COVID-19

Друзі, ми запроваджуємо можливість не втратити свої кошти в разі захворювання на COVID-19 або введення обмежень на подорожі пов'язаних із пандемією.

Зверніть увагу, що ви отримуєте право на відмову від участі у заброньованій подорожі чи зміну дат подорожі із повним збереженням коштів, не зважаючи на наші основні правила та терміни скасування бронювань, якщо перед початком подорожі ви отримали позитивний лабораторний ПЛР/антиген тест.

Ми повернемо вам Організаційний збір у розмірі 90% або перенесемо в повному обсязі на інші дати або іншу подорож після вашого одужання. Для підтвердження потрібно пред'явити позитивний лабораторний ПЛР/антиген тест, зроблений не раніше ніж за 10 діб до початку мандрівки. Виключенням є додаткові послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг, пором, музейні квитки), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею і т.д.).

Важливо! Якщо ви планували подорож з сім'єю – право на відмову від подорожі чи перенесення дат з повним збереженням коштів отримує вся сім’я першого ступеня спорідненості.

Якщо ви планували подорож з друзями чи іншим колективом право на відмову від подорожі чи зміною дат подорожі зі збереженням коштів мають право лише Учасники із позитивним лабораторним ПЛР/антиген тестом.

Якщо, на вашу думку, ви контактували із хворим на Коронавірусну хвороба (COVID-19), то для відмови від участі у заброньованій подорожі чи зміну дат подорожі із повним збереженням коштів вам все ж необхідно зробити лабораторний ПЛР/антиген тест. Якщо тест негативний – поїхали!))

В разі, якщо запланована подорож не може відбутись по причині обмежень, введених урядом або іншими уповноваженими органами, ми повернемо або перенесемо кошти у повному обсязі, на вибір учасника. Виключенням є послуги придбані в третіх контрагентів (наприклад квитки на літак, потяг), які повертаються або переносяться в межах правил, визначених даними контрагентами (авіакопаніями, укрзалізницею).

В будь якому разі, при перших підозрах на коронавірус, будь ласка, звертайтесь до Організаторів.
Нагадуємо, що також:

  • ви маєте можливість перепродати свої місця на подорож із особисто вами визначеною сумою знижки (#швидкаваліза) і ми вам в цьому всіляко посприяємо
  • на вашому місці можуть поїхати рідні, близькі, друзі, які не контактували з хворою людиною та не мають ознак хвороби.

 

Правила в'їзду в Україну:

В'їзд до України без обмежень за наявності документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях, виданий відповідно до ММСП або відповідно до укладених Україною міжнародних договорів про взаємне визнання документів про вакцинацію або довідки 063-О про перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19.

Якщо такі документи відсутні громадяни  встановлюють застосунок "Вдома" та беруть на себе зобов'язання розпочати самоізоляцію через 72 години в разі відсутності негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, зробленого протягом 72 годин з моменту перетину кордону.


Бережіть себе! Побачимось в нових мандрівках!