Зимовий відпочинок у «Сонячній Долині»

Буковина… По-європейськи манить своєю витонченістю, по-українськи захоплює багатством, по-прикордонному чарує щедрістю. Український регіон, що щільно єднає Чернівецьку область з кордонами Румунії та Молдови. А взимку засніжена Буковина радує своєю казковістю: куди не подивись  – чудес і справді не бракує!

Саме на Буковині, на околиці селища Бояни ,всього в 30 хвилинах їзди від міста Чернівці, розміщається один з кращих гірськолижних курортів України – «Сонячна Долина». 

Гірськолижний комплекс «Сонячна Долина» - це світ, який створений саме для Вас, світ, я кому поєднується краса, комфорт і чудовий відпочинок. Тур у «Сонячній Долині» поєднав у собі першокласну відпустку для сімейного відпочинку, романтичну подорож з коханими та гучну тусовку з друзями-бідняжками. Комплекс є одним з найсучасніших гірськолижних курортів Буковини і стрімко розвивається з кожним роком, приваблюючи туристів з усіх широт.

Схили буковинських гір підкорюють не тільки майстри лижної справи, а й початківці. Хороша лижна школа і високий рівень безпеки гарантують максимально приємний і комфортний відпочинок для всіх, хто відвідає «Сонячну Долину» з Бідняжками. Ми практикуємо раннє поселення в перший день та пізнє виселення в останній день відпочинку та номери залишаються за нами увесь час відпочинку.

Зимовий відпочинок у «Сонячній Долині» пропонує: 
 - комфортне підняття на вершину; 
 - спуск на трасах різного рівня складності;
 - траси призначені виключно для сноутюбінга; 
 - освітлення трас  в темний час доби;
 - катання на ковзанці;
 - прокат лиж, ковзанів та санок.

Територія  «Сонячної Долини » призначена для досить великої кількості людей. Для зручного гірськолижного катання спеціально обладнано 10 трас:  3 «червоних» траси протяжністю від 580 до 750 метрів; 4 «синіх» траси на 950-1900 метрів; 2 траси для початківців 150-220 метрів; 1 траса для сноутюбінга - 420 метрів.

Приємним плюсом цієї мандрівки є і те, що територія комплексу повністю обладнана відеоспостереженням, яке ведеться цілодобово, тому можна з впевненістю сказати, що це не тільки комфортний, а й безпечний відпочинок. А для новачків гірськолижної майстерності та для дітей є спеціальні лижні школи, які за відносно короткий час «поставлять» Вас або Вашу малечу на лижі.

Ми вирушаємо в «Сонячну Долину» з Вінниці, та не засмучуйтесь, якщо у Вас не виходе приїхати у місто, тому як по дорозі до нашого відпочинку Ви можете приєднатись до нашої мандрівки, попередньо домовившись з відповідальним Організатором. Плануються виїзди декілька разів на місяць починаючи з кінця осені та до початку весни та у Новорічні та Різдвяні свята. Відправитись у «Сонячну Долину» недорого – це реальність з Тур-клубом «Бідняжка» тому, що наш девіз - «Максимум побачено – мінімум затрачено»

Що ж, Друзі, якщо ми змогли Вас переконати тоді, вперед за пригодами!