COVID-19

Друзі!
У цей складний час для нас і всього світу, ми намагаємось надати усім вам відповіді на запитання, які вас турбують, запропонувати підтримку і якнайкраще вирішити ситуації стосовно подорожей у майбутньому.

Ми, як і вся Україна, були не готові до такого розвитку подій, адже ситуація, що склалась з коронавірусом є безпрецедентною для всього світу.
Тим не менш ми вжили всіх заходів аби наші учасники були спокійними за свої заплановані та оплачені подорожі.

Далі інформація про наші дії:

 •  Під час карантину: всі наші подорожі на час карантину - відмінено. Учасники повідомлені, кошти за згодою перенесені на інші мандрівки.

Дякуємо всім, хто поставився з розумінням до прохання не забирати оплати, а переносити їх на інші подорожі, адже знаючи, що ви з нами поїдете в подорож пізніше, нам і вам буде значно легше пережити цей період

 • Після карантину: подорожі заплановані на квітень та травень зараз намагаємось по можливості перенести на більш сприятливий період, про всі зміни та нові дати будемо повідомляти додатково.
  На подорожі, що відбудуться в травні та червні ми зменшили термін повернення коштів з 45-ти до 20 днів, щоб у вас було більше часу перечекати хвилю карантинів і заборон і прийняти рішення про мандрівку ближче до її дати
   
 • Робота офісу: згідно з постановою Вінницької міської ради від 16 березня, яка передбачає повний карантин організацій та підприємств Вінниці (окрім продовольчих магазинів, аптек та АЗС) наш офіс працюватиме в телефонному режимі підтримки за звичайним графіком.

Графік роботи офісу:
ПН - ПТ  -  з 10.00 до 19.00,
СБ  - з 10.00 до 17.00,
НД  - вихідний.

Телефони: (098) 782-71-77, (093) 782-71-77 (активні в робочі години офісу)

 • Що робимо зараз: ми на карантині по домівках продовжуємо працювати і віримо, що зовсім скоро ми подолаємо цю епідемію і знову будемо насолоджуватись світом та Україною.

Закликаємо всіх зберігати спокій, не виходити в місто без нагальної потреби, щоб не наражати себе на небезпеку, читати перевірену інформацію і виконувати рекомендації МОЗУ: https://moz.gov.ua/
Всі організатори подорожей залишаються на зв'язку і завжди готові відповісти на ваші запитання!

 • Як повернути кошти: оскільки кожна подорож унікальна і ситуації та домовленості з партнерами та контрагентами - різні, то ж звертайтеся до відповідного Організатора - він все детально розповість.
   
 • Що нового для вас:

Завдяки вашій підтримці та розумінню ми не опустили рук і продовжуємо працювати.
Ми створили нові додаткові вигідні умови бронювання подорожей  “Ранні пташки від Бідняжки”.
Кожен, хто зареєструється і оплатить подорож з обраного переліку до 25 травня, зможе заощадити відчутну суму (деталі — на сторінках поїздок). А разом і допоможете нам не втратити позицій за час вимушеної паузи.
Всі доступні наразі поїздки за умовами “ранніх пташок” зібрані за цим посиланням:
tcb.com.ua/birds/

Подарункові сертифікати від Тур-клубу Бідняжка відтепер можна придбати онлайн в особистому кабінеті на нашому сайті!
Початковий номінал сертифікату - 100 грн.
Ціна його дорівнює обраному номіналу.
Сертифікат можна використати на будь-яку подорож або подарувати комусь (у кабінеті після покупки його можна завантажити, розрукувати і подарувати або використати спеціальний код на конкретну подорож)

Також, якщо Ви хочете допомогти клубу в цей нелегкий час - придбайте сертифікат для себе і використайте його в безпечний період після карантину

Ваш Тур-клуб Бідняжка!