний автобус, місця зручні, чисто.
Готель затишний, теплий(іноді занадто, не можна було в номері вимкнути опалення на ніч, а з сусіднього готелю дим), звукоізоляція погана.
Чисто, смачно готують, персонал чудовий.
Раджу цю мандрівку. Продовжуйте тішити мандрівників новими цікавими поїздками!)
Читати далі...23 січня 2022 20:13
Корнієнко Юлія
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )В путешествии понравилось практически все. Единственное, что хотелось поменять, это время приезда. Удобно было бы сразу расселяться в гостинице, отдохнуть после дороги и после начинать активный отдых. В остальном все продумано, начёсная от отменного трансфера, водитель без приключений и с максимальным комфортом доставил в места назначения, гостиницей, в котором для групповых поездок продумано все, заканчивая гидом Натальей, которая вовремя и не навязчиво подавала всю необходимую информацию. Общение впечатление от поездки на 100, до новых встреч 💋
Читати далі...23 січня 2022 20:10
КС
Козубенко Светлана
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )
Первый раз отдыхала с Бедняжками.Были в Буковеле.Очень приятно удивили организацией( организатор Наталья большая умничка, как мамочка над нами постоянно напоминала о событиях, всю инфу сбрасывала вовремя в вайбер) очень порадовал отель ,,Марина,, - чистые, приятные номера, хорошо, что в отеле есть кафе и возможность заказать еду.Автобус тёплый, комфортный.В общем я довольна на все 100!Ребята ,,Бедняжки,, спасибо вам за отдых отдыхала с вами впервые, но точно не в последний раз 😘Успехов вам во всех начинаниях 😊
Читати далі...23 січня 2022 20:09
НО
Наконечна Ольга
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Все було класно, весело та в дружній атмосфері.
23 січня 2022 20:08
БЛ
Лаура
Буковель. Гірськолижний сезон.
Буковель. Готель Маріна. ( 20 січня 2022 )Хороша поїздка, все сподобалось)
Єдине, що ванна кімната в номері була дуже брудна, це трішки змазало загальну картину.
Читати далі...23 січня 2022 20:06