Правила використання подарункових сертифікатів

Вiтаємо, Друже!)

Ти став власником Подарункового Сертифікату від Тур-Клубу «Бідняжка» розробленого спеціально на замовлення компанії “Playtika”.

Ти можеш використати його у декілька способів:
- для оплати будь-якої із наших поїздок на сайті  tсb.com.uа у 100%-му розмірі. Проте слід також  зазначити,  якщо в обраній подорожі передбачені інші послуги сторонніх організацій, які оплачуються додатково самостійно – то при оплаті їх їз суми подарункового  Сертифікату буде списано комісії у сумі 5% до вартості послуги;
- для оплати проживання у глемпінгу “Голубе озеро” instagram.com/mogylivka.glamping у 100%-му розмірі;
- або ж замовити з допомогою нашої менеджерки будь-яку сторонню туристичну послугу (готелі/авіа/транспорт/тури інших операторів) із нашою комісією у розмірі +15% до вартості обраних  послуг.


Для зарахування номіналу Сертифікату в якості оплати будь-якої із наших поїздок обраних на заброньованих на сайті  tсb.com.uа, просто введи унікальний таємний код, який відображений на ньому у виділеному прямокутнику. 


Обов'язково ознайомся з правилами використання подарункових Сертифікатів: 
1. Подарунковий Сертифікат надає його пред'явникові право взяти участь у будь-яких заходах ТК «Бідняжка», оплатити розміщення в глемпінгу “Голубе озеро”, чи замовити сторонні послуги протягом терміну дії Подарункового Сертифіката.
2. Подарунковий Сертифікат не є платіжним документом чи цінним папером.
3. Подарунковий Сертифікат є еквівалентом суми, на яку його пред’явник має право взяти участь в заходах Клубу, оплатити розміщення в глемпінгу “Голубе озеро”, чи замовити сторонні послуги із комісією у +15% до вартості послуг.
4. Власником Подарункового Сертифікату вважається особа, яка пред'явила його - вказавши секретний кодом, який розміщено на внутрішньому розвороті.
5. Номінал Подарункового Сертифіката вказується в гривнях та дорівнює його вартості. 
6. Термін дії Подарункового Сертифіката: 1 pік з моменту закінчення військового стану в країні. 
7. У разі, якщо Подарунковий сертифікат не був використаний його Власником протягом терміну дії, сума, сплачена за Подарунковий Сертифікат, залишається в розпорядженні ТК «Бідняжка» і поверненню не підлягає. Власник Подарункового Сертифікату втрачає право на його використання згідно з даними Правилами з 00:00 години дати, наступної за останнім днем терміну дії Подарункового Сертифіката. 
8. Подарунковий Сертифікат не є іменним: використати Подарунковий Сертифікат може як особа, що особисто яка його отримала в подарунок від компанії, так і будь-яка інша особа, яка пред'явила цей Подарунковий Сертифікат.
9. Якщо вартість заходу перевищує номінал Подарункового Сертифіката, його пред'явник доплачує різницю між номіналом Подарункового Сертифіката та вартістю заходу. Якщо вартість заходу менша за номінал Подарункового Сертифікату, різниця коштів може бути використана для участі в наступних заходах
10. Відмова від участі у заходах здійснюється у відповідності до правил ТК «Бідняжка», а якщо якась частина коштів буде збережена, то може бути перенесена на майбутні подорожі за вибором Власника Сертифікату. 
11. Подарунковий Сертифікат не підлягає поверненню та зворотному обміну на грошовий еквівалент.
14. У разі втрати Подарунковий Сертифікат відновленню не підлягає. 
15. Менеджери  ТК «Бідняжка» мають право не прийняти Подарунковий Сертифікат у разі виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень Подарункового Сертифіката, про що негайно повідомляється пред'явнику останнього. 
16. Придбання Подарункового Сертифіката свідчить про: - сплату Замовником Подарункового Сертифіката його вартості, зазначеної на лицьовій стороні.

Твій персональний менеджер  - Белішова Тетяна   (093)089-70-64, (098)004-34-51

Перейти до вибору подорожей!