Подорож до Межигір'я з Вінниці

Межигір'я – бувша приватна резиденція екс-президента Віктора Януковича, що розташована в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, в якій він мешкав з 2002 по 2014 роки. Занурившись в історію, ми знаходимо, що до1935 дана територія була чоловічим монастирем, а вже з 1935 до 2007 року ця місцевість була державним майном, поки не була незаконно виведена в приватну власність. Сучасність для Межигір'я склалось якнайкраще тому, що це саме те місце куди хочеться приїхати на відпочинок з друзями, близькими, сім’єю, і коханими та вдосталь насолодитись прекрасним куточком українського краю.

межигіря з вінниці

Вирушивши в подорож у Межигір'я з Бідняжками Ви не просто поринете в історію цього загадкового місця, а і матимете можливість відпочити тілом та душею спостерігаючи незрівнянний ландшафт та розлогість природи. Площа комплексу Межигір’я сягає близько 140 гектар. Просто уявіть, велич цієї площі така, що туди вмістились нічний клуб, ангар для гелікоптера, гаражі, ферма, теплиці, молокозавод, тир, поле для гольфу, яхтовий причал, СПА – центр та багато іншого. 

Потрапивши у будинок, на хвилину забуваєш про століття, час та країну в якій знаходишся, складається враження, що потрапляєш у Версаль, ще б пак, будинок побудований фінами, під чітким керівництвом німців. На території Межигір'я є чудовий парк з дванадцятьма озерами та мальовничими рослинами і зоопарк, який вважають одним з найбільших в Україні, що вміщає в собі не тільки свійських тварин, а і диких.

Бідняжки час від часу їздять у Межигір'я з Вінниці, саме тому, що це варто побачити.

тур межигіря недорого подорож в межигіря тур в межигіря

До 2014 року Межигір'я було закритим для сторонніх очей, але вже після подій які відбулися на початку 2014 року в Україні, ситуація змінилась, і кожен охочий може за символічну плату вирушити у тур в Межигір'я та проникнути у найбільш секретний об’єкт минулих років. Щоб обійти «на своїх двох» всю територію доведеться витратити що не весь день. Звісно, є альтернатива для прогулянки – це можливість орендувати самокат, велосипед або сігвей. Для більш вибагливих курсують електрокари з екскурсоводами, які завезуть у найкращі куточки цього комплексу, також повідають цікаві історії  Межигір'я.

Хочете відвідати Межигір'я недорого?! Тоді Вам у Тур-клуб «Бідняжка» тому, що ми за максимально низьку ціну забезпечуємо комфортний проїзд та організаторську підтримку впродовж усієї мандрівки.

Ну що, Друзі, ми Вас переконали? Тоді вирушаємо за пригодами!