Тур-Клуб Бідняжка (Вінниця) | Увага! АКЦІЯ на абонементи на підйомники ГК Драгобрат триває до 30/11

Увага! АКЦІЯ на абонементи на підйомники ГК Драгобрат триває до 30/11

Про АКЦІЮ на підйомники:  

акція-Драг-1024x682

Щороку гірськолижний комплекс "Драгобрат" надає змогу любителям гірськолижного відпочинку купувати абонементи на підйомники за цінами значно нижчими ніж вони будуть у касі на час початку сезону. І чим раніше ми їх купуватимемо тим дешевшими вони для нас будуть.

Згідно АКЦІЇ, ціна на 50 підйомів до 30/11 буде 850 грн.

Бідняжки мають унікальну можливість придбати абонементи (пропуски/вхідні квитки) на бугельні* підйомники гірськолижного комплексу "Драгобрат" номіналом 10/20/50 підйомів чи в будь-якій їх комбінації по вартості 17 грн за підйом (до 30/11).

Якщо комусь потрібні дитячі абонементи на бугель - звертайтесь до Андрія Рибачка, замовимо  в індивідуальному порядку і такі.

Придбані зараз абонементи діятимуть НА УВЕСЬ СЕЗОН 2017/2018, без поділу на низький/високий. Ми ж плануємо кататись на Драгобраті від початку сезону і до самісінького його закінчення!)) Тому запасайтесь!

За цим посиланням на анкету можна зареєструватись та замовити необхідну кількість підйомів, там є інформація щодо проплати. Ціна по 17 грн за підйом до 30.11.17 (включно).

Ось ціни на підйомники, що діятимуть у сезоні 2017/2018, якщо їх купувати у касі на місці.

Унікальність акції для Бідняжок полягає у тому, що ми можемо замовляти абонементи будь-якого номіналу (10/20/50 підйомів), а не лише 50-ки. Ми навіть радимо набирати необхідну вам кількість підйомів абонами меншим номіналом, так зручніше. Тобто до 30/11 один підйом для нас коштує по 17 грн. Доступні номінали 10, 20 та 50 підйомів ну і будь-яка комбінація із них.

Що воно таке ті абонементи (скі-паси)?

Катання на лижах чи борді передбачає швидкісний спуск з гори!) А от підніматись на ту гору пішки не зовсім прікольно. Тобто існують такі штучки, що піднімають вас на верх. Є кріселка, на яких сидять, а є шваберки під  попу - бугелі. Тобто фактично ми сплачуємо кошти за кожен підйом на такій чудо-приспособі, а не за спуск. Тобто абонемент -  це така собі картка, яка дозволяє користуватись підйомниками!)

Про ДРАГОБРАТ:

Драгобрат - самий високогірний гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1400 м над рівнем моря, на стику хвойних лісів і зони альпійських луків біля підніжжя гори Стіг (1707 м) та г. Близниця (1883 м) в районі Свидовецького гірського масиву . Завдяки значній висоті та унікальному клімату схили Драгобрату забезпечені  природним сніжним покривом!

Траси Драгобрату постійно обслуговуються снігоущільнюючою технікою. Любителі пофрірайдити  мають необмежені можливості катання на лижах і сноубордах на цілинному снігу.

Завдяки давній та надійній дружбі Бідняжок і Драгобрату, ми маємо практично найвигідніші умови для катання (проживання, прокат, абонементи, інструктори).

Про БУГЕЛЬНІ (буксировочні) ПІДЙОМНИКИ:

Драгобрат відомий своїм пухляком та широкими можливостями катання поза основними трасами, але це вже в залежності від вашого досвіду та усвідомлення, що відповідальність лежить на вас особисто. Офіційно з'їзд із траси є забороненим та небезпечним.  На Драгобраті є 2 крісельних підйомники, але вони дорогі і часто закриті через погані та небезпечні погодні умови. Є також кілька бугельних  та навчальних мультиліфтів для початківців.

Ми, у більшості випадків, катаємось на бугельних підйомниках бо:

- вони зовсім поруч із нашим готелем ( 20 метрів);

- вони піднімають на центральні траси, що в улоговині, де катання найкомфортніше і найчастіше відкрите (погода дуже примхлива);

- вони найдешевші, особливо коли у період акції,  ми купуємо від 17 грн за підйом;

- вони не дають змерзнути у шквальний вітер, як на кріслі, бо при підйомі працює усе тіло;

- вони піднімають на вершини, звідки є багато спусків не по трасі;

- вони навчають вас відчуття рівноваги і, як наслідок, покращують навики катання;

- вони зближують лижників, бордерів і лижників із бордерами))).

Ось офіційна схема трас на Драгобраті, але фантазія катальника може значно її урізноманітнити!)) І пострибати знайдеться де!

Коментар автора: за 5 років на Драгобраті ми навчились кататись  так, що піднявшись на бугелі, можемо з'їхати по будь-якій трасі і знову вернутись на бугіль без прогулянок пішки)) Правда, легше це дається лижникам.

За цим посиланням на анкету можна зареєструватись та замовити необхідну кількість підйомів, там є інформація щодо проплати. Акційна ціна до 30/11 (включно)!

Усі додаткові запитання можна задавати Рибачку Андрію написавши на Фейсбуці, або за тел. 0968825033 чи 0934053343.