Ісландія - "країна льоду і полум'я"

Холодне сонце Ісландії

Ісландія - країна ельфів і вікінгів, північний острів, де дітей досі лякають тролями))) Країна, де 280 днів на рік можна побачити Північне сяйво, де льодовики, вулкани, гейзери і водоспади. І де, усе навколо нагадує пейзажі з фантастичного кіно) Це подорож на край світу у всіх сенсах написаного! Ми відвідаємо країну, яку з усіх боків омиває океан та завітаємо до найпівнічнішої столиці! Це не легка, але дуже захоплююча мандрівка, тож збирайтесь з духом та приєднуйтесь - вперед за пригодами!)

Великою перевагою нашої подорожі буде високопрофесійний гід в Ісландії, який вже став нашим хорошим другом). Сергій, родом з України, але вже 20 років проживає в Ісландії. Він повністю закоханий в цю країну і дуже добре знає її історію та природу, то ж поділиться з нами усіма її таємницями та покаже нам кращі живописні місця острова. Хто ж, як не місцеві мешканці можуть краще розповісти про життя, культуру, особливості та специфічність місцевої їжі. По маршруту ми пересуватимемось затишним бусом з wi-fi. Будуть створені усі умови для того, щоб наша подорож була захоплюючою і комфортною. 

Ісландія - північна острівна країна, яку від решти світу відділяють океани, тож населенню вдалось зберегти свою історію, традиції та природу... На всьому острові проживає всього 300 тис. чол, тому зустріти туристів набагато простіше, ніж корінних жителів. Американці, європейці, східні мандрівники - всіх манить краса цієї незвичної країни і, навіть відносно холодний клімат не заважає цьому! Не чекайте від цієї подорожі вишуканої архітектури, розкішних готелей і різноманітної кухні... Ісландія манить нас до себе природою, краса якої вражає!

За 5 повних днів в Ісландії, ми обїдемо половину острова і відвідаємо усі "must visit" локації: національний парк внесений у спадщину ЮНЕСКО, декілька потужних і незвичних водоспадів, лагуну з термальною водою, на територі якої є маленький гейзер, крижану лагуна з айсбергами, неймовірне місце сили - чорний пляж, гейзери в геотермічному районі, магічний півострів Снайфедльснес і ще багато казкових місць Ісландії.

Маршрут нашої подорожі наступний: Київ - Варшава(літак) (Wizzair)., Варшава - Рейк'явік(літак) (Wizzair). Рейк'явік - Варшава(літак) (Wizzair), Варшава - Київ(літак) (May).

Це найдешевший і найзручніший, з нашої точки зору, план. Але, якщо Вам зручніше летіти в Ісландію з інших країн (напр. Вільнюс або Рига), то питайте організаторів. Варіанти інші є, просто вони дещо дорожчі. Ціна на квитки не стабільна, тож ми її не включаємо до орг. збору! 

Для перельотів ми обрали авікомпанію Wizzair. До вартості квитка включено ручну поклажу (норми ручної поклажі Wizzair - 40 X 30 X 20 см. МАКС. 10 КГ). В ручній поклажі заборонено перевозити колючі прибори та рідини місткістю більше 100 мл. 

Можна додатково взяти багаж (норми багажу 149 X 119 X 171 СМ. МАКС. 10 КГ), уточнювати з організатором.  

Варто дуже серйозно віднестись до підготовки цієї подорожі, тому якщо Ви в чомусь не впевнені, чи маєте запитання, то краще зателефонуйте нам для уточнення інформації!)

Тож якщо ви вже загорілися і мрієте потрапити до Ісландію, вам до нас!)

Холодне сонце Ісландії 18-24 березня, клікніть сюди
Холодне сонце Ісландії 12-18 травня, клікніть сюди
Холодне сонце Ісландії 4-10 липня, клікніть сюди