Montenegro

Маленька, проте незабутня та спокуслива, це вона - Чорногорія!

У цьому описі ми запевнемо вас - чому варто відпочивати саме у Чорногорії, що після, ви як мінімум захочете відвідати цю країну або і зостатись тут, як це зробили декілька наших учасників..))
Це маленька, дружелюбна країна, що користується попитом серед шанувальників недорогого та екологічного відпочинку. І тут склались усі необхідні інгредієнти для шикарного релаксу: море, гори та стародавні міста в заплутаних вуличках яких хочеться заблукати..)

Про красу цієї країни можна довго описувать, розповідати враження та показувати фоточки... звісно фоточки ми вам покажемо)), але поки що, просто повірте нам - в Чорногорії, ну, нереально красиво!) 

Яке ж воно - те морько?

Звісно, одна з основних причин відвідати цю країну - Адріатичне море!!) Чистесеньке, прозоре, солоне - кольору неба) В ньому хочеться бути і не хочеться так щоб в ньому не бути..)) Воно рятує від скаженого сонечка в липні-серпні та наповнює щастям))

Ну море це понятно - А що ще тут цікавенького?

Чорногорія країна не велика, а точніше розміром приблизно як пів вінницької області, але на цю компактну територію вона розмістила в собі стільки цікавостей що й за місяць усе не передивишся), але основне та найцікавіше ми вам з великим задоволенням покажемо!)

Природа гарно обдарувала країну нашого відпочинку, а її давня архітектура дуже гармонійно вписується в природно-гірсько-морські пезажі))

Про те що тут можна побачити та куди піти, можна написати захопливу книгу, чи зняти серіал)) - це країна яка вражає з кожним подихом, з кожним кроком! - Любите гори - дві години їзди і ви вже на висоті майже 2000 метрів споглядаєте на неймовірні гірські пейзажі та насолджуєтесь гірським, прохолодним повітрям! - Хочете назад до моря?! - Тих же дві годинки і ви вже на узбережжі Адріатики, обіймаєте хвилі улюбленого морька)).

Одна із найцікавіших екскурсій це морський круїз з купанням в морських печерах!)) 

Хочу незабутніх емоцій!)

Якщо у вас водійське посвідчення та трішки досвіду - фішкою цієї країни є розвинута інфраструктура прокату кабріотетів!) - От тільки уявіть собі - ви їдете на шикарному кабріолеті, вітер куйовдить волосся, а ви сполядаєте з одного боку на гори, а з іншого на море - ну хіба не круто?!))
А які шикарні фоточки вийдуть.. мммм...)) Враження гарантовані!)
Ми підскажемо де найкраще взяти авто, куди поїхати та дуже ймовірно що поїдемо з вами))

Про курорти в яких ми відпочиваємо:

У наших подорожах ми будемо здебільшого відпочивати на курорті під назвою Чань! (Не переймайтесь, китайців тут немає, влітку їм ймовірно й на свому Ханьяні добре))

Тут наш готель знаходиться за 100 метрів від пляжу, до нашого проживання для повноцінного відпочинку включено 2 разове харчування!

Не будемо лукавити - в сезонні місяці біля морька любимо відпочивати не тільки ми, а й багацько інших людей, як наслідок пляжі в липні-серпні переповненні (і жоден курорт не є вийнятком)). Тут в нагоді вам стане наш досвід та винахідливість!))
Коли на загальному пляжі зона особистого комфорту не є можливою - ми наймаємо кораблик для нас, який пливе на безлюдний пляж!)) Там ми зможемо в повній мірі насолодитись хвильками Адріатики)

Також для любителів низького та оксамитового сезону у нас є бюджетна подорож в червні та вересні на курорт Бульяріца:
Це невеличке село, спокійне та з найбільшим пляжем на Будванській рів'єрі!)

Тут нам завжди вистачить місця на пляжі, спокою та релаксу). Також тут ми житемемо у приватній садибі, з міні кухнями із усім необхідним для приготування їжі, садиба знаходиться також метрів за 100 від пляжу)

Фішкою курорта Бульяріца - це можливсть прогулянок по чудовій пейзажній алеї у сусіднє містечко Петровац. Тобто хочеш спокою та релаксу - ти вже серед нього в Бульяріці, хочеш гуляти та чогось двіжовішого - 25 хвилин пішки і ви серед красивого галасу в сусідньому містечку - Петровац)

Поки що це все що ми хотіли вам розповісти про відпочинок в Чорногорії, стараючись зробити цей опис не завдовжки з китайську стіну..)), а вмістити сюди гарні фоточки та свою любов до цієї країни)))
 

 

Якщо все узагальнити то можна сказати таке:
* У наших виїздах на 2020 рік, ми додали транзитний готель у м. Мукачево по дорозі вперед, таким чином у нас буде лише один нічний переїзд в один бік (курорт Чань). 
* Чорногорія поки що не входить до Євросоюзу, тому ціни тут відчутно нижчі, тут кожний середньостатистичний українець може кайфанути на свій гаманець. 
* У цій мандрівці можна всі дні чілитись на пляжі або ж досліджувати країну.
* Цікаві екскурсії частина яких вже входить у вартість.
* Ми подбали про те щоб ви не заморачувались над їдлом, сніданок та вечеря включена у вартість (курорт Чань).
Ми дуже любимо Чорногорію та маємо гарний досвід організації відпочинку в цю країну та зробимо ваш відпочинок незабутнім!)
А ще!) В 2020 році у нас буде можливість діставатись до Чорногорії всього за 2 години в літаку))

 

Ну і звісно ж детальна інформація про наші виїзди у 2020 році:

А так би мовити щоб закріпити результат пропонуємо переглянути наше відео, яке ми не знайшли в широких просторах гуглу та ютюбу, а зняли власноруч!))