На море в Затоку!

На вулицях нашого міста стає все спекотніше, дні стають довші, а ночі коротші..!І це означає, що тур-клуб «Бідняжка» збирається на побережжя теплого, лагідного та безмежного Чорного моря. Всім відомо, що кращий відпочинок влітку – це безумовно подорож з Бідняжками в Затоку, де немає місця для нудьги, а є тільки гарячий золотий пісок, чудовий настрій, легкість відпочинку та враження на цілий рік. 

Затока – це сонячний та гостинний курорт, який дарує Вам любов сонця, тепло моря та ніжність заходу сонця, це справжній літній рай для туриста. Затока також відома завдяки своїм піщаним пляжам, які розташовані уздовж коси, яка розділяє Чорне море та Дністровський лиман, пологе дно, кліматичні особливості, розвинену інфраструктуру та численні бази відпочинку.

Ми обрали найкращу базу відпочинку на усьому узбережжі Затоки. База «Каса-Бланка» немає кордонів і в цьому родзинка нашого помешкання, адже виходячи з номеру перед Вами лише приємний пісочок та чисте море. Господарі бази створили атмосферу єднання людини з природою, що дає з головою поринути у відпочинок та насолоджуватись казковою природою нашого краю. Яскраво білі будиночки, які знаходяться в далечині від туристів та шуму гучних вечірок, стоять так велично, немов і справді знаходишся за сотні тисяч кілометріфв від дому у славнозвісній Касабланці.

Яскрава база відпочинку – не єдине що вабить Бідняжок у Затоку з Вінниці у це наповнене сонячним теплом та позитивною енергією місце з кожним роком. За тридцять хвилин від місця нашого причалу, вирує активне життя з гучними дискотеками, смачною їжею та веселощами на будь-який смак. Також усі Бідняжки люблять збиратись на пляжі для того, щоб тусити, відпочивати, грати ігри та просто насолоджуватись життям у щирій та веселій компанії нових та бувших друзів.

Розваг на нашому відпочинку буде безліч і одна з них – це екскурсія до Білгород-Дністровська, історія якого датується більш ніж 2500 років. Білгород-Дністровськ – це найдавніше місто в сучасній Україні, та один з найдавніших міст усієї Європи. По величі та старовизні, це місто не поступається Риму та Афінам, які в свою чергу разом з Білгород-Дністровськом входять в десятку найдавніших міст усього світу. Така екскурсія - це чудовий шанс відволіктись від палкого сонечка та поринути у таку загадкову історію нашої Батьківщини. 

Але не одними історичними спогодами захоплює тур у Затоку. Ми запланували виїзд до сучасного та продуктивного «Центру культури вина Шабо». Впродовж нашої екскурсії ми поринемо у п’янкий аромат вина «Шабо», його історію та сучасність. Відкриємо для себе таємниці поселення Шабо і його засновника Луї Тардана. І на сам кінець зможемо насолодитись не тільки ароматом, але й смаком вина, вермута і коньяку, які виготовляють безпосередньо у цьому місці.

Ну що ж, Друзі, якщо Ви мрієте про якісний та недорогий відпочинок в Затоці, цінуєте затишок, комфорт та дружню атмосферу, тоді обираєте місце, збирайте валізи, беріть гарний настрій та вирушайте на зустріч пригодам разом із улюбленим тур-клубом «Бідняжка».