Болгарія 2019!

Болгарія – це країна, яка поєднує мальовничу природу, стародавні пам'ятники, широкі пляжі, а також різноманітну та дуже смачну кухню. Мандрівників манить безліч речей у Болгарії: тепле південне море, свіже повітря, пісочні, чорноморські пляжі та м'який клімат. 

Ми відпочиваємо на курорті Сонячний Берег, що має міжнародний знак якості «синій прапор», який підтверджує безпеку для здоров’я та чистоту води. Сонячний Берег  - це широкий пляж, тепла морська вода та досить гарно розвинена інфраструктура – є відмінними особливостями цього відпочинку.

Для ідеального відпочинку ми обрали два готелі:

Комплекс "Свята Єлена"

Ціна від 130 євро за 8 днів відпочинку!
Розташований в тихому спальному районі, підходить для сімейного та молодіжного відпочинку. У 6 хвилинах пішого шляху до прогулянкової набережної, розважальних закладів, моря і пляжу, на відстані 750 метрів до берега моря. В кожному номері є кухня зі всім необхідним посудом або ж можна харчуватись в сусідніх кафе.

Готель "Рубі"

All inclusive. Ціна від 275 євро за 8 днів відпочинку!
Затишний апарт готель знаходиться в тихому місці на півдні Сонячного берега біля самого моря. Ми проживаємо на першій береговій лінії!  Наша подорож включає в собі харчування по системі все включено, що передбачає триразове повноцінне харчування, ланч із кавою та солодощами та звичайно, безлімітний алкоголь на барі :)

Розваги на курорті

Болгарія – це не тільки море, що манить до своїх берегів, а й велика кількість ресторанів та кафе, в яких можна скуштувати страви національної болгарської та міжнародної кухні. Ми спробуємо безліч різноманітних розваг та можливостей для активного відпочинку: похід до аквапарку, вечір в болгарському селі з танцями та безлімітним вином, шалені нічні дискотеки.

Неподалік від нас знаходиться стародавнє місто Несебр, що чарує своїми вузькими вуличками та дивовижними краєвидами на нічне місто. Саме це місто є одним з найдавніших міст Європи. Кожного дня вчені та історики досліджують та відкривають все нові сліди давніх культур та цивілізації, які жили на півострові Несебр. Прогулянка у Несебер, це ніби подорож у часі. Коли опиняєшся в цьому місті хочеться взяти камеру та знімати фільм про минуле болгарського народу.

Подорож в Стамбул

Під час відпочинку в Болгарії ми поїдемо в Стамбул, та за один день пізнаємо турецьку культуру та ознайомитись з ключовими місцями столиці Туреччини. Стамбул – це місто-легенда зі своєю історією та вражаючою архітектурою. Під час мандрівки ми пройдемось найвизначнішими місцями та вуличками Стамбулу, завітаємо на відомий турецький ринок та здійснимо  прогулянку на катері по водах протоки Босфор.

 

Ми маємо виїзди на все літо два рази на тиждень!
Вперед за пригодами відкривати 5-й сезон відпочинку в Болгарії!