Норвегія. Скандинавська мрія!

Друзі, цей текст ми написали для того щоб ви змогли швидко проглянули основні пункти та фішки нашої подорожі до Норвегії і прийняли для себе рішення чи вона гідна вашої уваги чи повна какаха!) 

Щиро ваші, по самі вуха втюрені в Норвегію, Рибачок та Антонюк.

Колись ця країна була лише мрією для нас, та вже четвертий рік поспіль ми готуємо для вас нашу найкращу мандрівку!
Природа Норвегії, без сумнівів, приголомшує до глибини душі своїми фіордами, горами, водоспадами, чистим повітрям, але не менше вона вражає своїми людьми, а точніше, їх високою свідомістю.

З нашої мандрівки ви привезете не тільки незабутні враження та тисячу фоточок, але й частинку Норвегії у своїй душі, яка неодмінно вплине на ваше подальше життя. Як мінімум, вас почне трясти від нашого засраного довкілля та, обв'язково, почнете сортувати сміття..)) (якщо ви ще досі цього не робили)

Ми завжди стараємся у наших подорожах окрім візуальної частини, пізнати країну зсередини, надихнутись та взяти щось для себе!) (і ми зараз не про китайські сувеніри)

❖Переваги нашої мандрівки:
 

Наш маршрут був розроблений так, щоб ми відвідали самий сок Норвегії, активно походили нозями, але й для комфорту наших учасників, мали час для чілінгу у самих крутих кемпах.

Транспорт:
Логістику яких ми ретельно продумали, щоб було комфортно, динамічно, економно: 
1. Інтерсіті - швидко та без черг перетинаємо кордон;
2. наш автобус єврокласу з привітнии водіями -  доставлять нас до омріяних локацій швидко та безпечно;
3. паром з Польші до Швеції та зі Швеції до Латвії долатиме величезні відстані морем поки ми розважатимемось, танцюватимемо чи спатимемо.


Проживання:
1. Хостел у Гданську, каюти парому, хостел в Осло, нормально, але нічого надзвичайного;
2. Цей розділ окремо хочемо присвятити саме розміщенню в наших кемпінгах! Найкращі норвезькі кемпи, традиційно, знаходяться на березі озера, а ще краще фіорда! Саме в таких ми й будемо відпочивати разом, насолоджуватись неповторними моментами в Норвегії, осмислювати всю велич та гармонію нашої планети.

Проживання дещо змінюється від конкретно обраної програми.

Ми зможемо ловити рибу, кататись на човнах та каноє, купатись у фіордах, тусити на фіш-паті та споглядати на білі ночі..))

❖Наші локації:

В наших подорожах ми відвідаємо аж чотири країни! Але три з них йдуть наче бонусом, головна ж - Норвегія! В Польщі ми відвідаємо Гданськ, в Швеції - Стокгольм, а у Латвії - Ригу.
По Норвегії, для того щоб побачити красу цієї країни, не варто мандрувати літаками, адже, просто їдучи норвезькими дорогами, відчуваєш себе совою, бо голова сама крутиться на всі 360!

Осло
Наше знайомство з Норвегією почнеться із столиці. Це місто значно відрізняється від більшості європейських столиць. В Осло ви не знайдете помпезної архітектури, чи заплутаних середньовічних вуличок. Норвежці люди вкрай прості та практичні, та, навіть, будівля оперного театру за задумом архітекторів - айсберг! Увесь цей практичний модерн гармонійно поєднується із величезною кількістю зелених парків для відпочинку на природі, та, звісно ж, з величезним плесом Осло-фіорда.

Stavkirke
Традиційну Скандинавську архітектуру ми також побачимо. Це буде 1000-літня ставшірке (церква), їх по всіх країні збереглось 28 лише.

Прогулянка на кораблику по Нерей-фіорду
Під час наших мандрів більшість краєвидів ми будемо споглядати з витоти гір, та просто, умовно кажучи,  "з суші". Саме тому щоб побачити цю  красу з нового ракурсу, з води, сядемо на корабель. І це буде 2-х годинна подорож на кораблику по найвужчому фіорду Норвегії - Нерей-фіорду!

Водоспади Латефоссен, Лангфоссен та Стейнсдальсфосс.
Це ТОПчик найкрасивіших водоспадів, хоча в Норвегії їх така незліченна кількість, що насправді просто подорожуючи країною ми побачимо набагато більше водоспадів ніж описано в наших програмах подорожей)

Місто Берген
Берген вже відрізняється від Осло і тут збереглись дерев'яні будинки які занесені до спадщини ЮНЕСКО - набережна Брюген. Берген одне із найтуристичніших міст Норвегії, тут панує історична скандинавська атмосфера рибацького та торгового містечка. Але, чесно кажучи,  ми сюди їдемо не заради міст.

❖Актівчик наше ВСЬО!

Льодовики Нігардсбріін та Буарбріін.
Коли бачиш ці величезні шмати блакитного льоду, яким по багато рочків - дух перехоплює від захвату. Побачити це диво природи зблизька та відчути його силу неодмінно варто хоч раз у житті. Проте ми одночасно відчуємо як швидко та безапецяційно він руйнується. І це не може не засмучувати.

Скеля Прекестулен
Для того щоб побачити справжню природу та неймовірні панорами Норвегії - потрібно вирушити у трекінг в гори!) Саме з Прекестунена з висоти 604 метра, відкривається неймовірна панорама на навколишні гори та на Люсе-фіорд!)

 

Ну і, звісно ж,  легендарний "Язик Троля"

Це місце, напевне, №1 за відвідуванням серед любителів трекінгу, фотографів та їх моделей)) в Норвегії.
Сюди, хоч не так легко дістатись, але всі старання обов'язково винагороджуються пейзажами, які важко описати словами чи передати на фото. Ці пейзажі показують справжню силу північної природи, яка перетворюється в незабутні емоції та омріяне фото на краєчку скелі - "Язик Троля"))))  

(Наявність в подорожі тих чи інших локацій залежить від обраної вами програми продорожі, читайте уважно)

Якщо ви мрієте потрапити в Норвегію, то вам до таких мрійників як ми!)
На літо 2020-го року ми заплановано 4 виїзди:


Виїзд 1 (7 - 17 червня) клік сюди (з Язиком Троля та льодовиком Нігардсбріін);
 
Виїзд 2  (5 - 15 липня) клік сюди (з Язиком Троля та льодовиком Нігардсбріін);

Виїзд 3  (19-30 липня) клік сюди (з Прекестуленом, льодовиком Буарбріін та Бергеном).

До зустрічі у наших мандрах дивовижною Скандинавією!)

 

*Тю, мало не забули саме головне: на добивочку даємо вам посилання на відгуки, які ми отримували від наших учасників протягом останніх 3-х років: читати тут.