Зимовий відпочинок в Мигово!

Гірськолижний курорт, який названий в честь річки Мигівка, що розташований біля підніжжя природніх вершин Буковинських Карпат, щороку радує своїх відвідувачів відмінною якістю обслуговування та чудовою розтяжністю трас. Мигово має чудову локацію, та розташоване приблизно на висоті 500 метрів над рівнем моря. Високогірне озеро Майдан, річка Мигівка, густі ліси та полонини створюють неповторну красу Карпат, яку можна відвідати, поїхавши у Мигово з Бідняжками.

Особливо привабливим робить цей гірськолижний курорт у Мигово і те, що один бік окутий миловидними та неповторними горами, а інший лише за 60 км має у своєму розпорядженні обласний центр Чернівців.

мигово з вінниці

З впевненістю можна відмітити і винятковість  ГТК Мигово, що виражається в наступних пунктах: 
     • відстань між готелями, кафе, ресторанами та іншими інфраструктурами сягає близько 130-150м., що забезпечує комфорт для всіх відпочиваючих;
     • доволі близько розташований обласний центр, що гарантує безпечність, оскільки має медичні пункти та служби безпеки;
     • доступність харчування за приємну ціну, так як на території курорту є постійно діючі ресторани, піцерії  та кафе, в яких можна не тільки смачно та дешево поїсти але і скоштувати зігріваючого чаю, глінтвейну або гарячого шоколаду;
     • миловидні пейзажі, чудові природні умови, які в свою чергу забезпечують засніження трас на весь час роботи комплексу.

Сумувати буде ніколи, адже всі знайдуть заняття по душі. Комплекс вміщає в собі бугельний витяг на 1300 м., 1.5 км лижних трас, санну гірку та ковзанку. Слід зазначити, що лижні траси обладнані нічним освітленням та працюючим ратраком. Якщо у Вас не має свого спорядження, не хвилюйтесь, адже кожний охочий може взяти на прокат лижі, сноуборди, дитяче спорядження, санки, ковзани, квадро цикли та снігоходи. Візьміть до уваги, що спеціально навчені інструктори допоможуть у першому підкорені гір новачкам лижної справи.

мигово недорого подорож в мигово тур в мигово

Гарний звичай, який прижився у Бідняжок – їздити у Мигово недорого, що дає можливість за відносно не великі гроші втілити відпочинок своєї мрій у життя.

Подорож у Мигово з Бідняжками це не тільки гарно проведений час та заряд позитиву та енергії на весь рік, але і нові зустрічі з друзями-бідняжками. Ми гарантуємо камфортабельний проїзд в нашому автобусі, заселення по приїзду та пізнє виселення. На відміну від інших курортів, у Мигово ми маємо доступ до наших номерів 24 години на добу, що забезпечує комфортний відпочинок. Відправившись у Тур в Мигово кожен має можливість зазирнути у російську та турецьку лазні, або навідатись у фінську сауну, де можна оздоровитись та в цілому підняти тонус тіла.

Тур-клуб «Бідняжка» здійснює поїздки у Мигово з Вінниці, декілька разів на місяць взимку, тому обирайте зручну для Вас дату, місце в автобусі та розташування у готелі і вперед за пригодами!