Закупка абонементів на Буковель!

Друзі! Вітаю Вас на сторінці, яка присвячена зимовому відпочинку на курорті №1, а точніше закупці абонементів на підйомники Буковеля! Тут Ви зможете дізнатись, що таке абонементи, навіщо вони потрібні, як можна зекономити та відірватись по повній на засніжених схилах! Отож вперед!

Для замовлення абонементів необхідно: 

1. Ознайомитись із цінами і умовами акцій нижче.

2. Зробити заявку.

3. Оплатити замовлення.

4. Дочекатись смс та отримати свої скіпаси в нашому офісі або замовити доставку Новою Поштою на зручне для Вас відділення. 

Наступна закупка 15 жовтня!

Актуальні ціни на абонементи Буковель. Осінь 2016.

"Все і одразу"

Найцікавішим для більшості із нас є акція "Все і одразу", за допомогою якої можна придбати абонементи на низький сезон. Нагадуємо, низький сезон діє з початку сезону до 1 січня включно, та з 10 березня і до кінця сезону! 

Підказка! В нашій новорічній подорожі до Карпат, ми будемо кататись на Буковелі. Купуйте абонементи низького сезону, вони діють якраз на дати поїздки! 

"Екстра дні"

Для тих, хто хоче кататись не тільки в низький сезон, а і у високий, чудовим виходом буде купівля абонементів по акції "Екстра Дні". Ціна на них є дещо вищою, але все одно це допоможе зекономити відносно цін в сезон. 

  Як видно із таблиці. Принцип економії полягає в додаткових днях які ідуть як бонус.

"Акції на прокат спорядження"

Клас спорядження розподіляється відповідно до літери А - найновіші і найвищої якості, В - дещо гірші і старіші і тд.

  

Клубні картки.

Як уже було сказано, клубну картку потрібно придбати окремо та поповнити її одним із ваучерів. Прохання не плутати з іншими скіпасами, це окрема картка, новачкам вона не потрібна! Термін дії три роки. Якщо у Вас уже є клубна картка, та термін її вийшов її потрібно продовжити. Карти VIP дають додаткові бонуси, які саме тут.   

Але сама клубна картка не дає можливості підйому. Її ще треба поповнити (крім картки VIP-Brilliant).

Основною перевагою клубних карт є те, що Ви заплативши один раз за її придбання, три роки користуєтесь можливістю купувати ваучери. А це найдешевші ціни на курорті.  

Для замовлення абонементів необхідно: 

1. Ознайомитись із цінами і умовами акцій нижче.

2. Зробити заявку.

3. Оплатити замовлення.

4. Дочекатись смс та отримати свої скіпаси в нашому офісі або замовити доставку Новою Поштою на зручне для Вас відділення. 

Наступна закупка 15 жовтня!

Спеціальні умови.

Для справжніх фанів гірськолижного відпочинку, раді повідомити, що при замовленні абонементів на суму більше 15 000 грн можна отримати знижку 5 % від суми. Гуртуйтесь та отримуйте додаткові бонуси.  

 

 

Для чого це все потрібно?

Можливо у Вас виникне запитання, а куди їх подіти та як їх використати, адже крім самих абонементів ще треба подорож в яких їх можна буде обкатати. По великому секрету скажемо, ми збираємось цього року закатати Буковель у мінус! Ще грандіозніше, ще масштабніше ще крутіше! Очікуйте на анонс перших подорожей найближчим часом! Це буде ще та зима)

 

Організатори

З усіма запитаннями щодо закупки абонементів та подорожей на Буковель звертайтесь до відповідальних Організаторів:

Базалицький Вадим тел. 067 432 26 39

Цеплий Віталій тел. 098 530 18 29

Адреса офісу: м.Вінниця, вул. Соборна 7 (біля автосалону "Володимир") Час роботи: пн.-пт. з 12.00 до 19.00 , сб.-нд. вихідний