Правила використання подарункових сертифікатів

Вiтаємо, Друже!
Ти став власником подарункового сертифікату від Тур-Клубу «Бідняжка»! 
Ти можеш використати його для оплати наших поїздок на сайті tсb.com.uа
Просто введи унікальний таємний код, який відображений на ньому у виділеному прямокутнику! 

Обов'язково ознайомся з правилами використання подарункових сертифікатів: 
1. Подарунковий Сертифікат надає його пред'явникові право взяти участь у будь-яких заходах ТК «Бідняжка», протягом терміну дії Подарункового Сертифіката. 
2. Подарунковий Сертифікат не є платіжним документом чи цінним папером.
3. Подарунковий Сертифікат є еквівалентом суми, на яку його пред’явник має право взяти участь в заходах клубу
4. Власником Подарункового Сертифікату вважається особа, яка пред'явила його для участі у заходах ТК «Бідняжка».
5. Подарунковий Сертифікат можна придбати за готівкові кошти або шляхом безготівкового розрахунку.
6. Номінал Подарункового Сертифіката вказується в гривнях та дорівнює його вартості. 
7. Термін дії Подарункового Сертифіката: 1 pік з моменту його придбання. 
8. У разі, якщо Подарунковий сертифікат не був використаний його Власником протягом терміну дії, сума, сплачена за Подарунковий Сертифікат, залишається в розпорядженні ТК «Бідняжка» і поверненню не підлягає. Власник Подарункового Сертифікату втрачає право на його використання згідно з даними Правилами з 00:00 години дати, наступної за останнім днем терміну дії Подарункового Сертифіката. 
9. Подарунковий Сертифікат може бути використаний тільки один раз. Для оплати заходів ТК «Бідняжка» у межах номіналу Подарункового Сертифікату Власник повинен передати Подарунковий Сертифікат організаторам ТК «Бідняжка». 
10. Подарунковий Сертифікат не є іменним: використати Подарунковий Сертифікат може як особа, що особисто його придбала, так і будь-яка інша особа, яка пред'явила цей Подарунковий Сертифікат Організаторам.
 11. Якщо вартість заходу перевищує номінал Подарункового Сертифіката, його пред'явник доплачує pізницю між номіналом Подарункового Сертифіката та вартістю заходу готівковими коштами. Якщо вартість заходу менша за номінал Подарункового Сертифікату, різниця коштів не повертається.
 12. Відмова від участі у заходах здійснюється у відповідності до правил ТК «Бідняжка», а невикористана частина коштів може бути перенесена на майбутні подорожі за вибором Власника Сертифікату. 
13. Подарунковий Сертифікат не підлягає поверненню та зворотному обміну на грошовий еквівалент.
14. У разі втрати Подарунковий Сертифікат відновленню не підлягає. 
15. Організатори ТК «Бідняжка» мають право не прийняти Подарунковий Сертифікат у разі виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень Подарункового Сертифіката, про що негайно повідомляється пред'явнику останнього. 
16. Придбання Подарункового Сертифіката свідчить про: - сплату Власником Подарункового Сертифіката його вартості, зазначеної на лицьовій стороні.